Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

walkingdead

dieta z kostaryki

Polecane posty

Gość Keine kinder

Gdyby Aga faktycznie była taka ekologiczna i dbała o środowisko, to by się nie rozmnażała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Keine kinder napisał:

Gdyby Aga faktycznie była taka ekologiczna i dbała o środowisko, to by się nie rozmnażała. 

Co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też chce zostać tutaj na kafe. 

Co do AIA to wiedziałyście, że ona nie ma cieni pod oczami ale piegi 😄 i to po od wody z Kostaryki jej wyszły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa
1 godzinę temu, drastic napisał:

Co to ma do rzeczy?

Ja nie Keine kinder (btw. świetny nick ;) ) ale imo nic nie ma do rzeczy, ot stwierdzenie faktu. Jak ktoś ma parcie na ratowanie Matki Ziemi to nie przyczynia się do jej niszczenia, a płodzenie dzieci jest sprowadzaniem na świat kolejnego człowieka, który bedzie wyzyskiwał faunę, florę, produkował góry śmieci, płodził etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórka z papai
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ja też chce zostać tutaj na kafe. 

Co do AIA to wiedziałyście, że ona nie ma cieni pod oczami ale piegi 😄 i to po od wody z Kostaryki jej wyszły. 

Cienie swoją drogą ale co się dzieje z jej nosem. Jej twarz coraz bardziej zaczyna przypominać trupia czaszke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Skórka z papai napisał:

Cienie swoją drogą ale co się dzieje z jej nosem. Jej twarz coraz bardziej zaczyna przypominać trupia czaszke 

W przyszłości z Natem będą wyglądać jak Mango Wodzak i Kvetta Martinec (na ytb Fruitarian Life I The Feed). Ciekawe, czy Nate też straci zęby? Adze kruszą sie od dłuższego czasu, więc zakładam, że pierwsza będzie szczerbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość Gość napisał:

W przyszłości z Natem będą wyglądać jak Mango Wodzak i Kvetta Martinec (na ytb Fruitarian Life I The Feed). Ciekawe, czy Nate też straci zęby? Adze kruszą sie od dłuższego czasu, więc zakładam, że pierwsza będzie szczerbata

nejt już się wypowiadał na temat zębów. wg niego weganom wypadają zęby bo jedzą crazy things jak warzywa, olej, przyprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, walkingdead napisał:

nejt już się wypowiadał na temat zębów. wg niego weganom wypadają zęby bo jedzą crazy things jak warzywa, olej, przyprawy...

ale pustak jprdl

Mango Wodzak twierdzi, że to przez niedojrzałe owoce, jak przechodził z wszystkożerstwa na owoce

dżizas XXI wiek, a ludziska takie de'bile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, walkingdead napisał:

nejt już się wypowiadał na temat zębów. wg niego weganom wypadają zęby bo jedzą crazy things jak warzywa, olej, przyprawy...

Ja też jem mocno crazy xD mięso i słodycze a zęby zdrowe i twarde jak diamenty, ale jestem crazy hahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Czasami ma wrazenie, ze ona juz ma to wdoglowie. Tak jej sie glowa wydluzyla. Kurcze, zapowiada filmik o rozszerzeniu diety dziecka i podaniu upowodow dla ktorych nie warto jesc ryb. Lepiej niech dodaje czesto ze "ja uwazam! Wedlug mnie, czy moim zdaniem. Oraz niech widzom powtarza, ze jej filmiki nie zwalniaja nikigo z wizyt u lekarza i leczenia", lekarze i prawnicy patrza w jej na recre, niech sie ma na bacznosci!. W Pytaniu na Sniadanie lekarz ja uprzedzil przed odpowiedzialnoscia za czyny zabronione. I nie daj Bog by w Polsce trafila do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinna

Powiedzcie mi. Jak ja moze pociagac Nate? Chyba, ze "za sznurki". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość aaaa napisał:

Ja nie Keine kinder (btw. świetny nick 😉 ) ale imo nic nie ma do rzeczy, ot stwierdzenie faktu. Jak ktoś ma parcie na ratowanie Matki Ziemi to nie przyczynia się do jej niszczenia, a płodzenie dzieci jest sprowadzaniem na świat kolejnego człowieka, który bedzie wyzyskiwał faunę, florę, produkował góry śmieci, płodził etc.

