Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona90000099

Rozmiar piersi 70F

Polecane posty

Gość ona90000099

Czy to atrakcyjny biust dla mężczyzn, czytałam że mężczyźni wola mniejsze piersi, szczerze też mi się bardziej podobaja. Mój obwód w biuście to 95, pod biustem 73. Jestem młoda, a jednak bez stanika sa już trochę obwisłe więc wstydzę się rozebrać. Wstydzę się, że mam takie duże piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
1 minutę temu, Gość ona90000099 napisał:

Czy to atrakcyjny biust dla mężczyzn, czytałam że mężczyźni wola mniejsze piersi, szczerze też mi się bardziej podobaja. Mój obwód w biuście to 95, pod biustem 73. Jestem młoda, a jednak bez stanika sa już trochę obwisłe więc wstydzę się rozebrać. Wstydzę się, że mam takie duże piersi

Pokaż jakąś fotkę, ja tam lubię duże cycuchy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 39

Mi się takie wielkie bardzo podobają i podniecają a jaką masz myszkę? Owlosioną? Czy ogolona całkiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 39

Jeśli może to wyślij mi zdjęcie twoich cyckow na emaila

krzysiu33-1980@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek3322+

Pokaż. Ocenimy. Może być bez buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek854226

Tak mogą się podobać, sam mam słabość do dużych biustów, także myślę że możesz się podobać. Zależy też ile ważysz, faceci nie lubią zbyt puszystych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus

Ja mam jazdy na temat cyców, poprostu kocham je :classic_love:

Ale jak słyszę ze kobiety narzekają to poprostu trafia mnie szlak. Cycek zawsze jest fajny. Mały, duży, z dużym guzikiem z małym, obojętnie.

Drogie Panie z kompleksami wasze piersi są super a jak komuś się nie podobają to MA ZŁY GUST.

Abyście zrozumiały dla zdrowego faceta to cyce są jak wypchany portfel dla kobiety. Poprostu łatwiej jest w życiu jak się ma obie te rzeczy pod ręką :classic_laugh:

A czy są za duże czy za małe to tylko wy o tym wiecie a nie normalny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar jak najbardziej cudowny.

Wiadomo, że z czasem grawitacja może zrobić swoje, jednak po to są męskie dłonie żeby go przytrzymać 🙂

 

Zapominamy o najważniejszym, że to Właścicielka jest ważna ba nawet najważniejsza a rozmiar to druga kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×