Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Palaczka

Związalibyscie się z palaczką?

Polecane posty

Gość kristo
37 minut temu, Gość Maxi napisał:

Szok że ludzie potrafią skreślić kogoś z takiego powodu.... A gdzie miłość 

zostawiłem miłość życia po 4 latach min. bo PALIŁA

Gość indo
14 minut temu, Gość tt3 napisał:

pali tylko patologia

w obecnych czasach patologia i plebs

Gość Gość
7 godzin temu, Gość tt3 napisał:

pali tylko patologia

Patologia to twoja stara

Gość Gość

ograniczeni jesteście, jak można mówić że paląca osoba to patologia... kilku moich wykładowców pali 

Dla osoby niepalącej zapach z ust osoby palącej jest bardzo nieprzyjemny i znacznie obniża atrakcyjność (podobnie jak zapach gościa codziennej chlejącego wódę dla dziewczyny niepijącej). Obniża też doznania przy bliskości, pocałunkach. Więc ja raczej bym się nie związał... 

Gość gość

Ja znam dużo związków palacza i nie-palaczki, to tylko papierosy. Nie wiem jak można za takie coś skreślić. To nie alkohol, czy narkotyki.

Gość jak kto lubi
28 minut temu, Gość gość napisał:

Ja znam dużo związków palacza i nie-palaczki, to tylko papierosy. Nie wiem jak można za takie coś skreślić. To nie alkohol, czy narkotyki.

Tylko? Śmierdzielica codziennie modląca się o przedwczesną śmierć w męczarniach robiąc pod siebie, kto myślący chce sobie zyebać žycie z kimś takim? ...i zostać z dziećmi, też obciążonymi od samego poczęcia

Gość gość
Dnia 20.04.2019 o 08:07, Gość Gość napisał:

Nie rozumiem jak można być takim pustakiem zeby skreślać z takiego powodu.... 

Pustakiem? Ty dopiero jesteś pustakiem jeżeli tego nie ogarniasz, cymbałem zwyczajnie! Szukaj sobie kogoś równie mądrego jak ty, drugiego cymbała czy cymbalicy

Gość gość
Dnia 21.04.2019 o 22:10, Gość Gośś napisał:

Tylko że nie znasz wszystkich kobiet na świecie i nie widziałeś/aś każdej bez makijażu, takie wnioski są lekko ograniczające

No pewnie, papierochy to samo zdrowie i nic tak nie służy urodzie jak śmierdziele gwarantujące raka... O co wam w ogóle chodzi? Palicie to szukajcie palaczy albo niepalących ignorantów, a nie pierd... że to nic złego i wszyscy mają obowiązek tą głupotę akceptować i jeszcze was kochać

Gość Macho

Słusznie, też palaczki zlewam ciepłym moczem bo z góry wiem że to odmóżdżona ameba i szkoda na nią czasu i uwagi. Palaczki niech się wiążą z palaczami i rodzą małych uzależnionych od nikotyny przygłupów

Gość Gość
8 godzin temu, Gość Macho napisał:

Słusznie, też palaczki zlewam ciepłym moczem bo z góry wiem że to odmóżdżona ameba i szkoda na nią czasu i uwagi. Palaczki niech się wiążą z palaczami i rodzą małych uzależnionych od nikotyny przygłupów

Lepiej palić, niż być takim ograniczonym pozbawionym szacunku do drugiego człowieka ...Ą, jak ty.

Gość fefefefe
11 godzin temu, Gość Macho napisał:

sugerowanie że palenie papierosów = niskie iloraz inteligencji........co za ciemnogród. Wystarczy poczytać, żeby wiedzieć, iż jest to mit. Palacze to najczęściej osoby ze skłonnością do neurotyzmu, to nie ma nic wspólnego z byciem ...ą

Gość gość

Nigdy w życiu bym nie zwiazałbym się z palaczką,a idioci i ...ki,które nie moga zrozumieć tego...To normalne,ze nie rozumiecie,bo tytoń totalnie zeżarł wam mózg.I to prawda że palenie rwna się niski iloraz intligencji,co pokazują tu zresztą palacze i palaczki..

Gość Facet

Nigdy nie pocałuję kobiety śmierdzącej popielniczką, gdyby mnie bardzo chcica przycisnęła to seks BEZ CAŁOWANIA i tylko OD TYŁU!

