Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

Gość Ewa123

Cześć 🙂

Dziś kawka i kawałek ciasta drożdżowego na śniadanie. Potem pomarańcz.

Na obiad kluski śląskie z sosem i surówka

Gość Ewa123

Ja na majówkę może w jeden dzień tylko zgrzesze 😉 bo resztę dni idę do pracy... więc pilnować się będę także z jedzeniem.

Gość Ewa123

W ogóle chciałam się pochwalić,  że w  święta weszłam luźno w ...enkę która była obcisla w biodrach 🙂 i jestem z siebie dumna strasznie... 😁

Gość Martyna30

Dziś na wadze 78.0! Jestem z siebie dumna 🙂 i już nie mogę się doczekać szóstki z przodu! ❤️ 

Gość Ewa123

Nowa tabelka: kwiecień 1-2-3-4 tydzień 

cocinne(71)- 69,5- 68,7- X

IZKA12(111,5)- 104,9- 105,4- 104,6

Ewa123(73,5)- 69,1- 68- X

Sylwia37(117,6)- 108,1- 107- 106,2

Matylda3- 106- 105,2- X

ALICJA90- 97- 95,5- X

jakobina(99,9)- 99- X- X

Julka93 - 81,7 - 79,7- 80

Martyna30- 81,9- 80,2- 78,0

Agata- X- 102- X

Gość Alicja90

Cześć dziewczyny 🙂 U mnie dziś kawa rano szklanka wody jak wstałam na śniadanie bułka i twarożek, na obiad będzie wczorajsza zapiekanka i już pewnie nic więcej tylko woda do wieczora. 

Rano na wadze 95 kg.

Gość Ewa123

Ewa123(73,5)- 69,1- 68- X

Matylda3- 106- 105,2- X

ALICJA90- 97- 95,5- X- 95

jakobina(99,9)- 99- X- X

Agata- X- 102- X

Gość Aga

Mogą pomóc sposoby i wiedza ze zbijamywage.pl

Gość Sylwia37

Hej hej!  

Ja ostatnio na nic nie mam czasu, szczególnie że szkoły strajkowaly to non stop z dziećmi trzeba było organizować czas. Na szczęście od poniedziałku znów ruszają na zajęcia 😁😁😁 

Wiosna to taki wyjątkowy czas kiedy napietrza się u nas większość spraw, a to urzędy, a to ubezpieczenia...a to ogród itp itd.... 

Ja tez uwielbiam ten czas spędzać w ogrodzie,  cieszyć się roślinkami itp...  

Udało mi się jednak zmobilizować i podjąć decyzję o większej ilości ruchu i w ten sposób od dziś zaczęłam jeździć na rowerze 😊 Odkurzylam, odpicowalam swojego Gianta i przebylam wstępnie 10 km.  Razem ze starszym synem który chętnie wybrał się ze mną na przejazdzke...Nie było łatwo z moimi kilogramami, ale w końcu kiedyś musiałam zacząć. I prawdę powiedziawszy, najbardziej boli mnie chyba tyłek 😁 

Nie wiem czy bede miala mozliwosc codziennych wypadów ale przynajmniej będę się starała. Kiedyś bardzo dużo jeździłam na rowerze. Do tej pory mam zamontowany fotelik dla dziecka i tylko dzieci w nim zmieniam , w miarę rozwoju 😁

Coś cisza ostatnio na forum.... 

Ewa123,  zazdroszczę Ci tych ...enek 😉 ale super uczucie kiedy wciskasz się w ulubiony strój, co? No naprawdę gratuluję 😘 

Ale ja też przyznam się, że widzę większy luz w ciuchach. Lepiej się czuje,  zdecydowanie.... W sumie....póki co zeszło ze mnie 12 kg. To tak jakbym nosiła na sobie 12 torebek cukru😮 hmm....działa na wyobraźnię 😮😮😮

Po troszku po troszku,  do celu.  Uda się....Najważniejsze żeby tylko potem utrzymać wagę i nie zaliczyć efektu jo-jo...

No nic,  trzymam kciuki za nas wszystkie. 

Dobrej nocy! 😉 

Gość Monika J

Ja podczas odchudzania zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox i moim zdaniem nie ma obecnie skuteczniejszego środka wspomagającego odchudzanie jak właśnie te tabletki

Gość Ewa123

Ja też już muszę ,,przeprosić się,, z rowerem 🙂 robi się coraz cieplej to już można zacząć jakieś wypady na rower. 

Sylwia, masz racje z tymi sprawami do zalatwiania. Wiosna tak jakby nie tylko przyrode budziła do życia ale też ludzi. Wszędzie pełno ich 😉 każdy ma jakieś sprawy do załatwienia, tu to, tu tamto. 

Dziękuję Sylwia 😘    strasznie to jest motywujące jak się można ubrać w coś o czym kilka miesięcy temu można było pomarzyć 😉 I super że mam się z kim dzielić swoimi małymi sukcesami. 

Dziewczyny, cały czas do przodu, do skutku 😉 najważniejsze żeby się nie poddawać 👍 każda z nas ma jakiś cel i dąży do niego. A myślę że nic bardziej nie motywuje jak małe sukcesy 😉 tu kg, tam pół. I z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej 🙂

Gość Ewa123

Z tym cukrem to ,,przerażający,, obraz 😮😮😮😮😮😮

Gość Ewa123

Wczorajszy dzień u mnie na plus.

