Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwona

Dieta Dabrowskiej- warzywno owocowy post

Polecane posty

Gość Gruba Monia

Jej...Monia ja już łapie sie wszystkiego...kombinatorka jak cholera😊byleby spadało....byłam na kopenhaskiej,na 4 dniu poległa ale to co spadło to moje👍ciesze się i z tego,GM dlamnie zdecydowanie lepsza od kopenh.i też ładnie spada😊

miłego dzionka laseczki....byle do przodu😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Nie mam pojęcia ile wytrzymam wiec chyba nie zakładam terminu tylko z dnia na dzien będę sie starać ciągnąć ... zobaczymy... Eh czemu to wszystko takie trudne i nie wymyślił ktos diety czekoladowej hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Niom musimy wpaść w rytm i nie myśleć że to diety tylko styl zycia i w głowie poprzestawiać,bo tylko myślimy, boże czemu to takie trudne,już nie wytrzymam i tak w kółko...ja tak mam 8 co trochę zrzucę to z radości nadrobię i błędne koło, ale teraz będę się starała wypracować zdrowe odżywianie, bo wiem że robię krzywdę organizmowi ciągle szukając coś innego...muszę wyrobić nawyk 5 posiłków, albo chociaż 3 i systematyczność i małymi krokami a do przodu...w diecie czekoladowej byłabym na 1 miejscu😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Jak tam dziewczyny kolejny dzień? Mi dziś nawet nie chciało się jeść, zjadłam 2 jabłka w ciągu dnia,do tego kapusta czerwona z okienkiem kiszonym i trochę kapusty kiszonej z curry, no i oczywiście kilka herbat różnych, wody nie lubię i praktycznie nie pije, codziennie jedynie szklanka z cytryną i tyle wody....miłego wieczoru i dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej u mnie super,szybki marsz był z rana 55min,jedzenia mało i wszystko zdrowe,full wody,dobrze jest!

dobrej nocki laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Hej laski ja chyba nie dam rady na tej dąbrowskiej moze do niedz wytrzymam   i od poniedziałku spróbuje gm, jutro musze ruszyć na zakupy to nie będę myślec o jedzeniu ;) po tym tyg gm moze łatwiej bedzie wrócić na Dąbrowska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Witam z rana. Iwonko doczytałam na innym forum,że Ty jakimś syropkiem się wspomagacz i chyba to dodatkowo daje Ci powera..Iwonko będę Ci kibicowała z całego serca,abyś znalazła to co będzie ci odpowiadalo i będą przy tym kg leciały...ja mam nagotowane jeszcze, więc wyśle, że jeszcze ponad tydzień pociągnę na Dąbrowskiej,żeby dwa tygodnie bylya później zobaczę,bo coś kręgosłup mnie boli...na dukanie można smacznie i dużo zajadać,tylko że trzeba troszkę wymyślać i pichcić....ja chyba jak zlecę już poniżej 70 to będę starała się poprostu zdrowo odżywiać i kontrolować kcal, bo zdrówko najważniejsze...trzymam kciuki za Nas,aby kg lecialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Miało być,że Monia się wspomaga, sorki,za pomylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Hej No cóż lato sie zbliża małymi krokami wiec zawsze dobrze zgubić pare kg trzeba tylko o to walczyć, ja wlasnie po śniadaniu surowkowym niedługo jadę na zakupy musze zrobić zapas warzyw i owoców. Tak myśle ze w ogóle po dietach włączę do menu głównie warzywa i owoce a odpuszczę produkty mączne i oczywiście nie mowię juz o słodyczach tak samo o smażeniu. Dzis mi sie śniło ze byłam taka chudziutka :) ze mnie to bardziej zmotywowało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej tak wspomagam się od wczoraj,cały styczeń i luty praktycznie bez wspomagaczy.

