Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaczarowana

Marzycielu....

Polecane posty

Gość Marzyciel
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jaki zdenerwowany :-D no tak, nie zdążył się spuścić hahahahahaha :-D

Lubisz? To pocałuj mnie w ch..a aż ci się durny łeb zabuja  :D Faktycznie nie spusciłem się, obciągniesz mi? Tylko czy żadnego syfa nie złapię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obciagniemy wszystkie po kolei. Kurtyne milczenia i worek na łeb. Tobie oczywiście. Sprawa na policji już jest. Mało tego. Zaczarowana to policyjna prowokacja. Na jej miejscu siedzi aspirant Robert P. a Ty mietosisz w umyśle jego cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Obciagniemy wszystkie po kolei. Kurtyne milczenia i worek na łeb. Tobie oczywiście. Sprawa na policji już jest. Mało tego. Zaczarowana to policyjna prowokacja. Na jej miejscu siedzi aspirant Robert P. a Ty mietosisz w umyśle jego cycki.

 Brawo ty, już portkami trzęsę :D Nie ośmieszaj się, to ty jesteś wykolejeniec :D :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubolewam
Przed chwilą, Gość Marzyciel napisał:

 Brawo ty, już portkami trzęsę 😄 Nie ośmieszaj się, to ty jesteś wykolejeniec 😄😄😄

Szkoda że ... nie trzesiesz goła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Zaczarowana napisał:

Marzycielu czemu się zmyles? Nie chcesz mnie już. ....; (

Przecież jest. Poproś go o skypea, tam spokojnie porozmawiacie, bez podszywów:) A jak zobaczysz jaki piękny, to zemdlejesz z wrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja

Teraz to i ja go rozpoznaje po tych bluzgach.. przyczepil sie do mnie na kowbojkach i w ogole wszystkie dziewczyny zaczepial, te mlodociane tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Przecież jest. Poproś go o skypea, tam spokojnie porozmawiacie, bez podszywów:) A jak zobaczysz jaki piękny, to zemdlejesz z wrażenia :D

Czy ty głąbie zastanowiłeś (aś) się co piszesz????? Chciałabyś (chciałbyś) udostępnić swojego skype????? 100 wiadomości od chorych psychicznie odbierać???? Durniów tu widzę nie brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Aja napisał:

Teraz to i ja go rozpoznaje po tych bluzgach.. przyczepil sie do mnie na kowbojkach i w ogole wszystkie dziewczyny zaczepial, te mlodociane tez..

Nosz kuźwa paskudo kto by cię chciał XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Marzyciel napisał:

Czy ty głąbie zastanowiłeś (aś) się co piszesz????? Chciałabyś (chciałbyś) udostępnić swojego skype????? 100 wiadomości od chorych psychicznie odbierać???? Durniów tu widzę nie brakuje :D

Masz durniu tutaj konto i ona też ma. Tak ciężko ogarnąć że możesz jej na priv wysłać albo ona tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nosz kuźwa paskudo kto by cię chciał XD

Teraz paskudo, a zdjecie z avataru ponoc ci sie podobalo.. przez kaluze chciales mnie przenosic zaklamany zboczku. Ale nie ze mna te numery, bo od razu wiedzialam cos ty za jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja

Uwazaj dziewczyno, on startowal do kazdej od 14 do 60 lat, bo i takie na kowbojkach byly, z kazda chcial sie kochac, kazda balamucil, kazdej pisal to samo co Tobie. Nie daj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Masz durniu tutaj konto i ona też ma. Tak ciężko ogarnąć że możesz jej na priv wysłać albo ona tobie?

Jestem wolnym człowiekiem, żyję w wolnym kraju, i to ja decyduję a nie ty, co jest dla mnie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Marzyciel napisał:

Jestem wolnym człowiekiem, żyję w wolnym kraju, i to ja decyduję a nie ty, co jest dla mnie najlepsze.

