Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

chwilowo mamy nakupione troche żarcia wiec z zupek nici jak ta epidemia się skończy to o tym pomyśle lub jak się nam żarcie skończy 🙂

Na początku to było hobby dlatego za darmo rozdałam potem pomyślałam że zaczne to sprzedawać ale nie wychodziło 😞

Rozumiem, no jest spora konkurencja jesli chodzi o takie wyroby. Jeśli cjcesz zająć się na poważnie sprzedażą swoich wyrobów to musisz rozkręcić dobra reklame tego. Poszukać odbiorców, zajac sie strona internetowa, portalami itd. 

Trzymam kciuki za Ciebie, mam nadzieję że ci sie uda spełnić marzenia 

chwilowo mamy nakupione troche żarcia wiec z zupek nici jak ta epidemia się skończy to o tym pomyśle lub jak się nam żarcie skończy 🙂

Ale wybieraj do jedzenia mało przetworzone produkty, staraj się jesc zdrowo w miare możliwości 

Co do diety mojej wszystko po staremu 🙂 jem zdrowo i od czasu do czasu pozwalam sobie na kawałek pizzy czy zapiekanki, także jest ok 😉

Ubolewam bo przez ten wirus baseny zamkniete, a lubiłam sie isc pomoczyc troche, popływać sobie, zrelaksowac sie w jacuzzi. No ale cóż....

Robie za to sobie co drugi dzien tak po 20 min ćwiczenia na uda i pośladki 😁

Co do diety mojej wszystko po staremu 🙂 jem zdrowo i od czasu do czasu pozwalam sobie na kawałek pizzy czy zapiekanki, także jest ok 😉

Ubolewam bo przez ten wirus baseny zamkniete, a lubiłam sie isc pomoczyc troche, popływać sobie, zrelaksowac sie w jacuzzi. No ale cóż....

Robie za to sobie co drugi dzien tak po 20 min ćwiczenia na uda i pośladki 😁

Właśnie też musze jakieś ćwiczenia wprowadzić tylko nielubie tych co trzeba sie kłaść wole na stojąco znacie jakieś take fajne ?

Właśnie też musze jakieś ćwiczenia wprowadzić tylko nielubie tych co trzeba sie kłaść wole na stojąco znacie jakieś take fajne ?

Sprawdz sobie Ola Żelazo ćwiczenia na stojąco, na YouTube jest. Nie są to jakieś ciężkie ćwiczenia. Ja kilka razy ćwiczyłam 😉

• Like 1

Przyznaje się że dziś zjadłam zapiekanke ale ćwiczyłam 11min i jeszcze mam zamiar dziś pociwiczyć klka razy po 10-11min takrze może nie bedzie tak zile na kolacje bedzie zupka a obiiadu nie jem bo zapiekanka to było śniadanio-obiad a zupa tobedzie obiado-kolacja 😛

I chyba wiem jak sie dodaje reputacje zobacz Ewcia93 dodam ci 1punkt teraz masz jeden a zachwile bedą 2 🙂

• Like 1

Nom działa trzeba laika zostawić to serduszko obok wypowiedzi i tak dodaje reputacje 🙂

• Like 1

Dzięki Ewcia93 🙂

Nie ma za co 🙂 jak tylko moge to staram się pomagać, i dzielić wiedza 🙂

• Like 1

Przyznaje się że dziś zjadłam zapiekanke ale ćwiczyłam 11min i jeszcze mam zamiar dziś pociwiczyć klka razy po 10-11min takrze może nie bedzie tak zile na kolacje bedzie zupka a obiiadu nie jem bo zapiekanka to było śniadanio-obiad a zupa tobedzie obiado-kolacja 😛

Mam nadzieję że wytrwasz w ćwiczeniach na dłużej 👍 trzymam mocno kciuki za Ciebie

• Like 1

Nom działa trzeba laika zostawić to serduszko obok wypowiedzi i tak dodaje reputacje 🙂

Dzieki 🙂  nawet nie wiedział wcześniej ze można wystawiać laiki, człowiek zawsze sie czegoś nowego dowie 😉🙂

• Like 1

Cześć 🙂 pusto sie tu zrobiło, dziewczyny gdzie się podziewacie wszystkie? Mam nadzieję ze sie nie poddalyscie. Czekam na Was 

