Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jestem

Przyjaciółki

Polecane posty

Gość BIUS

jak mnie wkurza Hania , wiadomo że młodzież jest różna ale ona jest taka wredna su/ko/wata no masakra a Inga jej we wszystkim ulega, wiadomo ze nastolatki mogą podkochiwać sie w starszym facecie idolu, ale to co ona odwala to masakra, zachowanie młodej ku/re/wki, która próbuje matce odbić faceta, no co to za fochy na weselu, a wygoniłabym do domu i tyle,

-ANKA super wygladała na weselu, bardzo lubię tę postać jak i aktorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

widac było że Jasiek chciał wzbudzić zazdrośc u Zuzy ale ta zachowała sie jak ...ka, sama go wywaliła z domu nie chciała go słuchać pogodzić się a teraz co fochy bo przyszedł na wesele z inna laska, wielka pani prezes a mentalnosc dziecka, myślałaże do końca życia będzie ja na kolanach błagał by pozwoliła mu wrócić do własnego domu,

ciekawa jestem kto nie usiadł na tym krzesełku , pewnie Zuza bo tylko jej nie była pokazana przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W sumie to wróżka powiedziala Zuzie, że wszystko sie wali, gdy wyciągnęła kartę z wieżą. Więc jakoś ta jej przyszłość została wspomniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość BIUS napisał:

widac było że Jasiek chciał wzbudzić zazdrośc u Zuzy ale ta zachowała sie jak ...ka, sama go wywaliła z domu nie chciała go słuchać pogodzić się a teraz co fochy bo przyszedł na wesele z inna laska, wielka pani prezes a mentalnosc dziecka, myślałaże do końca życia będzie ja na kolanach błagał by pozwoliła mu wrócić do własnego domu,

ciekawa jestem kto nie usiadł na tym krzesełku , pewnie Zuza bo tylko jej nie była pokazana przyszłość

Była. Pracowała na zmywaku z Dagmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

mylisz się, to jak ZUza była z Dagmarem na zmywaku to nie była przyszłośc przepowiedziana  przez wróżkę  tylko to był ten sen co był na poczatku odcinka, Zuzie wrózka nie przepowiedziała przyszłośc bo uciekła,i, ale masz rację moze i tak skończy jak dalej tak będzie udawała królową angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a cała Hania nie wiem jak by się umalowała  czy uczesała i jakąkolwiek by kieckę na sobie założyła to nadal będzie brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość BIUS napisał:

jak mnie wkurza Hania , wiadomo że młodzież jest różna ale ona jest taka wredna su/ko/wata no masakra a Inga jej we wszystkim ulega, wiadomo ze nastolatki mogą podkochiwać sie w starszym facecie idolu, ale to co ona odwala to masakra, zachowanie młodej ku/re/wki, która próbuje matce odbić faceta, no co to za fochy na weselu, a wygoniłabym do domu i tyle,

-ANKA super wygladała na weselu, bardzo lubię tę postać jak i aktorke

Jakby się tak głębiej zastanowić to jakie ta dziewczyna ma wzorce? Ojciec zdradzające matkę a sama matka wciąż poszukująca nowych wrażeń. Dziecko potrzebuje stabilizacji a tego u Ingi nie znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jakby się tak głębiej zastanowić to jakie ta dziewczyna ma wzorce? Ojciec zdradzające matkę a sama matka wciąż poszukująca nowych wrażeń. Dziecko potrzebuje stabilizacji a tego u Ingi nie znajdziemy.

*zdradzający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w  nowym  sezonie

Kacper  Kuszewski  zagra  adoratora  jednej  z  nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek

Szkoda że Zuza nie będzie z jaśkiem. No ale...mogła się wkurzyć na niego ale odrazu rozstanie? U nich to na porządku dziennym bez żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjjsjss

Ja juz pisalam ze nie ogldalam wszystkich odcinkowi powtorki ogladalam; Mieszkam za granica i w necie mi nie dzialaja odcinki.
Ale oczywiscie czasami nie mam czasu obejrzec. Czy moze moze ktos wyjasnic jak to bylo z Patrycja i jej mezem mniej wiecej  w czasie gdy on zginal? Bo oni sie rozstali, potem nie ogldalam i raptem byl odcinek jak to super miedzy nimi. Ona na niego czeka, zamowiona kolacja w lesniczowce itp i on zginal. A potem po pogrzebie przychodzi ta laska ktora byla z nim w Skandynawi i sie okazuje ze oni planowali przyszloc i chyba on cos jej zapisal. To jak to mozliwe skoro z Patrcyja niby bylo juz ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiikkkika

Juz serial nie wzbudza chyba emocji...

