Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jestem

Przyjaciółki

Polecane posty

Gość Gość co
2 godziny temu, Gość tak jest napisał:

Wiktor  zobaczył  jak  Patrycja  kłóci  się   z  Romą,  rzuca  ją  na  bramę....  Myślę,  że  Roma  ją  sprowokowała

No przecież powiedziała, że Patrycja specjalnie rzuciła się że schodów żeby poronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na miejscu Pati już dawno bym obiła pysk Wiki. Że też wszystkie przyjacióleczki nie potrafią z nią porządku zrobić A zwłaszcza Zuza zawsze twarda i wyszczekana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zauwazyłam , że Patrycji nie obchodzi juz własny syn tylko Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zauwazyłam , że Patrycji nie obchodzi juz własny syn tylko Klara

Niestety myślę to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znamreszteodcinkow

Wiki w ostatnim odcinku zginie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
11 godzin temu, Gość Znamreszteodcinkow napisał:

Wiki w ostatnim odcinku zginie. 

I całe szczęście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaa

Usmialam sie kiedy Pawel rozmilawial ze swoja matka a ta mu dawala zlote rady:classic_biggrin: ale pozniej ta cala sasiadka sie osmieszyla...a Anka to super babka. Najbardziej wkurza mnie Socha i teraz stracilam sympatie do Zuzy po tej zdradzie. Najlepiej jej matka powiedziala ze z Jaskiem sa siebie warci. W sedno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee
7 minut temu, Gość Jaaaa napisał:

Usmialam sie kiedy Pawel rozmilawial ze swoja matka a ta mu dawala zlote rady:classic_biggrin: ale pozniej ta cala sasiadka sie osmieszyla...a Anka to super babka. Najbardziej wkurza mnie Socha i teraz stracilam sympatie do Zuzy po tej zdradzie. Najlepiej jej matka powiedziala ze z Jaskiem sa siebie warci. W sedno. 

Anka mogłaby wytrwać w tym, żeby teraz zrobić coś dla siebie, bo niestety nikt z rodziny jej poświęceń nie docenia. A Julka pojechała po całości z tą imprezą, choć w sumie czego się spodziewać, zawsze była egoistka do potęgi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie  życiw

Julka  nie  chce  cały  czas  opiekować  się  dzieckiem,  wykorzystuje  rodziców ,żeby   zostali  z  małym,  jest  młoda  i  niedojrzała  , nie  chce  być  tylko  mamą,   biologiczna  matka  Anki  powiedziała  kiedyś,  że  nie  żałowała  nigdy,  że  oddała  córkę,  bo  sama  była  dzieckiem,  skończyła  szkołę,  studia,  została  doktorem,    do macierzyństwa  trzeba  dorosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta

dlaczego Anka wyprowadziła sie z domu , co takiego się wydarzyło jak te sąsiadki u nich mieszkały,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

ale ta Wiki jest piękna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  jest
1 godzinę temu, Gość basta napisał:

dlaczego Anka wyprowadziła sie z domu , co takiego się wydarzyło jak te sąsiadki u nich mieszkały,

Dlatego,  że  Paweł  był  ciągle  miły  dla  mamy  Tosi,  chwalił  ją   ,  a  jej  docenił,  miała  dość   i  postanowiła  pomyśleć   o  sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Adrian napisał:

ale ta Wiki jest piękna 

Prima Aprilis juz był. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee

Patrycja to powinna czymś ciężkim dostać w łeb, nie ważny syn, najważniejsza Klara i Wiktor. Teściowa powinna nad nim opiekę przejąć, bo lepiej się nim zajmuje, niż matka, która rzekomo tak bardzo to chciała. O tym, że zero honoru, to nawet nie wspomnę. Zuza już też działa mi na nerwy strasznie- wróciła i non stop tylko fochy do Jaska i matki, zero cieplejszych  uczuć, tylko pępek świata, bo ona była chora, więc klekajcie narody. Natomiast Anka miała taką minę na wieść, że to dziewczyna szefa, jakby ją wcześniej o rękę poprosił, a jedynie przespali się że sobą, a potem to ona go olala. Jedynie Dorotka daje radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość were

a Iga co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
10 minut temu, Gość were napisał:

a Iga co sądzicie ?

Im mniej, tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

Inga w tych przykrotkich kutreczkach, kozakach, z plecakiem wygląda jak ...ka.  Baba po 40, a robią z niej 18 z blokowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach  te  Polki

Socha  nie  ma  40  tki,  ładnie  wygląda,  zadbana,  modnie  ubiera  się,  marzę  o  takiej  figurze  jak  ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Socha nie jest za piękna, ale nogi ma super.

