Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaczarowana

Marzycielu....

Polecane posty

Gość Marzyciel
2 godziny temu, Zaczarowana napisał:

Bylo gorąco??;)

 Tym razem nie, u ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Obciagniemy wszystkie po kolei. Kurtyne milczenia i worek na łeb. Tobie oczywiście. Sprawa na policji już jest. Mało tego. Zaczarowana to policyjna prowokacja. Na jej miejscu siedzi aspirant Robert P. a Ty mietosisz w umyśle jego cycki.

Czasem to czytam i szczerze już dawno o tym pomyślałam . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czasem to czytam i szczerze już dawno o tym pomyślałam . 

A dokładniej o prowokacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Czasem to czytam i szczerze już dawno o tym pomyślałam . 

 No to z mysleniem u ciebie kiepsko. Proszę napisz co takiego zakazanego napisałem??? :D Czekam :D To nie forum księży czy biskupów, pozwól takiemu to niejeden z nich ci cycki wymiętoli. Nie wiedziałem że miętolenie cycków jest zakazane :D Gdzie za to publicznie głowy obcinają? I na koniec, współczuję twoim cycom że miętolenia nigdy nie zaznają ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Marzyciel napisał:

 No to z mysleniem u ciebie kiepsko. Proszę napisz co takiego zakazanego napisałem??? 😄 Czekam 😄 To nie forum księży czy biskupów, pozwól takiemu to niejeden z nich ci cycki wymiętoli. Nie wiedziałem że miętolenie cycków jest zakazane 😄 Gdzie za to publicznie głowy obcinają? I na koniec, współczuję twoim cycom że miętolenia nigdy nie zaznają ;(

Dlaczego kiepsko z myśleniem ? Ja nie jestem tą osobą , ktora pisała że jesteś pedofilem . Czasem po prostu czytam ten temat i  do tego niezbyt dokładnie . Nie znam twoich wszystkich wpisów. A jeśli chodzi o myślenie , no cóż nie napisze nic więcej , ale prawie  kazdy od dawna  wie , że na kafe ...... Pssst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

...domyśl się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

...domyśl się. 

 To żadna odpowiedź na temat. Czekam na KONKRETY -ploty mnie nie interesują. Pssst? :D  :D  Napisz dlaczego? Powtórzę, KONKRETY nie ploty proszę.Jak nie jesteś jedną z tych plotkar, to nie wychylaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Marzyciel napisał:

 To żadna odpowiedź na temat. Czekam na KONKRETY -ploty mnie nie interesują. Pssst? 😄😄 Napisz dlaczego? Powtórzę, KONKRETY nie ploty proszę.Jak nie jesteś jedną z tych plotkar, to nie wychylaj się.

Jakich plotkar ? O czym ty bredzisz ? Długo tu jesteś ? Nie napisze nic więcej , bo nie powinnam . Rusz głową . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jakich plotkar ? O czym ty bredzisz ? Długo tu jesteś ? Nie napisze nic więcej , bo nie powinnam . Rusz głową . 

 Czy to ja napisałem: Czasem to czytam i szczerze już dawno o tym pomyślałam. Moje pytanie, O CZYM ? :D Nie o plotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Marzyciel napisał:

 Czy to ja napisałem: Czasem to czytam i szczerze już dawno o tym pomyślałam. Moje pytanie, O CZYM ? 😄 Nie o plotach?

Nie prowokuj mnie do napisania , nie napisze 🙂 Pomyślałam o prowokacji zrobionej przez kogoś . A co do plotek , rózne rzeczy tu ludzie pisali ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie prowokuj mnie do napisania , nie napisze 🙂 Pomyślałam o prowokacji zrobionej przez kogoś . A co do plotek , rózne rzeczy tu ludzie pisali ....

 Szkoda ze nie pomyslałaś o tym, że może ja też mam fajną zabawę? Wszystkie opcje możliwe. Nikomu nie ubliżam, poczytaj teksty tu na tym forum, niejednokrotnie uszy więdną. Jakoś nikomu to nie przeszkadza, zwróć uwagę jakich tu w komentarzach także kobiety? słów używają. Dobrze kończmy tą jałową dyskusję, bo i tak ja wiem swoje a ty swoje. Miłego wieczoru ci życzę z fajnymi amorami :D Pewnie to też źle napisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
1 minutę temu, Zaczarowana napisał:

Jestem Marzycielu😉😘

Szkoda bo ja się będę zmywać, zaraz  kolega-sąsiad przyjdzie do mnie na piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Marzyciel napisał:

Szkoda bo ja się będę zmywać, zaraz  kolega-sąsiad przyjdzie do mnie na piwo.

:((( Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
Przed chwilą, Zaczarowana napisał:

Ale wczoraj bylo cudnie dopoki nam nie przerwano

 Przerywanie niezdrowo wpływa na oba organizmy:D Wiesz o tym :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Marzyciel napisał:

 Przerywanie niezdrowo wpływa na oba organizmy:D Wiesz o tym 😄😄

😄😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
Przed chwilą, Zaczarowana napisał:

Ale muszę przyznac że byleś wczoraj mocno rozgrzany...

 Wyjątkowo! Dzisiaj trochę mniej ale zimne piwo mnie "ostudzi". Nie odp. wiesz o tym??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel

 Do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A dokładniej o prowokacji. 

Przecież to nie może być prawdziwe, chyba że dziewczyna naprawdę jest chora i bierze teksty zboczeńca za dobrą monetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2
12 godzin temu, Gość Gość1 napisał:

Przecież to nie może być prawdziwe, chyba że dziewczyna naprawdę jest chora i bierze teksty zboczeńca za dobrą monetę.

Skąd pewnośc że ciebie nie zrobił zboczeniec?? Co zrobisz jak jego geny się tobie uwidocznią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzyciel
14 godzin temu, Zaczarowana napisał:

Ale muszę przyznac że byleś wczoraj mocno rozgrzany...

 Nagrzany! ;) Faktycznie! ...  nie łyżeczką ...chochlą bym Cię jadł ;) :*   No cóż, każdy z nas ma takie dni że ... ma niepohamowany  apetyt na ... jedzenie chochlą, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Marzyciel napisał:

 Nagrzany! 😉 Faktycznie! ...  nie łyżeczką ...chochlą bym Cię jadł 😉😘   No cóż, każdy z nas ma takie dni że ... ma niepohamowany  apetyt na ... jedzenie chochlą, czyż nie?

No tak to trzeba przyznać;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl

Co tu się dzieje szkoda słów zostawię to bez komentarza większego 

Mimo tego Miłego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Hej zaczarowana.

Nie widzisz dziewczyno ze facet robi ciebie w balona?Niezależnie od tego czy to jest zwykły użytkownik czy troll daj sobie spokój.On robi sobie z Ciebie jaja i nikt się pod niego nie podszywa.

Inni userzy dobrze Ci doradzają.Musisz wiedzieć, że on manipuluje Tobą i Twoimi wypowiedziami.Jeżeli tak nie jest to zadaj sobie pytanie: Dlaczego nie szuka kontaktu do Ciebie w realnym świecie, a jedynie pisze na kafeterii?    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×