Pisalyscie kiedys o wieku przyjaciolek; Ja wlasnie ogladam na polsat romans stare odcinki bo siedze w dzieciakiem w chacie i one chodzily do jednej klasy liceum! No to niezle co? Jedna ma dorosla corke , ktora tez ma dzieciaka a inne male dzieci. A tak naprawde na te chwile musza meic kolo 50!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się wydaje że chodziły razem do podstawówki i znają się od dziecka. Patrycja jest fryzjerka więc szkoła zawodowa, a inne liceum bo studia. Anka nie dokończyła bo ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qjjajjaajj

A to bardzo dziwne, bo w odcinku kiedy byl slub Patrycji  spotkamy Vike. Vika podczas rozmowy z Wiktorem powiedziala ze znaja sie z;liceum, tylko one byly w innej klasie niz one. A faktycznie Pati jest fryzjerka, no ale przeciez mogla pojsc o liceum do szoly policealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjsssssj

Tak bylo. One sie znaly z liceum. Zuza na pewno i Inga skonczyly studia, a Anka zaszla szybko w ciaze wiec je przerwala.
Jak bylo z Patrycja to nie wiem, ale patrzac na to co ona robila z tym Wiktorkiem , na te jej bezdenna glupote i myslenie ... to raczej podstawowke skonczyla; I tej jej wyglad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssososososos

Coraz mniejszy ruch na kafeterii, a w tym temacie zlaszcza

o glupocie Pati swiadczy chocby to ze jak taka ...ka zachowywala sie z Wiktorem. Dla niego nawet zycie byal w stanie poswiecic .
Poza tym sorry, ale w prawdiwym zyciu nie slyszalam o zwiazku tandetnej fryzjerki z prawnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe  odcinki

Kiedy  będzie  nowy  sezon?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Hej! Szukam takiej sceny, że dziecko bije rodzica. Nie mogę tego zupełnie znaleźć, a koleżanka mi mówiła. Kojarzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź

Julka popchnęła Ankę na ścianę, ale nie pamiętam, który to odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, zaczęłam oglądać na ipli nowy sezon (więc kto nie chce wiedzieć prędzej - niech nie czyta) i jestem zbulwersowana Jaśkiem, który ma problemy z płaceniem na dzieci, zwłaszcza że Zuzka "w dobrych czasach" dała mu swoje oszczędności na założenie firmy bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt już przyjaciółek nie ogląda? Ja czekałam na ten nowy sezon a tu taka lipa. U Anki wiecznie problemy. Inga i jej harem i nieznośna córeczka. A Patrycja to już tylko Klara zyyje. Zawiodłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Przyjaciólki, no lubię po prostu, czasami podoba mi sie poczucie humoru ujęte w serialu, ale do rzeczy...

Dziś padłam... zawsze zastanawiałyście się tutaj ile mogą mieć lat nasze serialowe przyjaciółki...

I otóż, w odcinku 184 Zuza dostaje pismo (nie zdradzam szczegółów, żeby nie spojlerować) a tam jej pesel... rocznik 89 :D co by znaczyło, że Zuza ma 31 lat :D powiem szczerze, ze lekko przegięli... 

aha, Jasiek, rocznik 85 [cool] 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.09.2020 o 23:29, Sweet Dreams II napisał:

Uwielbiam Przyjaciólki, no lubię po prostu, czasami podoba mi sie poczucie humoru ujęte w serialu, ale do rzeczy...

Dziś padłam... zawsze zastanawiałyście się tutaj ile mogą mieć lat nasze serialowe przyjaciółki...

I otóż, w odcinku 184 Zuza dostaje pismo (nie zdradzam szczegółów, żeby nie spojlerować) a tam jej pesel... rocznik 89 :D co by znaczyło, że Zuza ma 31 lat :D powiem szczerze, ze lekko przegięli... 

aha, Jasiek, rocznik 85 [cool] 

 

Kurczę, no trochę za bardzo polecieli... optymalnie byłoby dać im  40-45 lat. Zuzie musiało trochę zająć to "pięcie się po szczeblach kariery", Ance wykształcenie się na "świetnego" oczywiście prawnika najpierw rodząc i odchowując 3 dzieci, Indze zaliczenie tylu związków i zakończenie nieudanego małżeństwa przy okazji wychowując 2 dzieci. 

Jednak gdy serial ma tyle sezonów, a w międzyczasie zmieniają się reżyserzy to trudno zachować faktyczny bieg zdarzeń, nigdzie się nie myląc. 

Szkoda, że już nie ma wątku z ojcem Ingi i jej przyrodnią siostrą, zawsze to było jakieś urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam w pierwszych sezonach mówili że Anka urodziła Julkę na studiach. Nawet jakby miala wtedy 20 lat to teraz powinna być już po 40 bo Julka już dawno 20 skończyła. Także faktycznie zaszaleli z tym rocznikiem 89. Jak dla mnie serial z sezonu na sezon coraz słabszy... A najbardziej wkurzający w tym sezonie jest Jasiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×