Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

2 godziny temu, Gość Ula napisał:

Hej ,dziewczyny 🙂 u mnie ciąg dalszy przeziębienia  W ciągu tygodnia poleciało 2 kg bo wiadomo jem mniej bo apetytu nie mam, smaków nie czuję ,męczy mnie kaszel .....

Po wyzdrowieniu mam nadzieję ze mi się uda pociągnąć mż.Nadciagaja święta, uroczystosci i bedzie to ciężki okres na trzymanie dietki.

Zdrówka Ula życzę 

Umie dziś obadek kartoelki, mizeria i paluszki rybne na kolacje pewnie jakieś jabułko ciesze się bo waga troche spadła jakiś czas temu ale teraz stoi w miejscu byle na  świeta nie przytyć i bedzi dobrze 🙂 a po świetach biore się ostro za siebie mam zamier w przyszłum roku schudnąć do upragnionej wagi i tak mam cichą nadzieje i wiare w to że się uda 🙂

Witam z rana i zapraszam na kawkę albo herbatkę. Ja już po kawce i śniadanku. Dzisiaj na śniadanie jajecznica na masełku ze szczypiorkiem i kromka chleba razowego. Na obiad rosolek i kotleciki z kurczaka ziemniaki i surówka z kiszonej kapusty. Na kolację zestaw owoców albo warzyw bo cały dzień trochę dość kaloryczny. No i mam nadzieję, że pójdzie zgodnie z planem. Miłego dnia dziewczyny. 

Gość ALICJA

Hej ja też już po kawie a śniadanie za chwilę mam serek ziarnistych i sałatkę, na obiad ziemniaki ryba i surówka, na kolację coś lekkiego będzie.

U mnie też już po porannej herbatce 🙂

Niedługo śniadanie. Serek wiejski, z pomidorem i ziołami włoskimi. Na obiad to samo co wczoraj 😁 A po obiedzie kawka i kawałek murzynka

Gość Ula

Dzięki dziewczyny 🙂 jeszcze mnie kaszel męczy....cały czas chudne mimo że jem 3razy dziennie.:-) Jestem zadowolona 🙂 mam nadzieję ze ujze w koncu wagę poniżej 100 🙂

Gość Paula

Hej dziewczyny trochę mnie tu nie było imprezy rodzinne i brak diety ehhhh masakra ale dziś już spoko tylko niestety teraz co tydzień mam same imprezy aż do połowy stycznia masakra 

Pozdrawiam ❤️

Witam ja też od przypadku do przypadku.Jakoś mi nie idzie to zrzucanie ostatnich kilogramów😉.Niestety do świąt co tydzień jakaś impreza się szykuje.Nie wpłynie to dobrze na moją wagę.Niestety tak mam że cały rok super mi idzie odchudzanie a przychodzi październik,listopad i grudzień i nie umiem się ogarnąć.Nic to trzymam za was kciuki

Gość ALICJA

Hej. Widzę dziewczyny że wy to prowadzicie towarzyskie życie. Ja nigdzie nie chodzę ale weekendy też są trudne.

Dzisiaj do południa bułka żytnia z wędliną pomidorem i ogórkiem kiszonym później do kawy mała drożdżówka z jabłkami i dopiero obiad po 16 trzy kotlety ziemniaczane i surówka. Jeszcze duże jabłko. Kolację nie wiem czy będę jeść.

14 godzin temu, Gość Paula napisał:

Hej dziewczyny trochę mnie tu nie było imprezy rodzinne i brak diety ehhhh masakra ale dziś już spoko tylko niestety teraz co tydzień mam same imprezy aż do połowy stycznia masakra 

Pozdrawiam ❤️

To z tygodnia na tydzień będziesz zrzucać po prostu te weekendowe imprezy. Dni powszednie dieta, w weekend impreza. Więc może nie będzie tak źle z waga. Trzymam kciuki 👍😊

Okno zaczynam o 10. Zamykam o 16. Na dziś w planach na śniadanie kawka i mały pączek babcinej roboty. 

Na obiad dziś makaron z sosem bolonese 😁👍 

Zaproszenie przyjęte. Kawka już wypita. Śniadanie u mnie dzisiaj to dwie kanapki z Philadelphia ziołową. Obiad plcki z kurczaka z serem. Na kolację coś lekkiego bo obiad bardzo kaloryczny. Wczoraj u mnie dzień na minus. Wieczorem chipsy duże wpadły. I po obiedzie paczka kabanosow. 🙄

Gość Gość

Dziewczyny czytam was czasem ale to przecież przeczy jedno drugiemu wszystkie się bardzo odchudzają stosują "diety" a tak naprawdę się obzeracie czym popadnie dużo jecie nic nie robicie ze sobą.

Gość Gość

No wlaśnie, nie wiem jak ty Ewcia chudniesz skoro średnio co drugi dzień jesz ciasto????

Gość ALICJA

Hej u mnie dzisiaj na śniadanie bułka ciemna i twarożek do tego papryka konserwowa na obiad kapusta biała gotowana z dynią i ciecierzycą na kolację sałatka

Gość ja naprzykład dziś wypiam kawe na śniadanie i zupe z 2 kawałkami chleba na kolacjo obiad także nie wszyscy jedzą ciasta a to że chudną zalerzy od metabolizmu 😛 

21 godzin temu, Gość Gość napisał:

No wlaśnie, nie wiem jak ty Ewcia chudniesz skoro średnio co drugi dzień jesz ciasto????

Kawałek ciasta nikomu jeszcze nie zaszkodził. Nie jem pół blachy tylko mały kawałek.

A dieta nie polega też na tym żeby wszystkiego sobie odmawiać, jak zna się umiar to i się chudnie. Każdy niech się zajmie sobą. Mądry jest każdy kto się wcina żeby komuś dogryźć 

Wczoraj dzień na plus. Wieczorem zaliczyłam pół godz aqua fitnessu 😊 powiem wam że mi się spodobało. I zacznę przynajmniej 2 razy w tyg uczęszczać 🙂

Dziś na śniadanie 2 jajka na miękko, do tego pomidor z zielona cebulką. Na później 2 wafelki ryżowe. Na obiad zupa ogórkowa 

Gość ALICJA

U mnie na śniadanie kanapki z białym serem pomidorem i rzodkiewki. Na obiad pieczony kurczak i kasza gryczana.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.