Ja ćwiczę o 2 miesięcy bo mam 6 miesieczna córeczkę i wciąż wazę 62 kg  😕 

Hej,  jestem obecna😊 w domu siedzę cały czas i niby mam dużo czasu a jakoś mi go brakuje😉 leń mnie dopadł I nic mi się nie chce. W niedziele na wadze miałam 78.0 kg więc tylko 0.3 mniej no ale pocieszam się, że nie więcej. Na steperze robię codziennie po 2500 kroków. Deske też robię codziennie. I tyle mojej aktywności. Myślę żeby wieczorem na spacer wyjść tzn pojechać za miasto i tam sobie pospacerować ale się jakoś boję przez ten coronavirus. Eh mam nadzieję, że szybko się skończy. A co tam u was słychać? Pozdrawiam

ja zaczęłam ćwiczyc to co ta dziewczyna i dobrze mi idzie

Hej Magdalena 2500 kroków to sporo i jeszcze deska 🙂 ale to zalerzy jak dla kogo może tobie jest za mało jednk. Ja chciałam wprowadzić ćwiczenia ale nie jestem systematyczna i jakoś to nie wychodzi 😞 Dziś zrobiłam sobie herbate z cytryną i imbirem dodałam jedną dużą łyrzeczke i było ochydne przełknąć się tego nie dało (imbir w proszku) rozcieczyłam  i wypiłam dwie szklanki rozcieczane dwukrotnie a jeszcze cały kubek tego został i takie mnie rozwolnienie złapało po tym rozcieczonym że ja niemge zaczeło boleć i burczeć a na internecie pisało łyżeczka do szklanki a ja dałam łyrzeczke na taki wielki kubek 700ml 😞 co prawda była spora ale nie wyobrarzam sobie jak ktoś może to pić na szklanke masakra 😞 

Hej dziwczyny mam teraz kolczyki perełki na sprzedaż po 2zł. 5,30zł z wysyłką, po 0,80zł w churcie (od 30 do 99sztuk) jak ktoś by chciał to taniej niż z Chin, jak patrzyłam to sprzedają za około 1zł, plus wysłka, jeśli ktoś by był zainteresowany to powyrzej 99sztuk 0,60zł za sztuke 🙂 patrzyłam w Alibaba a teraz patrze na Aliexpres to wysłka jest taniej nisz unas ale oni dodają cene do wysłki bo jak chcesz kupić wiecej to odrazu cena wysłki się zwiększa a ja moge wysła 99sztuk za 3,30zł za wysyłke.

Hej,  jestem obecna😊 w domu siedzę cały czas i niby mam dużo czasu a jakoś mi go brakuje😉 leń mnie dopadł I nic mi się nie chce. W niedziele na wadze miałam 78.0 kg więc tylko 0.3 mniej no ale pocieszam się, że nie więcej. Na steperze robię codziennie po 2500 kroków. Deske też robię codziennie. I tyle mojej aktywności. Myślę żeby wieczorem na spacer wyjść tzn pojechać za miasto i tam sobie pospacerować ale się jakoś boję przez ten coronavirus. Eh mam nadzieję, że szybko się skończy. A co tam u was słychać? Pozdrawiam

A ja korzystając z tego ze trzeba siedzieć w domu to mam już sprzatanie za soba, okna umyte, kąty wysprzatane, w szafkach i szafie poukladane 😉🙂 nie nudziło mi sie ostatnio 🙂

Dobrze, że nie przybyło. To najważniejsze

Hej Magdalena 2500 kroków to sporo i jeszcze deska 🙂 ale to zalerzy jak dla kogo może tobie jest za mało jednk. Ja chciałam wprowadzić ćwiczenia ale nie jestem systematyczna i jakoś to nie wychodzi 😞 Dziś zrobiłam sobie herbate z cytryną i imbirem dodałam jedną dużą łyrzeczke i było ochydne przełknąć się tego nie dało (imbir w proszku) rozcieczyłam  i wypiłam dwie szklanki rozcieczane dwukrotnie a jeszcze cały kubek tego został i takie mnie rozwolnienie złapało po tym rozcieczonym że ja niemge zaczeło boleć i burczeć a na internecie pisało łyżeczka do szklanki a ja dałam łyrzeczke na taki wielki kubek 700ml 😞 co prawda była spora ale nie wyobrarzam sobie jak ktoś może to pić na szklanke masakra 😞 

Spróbuj ćwiczyć chociaz co 2-3 dni. Zmobilizuj sie troszke. 

