Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety które nie pracują

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiez co? Nie zamierzam dłużej rozmawiać na temat pomoc dzieciom czy pomoc zwierzętom i kto jest bardziej szlachetny bo zbyt wiele nerwów mnie to kosztuje. Trzeba być małostkową glistą żeby się licytować i spierać o takie rzeczy. Ludzie mają rożną wrażliwość i niektózy naprawdę bardzo kochają zwierzęta. nie wszyscy to porafią zrozumieć, więc ta dyskusja jest tu zupełnie niepotrzebna.

Nie zniżę się do twojego poziomu i nie będę cię wyzywać tylko powiem  żebyś zastanowiła się nad priorytetami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty bardziej kochasz dzieci a są ludzie, którzy bardziej kochają zwierzęta. Są też ludzie ktorzy tak samo kochają i zwierzęta i dzieci. Wiec skończcie już tą głupią dyskusję.

Bardziej kochają zwierzęta od ludzi ????????? I skoro to glupie dla ciebie to też nie mam o czym z tobą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja bardziej kocham zwierzęta niż dzieci. W szczególności male dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja bardziej kocham zwierzęta niż dzieci. W szczególności male dzieci.

I wybrałabyś życie zwierzęcia od dziecka ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I wybrałabyś życie zwierzęcia od dziecka ? 

Nie dyskutuj z tą troglodytką szkoda nerwów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwertyuiop
8 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja bardziej kocham zwierzęta niż dzieci. W szczególności male dzieci.

To prowokacja czy serio taka glupia jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wiez co? Nie zamierzam dłużej rozmawiać na temat pomoc dzieciom czy pomoc zwierzętom i kto jest bardziej szlachetny bo zbyt wiele nerwów mnie to kosztuje. Trzeba być małostkową glistą żeby się licytować i spierać o takie rzeczy. Ludzie mają rożną wrażliwość i niektózy naprawdę bardzo kochają zwierzęta. nie wszyscy to porafią zrozumieć, więc ta dyskusja jest tu zupełnie niepotrzebna.

Ooooo tak masz rację trzeba być małostkową glistą żeby stawiać człowieka nad zwierzętami .Brawo ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Qwertyuiop napisał:

To prowokacja czy serio taka glupia jesteś?

Jeżeli nawet ze strony tej pani jest to  prowokacja to mocno przesadzona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wiez co? Nie zamierzam dłużej rozmawiać na temat pomoc dzieciom czy pomoc zwierzętom i kto jest bardziej szlachetny bo zbyt wiele nerwów mnie to kosztuje. Trzeba być małostkową glistą żeby się licytować i spierać o takie rzeczy. Ludzie mają rożną wrażliwość i niektózy naprawdę bardzo kochają zwierzęta. nie wszyscy to porafią zrozumieć, więc ta dyskusja jest tu zupełnie niepotrzebna.

Stawianie zwierząt nad życie człowieka jest dla ciebie małostkowe. Kobieto kto cię tak skrzywdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

A spojrzałaś kiedyś umierajacemu dziecku w oczy , dziecku ktore wie że umiera ? Wiec nie piepsz farmazonów ze to licytacja .

Jestes tak wku...rwiajaca, ze wspolczuje tym dzieciom, ktore nie dosc, ze maja takie problemy, to jeszcze musza przebywac w twojej obecnosci. Kto wie czy ich stan zdrowia sie przez ciebie nie pogarsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 489

 Czy praca  zawodowa to masakra dla kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 489

 Czy praca  zawodowa to masakra dla kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Ggg napisał:

Stawianie zwierząt nad życie człowieka jest dla ciebie małostkowe. Kobieto kto cię tak skrzywdził?

Małostkowe jest licytowanie się, która pomoc jest ważniejsza.Chyba dobrze, że są ludzie którzy pomagają chorym dzieciom, chorym starcom czy chorym zwierzętom. Po co to wartościować i mówić, że któraś z tych pomocy jest mniej wartościowa lub inna.

Naprawdę w...iający są tacy ludzie. Lepiej żeby nic nie robili, niż angażowali się w coś a potem krzyczeli jacy to oni są super, bnardziej super niż inni, którzy robią coś innego. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Małostkowe jest licytowanie się, która pomoc jest ważniejsza.Chyba dobrze, że są ludzie którzy pomagają chorym dzieciom, chorym starcom czy chorym zwierzętom. Po co to wartościować i mówić, że któraś z tych pomocy jest mniej wartościowa lub inna.

Naprawdę w...iający są tacy ludzie. Lepiej żeby nic nie robili, niż angażowali się w coś a potem krzyczeli jacy to oni są super, bnardziej super niż inni, którzy robią coś innego. 😡

Ile ty masz lat że ty nic nie pojmujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jestes tak wku...rwiajaca, ze wspolczuje tym dzieciom, ktore nie dosc, ze maja takie problemy, to jeszcze musza przebywac w twojej obecnosci. Kto wie czy ich stan zdrowia sie przez ciebie nie pogarsza. 

Puk puk puk w tą pustą główkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jestes tak wku...rwiajaca, ze wspolczuje tym dzieciom, ktore nie dosc, ze maja takie problemy, to jeszcze musza przebywac w twojej obecnosci. Kto wie czy ich stan zdrowia sie przez ciebie nie pogarsza. 

A ja jestem pełna podziwu dla twojej rodziny że wytrzymuje z takim tłukiem jak ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jestes tak wku...rwiajaca, ze wspolczuje tym dzieciom, ktore nie dosc, ze maja takie problemy, to jeszcze musza przebywac w twojej obecnosci. Kto wie czy ich stan zdrowia sie przez ciebie nie pogarsza. 

