Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

Na śniadanie dziś owsianka na mleku. Później jabłko. Na obiad to samo co wczoraj, żadnego zaskoczenia hehe 🙂 dzień zaliczony na duży plus bo byłam jeszcze na zajęciach fitness z piłką 😁👍 bardzo mi się podobało i na pewno tam wrócę 

Witajcie kolejny weekend przed nami. Kolejny tydzień bez efektów no ale jak ja chce widzieć efekty nie trzymając diety. Czekam na @ samopoczucie kiepskie pewnie idzie zima bo jakos wyjątkowo źle się czuję a znów pokazuje 99kg miłej i spokojnej soboty

Gość ALICJA

Cześć dziewczyny 🙂 Ja właśnie piję kawę. Jak weekend?

U mnie tak w miarę prócz tego że w sobotę pozwoliłam sobie na piwko a wczoraj na trochę chipsów to było pożegnanie z tym co nie zdrowe.

Od dzisiaj zaczynam świąteczne porządki więc zapowiada się trochę ruchu. 

Miłego dnia 😘

U mnie weekend pozytywnie 👍🙂 nie było słodkości i żadnych innych przekąsek 🙂 jestem z siebie dumna. W sobotę zaliczyłam kino i długi spacer. W niedzielę słodkie lenistwo było 🙂

Dzień zaczynam dziś troszkę później. Właśnie szykuje się do herbatki ziołowej 🙂 na śniadanie szykuje omlet z mozarellą i pomidorem, do tego trochę zielonej cebulki. Na przegryzke naskubalam wczoraj orzechów włoskich 👍 na obiad dziś zupa krem z marchewki z groszkiem ptysiowym i jogurtem. 

Gość Ula

Hej dziewczyny 🙂 ja jeszcze kaszle co mnie wnerwia .

Dzisiaj bylam na fitnesie -bup.Wytrzymalam 25 min.a resztę czasu udawalam że ćwiczę 🙂 ....nie wiem czy jutro wstane z łóżka 🙂 kupilam 8wejść więc muszę je wykorzystać w grudniu.

A mnie okropnie ciśnie na słodkie , dzisiaj nic nie zjadłam slodkiego ale jutro nie wiem czy wytrzymam.

Nom umnie też czas słodkości. Narzeczony nakupił kruwek i czekolad takrze ostatnio kepsko idzie dieta ale od dziś bo już po pułnocy bede grzeczna i niewiezme nic słodkiego do ust, jutro może kaska wleci to nakupie sobie owoców na tydzień i postaram sie na tym przerzyć, zobaczymy jak pujdzie, Pozdrawiam 🙂

Właśnie pije kawkę. Na śniadanie dzisiaj łosoś wędzony. Obiad i kolacja dzisiaj na mieście bo mam dużo załatwień urzędowych. Zatem będzie dużo ruchu ale jedzenie racze szybkie i niekoniecznie zdrowe. Wczoraj też w ramach obiadu pizza ze znajomymi więc też z dietą kiepsko. Pozdrowienia

Gość Ula

Hej dziewczyny 🙂 ja też kawkę uwielbiam 🙂 wstałam dzisiaj i o dziwo zakwasow nie mam tylko boli mnie kręgosłup.Posmarowalam mascia i jestem zła sama na siebie ze wykupilam 8wejść a nie wiem czy dam radę jutro iść.

Gość ALICJA

Ja nastawiłam się na ćwiczenia a w nocy jakoś źle spałam i boli mnie szyja nie mogę się w lewą stronę obrócić.

U wspułczuje Ula, Alicja. A ja znowu schudłam 1kg już 130,9kg waże super a dziś dieta owocowa i mam zamiar na niej przez tydzien przetrwać, kawka na śniadanko wypita, czarna sypana do tego jabułko, na obiad bedzie banan, jabułko i grejfrut a na kolacje banan i dwa jabułka, ale super że schudłam mimo że jadłam słodycze ale z tym koniec przynajmiej na czas diety owocowej. Pozdrawiam 🙂

Gość Ula

Toragasira to super ze chudniesz 🙂 cieszę się 🙂podziwiam ze dajesz radę na owocach cały tydzień 🙂

Za mną dziś caly dzień chodzilo słodkie więc zjadlam łyżkę miodu.:-)

Gość Gość

Banany są mają dużo cukru i są kaloryczne a jabłka wzmagają apetyt

Gość Martusia

Ja osobiście korzystałam z wielu sposobów jak schudnąć, wiecie "diety cut" itp ale szło mi marnie... po paru lat próbowania, udało się, schudłam dużo. Pewnie jesteście ciekawi jak to zrobiłam ? Zapraszam na mój blog poświęcony temu:

dietalux.wordpress.com

17 godzin temu, Toragasira napisał:

U wspułczuje Ula, Alicja. A ja znowu schudłam 1kg już 130,9kg waże super a dziś dieta owocowa i mam zamiar na niej przez tydzien przetrwać, kawka na śniadanko wypita, czarna sypana do tego jabułko, na obiad bedzie banan, jabułko i grejfrut a na kolacje banan i dwa jabułka, ale super że schudłam mimo że jadłam słodycze ale z tym koniec przynajmiej na czas diety owocowej. Pozdrawiam 🙂

Gratulacje spadki wagi 🙂

I słodycze koniecznie ogranicz 

Ja dziś od rana zawalona robota, więc witam się dopiero teraz.

Na śniadanko były 2 naleśniki z serem białym. Później jabłko. Na obiad dziś kasza gryczana z sosem grzybowym i pulpety drobiowe. Do tego buraczki z papryką 🙂

Gość Ula

Hej ,dziewczyny 🙂 byłam dzisiaj na zajęciach zumby ,pierwszy raz w życiu.Wyszłam cała mokra ale fajnie było.Na następne zajecia idę na pilates 🙂

Ewcia jak tam fitness na basenie? Też chodziłam kiedyś i mam zamiar po nowym roku też zacząć chodzić 🙂

Gość Gość

Nudne to forum się robi nie ma z kim pogadać normalnie 

11 godzin temu, Gość Ula napisał:

Hej ,dziewczyny 🙂 byłam dzisiaj na zajęciach zumby ,pierwszy raz w życiu.Wyszłam cała mokra ale fajnie było.Na następne zajecia idę na pilates 🙂

Ewcia jak tam fitness na basenie? Też chodziłam kiedyś i mam zamiar po nowym roku też zacząć chodzić 🙂

Fitness na basenie super 🙂👍 bardzo mi się podoba, i przynajmniej 2 razy w tyg będę się starała chodzić 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.