Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

Hej ja jestem. U mnie dzień wczoraj na minus bo miałam urodziny chrześniaka więc wpadł kawałek tortu, sernik, pizza i parę nuggetsów. Nawet nie liczyłam kcal bo wyszło by i tak w tysiącach😛 ale co tam nie mam zbyt dużo imprez więc też nie będę siedziała jak jakiś dzikus i odpowiadała na wszystko "nie dziekuje". A mój maluch chciał uszczęśliwić mnie i tylko mowił"ja to robiłem, dobre ciociu? Spróbuj! " A dzisiaj już wszystko po staremu. Śniadanko chlebek pełnoziarnisty i schab który sama upiekłaś do tego papryka czerwona, rzodkiewki, sałata masłowa i ogórki. Teraz pije druga kawę bo do 13 siedzę sama w domu i się rozkoszuję ciszą. Fajnie tak czasami pobyć sama ze sobą😉

Hej ja jestem. U mnie dzień wczoraj na minus bo miałam urodziny chrześniaka więc wpadł kawałek tortu, sernik, pizza i parę nuggetsów. Nawet nie liczyłam kcal bo wyszło by i tak w tysiącach😛 ale co tam nie mam zbyt dużo imprez więc też nie będę siedziała jak jakiś dzikus i odpowiadała na wszystko "nie dziekuje". A mój maluch chciał uszczęśliwić mnie i tylko mowił"ja to robiłem, dobre ciociu? Spróbuj! " A dzisiaj już wszystko po staremu. Śniadanko chlebek pełnoziarnisty i schab który sama upiekłaś do tego papryka czerwona, rzodkiewki, sałata masłowa i ogórki. Teraz pije druga kawę bo do 13 siedzę sama w domu i się rozkoszuję ciszą. Fajnie tak czasami pobyć sama ze sobą😉

Od czasu do czasu każdemu przyda sie odstępstwo od diety. Nie ma co przesadzac i idac na impreze wszystkiego odmawiać, wazne żeby imprezka sie nie przedłużyła 😉 nie ma co wariowac na punkcie diety,  człowiek by oszalał jakby tak wszystkiego sobie odmawiał non stop. Do wszystkiego trzeba podejść z głową 🙂

Ja tez lubię czasami pobyć sama. Siadam sovie wtedy z książką czy przy jakimś filmie 🙂 nic i nikt mnie nie obchodzi. Relaksik 🙂

Dzis tłusty czwartek 🙂

Dzien zaczynam od kawki z mleczkiem 🙂 caly czas pije Inke, jakos sie przyzwyczailam do niej. Pączek dopiero w domu po pracy, moj luby juz dla mnie jednego kupił 😉 wiec czeka sobie na mnie 🙂

Jak u was dziś? 

Dziewczyny odezwijcie sie coś bo strasznie tu pusto jest, jakis zastój nam sie zrobił na temacie 😞

Hej, u mnie waga stoi, pewnie przez okres jak zazwyczaj. Zmieniłam też typ ćwiczeń. 2xw tygodniu zamiast domowego stepera chodzę na aerobik. Po ostatnich ćwiczeniach mam takie zakwasy w pośladkach, że nawet siedzenie boli 😂. Z dieta różnie, ale ogólnie to na plus 😊. Dziś pączka nie jem, lubię ale jestem przekorna 😊

Polecam wam ten preparat ---

Nutrigo Lab Burner to suplement diety skierowany do osób, które chcą schudnąć i ukształtować swoją sylwetkę. Produkt zawiera 6 składników, które są uważane za naturalne reduktory tkanki tłuszczowej. Suplement diety Nutrigo Lab Burner jest szczególnie polecany sportowcom, którzy chcą szybko stracić zbędne kilogramy i zbudowaç mięśnie.

Nutrigo Lab Burner pomaga zmniejszyć tkankę tłuszczową i zapobiega jej magazynowaniu. Regularne stosowanie kapsułek pomaga zmniejszyć apetyt i utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi. Na skuteczność suplementu wpływa przede wszystkim składnik SINETROL® Xpur, który zwiększa szybkość uwalniania kwasów tłuszczowych i glicerolu.

