Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosciuzarazwejde

Sex cała noc dziewczyna oddaje się w całość na igraszki

Polecane posty

Gość Gosciuzarazwejde

Obudziłem się niedawno po ostrym seksie z dziewczyną, fantazje  by obudzic ja na kolejne igraszki mam ogromne, zaczęliśmy przed północą uwielbiamy takie maratony.Zabawiam się z nią tak by kapało jej z cipki patrzę jak zwija się z podniecenia,oddaje się w pełni moim fantazjom uwielbiam ruchać ją kiedy tylko mamy na to okazję zboczona kobieta skarb dla faceta. Śpi naga bym w każdej chwili mógł się za nią zabrać dotykając gdzie kolwiek, jednak chce by odespała, budzę czasem minetka  rozbudza ją do zabawy patrzę jak to podnieca Jej cialo. Teraz  Ocieram się o jej tyłek ...em macam i zachęcam powoli podnieca mnie bardzo czujac jak działa sterczący ... na nią gdy śpi wierci się ponetnie,dba o mnie tak samo nieraz w śnie budzi mnie waleniem i macaniem po którym odrazu zaspokajamy nasze fantazje doskonale rozumiejąc czego pragniemy ruchamy się na każdy sposób bez sprzeciwiania okazujejaka ma ochotę. Może dokoncze wam jeszcze kiedyś o tym teraz biorę się za moją  urocza Kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie masz nikogo, bo gdybyś miał przy sobie kobietę, to byś tu nie pisał o seksie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jasnowidzem nie jestes,lubię fantazje i w realu trzymając za cycuszki nabijać się z takich jak Ty :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistka

To co piszesz to senne marzenia. Uwazaj aby sie nie obudzic na mokrym, klejacym przescieradle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×