Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Szukam Pani do zwiazku LTR

Polecane posty

Gość

Szukam skrajnie dominujacej kobiety do zycia we dwojke, zwiazku, malzenstwa femdom.
Pragne stworzyc relacje z naturalnie dominujaca kobieta, w ktorej
zajmowalbym pozycje rowna pozycji kobiety w najbardziej tradycyjnych spolecznosciach muzulmanskich np. na prowincji w Afganistanie.
Proponuje uklad w ktorym bede normalnie chodzil do pracy, ty bedziesz kontrolowala finanse i podejmowala strategiczne decyzje w zwiazku.Oprocz pracy zawodowej bede zajmowal sie domem - czyli wszystkimi obowiazkami domowymi - praniem sprzataniem, gotowaniem,prasowaniem,zwywaniem naczyn,myciem, czyszczeniem,odkurzaniem itp. Chetnie tez ogrodnictwem lub praca w polu. Marze by zostac twoim parobkiem.
Idealnie gdybys byla skazana prawomocnym wyrokiem za przemoc fizyczna nad partnerem.
Jesli widzisz sie w pozycji matrony, glowy rodziny, centrum wokol ktorego wszystko w domu bedzie sie krecilo to jest to uklad dla Ciebie. Jestem zwolennikiem matriarchatu.
Kilka sytuacji z zycia codziennego, o ktorych marze:
- wracam z pracy, zamiast odpoczywac czy ogladac tv, zakladam fartuch i szoruje podloge, zmywam naczynia, gotuje obiad podczas gdy ty ogladasz swoj ulubiony program;
-piore recznie twoja bielizne:
-spedzam kilka godzin w kuchni aby upiec twoje ulubione ciasto;
-w sobote, niedziele lub swieta gdy mam wiecej czasu budze sie o 4 rano by upiec chleb lub drozdzowki ktore podam ci do lozka;
- zajmuje sie duzym ogrodem - sadze wazywa, podlewam, plewie,robie przetwory domowe;
-po malzenstwie przejmuje twoje nazwisko;
-bijesz mnie bo 'zupa byla za slona';
- chcialbym zebys miala silny glos ktorego bedziesz naduzywala, przerywala mi gdy cos mowie, ponizala i upokarzala mnie, grozila mi, podnosila na mnie glos gdy ja bede cicho;
-chetnie zamienie dom w twoje prywatne spa - moge cie masowac godzinami, nawilzac twoje cialo kremami, robic pedicure i manicure, czesac itp.
-jesli bedziemy sie kiedys kochac to tylko i wylacznie wtedy, kiedy Ty bedziesz miala na to ochote, jak bedziesz chciala, jak dlugo bedziesz chciala tylko po to zebys Ty przezyla orgazm , moj sie nie liczy. Jesli nie bedziesz chciala to w ogole nie bedzie mliedzy nami kontaktow seksualnych a ja bede zyl w czystosci.
Ja: 33 lata, na stale pracujacy fiyzycznie za granica. 185 cm wzrostu, 92 kg wagi, dbajacy osiebie, chodzacy na silownie.
Oglosznie jest jak najbardziej powazne i prosze o powazne odpowiedzi. 
Z powodow rodzinnych niemoge na razie zmienic miejsca zamieszkania ani zamieszkac wspolnie. Szukam kontaktu z dolinujacymi kobietami majacymi swiatopoglad zblizony do mojego w przyszlosci do zwiazku.

Twoj wiek, wyglad i waga nie sa wazne. Uwazam ze w takim zwiazku to ja musze podobac sie Tobie a Ty mi nie musisz. Jezeli jestes duzo starsza odemnie, niska i masz nadwage to jest to jak najbardziej ogloszenie dla Ciebie. To nawet lepiej bo bedzie wiazalo sie z dodatkowym poswieceniem z mojej strony.

Jezeli masz 60 lat, 160 cm wzrostu, wazysz 120 kg, masz zylaki na nogasz igrzybice skory to jest to jak najbardziej ogloszenie dla ciebie. Jezeli zadajesz sobie pytanie co 30 kilkuletni facet mloglby robic z 60 letnia kobieta to odpowiedzialbym ze nic  pod warunkim ze chodziloby o normalny wiazek oparty o milosc. Ja szukam relacji z kobieta opartej o skrajne wykorzystanie i upokorzenie.

Jezeli zainteresowalo Cie moje ogloszenie to prosze odezwij sie:  ulegly85@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×