I co, regulacje jak w Chinach? Jak ją stać to niech sobie ma nawet tuzin bachorków. A hasło "save the planet" jest przereklamowane. Serio. Ziemia przetrwała rzeczy o wiele gorsze od efektu cieplarnianego, który wywołujemy itp. Pod tym hasłem nie kryje się ratowanie planety, tylko rodzaju ludzkiego. Planeta się otrząśnie po xxx latach epoki lodowcowej, to my - ludzie - tego nie przeżyjemy. I dlatego egoistycznie "ratujemy planetę". Nie mówię, że to jest coś złego. Ale błędne jest założenie, że Ziemia tego nie przetrwa. 



Koniec offtopu, chcecie się pośmiać? Bo ja po prostu od kilku godzin boki zrywam! 
Z grupy LBE:

 

A jak to jest z weglowodanami na frutarianizmie, przecież jest ich najwięcej.. ?? 

- Nie rozumiem pytania , przecież to oczywiste . 
Owoce to węglowodany o niskim indeksie glikemicznym dlatego taka dieta odchudza .
Bądź organizm potrzebuje węglowodanów .
warzywa, owoce, świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne oraz produkty o niskim indeksie glikemicznym. Indeks glikemiczny jest wskaźnikiem informującym, jak poszczególne pokarmy wpływają na poziom cukru we krwi. Produkty o niskiej wartości tego wskaźnika nie powodują gwałtownych skoków poziomu glukozy we krwi.

Odchudza redukcja kcal, nie niski indeks glikemiczny

- Kalorie nie istnieją

 

 

Ludzie, przestancie juz poszerzac mity miesojadow. Owoce sa naturalnym pokarmem czlowieka, dla tych ktorzy sa wierzacy, przypomnijcie sobie, co kazal jesc Bog Adamie i Ewie. Czlowiek jest stworzonydo jedzenia cukru pochodzacego z owocow i nie, ten cukier nam nie szkodzi. Sama jestem przykladem tego, odkad jestem weganka i jem duzo owocow, schudlam prawie 20kg. Powinnismy bazowac diete na naturalnym produktach (owoce, warzywa, orzechy) i jesc wedle intuicji, nie zastanawiajac sie ile dzis zjadlam bialka, tluszczu itd.
I tak kalorie nie istnieja. Skad to wiem? Zrobcie sobie diete kilku dniowa na coca- coli i porownajcie z kilkoma dniami na sokach

 

 

Cyrk na kółkach normalnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa
49 minut temu, drastic napisał:

I co, regulacje jak w Chinach? Jak ją stać to niech sobie ma nawet tuzin bachorków. A hasło "save the planet" jest przereklamowane. Serio. Ziemia przetrwała rzeczy o wiele gorsze od efektu cieplarnianego, który wywołujemy itp. Pod tym hasłem nie kryje się ratowanie planety, tylko rodzaju ludzkiego. Planeta się otrząśnie po xxx latach epoki lodowcowej, to my - ludzie - tego nie przeżyjemy. I dlatego egoistycznie "ratujemy planetę". Nie mówię, że to jest coś złego. Ale błędne jest założenie, że Ziemia tego nie przetrwa. 

Ja niczego nie zakładam. Nie wiem co Keine kinder miała na myśli - w sumie niech sama napisze. Ja tylko popłynęłam z hasłem 'dzieci' w ideologii 'zero waste'.
I nigdzie nie napisałam, żeby ratować planetę, uważam, że Ziemia sama potrafi się sobą zaopiekować, jeden wstrząs i fruu leci tsunami, małe pier'dnięcie Katli na Islandii i cała Europa sparaliżowana. Generalnie, niech człowiek zostawi Ziemię w spokoju ;) I szczerze, w do'opie mam co ludzie robią ze sobą, ze swoimi dziećmi, że w AiA wpatrzone są młodzi ludzie i marnują sobie zdrowie albo i życie. Bardziej mnie denerwuje, jak w moim ulubionym lesie znajduję śmieci, niż że tumany stosują frutarianizm.

