Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wujaszek

Nie trawię kobiet z tatuażami

Polecane posty

Gość Gość

Dla mnie sztuką są obrazy które wyglądają 1:1 albo budowle a nie jakieś kleksy na płótnie za gruby hajs. Tyle to i słoń trąba namaluje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Lubi się dziergać to lubi  - jej sprawa. Tak jak nie którym się tatuaże podobają niektórym nie.

Ale musi sobie poprawiać dorabiając do tego ideologię i bredząc o sztuce. Na tej samej zasadzie można mówić o sztuce znakowania koni. I to już zatrąca o śmieszność i żałość.
 

akurat ty ze sztuką masz niewiele wspólnego, a ochoczo się na jej temat wypowiadasz. Tymbardziej ktoś kto jest sztuką zainteresowany i ma artystyczne hobby ma prawo wypowiadać się na ten temat. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dla mnie sztuką są obrazy które wyglądają 1:1 albo budowle a nie jakieś kleksy na płótnie za gruby hajs. Tyle to i słoń trąba namaluje. 

czyli picasso to nie artysta, ale drukarka 3D już tak? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Lubi się dziergać to lubi  - jej sprawa. Tak jak nie którym się tatuaże podobają niektórym nie.

Ale musi sobie poprawiać dorabiając do tego ideologię i bredząc o sztuce. Na tej samej zasadzie można mówić o sztuce znakowania koni. I to już zatrąca o śmieszność i żałość.
 

Jeśli porownujesz naprawdę dobre jakościowo tatuaże robione przez pasjonatów i ludzi utalentowanych do znakowania bydła bądź świń to tylko pokazujesz jak prymitywny w obyciu jesteś. Tatuaż może być obrazem tyle że na skórze. To czy ci się podoba czy nie to już odrebna kwestia panie pipkowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLola
23 minuty temu, Piaskun napisał:

Moje towarzystwo jest niewielkie i zamknięte a większego nie potrzebuję - jestem mizantropem i dobrze mi z Tym.

Gdybym był ostrzejszy w sądach onegdaj nie byłbym rozwodnikiem teraz. To miękkość i tolerancja mnie zdradziła, a nie surowość osądu.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius Opat Arnaud przed Rzezią w Beziers.

 

Śmiem podejrzewać, że zostałeś niegdyś bardzo skrzywdzony. Taka nienawiść do ludzi nie bierze się znikąd. Ale uwierz, to tylko Cię niszczy. Wiem to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

czyli picasso to nie artysta, ale drukarka 3D już tak? 😉

Artysta bo tworzył ale mnie takie coś  nie zachwyca i nie uważam jego dzieł za wybitne. Wolę Pigcasso. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projektant tak, ale skoro dla tamtej osoby tylko precyzja się liczy jako wyznacznik sztuki to tylko sztuka tworzona komputerowo może być uznana za "prawdziwą" sztukę (przynajmniej dla tej osoby). 

 

Dla pasjonatów architektury - większość najpiękniejszych budynków to wypadkowa pomysłów wielu artystów, kupy błędów i pomysłowych rozwiązań jak je naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

dla mnie ludzkie ciało jest dziełem sztuki,

dla tatuowanych ludzkie ciało to czyste płótno,

tak to widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, że komentarze krytykujące tatuaże (czy ogólnie jakieś cechy wyglądu) zazwyczaj wychodzą o mężczyzn którzy są ostatnimi mężczyznami na świecie jakich kobieta mogłaby chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość w kość napisał:

dla mnie ludzkie ciało jest dziełem sztuki,

dla tatuowanych ludzkie ciało to czyste płótno,

tak to widzę;)

mogę mówić tylko za siebie, ale tak właśnie to widzę. Maluję po wszystkim, więc dlaczego nie po samej sobie? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko że obraz ze ściany zdejmiesz gdy się znudzi a wielką kobyle z ciała ciężej usnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maluję też na ścianach, nie tylko wieszam na nie obrazy 🙂

 

