Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

walkingdead

dieta z kostaryki

Polecane posty

Gość gosc

dobrze ze jak mialam nascie lat to nie bylo takich agnieszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

do Eugenii Cooney jeszcze trochę Adze brakuje, Nejtowi bliżej, wyglada jak dziadek Eugenii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hauayudoin
14 godzin temu, OMG napisał:

Nie odpowiadam za kulture innych.

Siema OMG, wyślesz zapro mi ponownie, proszę? Nie wiem co się stało, ale gdy wchodzę na nowe forum, jest ono dla mnie niedostępne. (Margie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widziałyscie Juszes które mówi o Palmie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Widziałyscie Juszes które mówi o Palmie? 

Nie, gdzie to? Na Insta czy YT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Widziałyscie Juszes które mówi o Palmie? 

Widziałam. Plecie jak każdy, komu brak argumentów, przyczepia się do formy wypowiedzi, nie do treści (kwasy omega6, omega3, ala, cholestetol). Pierwszy raz oglądałam, bo nie znam człowieka, ale jak ona anemicznie mówi! Miała jakiś wypadek, że tak cedzi słowa? Dla mnie żenuła i strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
5 godzin temu, drastic napisał:

Nie, gdzie to? Na Insta czy YT?

https://www.youtube.com/watch?v=xQIujTp5o6o

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
12 godzin temu, Hauayudoin napisał:

Siema OMG, wyślesz zapro mi ponownie, proszę? Nie wiem co się stało, ale gdy wchodzę na nowe forum, jest ono dla mnie niedostępne. (Margie)

Margie, a ty co, fanka AIA?? nick jak matka Nate`a to chyba nie zacheca, zeby Cie do gruypy przyjely :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hauayudoin

Lol, tak mam na imię. Gdybym była jej fanka to chyba właśnie widziałabym takie detale, jak imie jej starej. Dont You think.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak z ciekawosci, Twoje imie to skrot od Margaret czy Marjorie ? Zawsze mnie zastanawialo, a w USA, chyba obie formy sa poprawne ? zakladam, ze tam mieszkasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Juszes jest okropnie nawiedzona…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Komentarz AIA pod filmikiem Bartosza Filiapka 

Cytat

Tysiące albo dziesiątki tysięcy w Stanach... Ja bym raczej powiedziała, że setki tysięcy! Właśnie od razu po tym materiale ktoś mi wysłał informacje na temat Rosji i, gdy zaczęłam o tym czytać, to naprawdę się zdziwiłam i to pozytywnie.  Również znam ludzi, których zabiła chemioterapia... Widziałam, co się z nimi działo. Widziałam, jak szybko upadało ich zdrowie od razu po rozpoczęciu "leczenia". Znam jeden przypadek podania chemioterapii "na wszelki wypadek". Co więcej, w Kostaryce tam był taki mężczyzna, który przyjechał bez jelita grubego w ogóle i z rakiem w węzłach chłonnych. Odmówił chemioterapii i powiedział lekarzowi, że leci na głodówkę zdrowotną. Wiesz, co usłyszał? Że, cytuję, "umrzesz w ciągu dwóch tygodni!" Gdy zapytał jakie ma szanse, gdy weźmie chemię to lekarz odpowiedział, że - uwaga - nie trzymają takich statystyk ;). Co jeszcze mnie zastanawia to fakt, że ludzie tak często pytają czy wiem, że jedna osoba zmarła w ośrodku, do którego pojechałam (a nie, nie zmarła ona w ośrodku i historia jest dłuższa, tylko wiele osób widzi co chce widzieć), ale nikt mnie nie zapytał o to, ile osób zmarło będąc pod opieką onkologa czy też neurochirurga, z którymi się widuję. Nikt nie zapytał ile pacjentów oni stracili. I dlaczego? Bo to lekarze ;). Dzięki za ten materiał 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aga powinna za to beknąć! Co ona za głupoty ...i! Ludzi chce pozabijać! Wariatka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test

hesusie jak AiA piepszy farmazony, Steve Jobs wielokrotnie podkreślał, że żałuje uwiązania w vege i frutarianizm, zamiast iść w to co oferowała medycyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze ktoś kto leczy się chemia z niej zrezygnuje bo Aga "powiedziała prawdę " okropna baba!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hauayudoin
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Tak z ciekawosci, Twoje imie to skrot od Margaret czy Marjorie ? Zawsze mnie zastanawialo, a w USA, chyba obie formy sa poprawne ? zakladam, ze tam mieszkasz :)