A logiki LBE nie pojmuję, naprawdę nie sądziłam, że ludzie mogą być tak ograniczeni i kurcze głu'pi? To aż niewiarygodne, aby pisać idi'otyzmy pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość aaaa napisał:

logiki LBE nie pojmuję, naprawdę nie sądziłam, że ludzie mogą być tak ograniczeni i kurcze głu'pi? To aż niewiarygodne, aby pisać idi'otyzmy pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Aż oczy bolą od ilości głupot,ale zostanę tam, będę pilnować tego przybytku 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia nadal dostepne 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robicie z wątku szambo przepychając się tak.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiadam za kulture innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

Zauważyłyście co napisała o żywieniu O. Robili (i robią) mu swoje mleko, zakładam, że konopne, które jadł od 2 - 2,5 mca życia. Na nim schudł w porównaniu do wagi, gdy miał 2mce, stąd czynione zapasy ludzkiego mleka 3 tyg temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, to ja  ;);) też się w końcu zarejestrowałam. Na starym wątku brakło mi jednej czy dwóch stron do końca, jak go usunęli. 

Widzę, że spamuś ma używanie jak co weekend. Dajcie znac, jak gdzieś przeskoczyli z wątkiem jakby co, nie jestem zawsze tu na bierząco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość aaaa napisał:

Zauważyłyście co napisała o żywieniu O. Robili (i robią) mu swoje mleko, zakładam, że konopne, które jadł od 2 - 2,5 mca życia. Na nim schudł w porównaniu do wagi, gdy miał 2mce, stąd czynione zapasy ludzkiego mleka 3 tyg temu?

Może zdała sobie sprawę z powagi sytuacji... Bo taki spadek wagi u dziecka nie jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona

Kurczę, synowi też podaje tego bełta z konopii?.. Matko boska. Mogłaby dziecku odpuścić i dać do 1 r.ż pić to mleko, choćby od innych matek.. Przecież dziecko w jego wieku musi jeść mleko, mm czy z piersi, ale musi. Że też nikt jej nie da w ten durny łeb na otrzeźwienie.
W tyłku mam co sobie robi i jej eksperymenty na sobie samej, ale krzywdzi dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O pije mleko innych matek WEGANEK by synuś nie dostał przypadkiem białka zwierzęcego 😄 widać że nauka nie była nigdy jej mocną stroną hahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenuaa

Dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzę że spamer wstawia tematy w dziale diety żeby trudniej ten temat było znaleźć.  To zapracowana ta Aga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

14vege pisze że nie ma okresu…no ciekawe dlaczego…ta grupa to sekta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test

spamer to pikuś, ale że dział IT kafeterii nie radzi sobie ze spamowaniem to masakra, wszyscy programiści wyjechali do pracy w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam o nich na kafe, blogu czy oglądam na yt to od razu robię się głodna. Też tak macie? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa

Gdzies w komentarzach pod filmikiem zaglodzonych przeczytalam, jak nastolatka pisala, ze gdy  w sklepie ma ochote kupic mieso lub pieczywo to rezygnuje z powodu tego ze aia by to skrytykowala. Biedne pokolenie zapracwanych rodzicow.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość taaa napisał:

Gdzies w komentarzach pod filmikiem zaglodzonych przeczytalam, jak nastolatka pisala, ze gdy  w sklepie ma ochote kupic mieso lub pieczywo to rezygnuje z powodu tego ze aia by to skrytykowala. Biedne pokolenie zapracwanych rodzicow.  

To jest chore i niebezpieczne. Oni swoje zaburzenia odżywiania przekazują dla innych. Naprawdę powinni zacząć się leczyć. Bardzo współczuję osobom, które mają ortoreksje czy anoreksję, jednak w przypadku, gdy ktoś próbuje wmówić, że zaburzenia odżywiania są normalne i zachęca innych do swojej "diety" to jest karygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test

Ale jaki macie wpływ na osoby, które oglądają oszołomów i wzorują się na wariatach? Jak ktoś chce zrobić sobie krzywdę, to choćby pilnować go 24/7 to i tak znajdzie sposób. Mnie kiedyś drażniła AiA, wkurzało mnie, że 'znęca się ' nad córką, że ludzie są zapatrzeni w bzdury, które głosi, bo przecież AiA to pustak, w realu nie zwróciliby na nią uwagi, same wiecie, że nie miała koleżanek w podstawówce, gimnazjum czy liceum, że nikt nie chciał się z nią kolegować, bo ma paskudny charakter...
Jakiś czas temu zrobiłam sobie przerwe od bełkotu AiA, nawet od kafe i mi przeszło zainteresowanie tym co robi, a niech głodzi dzieci, trudno jej dzieci, może je truć i zepsuć jak chce, a niech naśladują ją gł'upie nastolatki, mogą swoje życie niszczyć jak chcą. Niech każdy ma wolną wolę i robi co chce, zmieniac mogę siebie i radzić najbliższym, a nie randomowym ludziom w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×