To jest tak puste co napisałaś , że nawet nie warto tego komentować .😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Toksyczna babo, nikt nie chce się z tobą zadawać, bo każdemu wsadzasz szpile i udowadniasz, że to co robią jest nic nie warte. Ludzie unikają cię jak zarazy, więc z samotności i nudów wprosiłaś się do hospicjum, skąd nikt cię nie wyrzuci, bo przecież robisz za darmo. Tam z całą pewnością zatruwasz życie i pacjentom i pracownikom, a po wyjściu pozujesz na święta, która się nie wiadomo jak poświęca i tylko to co ty robisz ma jakąś wartość. Czytam w tobie jak w otwartej książce i niedobrze mi się robi.

To ty potrafisz czytać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubawiona
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Toksyczna babo, nikt nie chce się z tobą zadawać, bo każdemu wsadzasz szpile i udowadniasz, że to co robią jest nic nie warte. Ludzie unikają cię jak zarazy, więc z samotności i nudów wprosiłaś się do hospicjum, skąd nikt cię nie wyrzuci, bo przecież robisz za darmo. Tam z całą pewnością zatruwasz życie i pacjentom i pracownikom, a po wyjściu pozujesz na święta, która się nie wiadomo jak poświęca i tylko to co ty robisz ma jakąś wartość. Czytam w tobie jak w otwartej książce i niedobrze mi się robi.

Tamta toksyczna ty żałosna obie siebie warte . Ale śmieszne jesteście 1🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verka
4 godziny temu, Gość Fifi 489 napisał:

 Czy praca  zawodowa to masakra dla kobiety?

Masakra ? Czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Małostkowe jest licytowanie się, która pomoc jest ważniejsza.Chyba dobrze, że są ludzie którzy pomagają chorym dzieciom, chorym starcom czy chorym zwierzętom. Po co to wartościować i mówić, że któraś z tych pomocy jest mniej wartościowa lub inna.

Naprawdę w...iający są tacy ludzie. Lepiej żeby nic nie robili, niż angażowali się w coś a potem krzyczeli jacy to oni są super, bnardziej super niż inni, którzy robią coś innego. 😡

 

14 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ja bardziej kocham zwierzęta niż dzieci. W szczególności male dzieci.

Nikt nie powiedział, że lepiej siedzieć i  się nie angażować . Bardzo dobrze, że są ludzie którzy pomagają dzieciom i są ludziom  którzy zajmują się zwierzętami. Chodzi tylko o to, że nie powinno się porównywać co jest ważniejsze. Ja też kocham zwierzęta, ale z całym szacunkiem nie powinno się nawet mówić, że zwierzak jest ważniejszy od człowieka. Myślę, że pani która dokonała takiego porównania jest jeszcze młoda i niedojrzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ja bardziej kocham zwierzęta niż dzieci. W szczególności male dzieci.

Nie masz dzieci więc nie wiesz o czym piszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
6 godzin temu, Gość Fifi 489 napisał:

 Czy praca  zawodowa to masakra dla kobiety?

Wierz mi może być masakra! Czasami  człowiek marzy aby zostać w domu ,  a nie lecieć do chorej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Pola12345 napisał:

Nie masz dzieci więc nie wiesz o czym piszesz .

Dlaczego uważasz, że nie wie o czym pisze? To są jej odczucia na dzień dzisiejszy. Jak będzie miała dzieci to zmieni zdanie. Ale jej odczucia dziś, kiedy (prawdopodobnie, oby!) nie ma dzieci są takie jak je opisała. Raczej wie o czym pisze bo to jej uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego uważasz, że nie wie o czym pisze? To są jej odczucia na dzień dzisiejszy. Jak będzie miała dzieci to zmieni zdanie. Ale jej odczucia dziś, kiedy (prawdopodobnie, oby!) nie ma dzieci są takie jak je opisała. Raczej wie o czym pisze bo to jej uczucia.

No właśnie ,,oby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego uważasz, że nie wie o czym pisze? To są jej odczucia na dzień dzisiejszy. Jak będzie miała dzieci to zmieni zdanie. Ale jej odczucia dziś, kiedy (prawdopodobnie, oby!) nie ma dzieci są takie jak je opisała. Raczej wie o czym pisze bo to jej uczucia.

A skąd ty możesz wiedzieć co ona czuje i co jest w jej głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A skąd ty możesz wiedzieć co ona czuje i co jest w jej głowie?

Bo to napisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo to napisała?

Pisać można jedno ,a myśleć drugie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pisać można jedno ,a myśleć drugie .

Buhahahaha! Oczywiście. Dlatego kafeterianki wiedzą, że ona nie wie o czym pisze :-D

A te co piszą, że dzieci są dla nich ważniejsze niż zwierzeta, to wiedzą o czym piszą czy nie? Co zdaniem szacownych kafeterianek tak naprawdę mają te osoby na myśli? Można im wierzyć czy jednak należy bardziej skłaniać się ku temu, że jest odwrotnie?

A może nie wiedzą o piszą bo nie mają zwierzęcia?

Dom wariatek normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😂😂😂😂😂😂😂
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Buhahahaha! Oczywiście. Dlatego kafeterianki wiedzą, że ona nie wie o czym pisze 😄

A te co piszą, że dzieci są dla nich ważniejsze niż zwierzeta, to wiedzą o czym piszą czy nie? Co zdaniem szacownych kafeterianek tak naprawdę mają te osoby na myśli? Można im wierzyć czy jednak należy bardziej skłaniać się ku temu, że jest odwrotnie?

A może nie wiedzą o piszą bo nie mają zwierzęcia?

Dom wariatek normalnie!

Jesteś tutaj wiec jesteś domownikiem tego domu wariatek 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×