Od Margit. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aga  poraz kolejny  manipuluje  informacjami(dotyczy tekstu powyżej).  Nie wiadomo w jakim stanie ogólnym i  zaawansowania  rakiem był  pacjent który  pojechał  do Spa  Locmana. Bardzo prawdopodobne, że już nie żyje . Indor nie beknie  tym razem, bo ma dobrze sformułowana  umowę na pobyt w swoim kurorcie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Wiecie co jest ciekawe? Jak wchodzi się na dowolny filmik AIA (np. jej ostatni) to jest napisane że ilość komentarzy to na przykład 650 (ilość faktycznie dodanych), a jak się zmieni w ustwawieniach żeby wyświetlało od najnowszych, to liczba zmienia się na 240 (ilość po jej moderacji) :O widać więc że kasuje ponad połowę komentarzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Typowe. To jest u niej nagminne. Wlasnie sie wypowiedzialam na innym watku o niej, jak to nie pozwala na swojej grupie promowac skorzanych produktow a sama jezdzi samochodem ktory ma skorzane akcesoria. Nie powiem jakim, bo watek wlasnie polecial, ale latwo to dostrzec na jej filmiku o tym jak jedzie po wode zrodlana. Hipokryzja i zaklamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Lena napisał:

Wiecie co jest ciekawe? Jak wchodzi się na dowolny filmik AIA (np. jej ostatni) to jest napisane że ilość komentarzy to na przykład 650 (ilość faktycznie dodanych), a jak się zmieni w ustwawieniach żeby wyświetlało od najnowszych, to liczba zmienia się na 240 (ilość po jej moderacji) :O widać więc że kasuje ponad połowę komentarzy 😮

Ta ilość jest przerażająca. Plus do tego dochodzą koemntarze na instagramie, moderowanie LBE, blog... Nie dziwię się, że jest przemęczona i zbywa nawet swoją córkę. Kreuje się na kogoś kim nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooosc

Ona nawet kasuje komentarze w takim stylu: "moja córka jest w wieku April i też bardzo dużo mówi, pozdrawiam", albo hit, za to mnie zablokowała na Instagramie z rok temu: "na tradycyjnej diecie też rodzą się zdrowe dzieci, pozdrawiam!" TYLE. To są u niej powody do kasowania komentarzy czy blokowania ludzi. To jest zaburzona istota z jakimś skrzywionym postrzeganiem rzeczywistości. Toleruje tylko słodko pierdzące komentarze. Ona mówi o wyborach i wolności, tolerancji, a sama jest totalnym przeciwieństwem tych wartości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil

Jaki jest stan zdrowia  jej dzieci  mógłby   powiedzieć lekarz. .gdyby miał okazję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenuaa

Aga to najbardziej zagubiona osoba na polskim youtube. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lubialam ja kiedys jak mowila o zyciu w Usa albo Au pair, niestety teraz wszystko jest albo jestescie ze mna albo przeciwko mnie, nie ma nic pomiedzy. Jest okropnie przewrazliwiona na swoim punkcie. Juz samo to ze spedza tyle czasu przed komputerem moderujac komentarze, swiadczy o problemach psychicznych i niemocy odciecia sie od wirtualnego swiata. Jej odciecie od rzeczywistosci tym bardziej przejawia sie w tym co promuje. Jedzenie samych owocow, tym bardziej organicznych, jest nieosiagalne dla wiekszosci osob ktore zyja w USA, ze wzgledu na cene i ilosc jaka trzeba ich zjesc zeby dostarczyc organizmowi potrzebnych kalorii. Nie wyobrazam sobie czlowieka pracujacego teraz fizycznie na przyklad w Chicago i prosperujacego na samych surowych owocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

i na gwiazdach wątek aia zbanowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

i na gwiazdach wątek aia zbanowali

Bo żadna z niej gwiazda xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bo żadna z niej gwiazda xd

Tu tez zbanują, w końcu nie jest dietetyczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przeleciałam kawałek nowego foodbooka i rzucił mi się w oczy fragment, jak mała wspina się AIA na kolana do czytania książki. I matko, przeraziło mnie to, jak ona wygląda. Mówiąc wprost: jak w ostatnim stadium ciężkiej choroby. Szaroblada, same kości, bluzka zwisająca z wychudzonych ramion, zapadnięte policzki, oczy do połowy zasłonięte powiekami, to jest jakiś koszmar! Ona tak wygląda miesiąc po powrocie do swojej najlepszej diety, gdzie miała wszystko znowu przybrać po głódówce? Kiedy ona w ogóle zauważy, że coś jest z nią poważnie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No makijaż już nie pomaga... A nie, sorry, przecież ona twierdzi, że się nie maluje... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

będziecie oglądać liva z mariuszem lewatywą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×