Ale będą jaja jak kalafiory, jak się okaże, że Wiki wrobiła Wiktora w ojcostwo Klary. Ja na miejscu Patrycji wzięłabym włosy dziecka i Wiktora i potajemnie zrobiła badania DNA. A gdyby się okazało, że nie jest ojcem, nic by mnie nie powstrzymało przed poinformowaniem go o tym fakcie. Ale by miał minę. A Wiki jeszcze lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzina

Szkoda  Kajki,  Wiki  zrobiła  straszną  awanturę  na jej  urodzinach,  zrozumiałam,  że  córka  nie  była  chcianym  dzieckiem,   Wiki  nie nadaje  się  na  matkę,  zachowuje  się  jak  wariatka,  jest  manipulatorką,   myśli  tylko  o  sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
1 godzinę temu, Gość ach te Polki napisał:

Socha  nie  ma  40  tki,  ładnie  wygląda,  zadbana,  modnie  ubiera  się,  marzę  o  takiej  figurze  jak  ona

W serialu to wszystkie powinny mieć już grubo po 40 i do tego się odniosłam i wcale jej modnie stylistki nie ubierają, wygląda w 80% zenujaco- w tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czas już kończyć ten serial, bo robi się jakiś program o puszczajacych się babach. Ile można?

Pati jak nienormalne za ta Klara i Wiktorwm lata, własny syn gdzieś tam u teściowej. Kto by o nim pamiętał i myślał. Nie zabolało jej jak Wiktor powiedział, że ma tylko Klare? Tyle się Mikołajem zajmuje i co nagle olewka?

Zuza też podwójna moralność. W ogóle wszyscy się tam zdradzają i tylko seks im w głowie. Laska po ciężkiej chorobie, steskniona za rodzina i coś takiego? A Jasiek sam z synami i jeszcze energia na romanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czas już kończyć ten serial, bo robi się jakiś program o puszczajacych się babach. Ile można?

Pati jak nienormalne za ta Klara i Wiktorwm lata, własny syn gdzieś tam u teściowej. Kto by o nim pamiętał i myślał. Nie zabolało jej jak Wiktor powiedział, że ma tylko Klare? Tyle się Mikołajem zajmuje i co nagle olewka?

Zuza też podwójna moralność. W ogóle wszyscy się tam zdradzają i tylko seks im w głowie. Laska po ciężkiej chorobie, steskniona za rodzina i coś takiego? A Jasiek sam z synami i jeszcze energia na romanse?

Też mnie właśnie uderzyło to, kiedy Wiktor powiedział, że ma tylko Klare, a Patrycja zero reakcji. Ja po takim tekście pieprznelabym drzwiami i podziękowała za związek. Co do zdrad, to już pisalam- jak ich zdradzają, to dramat, ale jak one zdradza to wszystko jest ok. Święta nie jestem, ale gdybym ot tak się puściła, to jednak wolałabym żeby mnie przyjaciółka opeerdolila, a nie glaskala po głowie, że "No stało sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Patrycja = brak słów... Szkoda strzępić język na jej zachowanie.

Mnie najbardziej wprawił w osłupienie tekst Stefy odnośnie zdrady Jaśka z Darią " on sam z tym wszystkim,ty (Zuza) tam z dala od domu nie wiadomo było czy wrócisz "- coś w tym stylu ale wychodzi na to że miał prawo bo sie bzykac samotny itp... jedynie miała rację że oboje są siebie warci.

Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

Wydaje mi się, że scenarzystom brak już pomysłów i stąd ...y  na miarę brazylijskich oper mydlanych.  Albo niech zatrudnia kogoś nowego albo kończą serial, bo zero polotu i czegoś pozytywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sade

Anka idzie na stewardessę wow baba jest juz po 40-ce i na stewardessę  no macie racje scenarzystom juz brak pomysł to wymyślają takie ...yczne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a kojarzycie gdzieś w samolocie stewardesse powyżej 40 lat? Zawsze są to bardzo młode dziewczyny, figura też super, pewnie maja wymogi co do wzrostu. I angielski perfekt jest konieczny - rozumiem, że Anka siedząc w domu i pijac to i angielski wyszlifowała. 

 

Po tylu latach wróciła do prawa, przecież to tyle pracy i nagle to rzucić?  Na maksa nierealny wątek.  Z Pati to az szkoda, że to pokazują, zamiast uczyć kobiety szacunku do samych siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ted

jestem ciekaw czy Dorota sie kapnie ze ten jej fircik Marcin to jest zwykły oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjs
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

a kojarzycie gdzieś w samolocie stewardesse powyżej 40 lat? Zawsze są to bardzo młode dziewczyny, figura też super, pewnie maja wymogi co do wzrostu. I angielski perfekt jest konieczny - rozumiem, że Anka siedząc w domu i pijac to i angielski wyszlifowała. 

 

Po tylu latach wróciła do prawa, przecież to tyle pracy i nagle to rzucić?  Na maksa nierealny wątek.  Z Pati to az szkoda, że to pokazują, zamiast uczyć kobiety szacunku do samych siebie. 

Są linie lotnicze, gdzie pracują kobiety po 40, choć wątek Anki z dopy wzięty. Owszem, mogła w końcu postawić na siebie,;ale może jakoś bardziej realnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedyS fanka

Cały sezon słaby nagle Inga z doopy zostaje współwłaścicielka salonu paznokcia razem z Dorota mają z tego kokosy , Dorota oplywa w luksusy .. ta na stewardesse tamta mąż pogonil i zostawił a ona dalej za nim lata. Naprawdę rozczarowałam się bardo widać ze brak pomysłu na serial a szkoda. Dzieci wiecznie brak albo u ojców takie odrealnione życie aż za bardzo . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×