Tatuaże to zupełnie inne medium, często poza wartością estetyczną z wiekiem nabierają tej sentymentalnej. Pewnie, że czasem jakiś może się znudzić i wtedy można przerobić/zasłonić. Nie znam jednak nikogo (chociaż może takie osoby istnieją) kto miałby dużo tatuaży i nagle chciał się ich wszystkich pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

ciekawe, że komentarze krytykujące tatuaże (czy ogólnie jakieś cechy wyglądu) zazwyczaj wychodzą o mężczyzn którzy są ostatnimi mężczyznami na świecie jakich kobieta mogłaby chcieć

Kobieta taka jak ty. Jakoś genus masculinum na tym, ze tobie podobne odpadają nie stracił.

5 minut temu, Bícu napisał:

Niech sobie w pochwie wytatuuje,  takie kobiety są żałosne. 

Oprócz sztuki jaskiniowej nie mają nic do zaoferowania. 

Amen.

11 minut temu, Gość SLola napisał:

Śmiem podejrzewać, że zostałeś niegdyś bardzo skrzywdzony. Taka nienawiść do ludzi nie bierze się znikąd. Ale uwierz, to tylko Cię niszczy. Wiem to z autopsji.

Większość ludzi na niewiele więcej zasługuje.

16 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli porownujesz naprawdę dobre jakościowo tatuaże robione przez pasjonatów i ludzi utalentowanych do znakowania bydła bądź świń to tylko pokazujesz jak prymitywny w obyciu jesteś. Tatuaż może być obrazem tyle że na skórze. To czy ci się podoba czy nie to już odrebna kwestia panie pipkowski. 

Tedy zadawanie bólu innym czyt tortury też tedy mozna nazwać sztuką. Ba nawet niegdyś istniał cech i szkoły oprawców. Ci ludzi też pracowali na ciele i ciało traktowali jak instrument do wyrywania z ofiary cudownej symfonii wrzasków. Byl to i gdzieniegdzie nadal jest zawód społecznie aprobowany, potrzebny i nawet szanowany. 

Twoje inwektywy tylko szkodzą sprawie której bronisz: pokazujesz jakie żeńskie kreatury się tatuują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym, że jesteś singlem i nie masz nawet z czego wybierać też nikt nie traci. No zastanów się, jaka kobieta chciałaby faceta który otwarcie przyznaje, że nienawidzi ludzi i jak ten smerf tylko narzeka na wszystko? Podobnie ten bicu którego wszystkie posty są wulgarne. Nie jesteście jakimś marzeniem przeciętnej kobiety, naprawdę. Normalny facet ma swój typ i tego się trzyma, a nie dopisuje sobie jakie są kobiety które mu się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkie lol

Kolejny strzał w stopę ukazujący sztukę prymitywną w twoim wydaniu 🤣 to o czym pisałeś raczej było związane z przymusem i brakiem wyboru oraz pogwalceniem cudzej wolnej woli a tatuujacy się ludzie robią to bo chcą bez kata nad łbem. Twój argument jest inwalida. Nadal nie udowodniles nic poza swoją głupotą i stereotypowym myśleniem które nijak ma się do człowieka na poziomie za jakiego niewatpliwie się masz. A wracając do sztuki. Mydło i abażur z żydów to też w pewnym sensie sztuka i kunszt. Może nie? Tutaj uzalasz się nad ludźmi i zadawaniem im bolu a w innym temacie odczlowieczasz murzyna. Doprawdy nie ośmieszaj się tedy 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Na tym, że jesteś singlem i nie masz nawet z czego wybierać też nikt nie traci. No zastanów się, jaka kobieta chciałaby faceta który otwarcie przyznaje, że nienawidzi ludzi i jak ten smerf tylko narzeka na wszystko? Podobnie ten bicu którego wszystkie posty są wulgarne. Nie jesteście jakimś marzeniem przeciętnej kobiety, naprawdę. Normalny facet ma swój typ i tego się trzyma, a nie dopisuje sobie jakie są kobiety które mu się nie podobają.

