Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

walkingdead

dieta z kostaryki

Polecane posty

Dla wszystkich zainteresowanych, przenioslysmy sie w inne miejsce, ewentualne info u mnie na priv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai
3 minuty temu, Kasiaaa napisał:

April ma duży brzuszek…w nowym filmie dobrze to widać…

Plus odpowiedź Agi na pytanie, czy nie uważa że April może się później wstydzić tych filmików…odpowiedziała NIE. A skąd ona może to niby wiedzieć…

April jest takim małym dzikuskiem.  Biega po domu brudna i rozczochrana. Wyobrażacie sobie jak dziecko wychowywane w ten sposób odnajdzie się w społeczeństwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai
2 minuty temu, OMG napisał:

Dla wszystkich zainteresowanych, przenioslysmy sie w inne miejsce, ewentualne info u mnie na priv. 

Czyli walka o wyzwolenie kafe z obowiązku rejestracji poszła na marne. Dajcie znać gdzie można pisać anonimowo i nikt nie będzie mówił mi co mam robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Skórka z papai napisał:

Czyli walka o wyzwolenie kafe z obowiązku rejestracji poszła na marne. Dajcie znać gdzie można pisać anonimowo i nikt nie będzie mówił mi co mam robić 

Pisz sobie tutaj, jaki masz problem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai
2 minuty temu, OMG napisał:

Pisz sobie tutaj, jaki masz problem ? 

Przykro mi że ze względu na wrodzoną niechęć do wszelkiego rodzaju przymusowych spisów i rejestracji nie dostapie zaszczytu udziału w tajnym szabasie czarownic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też przykro, choć dostałam zaproszenie ale wolałabym pisać na kafeterii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasiaaa napisał:

Mi też przykro, choć dostałam zaproszenie ale wolałabym pisać na kafeterii. 

gdyby się tu dało pisać to spoko, niestety moderatorzy mają nie po kolei w głowach i zamiast blokować spamera usuwają całe wątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Mi nie przeszkadza usuwanue watkow i spamowanie. A po drugie piszac publicznie robimy dobry uczynek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai
6 minut temu, Gość Kiki napisał:

Mi nie przeszkadza usuwanue watkow i spamowanie. A po drugie piszac publicznie robimy dobry uczynek. 

Dokładnie. I każdy może tutaj zarowno czytac jak i komentowac. Jaki jest sens kiszenia się w zamkniętym gronie, w którym wypowiada się kilka wybranych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa

A mnie najbardziej zdziwiło, że tworzenie zamkniętej grupy to dokładnie to samo co robi owocowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa

I faktycznie publiczny przekaz ma duże znaczenie i ukazaniu, że kanal "Aga in america" jest szkodliwy społecznie. Agnieszko, ten się śmieje kto się śmieje ostatni! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki
8 godzin temu, OMG napisał:

Dla wszystkich zainteresowanych, przenioslysmy sie w inne miejsce, ewentualne info u mnie na priv. 

Jaki to ma sens? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Kiki napisał:

Jaki to ma sens? 

Wojny nigdy nie wygramy, a my wczoraj w tym tajnym miejcu spędziliśmy genialny wieczor! Broniłam sie rękami i nogami, ale skorzystałam z zaproszenia i absulutnie nie zaluje! Było suuuuuper, niech żałują te, których z nami nie było. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość taaa napisał:

A mnie najbardziej zdziwiło, że tworzenie zamkniętej grupy to dokładnie to samo co robi owocowa. 

Chyba Cie powaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai
28 minut temu, Blue napisał:

Wojny nigdy nie wygramy, a my wczoraj w tym tajnym miejcu spędziliśmy genialny wieczor! Broniłam sie rękami i nogami, ale skorzystałam z zaproszenia i absulutnie nie zaluje! Było suuuuuper, niech żałują te, których z nami nie było. 

 

WOW Obgadywanie obcej osoby w necie to genialny wieczór? Ja myślałam że to taka rozrywka niskich lotów dla zabicia czasu. Widocznie mamy inne wyobrażenia co do miłego spędzania wieczoru.

PS. Mam nadzieję że zostaną tutaj tylko normalne osoby a reszta będzie kisic się we własnym sosie na jakimś tajnym zgromadzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai

Dzięki rejestracji każdy może śledzić wasze wpisy i sprawdzić na jakich dyskusjach się udzielanie.

