Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

Witam dziewczyny? Co u was? 

U mnie kolejny dzień na plus. Na śniadanie jogurt naturalny z truskawkami. Na obiad dziś znów zupa kalafiorowa 🙂 później jabłko.

Za godz basen 😉😊

Na śniadanie dziś serek wiejski z pomidorem i ziołami. Teraz zjem sobie 2 mandarynki.  Na obiad makaron pełnoziarnisty z sosem pomidorowo- pieczarkowym z piersia kurczaka

Hej dziewczyny. Fajnie, że wam tak dobrze idzie bo u mnie dalej bez diety. Codziennie sobie mówię, że od jutra już się biorę za siebie i dalej to samo. A gdzie reszta dziewczyn? Mam nadzieję, że grudzień szybko poleci i z nowym rokiem, nowe postanowienia i będzie lepiej. 

To chyba taki okres przed świetami ze ciezko trzymać się diety.  Caly czas pojawiaja sie jakies pysznosci, cos tu to tam trzeba sprobowac, takze czas ograniczony, sprzatanie, zakupy itd.  

Ale taaaak, Nowy Rok, nowe mozliwosci 😉 będzie dobrze

Gość Ula

Hej , ja staram się jeść więcej warzyw niż czegoś innego 🙂 wczoraj byłam na pilatesie a dzisiaj sobie odpuscilam.Pójdę dopiero w poniedziałek.:-) Ćwiczenia wciągają 🙂 chodź mam trudności z wykonaniem niektórych ćwiczeń to nie poddaje się bo myślę ze z każdym tygodniem bedzie lepiej i tego sie trzymam  🙂 pozdrawiam 🙂

Gość Agnieszka Nowa

Hej. Dziewczyny. Czy mogę dołączyć? Ja od lipca na diecie. 25kg na minusie. 

Jasne Agnieszka Nowa że możesz witaj w naszym gronie 🙂 Umnie waga stoi ostatnio coś odpsiciłam, pozatym dziś mam kupe roboty ze sklepem, otwieram z zabawkami i żeczami dla mam i niemowląt, mam nadzieje że się uda, kupe roboty przedemną, jak skonicze to możecie do mnie wpaść jak macie dzieci 😛 No  ale warzne że waga nie idzie w góre, jak skonicze sklep może się troche ogarne. Pozdrawiam 🙂 

9 godzin temu, Gość Ula napisał:

Hej , ja staram się jeść więcej warzyw niż czegoś innego 🙂 wczoraj byłam na pilatesie a dzisiaj sobie odpuscilam.Pójdę dopiero w poniedziałek.:-) Ćwiczenia wciągają 🙂 chodź mam trudności z wykonaniem niektórych ćwiczeń to nie poddaje się bo myślę ze z każdym tygodniem bedzie lepiej i tego sie trzymam  🙂 pozdrawiam 🙂

Super Ula 👍 oby tak dalej 🙂

7 godzin temu, Gość Agnieszka Nowa napisał:

Witamy 😊 i zapraszamy 😁

6 godzin temu, Toragasira napisał:

Jasne Agnieszka Nowa że możesz witaj w naszym gronie 🙂 Umnie waga stoi ostatnio coś odpsiciłam, pozatym dziś mam kupe roboty ze sklepem, otwieram z zabawkami i żeczami dla mam i niemowląt, mam nadzieje że się uda, kupe roboty przedemną, jak skonicze to możecie do mnie wpaść jak macie dzieci 😛 No  ale warzne że waga nie idzie w góre, jak skonicze sklep może się troche ogarne. Pozdrawiam 🙂 

A gdzie jest twoj sklep? 🙂

7 godzin temu, Gość Agnieszka Nowa napisał:

Napisz coś o sobie, o swoich zmaganiach z waga. I jak zrzucilas do tej pory te 25 kg 😉

Gość ALICJA

Cześć dziewczyny 🙂 ja właśnie wstałam i piję kawkę.

Witaj Agnieszka z jakiej wagi zaczynałaś?

