Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

Gość Agata

Hmmm... psycholog? Tylko ja już nie mam problemów z objadaniem się, czy innymi takimi historiami. Staram się jeść zdrowo, nie jadam fast foodow, słodycze mogłyby dla mnie nie istnieć, lubię słone przekąski, ale to tez może raz w tygodniu przy sobocie do filmu... nie jadam pieczywa, jeżeli już mnie najdzie, to sama piekę chleb, makaronu tez już nie pamietam kiedy jadłam, a jak już to pełnoziarnisty, mleka tez nie pije 🤷🏻‍♀️

Waga powinna delikatnie, ale jednak spadać.

Będąc w Polsce robiłam badania krwi i wszystko książkowe 🤷🏻‍♀️

Gość Martyna30

Z twojego wpisu jakoś inaczej to wyglądało, nie traktuj tego jako atak Haha 🙂

Gość Agata

Nie, nie spokojnie, nie odbieram to jako atak ;)

kiedys tak, objadalam się, później zmuszałam  do wymiotów, lubiłam fast foody, lubię jeść, to oczywiste z moja nadwagą, nie mam chorej tarczycy, ani nigdy nie przyjmowałam hormonów, wiec moja otyłość to tylko moja wina... wiesz, teraz blisko mi do 40, mam inny rozum, wiem, ze trzeba się zdrowo odżywiać, fast foody nie robią już dla mnie wrażenia, a słodycze nigdy mnie nie gubiły. 

Chyba nie pozostaje mi nic innego ja znaleźć dobrego, znającego się dietetyka, może znajdzie gdzie jest problem 🤷🏻‍♀️

Hej dziewczyny nic nie pisałam bo nie bardzo miałam co pisać. Czytam was codziennie. Widzę nowe dziewczyny się przyłączyły niestety moje stare forumowiczki gdzieś zamilkły. Szkoda. Dobrze ze Ula jeszcze jesteś. 

Co u mnie? wczoraj poszłam do dietetyczki pogadałem zapłaciłam 150zl i wróciłam do domu. Za tydzień mam dostać plan żywienia za kolejne 150zl i zobaczymy. Może wydana kasa mi pomoże się wziąć w garść. 

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. 

Gość Ewa123

Witajcie 🙂

Wczoraj u mnie dzień na plus 🙂 sporo ruchu przy sprzątaniu i na zakupach.

Dziś z rana kawka 😉 później banan i jogurt naturalny. Na obiad nie mam pomysłu jeszcze. Może coś na szybko sobie zjemy po pracy. Jakiś śledzik...

Gość Ewa123

Moja przyjaciółka chodziła do dietetyczki. I troche zapłaciła za wizyty, plan diety, i kontrolne wizyty. Schudła dużo w dość krótkim czasie. Duzo czasu musiała poswiecac na szykowanie jedzenia. Ale niestety jak wróciła do w miare normalnego odżywiania to kg wróciły w znacznym stopniu, teraz stosuje dietę MŻ i już widać efekty. Wiadomo każdy jest inny i może w twoim przypadku będzie to pozytywne odchudzanie na dłuższy czas, czy na zawsze 

Gość Alicja90

Cześć dziewczyny 🙂 ja już po kawie zaraz śniadanko ale jeszcze nie ma pomysłu. Na obiad zupa z wczoraj i może coś z kurczaka zrobię .

Miłego dnia 🙂🙂

Gość Martyna30

Ja już tez myślałam nad dietetykiem, ale to jak waga stanie w miesjcu, dziś 79.0! Czyli  2,9 kg od zeszłego piątku! 😍 to prawie 3 kg! Jestem przez to w świetnym nastroju, ale chyba bierze mnie jakaś grypa... jakoś tydzień temu była u mnie koleżanka z lekko chorym dzieckiem, ale to zbagatelizowałam 😞 mam nadzieje, ze mojej małej chociaż nic nie będzie. Ja właśnie pije „złote mleko” i mam nadzieje, ze nic mnie nie weźmie 🙂 ale nie wiem co z ćwiczeniami dziś, bo naprawdę nie czuje się dobrze 😞

Gość Julka93

Hej wszystkim 🙂

U mnie wczoraj wpadły 3 cukierki i ciastko ...ehh nie lubię być przed okresem 😞 odpuściłam se kolację przynajmniej 😛

