Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justa

w 7 tygodniu serce już biło a w 9 nie bije. Dlaczego?

Polecane posty

Gość justa

Witam. Na pierwszej wizycie u ginekologa byłam w 7 tygodniu ciąży, wszystko było dobrze, nawet serduszko już było widać że bije. Pani doktor kazała przyjść za 2 tygodnie. Dziś czyli w 9 tygodniu powiedziała mi że serce już nie bije. Co mogło się stać przez te 2 tygodnie ? Jutro mam się zgłosić do szpitala na zabieg ale ja nie wierzę że moje dziecko nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikut

Po prostu przestalo bic... 😞 byc moze bylo zbyt slabe i natura sie odezwala, tzn selekcja naturalna.. nie wiem jak Cie pocieszyc:( ale to sie czesto zdarza... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa

Wiem. Tylko nie mogę się pogodzić z tym dlaczego akurat mi się to przytrafiło. Od samego początku cieszyłam się z tego maluszka a teraz taki ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa

I najgorsze jest to że szukając tematów podobnych do mojego problemu natknęłam sie na temat kobiet które biorą tabletki postronne w ciąży bo nie chcą dziecka a ja bardzo go chciałam i spotkało mnie coś takiego. Życie jest niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, jest to bardzo przykre i bolesne przeżycie. Ja też to przeżyłam, mając dwoje już dzieci,  trzecią ciążę straciłam. Nie mogłam tego pojąć, jak to dlaczego? Najprawdopodobbiej właśnie zadziałała natura i tak jest lepiej,  niz na późniejszym etapie.

Teraz trudno Ci to przyjąć do wiadomości, ale zobaczysz wszystko się ułoży i urodzisz piękne dzieci.

Ja jestem teraz kolejny raz w ciąży i na razie wszystko dobrze.

Pozdrawiam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×