Slyszalam o tym napoju, ale kojarze ze dodaje sie tam jeszcze miód. Moze z miodem bedzie lepsze w smaku. Ale jesli tak reagujesz na ten napój to moze lepiej nie pij tego, zeby ci nie zaszkodzilo. Sprobuj wode z sama cytryna pic, tez dobrze oczyszcza organizm

Spróbuj ćwiczyć chociaz co 2-3 dni. Zmobilizuj sie troszke. 

Slyszalam o tym napoju, ale kojarze ze dodaje sie tam jeszcze miód. Moze z miodem bedzie lepsze w smaku. Ale jesli tak reagujesz na ten napój to moze lepiej nie pij tego, zeby ci nie zaszkodzilo. Sprobuj wode z sama cytryna pic, tez dobrze oczyszcza organizm

Dziękuje Ewuniu postawiłam właśnie na zieloną cherbate z cytryną 🙂

Dziękuje Ewuniu postawiłam właśnie na zieloną cherbate z cytryną 🙂

No to fajnie 😁👍

Ja osobiście pije kawe Inke z mleczkiem, wode lekko gazowana, i herbate zielona. Czasami skusze sie na jakis sok pomarańczowy 🙂 z innymi napojami nie kombinuje

Gdzie sie podziewacie dziewczyny? Teraz wiecej czasu spędza sie w domu to myślałam ze będziecie miec troche czasu zajrzeć do nas. Strasznie tu pusto sie zrobiło, wątek ledwie zipi 

Jestem, jestem. U mnie jakoś tam leci raz lepiej raz trochę gorzej. Staram się pilnować i z jedzeniem i z ćwiczeniami chociaż różnie to bywa. Jakoś brak mi zapału i tak sobie pozwalam na różne grzeszki. Waga stoi w miejscu. Mam nadzieję, że po świętach będzie lepiej. W święta postanowiłam sobie odpuścić... no nie mam zamiaru jeść jak świnka ale też nie będę sobie zbytnio odmawiała. A co tam u was? Jak przygotowania do świąt? Co planujecie przygotować do jedzonka? 

Jestem, jestem. U mnie jakoś tam leci raz lepiej raz trochę gorzej. Staram się pilnować i z jedzeniem i z ćwiczeniami chociaż różnie to bywa. Jakoś brak mi zapału i tak sobie pozwalam na różne grzeszki. Waga stoi w miejscu. Mam nadzieję, że po świętach będzie lepiej. W święta postanowiłam sobie odpuścić... no nie mam zamiaru jeść jak świnka ale też nie będę sobie zbytnio odmawiała. A co tam u was? Jak przygotowania do świąt? Co planujecie przygotować do jedzonka? 

Zawsze to jakis plus ze waga nie idzie w górę 👍🙂

U mnie porządki juz dawno zrobione, wszystko pokupione, zostaje tylko gotowanie od dzis powolutku.

Na pierwszy dzien na sniadanko barszczyk bialy z jajkiem i białą kiełbasą. Bedzie tez śledź w śmietanie, sałatka jarzynowa, boczek pieczony i schab.Na obiad kaczka, kluski i buraki zasmazane z cebulką.

Robię tez sałatkę makaronowa, jajka w sosie tatarskim i nóżki drobiowe. A na obiad w poniedziałek do rodziców 

Niechaj Wielkanocne zyczenia pelne nadziei i milosci przyniosa sercu radosc w te swieta i w przyszlosci. Niech te dni uplyna zdrowo i bezpiecznie, niech w trudnym dla nas wszystkich czasie przyniosa prawdziwe wytchnienie i pokrzepienie. Zatem zycze: Wielkanocy jak bajka i smacznego jajka, teczowych pisanek i dyngusa caly ranek, slonca wiosennego i usmiechu promiennego!😀😀😀

Hej dziewczyny jak tam uwas po Świentach ? Ja wsmie zostałam sama z narzeczonym i nic nie robiliśmy bo mama tyle żarcia nakupiła i zrobiła kotletów od groma i nam to wszystko zostawiła i to jedliśmy 😛 umie dieta kepsko ćwiczen brak ale mam zamiar wyciągnoć rowerek i jeszcze raz z nim sprubować 😛 Pozdrawiam 🙂 A i Ewuniu dziękuje za życzenia Świąteczne ja niezdażyłam napisać 😛 

U mniepo świętach ok 😊 malo miałam przygotowań, szybko zleciało...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się