Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

walkingdead

dieta z kostaryki

Polecane posty

10 minut temu, CassandraS napisał:

On na zdjęciu z linku wyląda strasznie... jak ofiara obozów koncentr. Dramat! Jezeli dla Agi tak wyglada zdrowy facet, to ja wole już być gruba i chora 😛
A co do mamy z gorączką..  Ja do 38 stopni nie zbijam jesli dziecko zachowuje sie w miare normalnie 🙂 powyżej zbijam jakimś syrobkiem 🙂  Natomiast lekka gorączka np 37 to nie powód do obaw. ale trzeba dziecko obserwowac i jak np. wymiotuje albo przelewa się przez ręce, czy co gorsza traci przytomność to zbijamy i do szpitala! 

Sprawdz priv 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj maz sie zapytal czy Nate ma raka ? Odpowiedziam, ze nie, to tylko jego dieta, najzdrowsza na swiecie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku co tu się wydarzyło! Nie było mnie dosłownie dwa dni, a nasz wątek poleciał, jest nowy, trochę się naszukałam, jakieś dziwne rzeczy piszecie, matki nie leczą dzieci... Taka dieta... Cud! 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Owoc napisał:

Jejku co tu się wydarzyło! Nie było mnie dosłownie dwa dni, a nasz wątek poleciał, jest nowy, trochę się naszukałam, jakieś dziwne rzeczy piszecie, matki nie leczą dzieci... Taka dieta... Cud! 😁

nie ma nas tutaj ;)  wejdz na priv... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea

N.trochę mizerne wygląda  na dzisiejszym  insta. Powinien oczyścić organizm na Kostryce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laski rejestrujcie sie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Gdzie jesteście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lukrecjaa sprawdz priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha palma jest przereklamowana 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy filmik na yt, kwiecien w roli glownej, zastanawiam sie po chole/re ona to wstawia, niby co w tym nowego, opatentowala nowy sposob krojenia mango czy jak ? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XXI wiek, a matki korzystają z porad obcej kobiety, która ewidentnie coraz bardziej traci zdrowy rozsądek. 😲 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karmelovelove napisał:

XXI wiek, a matki korzystają z porad obcej kobiety, która ewidentnie coraz bardziej traci zdrowy rozsądek. 😲 

Raczej madki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Karmelovelove napisał:

XXI wiek, a matki korzystają z porad obcej kobiety, która ewidentnie coraz bardziej traci zdrowy rozsądek. 😲 

Sprawdz priv 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai

Dlaczego Aga korzystala z in vitro? Podobno nie ma problemu z zajściem w ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Skórka z papai napisał:

Dlaczego Aga korzystala z in vitro? Podobno nie ma problemu z zajściem w ciążę. 

Jeszcze wtedy nie obczajala, ze moze genetyke myslami kontrolowac 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo chciała zrobić sobie chłopca bez wadliwego genu. In vitro to fabryka dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai
3 minuty temu, Kasiaaa napisał:

Bo chciała zrobić sobie chłopca bez wadliwego genu. In vitro to fabryka dzieci. 

Serio? Przecież to szczyt hipokryzji. Raka leczy woda i korzysta z in vitro. Je owoce żeby nie ingerować w organizm, który sam ma się leczyć i faszeruje się hormonami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Skórka z papai napisał:

Serio? Przecież to szczyt hipokryzji. Raka leczy woda i korzysta z in vitro. Je owoce żeby nie ingerować w organizm, który sam ma się leczyć i faszeruje się hormonami...

Zarejestruj sie prosze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hauayudoin

In vitro jak i sztuczne piersi, wizyty lekarskie dla siebie tak, ale dla dzieci juz nie i tak dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zarejestrowanych beda niespodzianki 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Hauayudoin napisał:

In vitro jak i sztuczne piersi, wizyty lekarskie dla siebie tak, ale dla dzieci juz nie i tak dalej. 

No zelazna logika w jej wykonaniu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie jaki byłby dramat jakby znowu była dziewczynka a nie chłopiec…myślę że mutacja była tu mniej ważna niż płeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fujfujjjj

Aga odpowiedziała w komentarzu pod najnowszym vlogiem, że nie używają pasty do zębów 😕 O borze iglasty serio??? Od nich naprawdę musi dziwnie pachnieć. Ciągle biegunki, brak pasty do zębów, włosy myje raz na dwa tygodnie... To takie troszkę brudaski śmierdzioszki muszą być. Nikt mnie nie przekona, że na takiej diecie ludzie nie wydzielają z siebie potu czy się nie brudzą. Tam musi walić jak z szamba.  

Rozwaliło mnie to jak wspomniała, że może się wydawać, że April je... Za dużo tłuszczu "tu kokos, tam awokado" xD no Aga szalejesz, jeszcze trochę i wyślesz April na głodówkę na Kostarykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai

Czyli Aga nie poszła do lekarza z chorym cierpiącym dzieckiem bo medycyna to zło ale pozwoliła manipulować w genach nienarodzonego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Fujfujjjj napisał:

Aga odpowiedziała w komentarzu pod najnowszym vlogiem, że nie używają pasty do zębów 😕 O borze iglasty serio??? Od nich naprawdę musi dziwnie pachnieć. Ciągle biegunki, brak pasty do zębów, włosy myje raz na dwa tygodnie... To takie troszkę brudaski śmierdzioszki muszą być. Nikt mnie nie przekona, że na takiej diecie ludzie nie wydzielają z siebie potu czy się nie brudzą. Tam musi walić jak z szamba.  

Rozwaliło mnie to jak wspomniała, że może się wydawać, że April je... Za dużo tłuszczu "tu kokos, tam awokado" xD no Aga szalejesz, jeszcze trochę i wyślesz April na głodówkę na Kostarykę.

Hehehe dobre 😀 zarejestruj sie bedzie niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny rejestrujcie sie, nie pozalujecie ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai
Przed chwilą, OMG napisał:

Dziewczyny rejestrujcie sie, nie pozalujecie ! 

Nie, dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Skórka z papai napisał:

Nie, dzięki

No problem 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

April ma duży brzuszek…w nowym filmie dobrze to widać…

Plus odpowiedź Agi na pytanie, czy nie uważa że April może się później wstydzić tych filmików…odpowiedziała NIE. A skąd ona może to niby wiedzieć…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×