Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

Gość Paula

Witam 

U mnie właśnie minol tydzień diety z wami ogólnie zaczęłam od wagi 125kg 

Z wami zaczęłam się odchudzać jak miałam 117kg

Teraz waga pokazała 115 czyli - 2 kg ale nie było łatwo a w weekend znów impreza i cały koniec listopada i cały grudzień w imprezach mam nadzieję że jakoś to przetrwam liczę żeby koniec roku był z waga 110 kg wtedy będę zadowolona 

Dzisiaj na śniadanie kawa rozpuszczalna z mlekiem do tego jogurt naturalny z nasionami i kawałki brzoskwini sobie dorzuciłam z puszki niestety ale przynajmniej zjadłam ze smakiem 

Na 2 śniadanie zjadłam 2 kromki chrupiego pieczywa posmarowane czerwonym pesto i 2 plasterki wędliny 

Pozdrawiam ❤️

Gość ALICJA

Hej dziewczyny u mnie już drugą kawa zaliczona. Wczoraj dzień nawet dobrze. Dzisiaj na śniadanie bułka z ziarnami paszteciki drobiowy i pomidor. Na obiad kopytka i surówka. Na kolację nie ma pomysłu.

Hej, hej u mnie wczoraj dzień do przodu. Dzisiaj na śniadanie jajecznica że szczypiorkiem i kromka chleba razowego no i naturalnie kawa z mlekiem. Na obiad tradycyjny schabowy z ziemniakami i surówką a na kolację sałatka jarzynowa. Miłego dnia wszystkim🙂

Gość ALICJA

Dzień dobry pora na kawke 🙂

Wczoraj na kolację dwie małe kanapki z wędliną, pomidor i grzybki marynowane do tego herbata ziołowa. Później już ok 22 wcale nie mogłam zasnąć bolała mnie głowa byłam głodna i wypiłam szklankę mleka.

Dzisiaj już lepiej wypije kawe i będzie śniadanie może jajka, na obiad będzie krupnik i kurczak, na kolację jakaś sałatkę wymyślę, a tak w międzyczasie mam grejpfruta.

Miłego dnia 😘

Na dzień dobry herbatka 🍵

Na śniadanie ser mozarella z pomidorem i ziołami włoskimi. Później jabłko. Obiad to dziś zupa pomidorowa z ryżem

Gość Paula

U mnie dzisiaj na śniadanie słodki jogurt waniliowy z musem truskawkowym 

Na 2 zjem wafle ryżowe 

A na obiad jakiś Kisiel albo barszcz z paczki czy budyń bo niestety cały dzień w pracy 

Umie waga stoi odpusiciłam sobie diete prez pare dni jakoś tak od jutra zaczynam na nowo plus bieganie(chodzenie) po domu wprowadze regularnie jakeś brzuszki i coś poćwicze też mam już serdecznie doś tej wagi zobaczyłam dziś taką ładną bielizne i mie natchneło a teraz ide zapalić i pobiegać po domu 🙂

Wczoraj przed zamknięciem okna wpadł jeszcze ser pleśniowy z konfiturą żurawinowa. Dzień na plus zaliczony 

Gość ALICJA

Witajcie. U mnie kawka gotowa 🙂 Wczoraj zrobiłam ok 30 brzuszków i tyle samo damskich pompek i tak ogólnie się porozdziagalam a dzisiaj wszystko mnie boli, ale jakiś początek musi być. 

Na śniadanie planuje jajka, na obiad mam krupnik jeszcze z wczoraj a kolacja to się zobaczy.

U mnie tak wieje wiatr zimno jest, że najlepiej to pod kołdrę wrócić.

Witam i ja. Ja już po kawce i po śniadaniu. Na śniadanie dzisiaj u mnie kanapki: chleb razowy z łososiem i sosem jogurowym na ostro. Na obiad spagetti Bolognese a na kolację nie mam pomysłu więc później będę kombinować. Wczoraj dzień całkiem dobrze bo 1690 kcal więc dla mnie jest to ok. 