Warto zauważyć, że formuła suplementu została stworzona wyłącznie na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych i minerałów. W rezultacie produkt jest bezpieczny dla organizmu link https://nplink.net/muo4ma9o

Hej, waga nadal stoi, ale na szczęście cm idą w dół. W grudniu w biodrach było 111cm dziś 102 cm 🤩

Hej, waga nadal stoi, ale na szczęście cm idą w dół. W grudniu w biodrach było 111cm dziś 102 cm 🤩

Super. Ja patrzę tylko na wagę jakoś mi się nie chce mierzyć ale moja siostra mówi, że najlepszym wyznacznikiem nie jest waga a centymetry bo raz woda się zatrzyma a innym razem miesiączka i waga lubi szaleć. Uważam, że super ci idzie. Gratuluję👍 ja też od dzisiaj zacznę sie mierzyć. 

U mnie dzisiaj na wadze 79.4 czyli bez zmian. Przynajmniej nie wiecej😉 zaraz zrobię pomiary i zobaczymy jak to wygląda w cm aż strach się bać. 

Witam dziewczyny czytam czytam i widzę że malejecie,super od jutra też waga pomiary i chce schudnąć, muszę jakieś 10kilo  na początek,stosujecie jakieś konkretne diety,liczniki kalorii, ćwiczycie,będę was podglądać może to mnie zmobilizuje bo póki co nic mi nie wychodzi.

Super 😁 gratulacje 

Super. Ja patrzę tylko na wagę jakoś mi się nie chce mierzyć ale moja siostra mówi, że najlepszym wyznacznikiem nie jest waga a centymetry bo raz woda się zatrzyma a innym razem miesiączka i waga lubi szaleć. Uważam, że super ci idzie. Gratuluję👍 ja też od dzisiaj zacznę sie mierzyć. 

Mi osobiście tez nigdy nie chcialo sie mierzyc, sprawdzać cm i tak dalej.  Ale to prawda ze czasami waga stoi albo pokazuje więcej a jednak cm leca w dol, widac to najczęściej po ubraniach 🙂

Witam dziewczyny czytam czytam i widzę że malejecie,super od jutra też waga pomiary i chce schudnąć, muszę jakieś 10kilo  na początek,stosujecie jakieś konkretne diety,liczniki kalorii, ćwiczycie,będę was podglądać może to mnie zmobilizuje bo póki co nic mi nie wychodzi.

U mnie bylo ograniczenie niezdrowych potraw, więcej warzyw i nabiału, słodycze, słone przekaski poszly w odstawke. Stosowalam dietę przerywana. Najczęściej 8 na 16, przez 8 godz posilki a przez 16 trawienie ich. Co do sportu to różnie, spacery przede wszystkim, basen, czasami rower albo jakies ćwiczenia na siłowni 

Ewcia to ile już kilo ci ubyło,od kiedy tak walczysz,ja też za sportem nie przepadam,2*basen w tygodniu tzn pływanie i sauna

Umnie na wadze bez zmian ale musze przyznać że się nie pilnowłam raz coś słodkiego wpało raz pizza 😞 od jutra zaczynam walke od nowa planuje kanapki z warzywami na śniadanie i kolecje a na obiad zupa po tygodniu się zwarze i zobacze czy coś schudne wogule 😞 Fajnie że wam tak dobrze idzie może mi też się wkonicu uda Pozdrawiam 🙂 

Teraz bede cześciej wpadać bo ostatnio zapomniałam całkem o forum. dziś na wadze 134kg zobaczymy za tydzień trzymajcie zamnie kciuki mam taką cichoł nadzieje że spadną 2kg ale jak 1kg to też bedzie oki. Najgorzej mnie to meczy że tak wolno i się podaje bo mam tedecje do warzenia codziennie i diet rygorystycznych po 1kg dziennie ale to nic nie daje 😞 teraz dam rade i poczekam tydzień Także wtorek 03.03.2020 ważenie Tym razem mi się uda!!! 

Teraz bede cześciej wpadać bo ostatnio zapomniałam całkem o forum. dziś na wadze 134kg zobaczymy za tydzień trzymajcie zamnie kciuki mam taką cichoł nadzieje że spadną 2kg ale jak 1kg to też bedzie oki. Najgorzej mnie to meczy że tak wolno i się podaje bo mam tedecje do warzenia codziennie i diet rygorystycznych po 1kg dziennie ale to nic nie daje 😞 teraz dam rade i poczekam tydzień Także wtorek 03.03.2020 ważenie Tym razem mi się uda!!! 