Ja od rana herbatka, pozniej na śniadanie owsianka z bananem.  Teraz wypije sobie kawke. Na obiad rosół z makaronem. I piers z indyka z mizeria

Gość Ula

Dzięki Ewcia za kawkę 🙂 Nie ma tu nikogo bo pewnie dziewczyny sprzątają 🙂

Ja dziś idę na pilates 🙂

U mnie dzis od rana robota wrze 🙂 umylam wszystkie płytki i kafelki w lazience, pomylam lustra i drzwi 🙂 wszystkie szafki wysprzatane.

I  sporo rzeczy niepotrzebnych, zniszczonych albo juz po prostu starych poszlo na śmietnik. Zrobiło sie az wiecej miejsca 😉

Teraz pora na śniadanko,  dzis troche pozniej bo lepiej mi sie pracuję, sprzata na pusty żołądek. 

Na snaidanie platki ryzowe z jogurtem naturalnym. Pozniej zjem trochę salatki z tuńczyka bo zrobilam wczoraj wieczorem 🙂 

Gość Justyna

Hej dziewczyny! Święta tuż tuż aż strach się bać tyle dobrych rzeczy na stole... To dla mnie zawsze ciężki okres ale jakoś trzeba się trzymać. Ostatnio znów trochę przytyłam i postanowiłam że zacznę regularnie chodzić na siłownie jak kiedyś. Dostałam od chłopaka na mikołaja smartband Garett fit 23 i mam zamiar z nim ćwiczyć. Ma fajne funkcje jest jak osobisty trener personalny. Zaczynam od dziś i nie czekam do nowego roku 🙂 a święta jakoś przetrwam czego i wam życzę

Gość ALICJA

Hej u mnie dieta trochę słabo jem żeby tylko coś zjeść w miarę lekkiego od kilku dni boli mnie żołądek i wymiotuje. Mam nadzieję że mi przejdzie jutro najpóźniej w piątek bo jeszcze trzeba porządki dokończyć, a zamiast ubywać to przybywa przez to że nie mam siły.

Dzisiaj np zjadłam tylko bułkę na śniadanie wypiłam pół kawy i na obiad trzy ziemniaki dwa jajka sadzone i szkl mleka, kolacji już nie będę jadła. 

Pozdrawiam 😘

20 godzin temu, Gość Justyna napisał:

Hej dziewczyny! Święta tuż tuż aż strach się bać tyle dobrych rzeczy na stole... To dla mnie zawsze ciężki okres ale jakoś trzeba się trzymać. Ostatnio znów trochę przytyłam i postanowiłam że zacznę regularnie chodzić na siłownie jak kiedyś. Dostałam od chłopaka na mikołaja smartband Garett fit 23 i mam zamiar z nim ćwiczyć. Ma fajne funkcje jest jak osobisty trener personalny. Zaczynam od dziś i nie czekam do nowego roku 🙂 a święta jakoś przetrwam czego i wam życzę

Chyba dla kazdego swieta to ciezki okres, jak tu odmawiać tylu pyszności 🙂 no ale jakos przetrwamy. Ja w swieta raczej diety nie bede trzymac, wszystkiego trzeba spróbować,  i za malo wymowek dla babci i mamy zeby odmawiac jedzenia. One zawsze wciskaja ile tylko moga 😁

13 godzin temu, Gość ALICJA napisał:

Hej u mnie dieta trochę słabo jem żeby tylko coś zjeść w miarę lekkiego od kilku dni boli mnie żołądek i wymiotuje. Mam nadzieję że mi przejdzie jutro najpóźniej w piątek bo jeszcze trzeba porządki dokończyć, a zamiast ubywać to przybywa przez to że nie mam siły.

Dzisiaj np zjadłam tylko bułkę na śniadanie wypiłam pół kawy i na obiad trzy ziemniaki dwa jajka sadzone i szkl mleka, kolacji już nie będę jadła. 

Pozdrawiam 😘

Alicja,  jak sie czujesz? Czy juz troche lepiej ze zdrowkiem? 

Gość ALICJA

Hej. Ewcia93 dzięki że pytasz🙂 tak już jest ok rano wypiłam kawę zjadłam śniadanie i wzięłam się za sprzątanie.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.