powodzenia i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Moim niestety ja mam tendencje i całe życie walka, no ale nie ma wyjścia, w sekundę tyle a żeby schudnąć to ciężka droga, jeszcze ja sylwetka gruszki, więc wszystko w tyłek i nogi idzie a brzucha brak, a jak chudnę to z górnych partii i brzuch mam praktycznie przyrośnięty do kręgosłupa,😀 ale damy radę, bo nie ma innej opcji,lato tuż tuż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ciężki dzien miałam pełen pokus ale przetrwałam! Juz mi sie chciało chociażby ryżu ale dałam radę, Monika a czym sie wspomagasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Iwonko,syrop Quatrexil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Monika a mozesz powiedzieć gdzie go można zakupić bardzo cię proszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iwona,poszukaj tutaj na kafeterii tematu QUATREXIL efekty po stosowaniu....jest jeszcze grupa na Facebooku Quateem,możesz tam się dowiedzieć wszystkiego,nie namawiam, ma pewne skutki uboczne,poczytaj,pogadaj z ludzmi..no ja teraz 2gi raz zamawiałam 2 butelki,namnie to działa,całkowity odrzut od jedzenia...jedzenie po tym wciskam bo taki jadłowstręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Hej jak u was dzien mija? Ja dzisiaj bez humoru jutro zaczynam gm a dzis na obiad gotuje pomidorowa. Czytałam na fb o tym syropie troche kusi ale boje sie trafić na oszustów :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Hej,tak widziałam,że dołączyłaś do grupy na fb,od razu mòwie,że nie na wszystkich syrop działa,poczytaj,popytaj,ja 2 razy kupowałam na doping-online i jestem zadowolona.Jeśli chcesz mogę Cię dodać do grupy o poście dąbrowskiej też jestem:-)U mnie dzień super,oby tak dalej,kcal malutko i wszystko zdrowe,głodu brak😊powodzenia na GM

ps.ze zdjęcia nie wyglądasz jakbyś potrzebowała odchudzania😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Hej laski dzis 1 dzien gm zobaczymy jak bedzie, jestem napompowana jak bomba bo przez te odchudzanie okres mi sie spóźnia. Monika jednak uwierz mi jest troche zbędnego ciała do zrzucenia. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Hej pierwszy dzień na GM jest super powinno pójść dobrze,ja jadlam gruszki,jabłka,pomarańcze i kiwi pierwszego dnia,nie zapomnij o wodzie/herbatach..powodzenia,napisz wieczorem jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Narazie zjadłam jabłko gruszkę i sok z grejpfruta ;) a ile schudłaś dzieki temu syropowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

kilka dni temu było w sumie -13,2kg,a dzięki syropowi -10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

No to niezle gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Monika a Ty jesteś na Dąbrowskiej jeszcze bo nic sie nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Iwonko dzięki,jeszcze walcze o kolejne -15 i będę już happy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Hej dzien jakoś minął w miarę Ok zjadłam 4 jabłka gruszkę i sok z grapefruita oraz woda i zielona herbata, pózniej zjem jeszcze moze pomarańcza. Ogólnie nie czuje głodu ale dzis dawałam dziecku precelka to tak pięknie pachniał ze miałam ochotę sie brzydko mówiąc nażreć ale jakoś dałam radę ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Iwonko,zupę jeszcze ugotuj,dobry zapychacz,można jeść codziennie w razie kryzysu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Jutro kapusto bigos ugotuje wiec myśle ze sie zapchne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Ja tego z kapustą nie gotowałam.Gotowałam chudą jarzynową i krem z dyni:-)Spokojnie się zapchniesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Cześć ja wlasnie po warzywnym śniadaniu;) wiesz Monia tak myśle o tym syropie ale napisałam maila to odp ze musze kupić dwa... moze wiesz gdzie kupić jeden bo chciałabym sprawdzić wpierw czy w ogóle na mnie podziała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Cześć zapytaj na grupie,ktoś chyba zamawiał jedna,ale z tego co pamiętam korzystniej cenowo wychodzi dwie...trzymaj się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×