Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jestem

Przyjaciółki

Polecane posty

Gość Gosc

Paweł zakochał się w matce małolaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zuza jest zdrowo walnięta. Jak tak, to się zesrać za Jaśkiem nie mogła, a teraz przy pierwszej lepszej okazji dała dupy innemu facetowi. Swoją drogą, czy Jasiek coś nie kręci z tą Darią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Zuza jest zdrowo walnięta. Jak tak, to się zesrać za Jaśkiem nie mogła, a teraz przy pierwszej lepszej okazji dała dupy innemu facetowi. Swoją drogą, czy Jasiek coś nie kręci z tą Darią?

Moim zdaniem Jasiek zdradził Zuze z tą laską, no ale może się mylę.  Jeśli nie, to porażka, bo taka wielka miłość, a tu w najtrudniejszych momentach życia takie akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jasiek zdradzał Zuzę z Darią jak ona się leczyła w USA. Ale czy ona juz o tym wie? Swoją drogą aktor grający doktorka ma coś w sobie. Gra w Na wspólnej i w Czasie honoru. Nie jest typowo przystojny taki ciekawy. Gość od Doroty strasznie wkurzający typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten od Doroty to jakiś miglanc nie z tej ziemi. W zeszlotygodniowym odcinku kłamał, że jest na lotnisku, a był przed barem mlecznym. A zauważyłyście, że gdy byli w tym barze i ona dała mu 5 zł na śmietanę, to on resztę schował do kieszeni, zamiast oddać Dorocie?Wydaje mi się, że to zwykły naciągacz polujący na bogate kobiety.

Mówicie, że Jasiek popłynął z Darią?A to świnia. Ale w sumie to jakoś tak poza kadrem się to stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daria powiedziała do Jaśka żeby się nie martwił bo ona nic nie powie Zuzia,także napewno się bzykneli... A ten od Doroty to zwykły naciągacz-wkurzający typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Daria powiedziała do Jaśka żeby się nie martwił bo ona nic nie powie Zuzia,także napewno się bzykneli... A ten od Doroty to zwykły naciągacz-wkurzający typ.

Ten aktor dobrze gra oszusta matrymonialnego, ciekawe czy Dorota go przejrzy od razu, czy da się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

Dorota powinna mieć trochę rozumu, w końcu już raz straciła wszystko, poza tym jakoś jej temperament przygasl niestety- wcześniej to była baba z jajami, a teraz zaczynają z niej robić pusta lale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Daria powiedziała do Jaśka żeby się nie martwił bo ona nic nie powie Zuzia,także napewno się bzykneli... A ten od Doroty to zwykły naciągacz-wkurzający typ.

A, to ja tego nie słyszałam, musiałam przegapić tę scenę. Chyba że Daria miała na myśli zupełnie coś innego, znając wyobraźnię scenarzystów, można się wszystkiego spodziewać. Ciekawe, czy sprawa wyjdzie na jaw w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zuza to faktycznie dajka. Kazdemu by dala nawet bezdomnemu na ulicy,tak samo jak Inga. Jak mozna sie tak nie szanowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tia
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Zuza to faktycznie dajka. Kazdemu by dala nawet bezdomnemu na ulicy,tak samo jak Inga. Jak mozna sie tak nie szanowac. 

Prawda....bez mrugniecia okiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale  buty

Dlaczego  wszystkie  dają  dupy  innym,  swędzi  broszka  nawet  po  śmierci koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliski  kocyk

Czy  Roma  puściła dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

jak zobaczyłem Ingę w seksownym stroju to  odleciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta
9 godzin temu, Gość śliski kocyk napisał:

Czy  Roma  puściła dziecko?

ja uwazam ze tak, ale tak sie to szybko działo że można sie mylić ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niby tak choć jak dla mnie złapała w locie tuż nad ziemią...postać Wiki to najgorsza postać serialowa EVER!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az cv

stwierdzę ze Romeczka (Wiki) wyładniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Przed chwilą, Gość az cv napisał:

stwierdzę ze Romeczka (Wiki) wyładniała

A ja stwierdzę, że czas na zmianę okularów na znacznie mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on on

Inga w tym seksownym  stroju rozgrzała mnie do czerwoności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość on on napisał:

Inga w tym seksownym  stroju rozgrzała mnie do czerwoności

Widzę, że bardzo niewiele ci do szczęścia potrzeba. Ale jak się ma 14 lat, to tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale Patrycja mnie zaczyna wkurzac. Klara nie jest jej dzieckiem a ta nia rzadzi ze masakra. I jeszcze jak zaczela dzwonic na pogotowie bo niby widziala jak Wiki upuscila Klare a ona jej sie tylko zsunela troche. Faktycznie Wiktor dobrze jej powiedzial,ze szuka tylko pretekstu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sade
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Widzę, że bardzo niewiele ci do szczęścia potrzeba. Ale jak się ma 14 lat, to tak bywa.

wow to 14-latki oglądają ten serial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

Wiktor to się elegancko urzadzil- niech się dwie baby kotluja, a on umywa od wszystkiego ręce, choć w tej sytuacji to on powinien się starać, żeby Patrycja czuła się dobrze. No i nie ma jak podwójna moralność wszystkich 4- jak one zdradzają, to nic się nie dzieje, ot wpadka przy pracy, ale jak któraś zostanie zdradzona to już dramat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Patrycja się daje poniżać,Wiktor traktuje ja jak niankę i w sumie to nie wiem po co chcę z nią być? Miłości tam nie widać i nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Patrycja w ogole sie ponizyla wchodzac w zwiazek z Wiktorem i wychowujac dziecko,ktore jest wynikiem jego zdrady. Przeciez mogla to zakonczyc,powodow miala az nadto.  I jeszcze teraz bije sie o to dziecko. Szczyt zenady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Patrycja się daje poniżać,Wiktor traktuje ja jak niankę i w sumie to nie wiem po co chcę z nią być? Miłości tam nie widać i nie czuć.

U nich miłość to nigdy nie było, jedynie seks i to ich łączyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

dziewczyny prosze was o napisanie co się działo już po 2 reklamie bo usnełam, widziałm tylko jak Wiktor oglądał nagranie z kamery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sade
10 godzin temu, Gość BIUS napisał:

dziewczyny prosze was o napisanie co się działo już po 2 reklamie bo usnełam, widziałm tylko jak Wiktor oglądał nagranie z kamery

to był własciwie koniec filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  jest

Wiktor  zobaczył  jak  Patrycja  kłóci  się   z  Romą,  rzuca  ją  na  bramę....  Myślę,  że  Roma  ją  sprowokowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×