Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

Gość Ula

Witaj Betka 🙂 brałam dzisiaj olfen uno 150 mg o zmodyfikowanym uwalnianiu.Jest on na receptę.

Gość Katrina

Witajcie dziewczyny🙂 Chcialabym do Was dolaczyl, moge? Probuje sie odchudzac juz od kilku tygodni, ale ciezko mi to idzie. Bardzo brakuje mi motywacji. Staram sie jesc zdrowiej i mniej, ale tez nie zawsze mi sie udaje.Na ogol nie jem slodyczy czasem kawalek ciasta albo kalies ciastko jak dzieci jedza, zdaza nam sie z mezem zamowic pizze albo kebeb do tego piwko albo kieliszek wina wieczorem i takie sa wlasnie skutki. Waze 95,5 kg na pozatek marzy mi sie schudnac chociaz 10-15 kg. Mam 163 cm i 29 lat.

Gość betka 54

Hej dziewczyny:) Ula dzięki, zasugeruję mojej lekarce olfen. Ja przeciwzapalnie dostawałam Sirdalud, ale mi się skończył już jakiś czas temu i właściwie teraz stosuję Dicloziaję. Kasia, takie bóle jak opisujesz mogą być efektem ucisków na nerw kulszowy. Niestety nadwaga nam nie pomaga. Powinniśmy zrzucić kg i dbać o siebie zawsze. 

Katrina, zapraszamy Cię do nas:) Napisz jaki masz pomysł na swoją utratę wagi. Tu dziewczyny są głównie na deficycie kalorycznym. Nati dodatkowo je w tzw oknie żywieniowym, czyli posiłki przyjmuje w ciągu dnia w czasie 8 godz a  pozostały czas jest postem. Ja staram się  jeść przede wszystkim zupy według programu Moniki Honory. Też czasem grzeszę ale przyznam, że moje grzeszki są małe. Katrina, zapomnij o pizzy, kebabie, bardzo kalorycznym alkoholu i cieście. Wiem, kochamy takie żarełko ale przecież to właśnie jest źródłem naszych problemów.

Gość Katrina

Moj pomysl jest taki zeby jesc wiecej dan warzywnych i wprowadzic wiecej ruchu. Pije sporo wody i zielona herbate. Kiedys mialam napisany taki plan dnia co o ktorej godz i byl przyczepiony do lodowki ale przy malych dzieciach malo sie sprawdzil.

Gość betka 54

No to ruszaj Katrina:) Spróbuj odpuścić smażone. Postaw na gotowane lub duszone. Trzymam za Ciebie kciuki. Mam podobny wzrost bo 162 cm. Ja na moich zupkach schodzę powolutku z wagi. Ale też nie zależy mi na szybkiej spektakularnej utracie a potem jeszcze szybszym odzysku;) Przerabiałam to. Teraz chcę bez słodyczy, nad tym pracuję i na tym się skupiam. Nie jem smażonego. Jutro dzień ważenia i liczę, że waga nie poszła w górę. Boję się trochę, bo wczoraj kupiłam połówkę żytniego chleba i próbowałam zakupione wędliny i troszkę sałatki jarzynowej. Zobaczę, czy będzie to miało znaczenie dla mojej wagi. Jeśli waga wzrosła, pora zacisnąć pasa. Chyba trochę się boję tego ważenia.

Betka54 ale nie ma tez co przesadzac bo to mozna oszalec 🙂 wszystko z umiarem. Wierze ze bedzie mniej 🙂 tezboje sie wazenia... 

Witaj Katrina 🙂 sprobuj jesc wtedy kiedy dzieci bo pewnie maja jakies 4-5 posilkow, jedz na mniejszym talerzu i laduj jak najwiecej warzyw! U mnie posilki z dzieckiem sie sprawdzaja gdyby nie kompulsy... 

Gość Sylwia37

Betka, ja Cię naprawdę podziwiam ze tez tak Ci się chce te zupki przyrządzać... Czytałam trochę o tym planie M.H. Bardzo fajne i mądre podejście do tematu, ale jak dla mnie pracochłonne..a właściwie czasochłonne.... Ja i tak za dużo stoję w kuchni,  a musze zacząć z niej uciekać 😂

Nati, również. ... ze tez kobietka wytrzymuje prawie pół dnia bez jedzenia!  No ale najgorsze juz za nią, pisała ze nie czuje juz potem głodu...tak więc organizm przyzwyczaił się już.... Do tej metody tez się nie kwalifikuje..   musiałabym przesunąć godziny co najmniej od 12 do 20 😂😂 bo rano mogę nie jeść nic,  dopiero potem włączają mi się wszystkie lampki...

