Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaczarowana

Marzycielu....

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Zaczarowana napisał:

Hej Motylu dzieki ze tak stajesz w mojej obronie:) Jesteś kobietą?😉

Pewnie byś chciała żeby był mężczyzną i od nowa 100 pytań do.... i polewka z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Pewnie byś chciała żeby był mężczyzną i od nowa 100 pytań do.... i polewka z ciebie 😄

Ha ha ha bardzo śmieszne...A hejt wylewa sie na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Pewnie byś chciała żeby był mężczyzną i od nowa 100 pytań do.... i polewka z ciebie 😄

Daj już sobie siana dobra. Jestem kobietą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Motyl napisał:

Daj już sobie siana dobra. Jestem kobietą. 

Tak czulam dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On nie chciał pisać lub zmieniał temat , a ty go ciągle ciągnełaś za język " kręce cię , lubisz mnie , co byś mi zrobil itp , itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

On nie chciał pisać lub zmieniał temat , a ty go ciągle ciągnełaś za język " kręce cię , lubisz mnie , co byś mi zrobil itp , itd .

Nie zauważylam jakos żeby zmieniał temat. Zresztą sam zabiegał na początku o moją uwagę😉 To byl taki delikatny flirt, nic zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Zaczarowana napisał:

Nie zauważylam jakos żeby zmieniał temat. Zresztą sam zabiegał na początku o moją uwagę😉

Na początku tak , a później ty zsbiegałaś żeby ciągle do ciebie pisał jaka jesteś dla niego i co o tobie sądzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Na początku tak , a później ty zsbiegałaś żeby ciągle do ciebie pisał jaka jesteś dla niego i co o tobie sądzi. 

Dziwisz się? Kazda kobieta lubi jak się o nią zabiega itd. To bylo tylko takie droczenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli teraz by wrocil nie zadawalabym juz takich pytan tylko pociągnela rozmowę inaczej...😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

On nie chciał pisać lub zmieniał temat , a ty go ciągle ciągnełaś za język " kręce cię , lubisz mnie , co byś mi zrobil itp , itd .

Dlaczego jej się czepiasz.??? Można porozmawiać o czymś innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
3 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Jesli teraz by wrocil nie zadawalabym juz takich pytan tylko pociągnela rozmowę inaczej...😉

Lepiej będzie jak nie wróci. To przez niego Ciebie atakują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Motyl napisał:

Lepiej będzie jak nie wróci. To przez niego Ciebie atakują. 

Dzięki jestes wspaniala:) Ale mnie oni malo obchodzą. Chciałabym żeby jeszcze wrócił, wyjaśniłabym mu to nieporozumienie. Tamci tylko dolewali oliwy do ognia. Chyba lubia tak komuś dowalac....😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
23 minuty temu, Zaczarowana napisał:

Dzięki jestes wspaniala:) Ale mnie oni malo obchodzą. Chciałabym żeby jeszcze wrócił, wyjaśniłabym mu to nieporozumienie. Tamci tylko dolewali oliwy do ognia. Chyba lubia tak komuś dowalac....😞

Serio chcesz żeby wrócił?? Nie oceniam go ale podjudzał Cię a potem uciekł chórz. Pozwolił żeby Ciebie obrażano. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Motyl napisał:

Serio chcesz żeby wrócił?? Nie oceniam go ale podjudzał Cię a potem uciekł chórz. Pozwolił żeby Ciebie obrażano. 

Tak masz rację, prawdziwy facet by sie tak nie zachował, ale jakoś tak brakuje mi go, nie wiem już  sama co o tym myśleć....😞 Gdyby zalezalo mu na czym innym niż wiadomo co to by wrocił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Zaczarowana napisał:

Tak masz rację, prawdziwy facet by sie tak nie zachował, ale jakoś tak brakuje mi go, nie wiem już  sama co o tym myśleć....😞 Gdyby zalezalo mu na czym innym niż wiadomo co to by wrocił

Dziewczyno to byl zwykly obcy facet, wystarczylo pare słówek i zdań zebyś umierała z tęsknoty ??? .

Nawet nie wiesz kto to byl  , kim byl jak wygladal czy mówił prawde .  Internet ma to do siebie , ze tacy ludzie zmieniaja swoja cala osobowosc . Az sie roi od oszustow . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
58 minut temu, Gość Motyl napisał:

Dlaczego jej się czepiasz.??? Można porozmawiać o czymś innym. 

Czepiam ? My tu otwieramy jej oczy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Dziewczyno to byl zwykly obcy facet, wystarczylo pare słówek i zdań zebyś umierała z tęsknoty ??? .

Nawet nie wiesz kto to byl  , kim byl jak wygladal czy mówił prawde .  Internet ma to do siebie , ze tacy ludzie zmieniaja swoja cala osobowosc . Az sie roi od oszustow . 

Ale wydawal się bardzo wiarygodny. Czytalam jego poprzednie wpisy na innych topikach i sprawial dobre wrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

 

Nawet nie wiesz kto to byl  , kim byl jak wygladal czy mówił prawde .  Internet ma to do siebie , ze tacy ludzie zmieniaja swoja cala osobowosc . Az sie roi od oszustow . 

Masz rację  100%. Wiem, że otwierasz jej oczy, ale można robić to bez chamskich tekstów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Motyl napisał:

Masz rację  100%. Wiem, że otwierasz jej oczy, ale można robić to bez chamskich tekstów. 

Tu nie było żadnego chamskiego tekstu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tu nie było żadnego chamskiego tekstu. 

Jasne to poczytaj siebie. Można kogoś uswiadamiac w spokojny sposób. Obrażałeś/aś ją.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Motyl napisał:

Jasne to poczytaj siebie. Można kogoś uswiadamiac w spokojny sposób. Obrażałeś/aś ją.... 

Motylem jestem i skaczę z kwiatka na kwiatek czy z pałki na pałkę? :D. Zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Ciebie Motylu obrazają. Eh chamstwo zawsze znajdzie sobie kozła ofiarnego....🤨🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość gość napisał:

Motylem jestem i skaczę z kwiatka na kwiatek czy z pałki na pałkę? 😄. Zgadza się?

Zejdz z niej ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
9 minut temu, Gość gość napisał:

Motylem jestem i skaczę z kwiatka na kwiatek czy z pałki na pałkę? 😄. Zgadza się?

Nie zgadza się. Trollu. Brak kultury osobistej 

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
6 minut temu, Zaczarowana napisał:

Teraz to Ciebie Motylu obrazają. Eh chamstwo zawsze znajdzie sobie kozła ofiarnego....🤨🤨

Ja sobie z tym osobnikiem poradzę. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość Motyl napisał:

Jasne to poczytaj siebie. Można kogoś uswiadamiac w spokojny sposób. Obrażałeś/aś ją.... 

Chyba sobie żarty robisz . Tu pisze wiecej  niż jedna osoba . Przewrażliwiona jesteś i odbierasz wszystko osobiście . Ciekawe dlaczego . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylia

Motylem byłam ale przytylam i do poczwary wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

Chyba sobie żarty robisz . Tu pisze wiecej  niż jedna osoba . Przewrażliwiona jesteś i odbierasz wszystko osobiście . Ciekawe dlaczego . 

 

Zdaje Ci nie jestem przeważliwona. Co niby biorę do siebie??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa

marzycielu gdybyś byl prawdziwym facetem to nie zostawilbyś Zaczarowanej samej na pastwę tych ...i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×