Normalna się nie dzierga, Więc twoje zadanie ma w tej materii taką samą wagę jak zdanie księży na temat wychowywaniu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
9 minut temu, Piaskun napisał:

pokazujesz jakie żeńskie kreatury się tatuują 

Ja tez nie lubie tatuazy, ale nie sadze, zeby Jajko pisala cos takiego, zeby uzywac wobec niej takich inwektyw, bo to juz nie dyskusja tylko brak argumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Normalna się nie dzierga, Więc twoje zadanie ma w tej materii taką samą wagę jak zdanie księży na temat wychowywaniu dzieci.

Pod każdym względem, z wyjątkiem tatuaży, jestem przykładem norm społecznych. Ty nie...więc przyganiał kocioł garnkowi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Wielkie lol napisał:

Kolejny strzał w stopę ukazujący sztukę prymitywną w twoim wydaniu 🤣 to o czym pisałeś raczej było związane z przymusem i brakiem wyboru oraz pogwalceniem cudzej wolnej woli a tatuujacy się ludzie robią to bo chcą bez kata nad łbem. Twój argument jest inwalida. Nadal nie udowodniles nic poza swoją głupotą i stereotypowym myśleniem które nijak ma się do człowieka na poziomie za jakiego niewatpliwie się masz. A wracając do sztuki. Mydło i abażur z żydów to też w pewnym sensie sztuka i kunszt. Może nie? Tutaj uzalasz się nad ludźmi i zadawaniem im bolu a w innym temacie odczlowieczasz murzyna. Doprawdy nie ośmieszaj się tedy 🤣🤣

Po pierwsze: murzyn to w najlepszym wypadku pół-człowiek.
Po drugie: co złego jest w torturowaniu ludzi?
Po trzecie: doczytaj, że w dupie mam kto się tatuuje, a kto nie, ale brzydzi mnie to ...enie wytatuowanego motłoch o sztuce i ich niezwyklej osobowości. Zresztą pisanka, jak i ty pokazujecie co ta za gatunek kobiet, więc serio niechęć egzaltowanych i wulgarnych samic z plebsu jakoś mnie wcale nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Pod każdym względem, z wyjątkiem tatuaży, jestem przykładem norm społecznych. Ty nie...więc przyganiał kocioł garnkowi 😉

Zabawne, ale to nie pierwszy przykład twojej hipokryzji. Wytykasz innym zakładanie a sama to cięgiem robisz. Jak powiedziałem, wytatuowane słabują na rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Piaskun napisał:

Normalna się nie dzierga, Więc twoje zadanie ma w tej materii taką samą wagę jak zdanie księży na temat wychowywaniu dzieci.

Tak samo jak normalny facet nie zieje nienawiścia do kobiet zakładajac w tym celu konto na forum dla nich. Każdy człowiek z tatuażem którego znam jest lepszym czlowkiem od ciebie po stokroć. Ty jesteś jedynie człowiekiem z blizna. Na szczątkowym gadzim mózgu. Stąd ta padaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nagle ktoś miał mały wybuch i zrobiło się bardzo niezręcznie. 

 

Wybacz, Piastun, ale ja ci już odpisywać nie będę. Tego posta którego teraz wysłałeś nie mogła napisać zdrowa psychicznie osoba, więc dyskusja mija się z celem, a nie nie chcę tylko podjudzać twojego stanu - bo to też nie fair w stosunku do kogoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

I nagle ktoś miał mały wybuch i zrobiło się bardzo niezręcznie. 

 

Wybacz, Piastun, ale ja ci już odpisywać nie będę. Tego posta którego teraz wysłałeś nie mogła napisać zdrowa psychicznie osoba, więc dyskusja mija się z celem, a nie nie chcę tylko podjudzać twojego stanu - bo to też nie fair w stosunku do kogoś takiego

Ewidentnie padło mu na łeb. Był psychiczny od zawsze ale teraz przechodzi samego siebie. To pewnie efekt powalentynkowych pełnych jaj gdyż ponieważ nasz książę Pieskun nie może znaleźć kobiety godnej tej zacnej i jakże skomplikowanej postaci . Typowy polski janusz z przerostem ego i niczym do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jak normalny facet nie zieje nienawiścia do kobiet zakładajac w tym celu konto na forum dla nich. Każdy człowiek z tatuażem którego znam jest lepszym czlowkiem od ciebie po stokroć. Ty jesteś jedynie człowiekiem z blizna. Na szczątkowym gadzim mózgu. Stąd ta padaka.