Gość gosc

Chce mi sie wymiotowac jak czuje tutyn uciekam 100 m dalej jak ktos przy mnie kara (smierdziele na ulicach)

Gość gość
8 godzin temu, Gość Facet napisał:

Nigdy nie pocałuję kobiety śmierdzącej popielniczką, gdyby mnie bardzo chcica przycisnęła to seks BEZ CAŁOWANIA i tylko OD TYŁU!

przestań pisać 34634634634 komentarzy, zrozumieliśmy...

Gość Fear
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Chce mi sie wymiotowac jak czuje tutyn uciekam 100 m dalej jak ktos przy mnie kara (smierdziele na ulicach)

rozumiem, że gdyby osoba, którą kochasz nagle zaczęła palić, to byś ją zostawił?

Gość Palma
15 godzin temu, Slawek71 napisał:

Wszyscy wiemy, że nie jest łatwo spotkać osobę, która wydaje nam się atrakcyjna, do tego pasuje do nas pod względem charakteru, światopoglądu i oczekiwań. Odwzajemniona, prawdziwa miłośćjest jak wygrana na loterii, nie jest łatwo trafić na tę właściwą osobę. Palacze mają do tego znacznie „mniejsze pole manewru”, ograniczone do osób, które również palą, lub które nie widzą problemu z umawianiem się z palaczami. A tych, jak się okazuje, wcale nie jest tak dużo.

Osoby niepalące – najbardziej pożądane przez osoby pragnące założyć rodzinę

O zagrożeniach związanych z paleniem papierosów, w tym i tym biernym, wiedzą niemal wszyscy. Naukowcy odkryli jednak również, że palenie ma destrukcyjny wpływ nie tylko na zdrowie, ale również na miłość i związki. Oczywiście, fakt palenia papierosów można ukryć podczas pierwszych randek, z czasem jednak nawyk palenia zostanie odkryty. Nie da się tego uniknąć.

Nie dziwi więc, że większość małżeństw (72%) jest zawieranych przez osoby niepalące.** Małżeństwa tworzone przez palaczy stanowią jedynie 10%. Odnośnie par „mieszanych” przedstawia się to następująco: małżeństwem kończy się statystycznie 12% związków, w których stroną palącą jest mężczyzna i tylko 6% par, gdzie stroną sięgającą po papierosy są kobiety.

Wniosek, jaki z tego płynie, jest prosty: wszyscy, kiedy zakładamy rodzinę, pragniemy mieć zdrowie, silne potomstwo. Mężczyzna, który chce mieć dzieci, niechętnie zwiąże się z kobietą, która być może będzie w trakcie ciąży dalej sięgać po papierosy, szkodząc tym samym potomstwu. Jednocześnie naukowcy odkryli, że niepalące kobiety są bardziej tolerancyjne od niepalących mężczyzn. Częściej decydują sie wejść w związek z palaczem.

Każda osoba, która nie pali, a żyje z fanem tytoniu, wie, z czym się to wiąże: nieprzyjemny zapach w mieszkaniu, na ciele, czy ubraniach. Dodatkowe wydatki na drogi tytoń, nadszarpujące domowy budżet. Nie pomaga to wszystko w podtrzymaniu zdrowej, szczęśliwej relacji.

Każdego roku palenie papierosów zabija  - nie tylko setki tysięcy ludzi, ale również wiele związków. Jak się bowiem okazuje, uzależnienie od nikotyny jednego z małżonków zwiększa ryzyko rozwodu o 76%. W przypadku, gdy stroną uzależnioną jest kobieta, ryzyko to wzrasta aż do 95%. Potrzeba „puszczenia dymku” doprowadza do kłótni częściej, niż różne wyznanie małżonków, czy.. inne podejście do posiadania w przyszłości dzieci.

Może warto więc pomyśleć nad rzuceniem palenia? Szkodzi ono bowiem nie tylko zdrowiu, ale również życiu uczuciowemu!

W sumie to jestem mocno zdziwiona takim podejściem mężczyzn do palących kobiet  (i to mężczyzn nawet tych palących). Kiedyś poruszyliśmy ten temat w grupie i mój kolega palacz powiedział, że nie mógłby być z palącą kobietą, nie dlatego, że jest hipokrytą, a go to zwyczajnie obrzydza. Nie mogłam tego zrozumieć. Co go obrzydza skoro sam pali? Nigdy nie usłyszałam takich słów z ust kobiety. 

Gość gość
2 godziny temu, Gość Palma napisał:

W sumie to jestem mocno zdziwiona takim podejściem mężczyzn do palących kobiet  (i to mężczyzn nawet tych palących). Kiedyś poruszyliśmy ten temat w grupie i mój kolega palacz powiedział, że nie mógłby być z palącą kobietą, nie dlatego, że jest hipokrytą, a go to zwyczajnie obrzydza. Nie mogłam tego zrozumieć. Co go obrzydza skoro sam pali? Nigdy nie usłyszałam takich słów z ust kobiety. 