O tym właśnie mówię, nie dasz żadnego skypea, chcesz tylko zwalić. Za dużo osób już cię zna i dlatego nie możesz pokazać swojej mordy, a Zaczarowana jest, delikatnie mówiąc, dziwna i na 100 procent narobiłaby ci syfu. Jeszcze kilka dni temu wyzywała cię razem z Motyl od najgorszych zboczeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
5 minut temu, Gość Aja napisał:

Teraz paskudo, a zdjecie z avataru ponoc ci sie podobalo.. przez kaluze chciales mnie przenosic zaklamany zboczku. Ale nie ze mna te numery, bo od razu wiedzialam cos ty za jeden.

Już mnie na policję jako pedofila nie zgłaszacie ??? :D  :D  :D Boże jakie wy głupie jesteście, CO JA TUTAJ ROBIĘ ??? :d To jednak prawda, że 70 - 80- % kobiet to ...ki. Przykro że i ciebie muszę do nich zaliczyć :D Hej hej jeszcze dodam, jesli nawet chciałem cię przez kałużę przenosić, TO ŹLE??? Wiem lepszy taki co by cię w pysk lał - rozumiem :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja
1 minutę temu, Gość Marzyciel napisał:

Już mnie na policję jako pedofila nie zgłaszacie ??? :D  :D  :D Boże jakie wy głupie jesteście, CO JA TUTAJ ROBIĘ ??? :d To jednak prawda, że 70 - 80- % kobiet to ...ki. Przykro że i ciebie muszę do nich zaliczyć :D Hej hej jeszcze dodam, jesli nawet chciałem cię przez kałużę przenosić, TO ŹLE??? Wiem lepszy taki co by cię w pysk lał - rozumiem :D  :D  :D

Opanuj sie, gdzie ja pisze ze cokolwiek bede zglaszac? Pisze tylko jak bylo, bo znam sytuacje jak kilka innych osob. A pytanie co ty tutaj robisz? nie badz smieszny, robisz dokladnie to samo co kilka lat temu na innych portalach-szukasz naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie spotka się z tobą, bo cię okłamał ze wszystkim. On tylko chce walić konia na odległość. Poproś go dzisiaj o rozmowę na skype, zobaczysz co będzie.

Tak żle wiedziałem to walikonik  to jest odrażające. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
Przed chwilą, Gość Aja napisał:

Opanuj sie, gdzie ja pisze ze cokolwiek bede zglaszac? Pisze tylko jak bylo, bo znam sytuacje jak kilka innych osob. A pytanie co ty tutaj robisz? nie badz smieszny, robisz dokladnie to samo co kilka lat temu na innych portalach-szukasz naiwnych.

 NIE ODPOWIEDZIAŁAS NA PYTANIE, czy to źle że facet by cię przez bajoro przeniósł???? Odpowiesz? KTÓRE MŁODOCIANE jeśli już????? Czekam, wylicz bo idę spać, dyskusja z byle kim na gófniany temat nie ma sensu. Zastanowiłaś się że to ja mogę cię oskarżyć o zniesławienie?? O kłamstwo odnosnie małolat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Choroszczy!

Zaczyna się rzucać zbok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
Przed chwilą, Gość Do Choroszczy! napisał:

Zaczyna się rzucać zbok.

 Nie ma nic bliżej ciebie, gdzie by się dało cię bez kaftana bezpieczeństwa umieścić, musisz do Choroszczy? :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Umòw się z nią jednego pedofila będzie mniej.  Dobrą robotę robicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Umòw się z nią jednego pedofila będzie mniej.  Dobrą robotę robicie. 

Dzieci ryby i koniobijcy nie mają głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel

No i małolatów sen zmorzył :D  :D  :D Nawet na pytanie nie dała rady odpowiedzieć :D  :D  :D To teraz ja spokojnie idę spać ... oczywiście że o Zaczarowanej pomyslę, nie o was plotkary :D  :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel

Zaczarowana, może znów mi się przyśnisz???? Oby :* Może znów będzie gorąco?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
Przed chwilą, Zaczarowana napisał:

😉

Jestem na obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Marzyciel napisał:

Zaczarowana, może znów mi się przyśnisz???? Oby 😘 Może znów będzie gorąco?? 😉

Bylo gorąco??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×