Trzymam kciuki✊walcz💪

Walczymy,musimy dać radę ja też tak mam że 2kg w dół a potem już po diecie i w kółko to samo a to trzeba zmienić nawyki żywieniowe,ja mam 170cm wzrostu i 88kg należę do tych osób o mocnej budowie, wczoraj zaczęłam dietę 5 dniówka tak na start, dziś 86,6 woda zeszła,jem co 2godziny,moje menu od 8 rano kawa,jajko na twardo,jabłko,150g mięska z surówką,200g twarożku a o 18 sok pomidorowy lub wino wytrawne 200ml i tak chcę do piątku, wczoraj nawet nie byłam głodna,pije herbatki ziołowe

Elo dziewczyny. Jak wasz zrzut wagi? Nie czytałam tematu a bardzo chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was ma dylemat z brzuchem. 😁 Chodzi mi o to, że wszystko mam chude a ten brzuch taki pękaty i co z tym zrobić? Wiecie? 

Ewcia to ile już kilo ci ubyło,od kiedy tak walczysz,ja też za sportem nie przepadam,2*basen w tygodniu tzn pływanie i sauna

Ogolnie zaczynałam od wagi wahajacej sie pomiędzy 83-85 kg. Zaczęłam jakoś po wakacjach w 2018 byla połowa sierpnia, na tym temacie dołączyłam w marcu 2019 z waga miedzy 73 a 74 kg. Teraz waga waha sie między 58 a 60 kg

Walcz, walcz z tym odchudzaniem. Trzymamy kciuki zebys w koncu zmotywowala sie na dłużej i osiągnęła cel 

Walczymy,musimy dać radę ja też tak mam że 2kg w dół a potem już po diecie i w kółko to samo a to trzeba zmienić nawyki żywieniowe,ja mam 170cm wzrostu i 88kg należę do tych osób o mocnej budowie, wczoraj zaczęłam dietę 5 dniówka tak na start, dziś 86,6 woda zeszła,jem co 2godziny,moje menu od 8 rano kawa,jajko na twardo,jabłko,150g mięska z surówką,200g twarożku a o 18 sok pomidorowy lub wino wytrawne 200ml i tak chcę do piątku, wczoraj nawet nie byłam głodna,pije herbatki ziołowe

Powodzenia 🙂👍 trzymam kciuki za sukces 

Elo dziewczyny. Jak wasz zrzut wagi? Nie czytałam tematu a bardzo chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was ma dylemat z brzuchem. 😁 Chodzi mi o to, że wszystko mam chude a ten brzuch taki pękaty i co z tym zrobić? Wiecie? 

Spróbuj odstawić produkty z glutenem

Ewcia gratulacje,super wynik dobrze że utrzymujesz taka wagę,ja rok temu byłam o 8kg mniejsza a teraz efekt jojo, muszę wrócić do jakiś normalnych rozmiarów

Kochana ja mam menu takie :

śniadanie

- owsianka na wodzie pol na pol z mlekiem i tak samo albo jaglanka albo płatki jęczmienne i do tego łyga dżemu, albo 2 kromki razowe z czym ci pasuje - naprawdę wędlina, ser,. no żółtego trzeba unikać ale ja na diecie rok temu jadłam !!! i schudłam łącznie 52 kg więc naprawdę nie ma co demonizować,. bo g....o z tego wyjdzie jak se paska przycisniesz.

- przekąska - jabłko pomarańcz

- obiad - sałatka ze świeżych warzyw to sałata rzymska np, pomidor papryka oliwki mozzarella albo bez mozzarelli do tego razowe pieczywo, albo warzywa na patelnie grzyby do tego na łyżce masła uduszone - warzywa pietruszka marchew brokuł i to albo makaronem razowym orkiszowym - ja najlepiej lubię z połową worka kaszy gryczanej ale można z ryżem czarnym - drogie cholerstwo ale bardzo detetyczne bo na tle kasz ma najniższy indeks glikemiczny czyli nie dzwignie insuliny w niebo i gługo na tym się chodzi sytym - smakuje i wygląda - średnio 🙂 albo ryba smażona normalnie - albo mega dietetycznie na styl po grecku - udusić warzywa typu por, marchew, pietruszka na maśle i wodzie z przyprawami jak już są gotowe to kładziesz ulubioną rybę opruszoną czym tam lubisz - moment i ryba gotowa, jeszcze do tego zanim ryba można dodać łyżeczkę koncentratu, kto je mięso to można mieso - jeść bez sosów, albo bigos dobre jedzenie - bo to więcej kapuchy jak mięsa, albo zupa jakakolwiek !!! tylko zupa i to obiad. no obiad to bez sosów i aby 400 - 450 kcal nie przekroczyć generalnie jeść posiłki by jeden konkretny nie przekroczył 400 - 500 bo zakładając 3 porządne to 1500 maks - 200 na owocach czy innych przekąskach , na początek jak nie zjesz tylko słodkiego a będziesz jadła wszystko bez słodkiego i bez przegryzań częściej jak 3 godziny - SCHUDNIESZ i tak 🙂