Wy to w ogóle w myśleniu nie jesteście mocne a palenie wcale wam w tym nie pomaga! My niepalący nie oczekujemy akceptacji i sympatii od palaczy, to dlaczego upieracie się przy tym abyśmy was za taką głupotę destrukcyjną szanowali i kochali? Takie zachowanie tylko potwierdza że macie coś z deklami, agresja i roszczeniowość jak u innych nałogowców.

Gość gość
21 godzin temu, Gość fefefefe napisał:

sugerowanie że palenie papierosów = niskie iloraz inteligencji........co za ciemnogród. Wystarczy poczytać, żeby wiedzieć, iż jest to mit. Palacze to najczęściej osoby ze skłonnością do neurotyzmu, to nie ma nic wspólnego z byciem ...ą

Taaa a gooownojady to też wybitnie inteligentne osoby ze skłonnością do neurotyzmu i zasługują na obowiązkowe szacunek i miłość... Poczytaj o tym i zwiąż się z gooownojadem obowiązkowo!

Gość Tak
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Taaa a gooownojady to też wybitnie inteligentne osoby ze skłonnością do neurotyzmu i zasługują na obowiązkowe szacunek i miłość... Poczytaj o tym i zwiąż się z gooownojadem obowiązkowo!

Jesteś prymitywny i ograniczony, przykro mi że tacy ludzie istnieją.

Gość gość
10 godzin temu, Gość Tak napisał:

japa palaczkp

Gość Facet
Dnia 6.05.2019 o 18:52, Gość gość napisał:

przestań pisać 34634634634 komentarzy, zrozumieliśmy...

Co ty pieprzysz??? Coś ci się w rozumku pomerdało :D

Gość gość
16 godzin temu, Gość Tak napisał:

Ty za to jesteś skomplikowana i inteligentna, trujesz się sama jak niedorozwinięta pomimo że od kilkudziesięciu lat nie jest tajemnicą że papierosy to syf gwarantujący raka i mnóstwo innych chorób w tym ułomność umysłową której sama jesteś przykładem.

To nie jest temat o wyłapaniu i likwidacji śmierdzieli, tylko śmierdziele mają jakieś z dooopy wzięte roszczenia do niepalących i tak jak ty nazywają osoby mądrzejsze ograniczonymi i prymitywnymi. Jesteś zwyczajnie głu/pią tzipą i tyle skoro tego nie ogarniasz!

Gość gość
16 godzin temu, Gość Tak napisał:

Ty za to jesteś bardzo wartościowa dla świata ze swoim nałogiem i przyszłymi chorobami, wszyscy się cieszą że istniejesz... Nawet mi ciebie nie szkoda, tak jak innych gooownojadów, ale żyj sobie w swojej bajce królewny wyjątkowej do czasu aż yebniesz o ścianę i dopiero w pampersie zrozumiesz swoją głupotę. Weź sobie zapal szybko bo co będzie jak tego nie zrobisz, no prędziutko!

Gość gość

Baby nawet papierochami potwierdzają że są 100 lat za murzynami, faceci od tego odchodzą od dawna a te się w to gooowno pchają i są jeszcze z tego dumne, jak małpy czy małe dzieci

Gość gość

Dorosłe baby tak jak gooowniaki afiszują się z papierosami na ulicy i uważają że to klasa i szpan... a prawda jest taka że robią z siebie niedorozwiniętą umysłowo patologię tak jak te nieletnie gooowniaki, dlatego określenie patologia jest właściwe bez względu na wykształcenie czy pracę

Gość Tak
43 minuty temu, Gość gość napisał:

Ty za to jesteś skomplikowana i inteligentna, trujesz się sama jak niedorozwinięta pomimo że od kilkudziesięciu lat nie jest tajemnicą że papierosy to syf gwarantujący raka i mnóstwo innych chorób w tym ułomność umysłową której sama jesteś przykładem.

To nie jest temat o wyłapaniu i likwidacji śmierdzieli, tylko śmierdziele mają jakieś z dooopy wzięte roszczenia do niepalących i tak jak ty nazywają osoby mądrzejsze ograniczonymi i prymitywnymi. Jesteś zwyczajnie głu/pią tzipą i tyle skoro tego nie ogarniasz!

Nikt nikomu nie każe wiązać się z palaczką, ale Twoje słownictwo i sposób wypowiadania się świadczy o tym, że jesteś prymitywny, to tyle.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.