Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Melody

karmienie piersią w 7 miesiącu

Polecane posty

Gość Melody

Hej dziewczyny podzielcie się, jak karmicie swoje maluszki, ja w 7 m-cu podaje pół słoiczka zupki i po południu pół słoika przecieru owocowego z kleikiem ryżowym. Reszta mlecznych posiłków to cycuszek 🙂 Więcej na raz nie chce zjeść. Zastanawiam się czy to nie za mało.. jak jest u Was jak karmicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z rana kasza, obiad -zupa, pozbiej przecier owocowy, kolacja - kaszka.W miedzyczasie piers na żądanie. Najwiecej bylo tej piersi. Normalnie jesc zaczal okolo roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasze na mm,a w nocy budzil sie do roku i 9 msc, dopiero wtedy odstawiłam od piersi, bo miałam dosc nieprzespanych nocy. Kaszki na poczatku kupowalam od bobovity, ale sa potwornie slodkie, wiec sama zaczęłam robic:manna, ryzowa, owsiana i dodawalam troche owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja karmię głownie piersią poza tymi 2 posiłkami których jest mała ilość...to te kaszki może zrobię na swoim mleku..mały dobrze wyglada ma 9kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Mój skończył 6 mcy. W dzień i w nocy cycek co 2 godziny. Rano dodatkowo kasza dla alergików na wodzie (Alerlac lub Sinlac), w południe pół banana rozgniecionego, po południu jakiś warzywny przecier, czasem z mięsem. 3 posiłki dla dziecka do roku to full wypas jeśli jest na piersi na żądanie. Proponuj wodę do posiłków, niech się oswaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wodę podaje, ale mało jej pije bardziej się bawi:) woli cycuszek 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje maleństwo ma 7 miesięcy. Rano karmię małego piersią ok 9 daję kaszkę mleczno ryżową potem znowu pierś na obiadek słoiczek (najczęściej zupka jarzynowa, bukiet warzyw, delikatny indyk) później pierś i na kolację rozdrabniam banana w miseczce lub podaję kleik ryżowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×