Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety które nie pracują

Polecane posty

Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak jużwyszoruje kibel po właścielu to rzeczywiście może się położyć na chwilę zanim weźmie się do prania jego gaci. Ale czy pachnie to już kwestia gustu :-D

Myślę, że kibelek też myjesz bo to normalne no chyba, że co tydzień na nowy wymieniasz, to bardzo cię robotnico przepraszam. A jeżeli chodzi o bieliznę czyli te " gacie" to pralka to robi.Ale ty robotnico pewnie tego nie robisz bo wywalasz gacie swojego pana  i kupujesz nowe. Mam cały dzień na wykonanie czynności które ty robotnico z ambicjami musisz zrobić z językiem na brodzie po powrocie z pracy. Więc która z nas bardziej pachnie?, chyba ty  ale tymi naturalnymi perfumami  a one tak jak napisałaś" kwestia gustu". Ale pewnie twojemu panu się podoba ten naturalny zapach skoro cię do roboty goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chłop kurki nie jest robotnikiem, bo stać ją na siedzenie w domku. Robotnikiem to pewnie jest chłop robotnicy i dlatego bidula musi pracować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że kibelek też myjesz bo to normalne no chyba, że co tydzień na nowy wymieniasz, to bardzo cię robotnico przepraszam. A jeżeli chodzi o bieliznę czyli te " gacie" to pralka to robi.Ale ty robotnico pewnie tego nie robisz bo wywalasz gacie swojego pana  i kupujesz nowe. Mam cały dzień na wykonanie czynności które ty robotnico z ambicjami musisz zrobić z językiem na brodzie po powrocie z pracy. Więc która z nas bardziej pachnie?, chyba ty  ale tymi naturalnymi perfumami  a one tak jak napisałaś" kwestia gustu". Ale pewnie twojemu panu się podoba ten naturalny zapach skoro cię do roboty goni. 

Wiesz co kurko? Ja wiem, że to w kurzym móżdżku się nie mieści, ale panowie w przeciwieństwie do właścicieli sami potrafią myć kibel i robić pranie. I nawet to robią! I wiem kurko, że od siedzenia na tej grzędzie kuper ci urósł, nieruchawa się zrobilaś i opasła, więc każdy wysiłek fizyczny powoduje u ciebie wywalenie jęzora na brodę i poty jak u świni. Dlatego na normalne czyności, które normalny człowiek wykonuje po pracy, potrzebujesz całego tygodnia. W końcu ruszyc to zasiedziałe w domu cielsko nie tak łatwo. Ale pewnie twojemu właścicielowi się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

A potem waruje przy drzwiach z kapciami swojego właściciela, robotnika w dziobie, aż ten z roboty przyjdzie i będzie mogła go obsłużyć.

To raczej właściciel kurce przynosi ciapki i ją obsługuje. Trudno robotnicy w to uwierzyć bo u niej w domu to ona jest od roboty. Widziały gały  co brały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

A potem waruje przy drzwiach z kapciami swojego właściciela, robotnika w dziobie, aż ten z roboty przyjdzie i będzie mogła go obsłużyć.

Wariuje kochana to pies :-) Chyba, że u ciebie w rodzinie twój pan ustalił inaczej i ty robisz za psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Wariuje kochana to pies :-) Chyba, że u ciebie w rodzinie twój pan ustalił inaczej i ty robisz za psa.

Mylisz się. Panowie nie ustalają jak ma być w rodzinie. To własciciele to robią. Właściciel każe kura musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiesz co kurko? Ja wiem, że to w kurzym móżdżku się nie mieści, ale panowie w przeciwieństwie do właścicieli sami potrafią myć kibel i robić pranie. I nawet to robią! I wiem kurko, że od siedzenia na tej grzędzie kuper ci urósł, nieruchawa się zrobilaś i opasła, więc każdy wysiłek fizyczny powoduje u ciebie wywalenie jęzora na brodę i poty jak u świni. Dlatego na normalne czyności, które normalny człowiek wykonuje po pracy, potrzebujesz całego tygodnia. W końcu ruszyc to zasiedziałe w domu cielsko nie tak łatwo. Ale pewnie twojemu właścicielowi się to podoba.

Robotnico wiem, że tobie w tej ambitnej główce się nie mieści to, że kurki właściciel też potrafi robić to co twój pan, i to  też robi. Tylko dlaczego wyśmiewasz  i poniżasz kobiety za domowe czynności które każdy robi? A jeśli chodzi o mój kuper i cielsko to ćwiczy  na siłowni podobno całkiem fajnie wygląda  :-) A tak na marginesie to świnia się nie poci  nie wiedziałam , że ty jesteś z tych z deficytem intelektualnym. Miłej nocki robotnico 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Mylisz się. Panowie nie ustalają jak ma być w rodzinie. To własciciele to robią. Właściciel każe kura musi.