Dziś soczek i kawka, w pracy zjem potem pomidory z mozzarellą, bazylią i oliwą z oliwek 🙂

Dziewczyny dietetyk czy jakieś diety ..najważniejsze żeby sobie coś tam postanowić i się tego trzymać, nie oglądać się na innych 😛

Agata ja byłam miesiąc na dukanie ale to musisz lubić białko bardzo, ja np wolę zjeść jakąś kaszę z warzywami niż napchać się mięsem więc nie była to dieta dla mnie, poza tym dostałam skazy białkowej i musiałam przerwać 😛

Też myślałam o dietetyku, ale jak se podliczyłam ile mnie to wyniesie to se odpuściłam...ten co ja znalazłam niedaleko swojej miejscowości na pierwszej wizycie by skasował 300 zł za badanie na tym urządzeniu co tłuszcz mierzy itd, plus wywiad...potem każdy jadłospis płatny 150 zł na 3 tygodnie także zdarzałyby się miesiące że musiałabym zapłacić 2x ..no i wizyta kontrolna raz na 4 tygodnie też oczywiście płatna 100 czy 150 zł 😄 nie licząc oczywiście ile wydałabym na jedzenie, bo wiadomo że idąc wg jadłospisu musiałabym robić sobie oddzielnie zakupy bo rodzinka raczej by tego nie jadła 😄

Także ja bezglutenowo i mż i waga leci 😄

Miłego dnia 😘

Gość Ula

Hej,Jakobina jestem jako jedyna z naszej starej grupy.Nie wiem gdzie dziewczyny przepadły .Szukalas ich gdzieś na innym forum?Ja nie mogę znaleźć.

U mnie nie najlepiej,zdrowie szwankuje,dieta leży,waga stoi, czuje sie tak jakbym sily nie miała.Motywacja zerowa.Zdjelam firanki i siedzę myślę jak umyc okna bo zle sie czuje,kregoslup boli, noga od kregoslupa boli.

ja sie wziełam od połowy stycznia teraz staram się zjechać te 8-10 kg 🙂 także na razie jestem -4 kg. Wiem, ze bez szaleństwa, ale wole wolniej schudnąć niż później mieć efekt jojo 🙂

Gość Agata

Macie racje dziewczyny, chyba dam sobie spokój z tym Dukanem, szkoda zdrowia. Moja mama przypomniała mi o diecie, która miałam dawno temu, jeszcze na studiach. Czułam się na niej świetnie i kg leciały. To była dieta dołączona do jednych z pierwszych wydań gazety Joy, dieta trenera gwiazd, Dawida Kirscha. Pamietam, że mój brat, który trenuje kulturystyke na początku się śmiał, ze stosuje dietę z gazetki, ale jak ją przeczytał, to stwierdził, ze jest bardzo dobra. Całe szczęście ja odnalazłam i od poniedziałku zaczynam działać :) 

super dziewczyny się patrzy jak wam kg lecą, powodzenia 😁

Hej, przykro mi Ula z powodu twojego zdrowia. U mnie motywacja trochę wzrasta dziś próbuje jeść według godzin ustalonych przez dietetyka, jakoś to idzie ale problem jest w tym co ja mam jeść och czeka mnie naprawdę wyzwanie. 

Gość Matylda3

Ja to dzisiaj poszalalam.. W południe zjadłam udko pieczone i trochę frytek  na późny wieczór kawałek murzynka i 2 kawałki pizzy.. Tak wiem przecholowalam, ale miałam niespodziewanych gości z danii....aaaaaaa i jeszcze 3 lampki wina. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Chyba jutro zaliczę basen.

Gość Alicja90

Matylda nie jesteś sama ja na obiad zrobiłam pieczonego kurczaka z ziemniakami też pieczonymi i teraz na wieczór dwa piwka z mężem

Oj widzę że każda z nas tutaj szaleje ja planowałam godz i jadłam ok ale wieczorem odebralam kiełbaski z własnej roboty mialam zamówiona Zjadlam 1 całą hehhe i na to wypiłam piwko....Spokojnie od tego sie nie przytyje 3kg myślę heheh teraz taki okres ze będziemy grzeszyc wiadomo w miarę rozsądku..

Gość Ewa123

Teraz trudny okres dla nas hehe ☺ na horyzoncie same słodkości i pyszności. Tu coś trzeba spróbować, tu coś kusi 😉 Ale dziewczyny nie wpadajmy w panikę, to tylko 2 dni świat. Pilnować się 😉

Gość Ewa123

Ja dziś z rana kawka. Teraz bułka maślana i serek waniliowy 😉 

Dziś czeka mnie trochę sprzątania.