Dziś w pracy kawka, 2 wasy z drobiowa wędlina i ogórkiem zielonym. Później jabłko, i trochę pistacji 😉 

Na obiad nie mam jeszcze pomysłu, ale dziś chyba nie będę gotować bo mój luby zje u babci napewno bo jedzie w odwiedziny i pomalować jej pokój. Więc babuszka już postara się żeby głodny nie wyszedł ☺

Gość Alicja90

Cześć dziewczyny 🙂 U mnie na śniadanie owsianka z cynamonem, była już kawka za jakąś godzinę następna. Na obiad gotuje flaczki drobiowe z dużą ilością włoszczyzny.

Tak nie mam siły i chęci na nic, że szkoda gadać.

Gość Martyna30

Hej! Ja na śniadanie tez zjadłam owsiankę 🙂 na mleku migalowym z bananem i tahini 🙂 

dzis przyjechali do nas teściowie i zostali z mała, wiec wybraliśmy się na ramen na mieście i później idziemy jeszcze do teatru. Bardzo brakowało nam takich wyjść 🙂 wiec nie żałuje 🙂 

wczoraj nie ćwiczyłam i dziś tez nie zamierzam, bo muszę dać trochę odpocząć mięśniom 🙂! Nie wiem czy dziś coś jeszcze zjem, dam jutro znać 🙂 

milego weekendu! 

Gość Ewa123

Kolejny dzień na plus zaliczony wczoraj 😉

Dziś z rana kawka, kawałek babki drożdżówej. Na obiad pierś z kurczaka grillowana i warzywa na patelnię do tego

Gość Alicja90

Witam. U mnie już po kawce i po śniadaniu, byłaby jajecznica z cebulką. Na obiad będzie zupa z wczoraj a na kolację jeszcze nie wiem.

Coś nam chyba wygasa ten topik, coraz rzadziej dziewczyny się odzywają.

Gość Martyna30

Cześć! Waga z rana to 77.9 kg! Nieduza różnica, ale wiem, ze waga już tak szybko leciec nie będzie 😉 . Jestem już po ćwiczeniach, dziś dałam sobie niezły wycisk, muslalam, ze już ostatniej serii jie zrobię i wypluje płuca 😂, ale dałam radę! Jestem w trakcie gotowania owsianki z mlekiem migdałowym i bananem 🙂 do tego dojdą jakieś orzechy i 500/550 kcal będzie zjedzone 🙂 . Na obiad będę chyba robić burrito, tylko oczywiście bez miesa i sera, choc nie wiem czy oryginalnie ser tam jest 🙂. O kolacji jeszcze nie mysle, bo nie wiem, czy zmieszczę się w oknie żywieniowym, ale postaram się dobić do 1700/1800 kcal 🙂 

Odezwe się jeszcze wieczorem 🙂

Gość Martyna30

Jezu, jak ja pisze, to chyba ze zmęczenia po treningu 😂 oczywiście miało być: myślałam, ze ostatniej serii już nie zrobie* 😉

Witam kochane  narazie ciężko mi to wychodzi staram.sie uważać co jem itd ale waga po świętach prawie 3 więcej wiec sie załapałam masakra jakaś wcale duzo więcej nie jadłam pilnowalam godzin A tu takie coś szlak mnie trafił wyjeżdżam na majówkę wrócę z kolejnymi 3 i będę jechała od początku masakra jakaś.. 

A tam mawet myśleć mi się niechce....jestem zła 

Gość Ewa123

Przyszła wiosna to więcej obowiązków po prostu chyba jest i dlatego rzadziej dziewczyny nasze forum odwiedzają 

Gość Ewa123

Iza nie załamuj się, wiem że wzrost albo zastój wagi nie motywuja, ale najważniejsze żeby się nie poddawać 

Gość Ewa123

Wczoraj na kolację trochę bigosu, dwie łyżki dosłownie 😁

Na dzień dobry dziś kawka 😉 na śniadanie jajecznica z pomidorem i 3 wasy. Na obiad pomidorowa z makaronem

Gość Alicja90

Hej dziewczyny. Ja już kawę wypiłam, zaraz coś zrobię na śniadanie. Później trzeba trochę posprzątać, zrobić zakupy a pogada taka że tylko do łóżka chce się wracać.

Gość Ewa123

Ewa123(73,5)- 69,1- 68- X- 66,9

Matylda3- 106- 105,2- X

ALICJA90- 97- 95,5- X- 95

jakobina(99,9)- 99- X- X

Agata- X- 102- X

Gość Ewa123

Dziewczyny do jutra podawajcie swoją wagę, ostatnia w kwietniu. Od 1 maja zaczynamy dalej 😉

Gość Ewa123

U mnie 66,9, więcej niż planowałam ale jest ok 😉 po dwóch dniach świat i okresie to nie ma co się dziwić że szalu nie ma...

Ale cały czas do przodu 👍

Gość Julka93

Ja w ten weekend popłynęłam ze wszystkim, z jedzeniem, alkoholem ehh chyba muszę unikać grillowania co weekend ;D

i zapomniałam się dziś zważyć także jutro podam wagę chociaż pewnie będzie na +..

ale nic dziś nowy dzień narazie kawa i herbata ..po 12 mam 2 gołąbki i banana ...potem sok warzywno-owocowy a po pracy nie wiem jeszcze 🙂

Miłego 😘

Gość Blanka

Cześć dziewczyny 🙂 szukam jakiejś fajnej grupy z którą mogła bym zrzucić "troche" kilogramów.  Mogę dołączyć do Was ?

Gość Alicja90

Hej Blanka pewnie że możesz zapraszamy. Powiedz coś więcej o sobie? Ile to jest u ciebie to "trochę"?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się