Zawsze pan ustala jak ma być :-) Robotnica musi robić to co jej powie pan. Kurka nic nie musi umie radzić sobie z właścicielem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Robotnice nie mają kuprów. Kury mają kupry.

Robotnice mają wiadra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkie pracujacep  takie ambitne tutaj , a żadna nie przyznała się gdzie pracuje ,czyżbyście się wstydziły ? Przecież żadna praca nie jest powodem do wstydu . I po sposobie w jaki piszecie widać , że raczej ambicje nie wygórowane . Inteligentna , dobrze wychowana i ambitna kobieta nie obraża innych tylko dlatego , że ktoś żyje inaczej . Pozdrowienia od robotnicy i kury w jednym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Robotnice mają wiadra 

A kury silny instynkt kwoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

A kury silny instynkt kwoczenia.

Na tym forum widać że wiecej kwoczą pracujące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Na tym forum widać że wiecej kwoczą pracujące .

A wiesz co to instynkt kwoczenia? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

A wiesz co to instynkt kwoczenia? 😄 

A ty znasz to z autopsji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Robotnice  cieszycie się, że po tygodniu fizycznej roboty macie już czas na odpoczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Robotnice  cieszycie się, że po tygodniu fizycznej roboty macie już czas na odpoczynek?

Jakbyś ty kuźwa nie miała fizycznej roboty w domu i koło mężusia. Ups, zapomniałam. Nawet wy dyskredytujecie pracę w domu, jako pracę wymagającą energii i czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakbyś ty kuźwa nie miała fizycznej roboty w domu i koło mężusia. Ups, zapomniałam. Nawet wy dyskredytujecie pracę w domu, jako pracę wymagającą energii i czasu. 

No jaka ty mądra jesteś :-) może  roboty trochę w domu mam ale koło mężusia to raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozpierniczył mnie jeden wpis ze kura daje bo musi hahaha no to takie straszne jest kochać sie ze swoim meżem? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dddddd
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozpierniczył mnie jeden wpis ze kura daje bo musi hahaha no to takie straszne jest kochać sie ze swoim meżem? Hahaha

To pewnie ambitna robotnica napisała hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatrojeczki

Zazdrośnice, jak tam po pracy? Jak dobrze, że mój mąż jest pracowity i nie muszę pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Red
Dnia 14 lutego 2019 o 23:04, Gość e-wii napisał:

Takiej wysłużonej kurze domowej, którą właściciel kopnie w zadek, "znajść" drugiego jelenia będzie trudno. Chyba, że jakiegoś totalnego desperata. Nie wiem. Jakiegoś dziadka szukającego opiekunki lub jakiegoś perwersa, od którego normalne kobiety uciekają.

Desperatka to jesteś ty pewnie nikt cię  nie chciał i znalazłaś sobie  jakiegoś dziadka a opieka nad nim to ta twoja ambitna praca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Mamatrojeczki napisał:

Zazdrośnice, jak tam po pracy? Jak dobrze, że mój mąż jest pracowity i nie muszę pracować:)

Jedna nie musi druga niby ambitna i musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Mamatrojeczki napisał:

Zazdrośnice, jak tam po pracy? Jak dobrze, że mój mąż jest pracowity i nie muszę pracować:)

Robotnice poszły spać :-) Cały tydzień z jednej. pracy do drugiej bo dom trzeba też  ogarnąć no i świadczyć usługi swojemu panu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozpierniczył mnie jeden wpis ze kura daje bo musi hahaha no to takie straszne jest kochać sie ze swoim meżem? Hahaha

Jak zostałaś rozpierniczona to co tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak zostałaś rozpierniczona to co tu robisz?

Co za denny tekst .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Co za denny tekst .

" Rozpierniczył mnie pewien wpis" " Jak zostałaś rozpierniczona to co tu robisz" do dennego wpisu  inteligentnej odpowiedzi nie warto pisać ponieważ autorka może należeć do " inteligentnych inaczej" więc i tak nic by nie zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

" Rozpierniczył mnie pewien wpis" " Jak zostałaś rozpierniczona to co tu robisz" do dennego wpisu  inteligentnej odpowiedzi nie warto pisać ponieważ autorka może należeć do " inteligentnych inaczej" więc i tak nic by nie zrozumiała.

A ty co z tego zrozumiałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ty co z tego zrozumiałaś ?

Ja zrozumiałam ale ty chyba nie :-)Zbyt dosłownie odbierasz to co ktoś napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Res

Jaki tu spokój chyba panie  pracujące wreszcie zrozumiała, że każdy żyje jak chce a siedzenie w domu może być całkiem ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Res napisał:

Jaki tu spokój chyba panie  pracujące wreszcie zrozumiała, że każdy żyje jak chce a siedzenie w domu może być całkiem ciekawe.

Hahaha........dobre zdanie masz o tych jadowitych, ambitnych , pracujących babochłopach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×