- kolacja 2 jaja i jedna kromka razowa albo 3 wasa kromki z serem i warzywa zawsze choćby ogórek kiszony

pomiędzy herbaty ziołowe owocowe woda, dwie kawy z mlekiem i cukrem - zawsze - czasem bez cukru

Tak więc nic wymyślnego

Witaj  Dziewczyno Lutego,  przeczytałem twoje zmagania z wagą  /na razie dwie pierwsze strony, ale na pewno dojadę do ostatniej, a nawet niektóre wypowiedzi/podpowiedzi skopiuję na własny użytek/.  Naprawdę ciekawe.  Mam już sporo lat i własne doświadczenia z odchudzaniem. Kiedyś zrobiłem błąd gdy zaaplikowałem sobie miesięczną głodówkę i co prawda zrzuciłem 20 kg. ale w ciągu następnych paru lat odrobiłem te kilogramy i stopniowo ale bez zatrzymania przebiłem o jakieś 30 kg. Trwało to dosyć długo /kilkanaście lat/ ale dopiero rok temu, po przemyśleniach zdecydowałem się coś konkretnego zrobić z tą wagą.  Udało się i przez ten rok schudłem 29 kg. Tym razem nawet przez moment nie mam obaw o tzw. "jo-jo" bo wziąłem na to poprawkę w moim trybie odchudzania.  Ogólnie jestem pod dużym wrażeniem twojej fachowej wiedzy o dietetyce, o odchudzaniu itp. i tylko trochę dziwię się, że nie możesz pożądanej wagi ustabilizować.  Tego życzę ci tym razem. 

Spróbuj odstawić produkty z glutenem

Chodziło mi o jakieś ćwiczenia na brzuch oprócz brzuszków. Powinnam ograniczyć słodycze to na pewno. Niemniej dzięki.

Cześć. Założyłam własny wątek ale nikt się nie odzywa. Mam 26 lat i waze 131 kg. Chcę schudnąć bo bardzo pragnę mieć dziecko, niestety nie udaje mi się 😭 nawet dziecko nie jest wystarczająca motywacją, nie mogę sobie z tym poradzić. Chciałam spróbować z koktajlami Juice Plus, kupiłam 4 opakowania, ludzie sobie chwalą i widać efekty, ale nie mam siły. Raz próbowałam się odchudzać, tak na poważnie, schudłam 5 kg w 2 tygodnie i znów wróciłam do żarcia. Nie jestem gruba z powodu choroby tylko z jedzenia. Nie potrafię sobie niczego odmówić. Mam problemy z ciśnieniem. Szukam grupy wsparcia. Czy mogę na was liczyć? 

Witam,  w ciągu ostatniego roku schudłem 29 kg. /ze 136 na 107/.  Nie liczyłem żadnych kalorii, nie stosowałem żadnych diet, żadnych suplementów,  ani nawet specjalnej aktywności ruchowej.  Wszystko opiera się /bo nadal  mam w planie stracić jeszcze 15 -20 kg./ na przyjęciu pewnych zasad żywieniowych i niezbyt uciążliwych ograniczeń /dodatkowo wprowadzanych stopniowo/.  Tłumaczenie ich tutaj zajęłoby trochę miejsca, a ew. dodatkowe wyjaśnienia  są utrudnione na takim forum.  Jeżeli jesteś zainteresowana pisz na priv.: jerz@wa.onet.pl   Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Ewcia gratulacje,super wynik dobrze że utrzymujesz taka wagę,ja rok temu byłam o 8kg mniejsza a teraz efekt jojo, muszę wrócić do jakiś normalnych rozmiarów

Dziękuję 🙂 

Chodziło mi o jakieś ćwiczenia na brzuch oprócz brzuszków. Powinnam ograniczyć słodycze to na pewno. Niemniej dzięki.

Na Youtube jest masa zestawow na brzuch, myślę ze znajdziesz napewno cos ciekawego. A z tego co kojarze to na brzuch dobre jest ćwiczenie tzw. nożyce albo deska.

Moze zrób sobie wyzwanie ,,deska,, takie miesięczne i zobaczysz czy daje to oczekiwane efekty

Wczoraj niewiem czy zaliczyć na plus bo zjadłam 2 zupki serowe z torebki dziś kawa 3kanapki i może jakiś owoc zjem lub znowu zupe z torebki może jedną tym razem cienko to widze na jutro już mam barszcz czerwony z mrożonki zobaczymy jak to bedzie 😞

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się