Gość Malwina89

dieta, dieta i jeszcze raz dieta...... Racja!

rankingkobiet.pl/Dieta

Na śniadanie dziś był jogurt naturalny z płatkami ryżowymi. Później zjadłam kiwi. Na obiad mam to co wczoraj 😁👍 więc bez wiekszego gotowania dziś się obejdzie. Zrobię dziś sałatkę to przed zamknięciem okna trochę podjem 😉

Hej a ja podsumowując tydzień  nie jestem. Zadowolona mimo okna jadłam duzo za duzo. Teraz weekend pewnie lepiej nie będzie. 

Gość ALICJA

U mnie całkiem dobrze na obiad dwa jednak zupy nie jadłam tylko dwa kawałki wątróbki wieprzowej u mamy zjadłam i w domu mieliśmy z mężem małe święto i zrobiłam na kolację pieczone ziemniaki pieczone skrzydełka i sałatka z serem feta.

Miłego wieczoru 🙂

U mnie wczoraj wieczorem tragedia  bo dałam się namówić na McDonalda 😱😱😱 mój mężczyzna tak nalegal bo wyszła jego ulubiona kanapka że i ja się skusiłam. Pomijając to że była godz 20 to jeszcze ta ilość kcal mnie przeraża.

Dziś czuje się strasznie ciężko i mam wyrzuty sumienia 🙄 

Witam ja dopiero kawę pije a wczoraj też poszalałam wieczorem po 20 cała duża paczka paluszkow wpadła a potem jeszcze 4 duże kanapki z szynką i szklaneczka whisky z cola 🙄Dzisiaj też się lepiej nie zapowiada bo znajomi mają wpaść na karty więc napewno zaraz będą dzwonić po pizze i jakieś alko wpadnie. Chociaż ja przygotuję jakąś sałatkę to może mnie tak nie będzie kusić. Za tydzień mamy też imprezę u znajomych i jak tu się odchudzać?! No i mój mąż dostał urlop na okres świąteczny i jedziemy na ponad tydzień do rodziców moich i jego i też już czuję że z 5 kg waga skoczy. No bo ostatnio się widzieliśmy rok temu no to zapowiada się siedzenie przy stole no bo to cała rodzina w komplecie to rzadkość w dzisiejszych czasach wiadomo. Pozdrawiam. Życzę miłego weekendu i jutro po ważeniu się odezwe😘

12 godzin temu, jakobina napisał:

Ja dziś 160 uszek ulepilam na wigilię. W sumie. W ciągu dnia. Wiele nie zjadłam ale za to wieczorkiem piwko wpadlo

Jakobina ja to już bym chętnie zjadła twoje uszka. Kocham jedzenie wigilijne i te wszystkie smakołyki w święta pycha. 

15 godzin temu, jakobina napisał:

Ja dziś 160 uszek ulepilam na wigilię. W sumie. W ciągu dnia. Wiele nie zjadłam ale za to wieczorkiem piwko wpadlo

Uwielbiam takie domowej roboty uszka 🙂 u nas ciocia zawsze lepi pierogi i też są pyszne 

Wczoraj dzień na plus 🙂

Dziś na śniadanie 2 tosty z opiekacza. Później kawka i kawałek ciasta. Na obiad pierś z kurczaka i warzywa na parze (brokuł, marchew)

Gość Ula

Hej ,dziewczyny 🙂 u mnie ciąg dalszy przeziębienia  W ciągu tygodnia poleciało 2 kg bo wiadomo jem mniej bo apetytu nie mam, smaków nie czuję ,męczy mnie kaszel .....

Po wyzdrowieniu mam nadzieję ze mi się uda pociągnąć mż.Nadciagaja święta, uroczystosci i bedzie to ciężki okres na trzymanie dietki.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.