Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety które nie pracują

Polecane posty

Gość Gość
46 minut temu, Gość Res napisał:

Jaki tu spokój chyba panie  pracujące wreszcie zrozumiała, że każdy żyje jak chce a siedzenie w domu może być całkiem ciekawe.

Robotnice relaksują się i nabierają siłę przed jutrzejszą  robotą. Więc dlatego cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.02.2019 o 13:42, Gość Mira napisał:

To przykre, że kobiety są tak oceniane. Dziewczyny, ja urodziłam córkę prawie 1,5 roku temu i marzę już o tym, żeby wrócić do pracy, ale jestem zdania, że to jest indywidualna sprawa każdej z nas. Ja myślę o otwarciu działalności (po głowie chodzi mi placówka bankowa, na zasadzie franczyzy - mieszkam w mieście, w którym takiego punktu brakuje). No ale nie znam szczegółów, póki co to są plany, muszę się zorientować. Trzymajcie kciuki, pozdrawiam. 

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrze chociaż, że kobiety, o których się tu pisze mają mężów i dzieci. A nawet pomimo tego się po nich ciśnie. Gdyby były samotnymi, bezdzietnymi, niepracującymi, schorowanymi starymi pannami jak ja to miałyby dopiero przerąbane od społeczeństwa !!! Można się serio myśli samobójczych nabawić od łomotu, jaki się wtedy w swoim i tak wielkim już nieszczęściu dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek

Czy Nest Bank zapewnia projekt aranżacji lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 31.01.2019 o 14:05, Gość gosc napisał:

widzisz,a ja wariowalam w domu,bo non stop gary, dzieci,sprzatanie, kazde wyjscie z dziecmi,kolezanka czy kuzynka wpadala z dziecmi i robili wiekszy bajzel,wiecej sprzatania.dodatnowo zero czasu dla siebie,bo nawet w kiblu dzieci.. ja wole wyjsc do pracy

A jak wyszłaś do pracy to bajzel się sam posprzątał? Czy jak wracasz zmęczona to się dopiero zajeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jak wyszłaś do pracy to bajzel się sam posprzątał? Czy jak wracasz zmęczona to się dopiero zajeżdżasz?

Obowiązkami domowymi podzieliła się z partnerem. Jak nie pracowała to był większy bałagan w domu bo nie ogarniała wszystkiego a teraz pracując ma porządek i dużo czasu dla siebie. Czyli trzeba iść do pracy a w domu będzie idealnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Obowiązkami domowymi podzieliła się z partnerem. Jak nie pracowała to był większy bałagan w domu bo nie ogarniała wszystkiego a teraz pracując ma porządek i dużo czasu dla siebie. Czyli trzeba iść do pracy a w domu będzie idealnie:-)

A i jeszcze zapomniałam dodać, że jak pracujesz to nie zwariujesz:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A jak wyszłaś do pracy to bajzel się sam posprzątał? Czy jak wracasz zmęczona to się dopiero zajeżdżasz?

Wystarczy, że kuzynka nie przychodzi, a obowiazki podzielone między domowników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2019 o 18:16, Gość grzesiek napisał:

Czy Nest Bank zapewnia projekt aranżacji lokalu?

Szanowny Panie, wspieramy naszych Partnerów w aranżacji lokalu. Projekt Placówki przygotowywany jest przez architekta i na jego podstawie Partner dokonuje adaptacji lokalu. Więcej informacji o wymogach lokalu znajdzie Pan na stronie: nestbank.pl/wspolpraca

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×