Jeszcze trzeba zdefiniować "normy" - mimo wszystko otwarta niechęć do ludzi i kiepskie relacje z innymi "normalne" nie są. Tylko myślę, że ten człowiek ma jakiejś problemy. W każdym razie chyba lepiej go po prostu zablokować - ta funkcja sprawia, że nie wyświetlają ci się jego posty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

I nagle ktoś miał mały wybuch i zrobiło się bardzo niezręcznie. 

Wybuch? Ty na prawdę jesteś po prostu głupia...

1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Wybacz, Piastun, ale ja ci już odpisywać nie będę. Tego posta którego teraz wysłałeś nie mogła napisać zdrowa psychicznie osoba, więc dyskusja mija się z celem, a nie nie chcę tylko podjudzać twojego stanu - bo to też nie fair w stosunku do kogoś takiego

i dlatego nawet drażnienie sie z tobą przestało być zabawne.

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jak normalny facet nie zieje nienawiścia do kobiet zakładajac w tym celu konto na forum dla nich. Każdy człowiek z tatuażem którego znam jest lepszym czlowkiem od ciebie po stokroć. Ty jesteś jedynie człowiekiem z blizna. Na szczątkowym gadzim mózgu. Stąd ta padaka.

Och ja kocham kobiety. Niektóre nawet kilka razy w ciągu nocy.
 

I mam nawet do nich szacunek.


Zaś do taki żałosnych namiastek kobiety, jak ty, czy spora część tego forum - już niekoniecznie. Normalnie bym sobie odpuścił pisanie z taką intelektualną miernotą i moralnym dnem jak twoja nieskromna osoba, ale tak  pięknie się denerwujesz , że sprawia mi wielką przyjemność obserwowanie jak podniecasz się moją tfurczością jak fretka ciążą i strzykasz jadem na wszystkie strony jak teściowa na ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Monika napisał:

Ja tez nie lubie tatuazy, ale nie sadze, zeby Jajko pisala cos takiego, zeby uzywac wobec niej takich inwektyw, bo to juz nie dyskusja tylko brak argumentow.

Cześć Monika - to chyba nie było do mnie, chociaż ręki za to nie dam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oh ty maczo. Tak bardzo je kochasz że zniszczyły ci psychikę czego efekty widać na całej kafeterii 🤣 Po chùj się tutaj pocisz próbując zostać intelektualista skoro to forum dla kobiet tak przez ciebie znienawidzonych? Lubisz masochizm czujesz się jedna z nas czy może zwyczajnie wiesz że w starciu slownym z prawdziwym mężczyzna nie masz żadnych szans? Jak podnieca się fretka ciąża? Ewidentnie widać że przerzucasz krzywdy jakich doznales od swojej uroczej  zoneczki i jej starej na wszystkie inne. Niezła patologie musiałeś mieć w chalupie. Przypominam ci że ozeniles się dobrowolnie. To znaczy że w głębi duszy jesteś zwykłą peezda która bardzo pragnie uwierzyć w wykreowana na samca alfa postać. Twoja pipa musi krwawic i stąd ten pms. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst

Ja tam do tatuaży nic nie mam, choć nie podobają mi się. O ile mógłbym mieć kolegę/koleżankę z tatuażem, o tyle dziewczyny już nie. Chyba że z jakimś małym, nierzucającym się w oczy tatuażem w niewidocznym na pierwszy rzut oka miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tatuaż u kobiety to sygnał że jest uszkodzona ( psychicznie ), to samo z nadmiernymi przekuciami na ciele. Jedne kolczyki ok, wszystko pozatym = uszkodzona. Tak samo jakieś niebieskie lub różowe włosy, wyzywający ubiór itp, istoty uszkodzone jakich teraz pełno. Trzymać się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×