Miłego dnia dziewczyny 😊

Gość Julka93

Chyba wczoraj coś było w powietrzu bo i ja skusiłam się na lampkę wina i kilka żelek haha 😄 

Dzisiaj już standard soczek i kawka teraz 😄

Wczoraj robiłam spaghetti na obiad bezglutenowe z mieloną piersią z kurczaka i dużą ilością warzyw także dodatek malutkiej ilości serka żółtego też nie zaszkodził hehe 😄

Dzisiaj w pracy skończę bo trochę mi zostało, ja nie poszczę 😛 

A po pracy sprzątanie, gotowanie ehh także trochę kalorii się spali 😛

Miłego 😘

Gość Alicja90

Hej 🙂 Ja dziś już po kawie i na śniadanie bułeczka z ziarkami i śledzik w śmietanie. Na obiad jeszcze nie wiem ale zupę mam to trzeba ją chyba zjeść a na kolację pasta z makreli z jajkiem i ogórkiem kiszonym.

Zaraz biorę się za sprzątanie i serniki na zimno.

Gość Ewa123

U mnie dziś od rana sporo sprzątania, w szafkach porządki i układanie.

Na obiad kotlety sojowe w panierce. 

Na kolację będzie rybka z puszki w sosie pomidorowym 

Gość Martyna30

Hej! U mnie wczoraj niespodziewani goście 🙂 dlatego wieczorem się już nie odezwałam 🙂  Na szczęście u mnie bez grzeszków, chyba jako jedyna 😂😂 dziś na wadze 78,5!!!!! Pol kilo od wczoraj, aż uwierzyć nie mogę, ale to Przez to, ze trochę mało jadłam, dziś tez dopiero o 13 pierwszy posiłek bo od rana w podróży do teściów  🙂 ale trudno, już będę się pilnować z jedzeniem, żeby o nim nie zapominać 🙂 

Gość Ewa

Trafiłam na dobre tabletki na odchudzanie.Kupiłam te tabletki na stronie Slimunox .Biorę od niedawna ale pierwsze efekty już są.Przemiana materii szybsza no i nie jestem wiecznie głodna,a waga spadła o 3 kg.

Witam Was w  tym wirze przedświąteczny ja też dziś bardzo mało jadła 2 kanapki z serem rano na obiad tez kanapka na szybko bo bylam na dużych zakupach i tak zeszło tetaz sprzątanie mycie podłóg zostalo i sałatka do zrobienia i z głowy wieczorkiem myślę że będę odpoczywać....

Hej ja te, dziś sprzatalam pokoje dzieci no i pranie za praniem zakupy jutro kuchnia i ostatnie prania koszyczek i czas świętować. 

Gość Alicja90

Hej 🙂 Ja już pije kawke. Wszystko mam zrobione tylko wieczorem mąż odkurzy pozmywa się podłogi i jeszcze trochę gotowania zostało.

Witam dziś z rana kawka i podaje wagę 104.6kg zaraz zabieram się za przygotowywanie święconki i będę maszerowac do kościółka. Odezwijcie sie od czasu do czasu dziewczyny .

I Życzę wszystkim Zdrowych Spokojnych i Rodzinnych Świąt Świąt Wielkanocnych bez wiekszych pokus i wiadomo pamiętamy ze wszystko z umiarem abyśmy się nie przejadly 😘😙🐣😘🐣🐣

Gość Alicja90

Ja już koszyczek poświęciłam.

Dziewczyny zdrowych i pogodnych świąt wielkanocnych oraz dużo zdrowia i motywacji w dalszej walce z kilogramami. 

Wesołych świąt🐤🐰🌷🌷

Gość Ewa123

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja" 😘

Gość Ewa123

U mnie wczoraj dzień na plus.

Dziś troszkę w kuchni czasu spędziłam, kiełbaski białe na jutro gotowe, sałatki dwie zrobiłam, i jeszcze sernik na zimno do kawki.

Jedzenia dziś mało. Ale zaczął mi się okres i czuje że woda się w organizmie zatrzymała 😕 aż boję się na wagę wejść żeby sprawdzić, poczekam do mojego ważenia w poniedziałek 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się