Kasiek, nie martw się.  Ja tez w weekend zawsze zawalam... A to goście, a to jakieś wyjście do restauracji,  a to kawałek ciasta...potem drugi... potem lodówka co chwile otwarta.....ech..... jak żyć?? 😂😂

Od jutra znów zacisniemy pasa 😉

Katrina , witaj 😉 fajnie, że będziesz z nami... U mnie też kiepsko z motywacją,  a ona najważniejsza 😣 tylko jak się zmotywować jak jedzenie jest takie fajne 😂😂 

Lutowa,  zdrówka życzę. Po Olfenie wszystko przechodzi...

Gość betka 54

Masz rację Kasiek:) dobrej nocki

Gość betka 54

Sylwia, wcale mi się nie chce. Ale już tyle próbowałam i ten program najlepiej mi wychodzi:)

Gość Pierożek

Boze znajdźcie sobie inne zajęcie a nie siedzenie w lodowce ! Potem chodzą takie lodówki latem po ulicach 

Gość Otyła93

Cześć. Założyłam własny wątek ale nikt się nie odzywa. Mam 26 lat i waze 131 kg. Chcę schudnąć bo bardzo pragnę mieć dziecko, niestety nie udaje mi się 😭 nawet dziecko nie jest wystarczająca motywacją, nie mogę sobie z tym poradzić. Chciałam spróbować z koktajlami Juice Plus, kupiłam 4 opakowania, ludzie sobie chwalą i widać efekty, ale nie mam siły. Raz próbowałam się odchudzać, tak na poważnie, schudłam 5 kg w 2 tygodnie i znów wróciłam do żarcia. Nie jestem gruba z powodu choroby tylko z jedzenia. Nie potrafię sobie niczego odmówić. Mam problemy z ciśnieniem. Szukam grupy wsparcia. Czy mogę na was liczyć? 

Otyla93 dobrze Cie rozumiem ale musisz sobue uzmyslowic problem. Chcesz byc mama? To musisz wziac sie za siebie ! Inaczej nigdy nia nie zostaniesz. A czas leci. Ja mam 30 lat i nadal nia nie jestem. Jak przekroczylam 30-stke to powiedzialam sobie, teraz albo nigdy i juz 16 kg za mna. Przede mna ponad 20 ale walcze i wiem dla kogo to robie.

Gość Otyła93

Ewcia 1988 bardzo chce w końcu być. Nie chcę zapeszać ale teraz mam 31 dc, dziś robiłam test i była druga kreska ale praktycznie nie zauważalna dla oka, albo mi się wydawało. Już w sumie nie wiem. 4 lata bezowocnych starań, idzie się załamać. Muszę się w końcu wziąć za siebie! Jak nie teraz to kiedy.. 

Gość nati32

Otylia jak masz drugą kreskę nawet tak zwany cień cienia to poczekan parę dni i będzie grubą krecha ;) a jakby co to w ciąży można też jeść zdrowo i mnie lj im nie przytyć wcale lub wręcz schudnąć dla takich kobitka jak my. Ale to już za mną na szczęście i u mnie produkcja zakończona ;)

Co do okna to nie jestem głodna, organizm sobie strawi kolacje i idzie spac, odpoczywa, trzustki nie mecze w ten sposob, bo sie o nia troche boje. No ja rano musze zjesc, ale wiekszosc osob z grup na facebooku je wlasnie tak 12-20.  

Umnie  ważenie za 15min na razie leżę jeszcze sobie. Wczoraj zjadlam ten sernik ale zmiescilam sie w deficyciw. Korzystacie z jakiś aplikacji na telefon do liczenia kcal? 

Gość nati32

U mnie 84.9 czyli fajny spadek od środy :), ale to moje nowo nabyte kg więc szybciej poleca niż te zasiedziale. Czekam na przekroczenie mojej magicznej 84...