A tak wogole nie zauważyliście że to próba odciagniecia uwagi od kafe? Komuś nie pasuje to, że tutaj można łatwo odnaleźć watki i swobodnie się na nich wypowiadać. Zastanówcie się komu może zależeć na rozbiciu wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Skórka z papai napisał:

WOW Obgadywanie obcej osoby w necie to genialny wieczór? Ja myślałam że to taka rozrywka niskich lotów dla zabicia czasu. Widocznie mamy inne wyobrażenia co do miłego spędzania wieczoru.

PS. Mam nadzieję że zostaną tutaj tylko normalne osoby a reszta będzie kisic się we własnym sosie na jakimś tajnym zgromadzeniu.

Nie było Cie tam, to nie pisz o czymś, o czym nie masz pojecia.

Tutaj wszyscy obcym osobom rąbią tyłek i to juz jest Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Skórka z papai napisał:

Dzięki rejestracji każdy może śledzić wasze wpisy i sprawdzić na jakich dyskusjach się udzielanie.

A tak wogole nie zauważyliście że to próba odciagniecia uwagi od kafe? Komuś nie pasuje to, że tutaj można łatwo odnaleźć watki i swobodnie się na nich wypowiadać. Zastanówcie się komu może zależeć na rozbiciu wątku?

Wątek i tak poleci, i dlatego mam dosc Kafe.

Ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai
4 minuty temu, Blue napisał:

Nie było Cie tam, to nie pisz o czymś, o czym nie masz pojecia.

Tutaj wszyscy obcym osobom rąbią tyłek i to juz jest Ok?

Hmmm więc oswiec mnie coz to za atrakcje były na tym tajnym zgromadzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai
3 minuty temu, Blue napisał:

Wątek i tak poleci, i dlatego mam dosc Kafe.

Ale co kto lubi.

Jak poleci to założy się nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Skórka z papai napisał:

Jak poleci to założy się nowy...

I juz nikomu nie bedzie sie chciało w nim pisac.

Jak moderatorzy spamu nie potrafią usunąć, to o czym mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zdecydowanie wole kafeterie. Jakies zamkniete a'la czaty to nie dla mnie . Tam sie pisze jak na czacie -ja nie mam az tyle czasu zeby sledzic takie dyskusje a tutaj koncze na ktorejs stronie i potem moge spokojnie doczytac. Ja zostaje tutaj. Zlokwiduja -zalozy sie nowy . Dla mnie kafeteria jest przejrzysta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Gość Skórka z papai napisał:

Hmmm więc oswiec mnie coz to za atrakcje były na tym tajnym zgromadzeniu?

Nie moge, było tajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasekta
1 godzinę temu, papaja&mango napisał:

Ja tez zdecydowanie wole kafeterie. Jakies zamkniete a'la czaty to nie dla mnie . Tam sie pisze jak na czacie -ja nie mam az tyle czasu zeby sledzic takie dyskusje a tutaj koncze na ktorejs stronie i potem moge spokojnie doczytac. Ja zostaje tutaj. Zlokwiduja -zalozy sie nowy . Dla mnie kafeteria jest przejrzysta 

Dokladnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasekta

Ich przejscie daje tylko argumety Adze ze jest mniej krytyki w necie na nia. Blad, duzy blad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ja też zostaje tutaj, nigdy się nie udzielam, chyba że coś mnie mocno zdenerwuje. Ale wchodzę sobie i z chęcią poczytam. Bez sensu moim zdaniem zamykać się w jakiejś grupie, skoro tutaj są wszystkie tematy i mogą czytać i pisać wszyscy. A komu to przeszkadza, że 100 stron poszło w eter, to nie wiem.. Jakieś niespełnione pismaki chyba... Ja zostaje tu, mam nadzieję, że dojdą nowe osoby, którymi będzie można fajnie wymienić swoje spostrzeżenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG to syf
Cytat

Dziewczyny rejestrujcie sie, nie pozalujecie !

Spadaj nudziaro. W kółko tylko pierniczysz jedno i to samo po sto razy.  "Szkodliwość społeczna, rejestrujcie się, mąż, teściowa bla bla bla". Jesteś denna, głupia i pisząc twoim językiem: nie ma na to publicznej zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ogólnie rejestrując się dłużej utrzymują się wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nowego w papajowym raju? Muszę zaglądnąć co nam na grupie owocowej... 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×