Cześć dziewczyny ,witaj Ewcia i Otyła ,piszcie będzie wam łatwiej 

Nati dobrze ci idzie ,ja dalej nie wiem jaki sposób odchudzania wybrać ,ale wiem ze  muszę się ogarnąć ,na dworze czuć już wiosnę a od marca zmieniam prace ,wiec moment jest dobry żeby wziąć się na poważnie za siebie ,dziś na wadze dalej 88,zawsze jak schudnę to wracam do tej wagi a wiec startuje od nowa,tez spróbuje ważyć się tylko w poniedziałki co nie będzie łatwe ,chwalcie się jakie spadki u was po tygodniu

Milego dietetycznego dnia😘

Dzięki! No właśnie chwalcie, się, poniedziałek dzień ważenia. Jeszcze dużo czasu do wakacji, ale to zleci szybko. Wyczytałam, że zaraz po przebudzeniu trzeba wypić pół litra wody, bo organizm po nocy jest odwodniony i wtedy szybciej waga leci, coś w tym jest. Teraz wypijam 3litry dziennie. Ja na śniadanie zjadłam coś a la naleśnik, 1jajko, łyżeczka miodu smażone na maśle, super! U mnie "te" dni więc moje menu będzie słodkie przez te parę dni.

Hejka 🙂 u mnie o dziwo tez minimalny spadek, chociaz sobota i niedziela byly pelne jedzenia...

Bylo 94,5kg, a jest 94kg

Malutko, ale dobre i tyle. Dzisiaj wracam na dobre tory 🙂

Gość Patelka

mozna dołaczyć ?

jestem 50+ , mam 112 kg 😞 i próbuje cos zrzucić ze wzgledu na to że zaraz wiosna !!

Gość betka 54

U mnie na wadze 70,60. W sobotę było 69,8. Mam nadzieję że to tylko zatrzymana woda:( Wszystkim bardzo gratuluję spadków, a sama czekam na następny poniedziałek. Na ten tydzień założyłam sobie nie przegryzać miedzy posiłkami. miłego dnia 

Gość betka 54

Witajcie Patelka i Otyła, nie zauważyłam wpisu:) zapraszamy do działania:)

Gość Katrina

Hejka🙂 U mnie tez "te" dni i tez mam ochote na cos slodkiego ale jeszcze nic takiego nie zjadlam. Dzis rano tylko serek no i juz dwie kawy za mna i 1 litr wody.

Gość Otyła93

Boli mnie ciągle podbrzusze. Mam straszne zaparcia. Dziś wypiłam tylko szklankę wody z połową cytryny, nie mam apetytu w ogóle. A coś zjeść muszę bo biorę tabletki na ciśnienie i kilka wsoomagaczy żeby w ciążę zajść tj. Niepokalanek mnisi, Wit b+k2 i kwas foliowy. Dopóki nie zobaczę 2 grubych pięknych kresek to nie uwierzę. Kiedyś już tak miałam tylko nie brałam tych tabletek, nawet pokazałam mężowi i on też widział 2 kreski, a jednak ciaży nie było. Nawet jeśli byłabym w ciazy to mam zamiar odżywiać się zdrowo, bo siebie truc mogę ale nie dziecko. 

Ja biorę też pełno witamin, w związku z moją chorobą muszę wysokie dawki brać i tak biorę D3 10.000jednostek, 2 magnezy forte, b complex i dodatkowo b6 i b12 plus swoje leki, także hurtowo, no ale jak mus to mus, jak przyjdzie lato to mi przynajmniej wit d odejdzie :)

U mnie dzisiaj na obiad schabowy z ryżem i ogórkami kiszonymi, zupa warzywna a na kolację twarożek na słodko i mam jeszcze wolnych ok. 200kcal to coś wymyślę, albo powiększę twarożek, bo za 1h zamykam okno żywieniowe, więc muszę też kawę zaraz zrobić ;)

Witam nowe uczestniczki!

Edytowano przez nati32

Gość Gosc

Ja wazę 46 kg przy 158 wzrostu i mam okres i nie jem słodyczy ! Sobie usprawiedliwienia szukacie a potem Tyjecie i płaczecie ..

gościu, a kto powiedział słodycze, mówiłam coś słodkiego i u mnie to będzie twarożek ze śmietaną i słodzikiem, na śniadanie omlet z miodem, a jutro rano ryż z jabłkami. Nie słodycze, tylko na słodko ;)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.