Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Dziewczyna Lutego

Du偶ej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

Go艣膰 Ewa123

Kawka z rana w pracy 馃檪

Dzie艅 zapowiada si臋 ciep艂y, oby s艂oneczko dopisa艂o.

Wczoraj dzie艅 na plus 馃檪

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ewa123

Na 艣niadanko dzi艣 pomidor z cebulk膮 i bazyli膮. Do tego 3 wasy z serkiem 艣mietankowym.

Na obiad tortille z warzywami i kurczakiem. Na deser ciasto聽oreo na zimno 馃槈

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Martyna30

Hej dziewczyny! Co tu tak cicho? Wakacje coraz bli偶ej, to powinno by膰 tu nas wiecej!! 鉂わ笍

U mnie waga dzi艣 to 74,0 kg 馃檪!聽

Na kolacje czeka mnie pizza 馃槃

wykupilam dzi艣 diete i trening na fabrykasily, na razie jedynie na miesi膮c, 偶eby zobaczy膰 z czym to si臋 je, jestem ciekawa efekt贸w, b臋d臋 wam dawa膰 zna膰 jak mi idzie!聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Martyba30

Hej! Chyba zosta艂am tu sama 馃槀

ja dzi艣 ju偶 pocwiczylam, na obiad zrobi艂am curry i do tego ryz 馃檪

a na kolacje b臋dziemy robi膰 sushi:) dzi艣 caaaaly dzie艅 sp臋dzamy w domu, bo pogoda nie dopisuje 馃槥

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Sylwia37

Hej! U nas tez pogoda popsuta, a tak pi臋knie juz by艂o .... ca艂y tydzie艅 ma by膰 pochmurny i deszczowy, 聽chyba si臋 zapadne 馃槪

U mnie weekend na ca艂ego. 聽Wczoraj bylo slonecznie i cieplutko...zrobili艣my wielkiego grilla z s膮siadami... by艂a muzyka, ta艅ce, wariacje 馃榿 Oczywi艣cie musialam popr贸bowa膰 wszystkiego...聽

A dzi艣 byli艣my zaproszeni do przyjaci贸艂 na obiad... niedawno wr贸cili艣my... prze偶arci 馃槙

Poza tym ze weekend min膮艂 nam bardzo mi艂o i przyjemnie to i tak podtrzymuje ze nie cierpi臋 wolnych dni 馃槪

Okresu nadal brak, zn贸w mi si臋 sp贸藕nia...a ja puchne. ... ech....

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

Ja wczoraj te偶 poszalalam. Byli艣my u znajomych. Wi臋c do kawy ciasto. P贸藕niej sa艂atki, jakie艣 przystawki, winko. Wszystko pychaaaa 馃榿

A dzi艣 ju偶 grzecznie. Na 艣niadanie kulka mozzarelli i 3 wasy.

Na obiad flaczki. A na kolacj臋 kanapka z chleba 偶ytniego z serem i pomidorem聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

U mnie pogoda te偶 dzi艣 do bani. Zimno i聽deszczowo. Ca艂y dzie艅 w domu. Ale za to nadrobilam ogl膮danie tv 馃槈

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

Nadal pogoda do bani. Po艂owa maj膮 prawie A taki zi膮b na dworze聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

Nowa锘匡豢锘匡豢锘柯爐ab锘縠l锘縦锘縜 : ost.聽waga kwietnia oraz maj锘 1 -2聽tydz聽锘

聽锘匡豢锘匡豢锘匡豢锘匡豢

聽cocinne(71)- X

锘 IZKA12(111,5)-聽104,6锘匡豢

Ewa123(73,5)- 66,9 - 66,4 - 65,9

Sylwia37(117,6)-聽104,8锘 - 104

Matylda3-聽X锘匡豢

ALICJA90- 95

jakobina(99,9)- 聽X锘匡豢

Julka93-聽80,3锘

Martyna30- 75,5锘匡豢 - 74,8 - 74

Agata- X锘匡豢

Blanka(80,3)- 80,0 - 77,9锘匡豢

Udost臋pnij ten post

Witam tak czytam was w w贸艂 ej chwili nadrabiam zaleg艂o艣ci...powiem wam tak wsta艂am.rano i mowie dzis sie ostro wezm臋 za diet臋 i co zobaczylam bu艂k臋 ciemna podesz艂a mi do gard艂a i ani mi si臋 my艣le膰 nie chce o zjem na 艣niadanie narazie zrobilam kawe i my艣l臋...Tak samo woda z cytryn膮 pilam ja ja litrami na czczo ciep艂膮 z rana tez A teraz nie chce przej艣膰 przez gardlo..Ale jestem.zla na siebie ci臋偶ko mi jest wbi膰 si臋 w rytm...馃様

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Mimi23

Cze艣膰 dziewczyny. Te偶 mam podobny w膮tek ale troszk臋 nas tam ma艂o. Czy mog臋 si臋 do艂膮czy膰 do was?聽

Dzisiaj leci 8 dzien jak walcze 馃檪

Nie staje na wadze bo mieszkam w starym budownictwie,gdzie podlogi nie s膮 zbytnio proste i w kazdym miejscu pokazuje inaczej ale w talii si臋 mierze.聽

zacz臋艂am tydzien temu w poniedzia艂ek. 呕a艂uj臋,ze nie zmierzylam si臋 wtedy bo dopiero zrobilam to w 艣rod臋 i mialam wtedy w pasie 89 cm. Z pewno艣ci膮 jak zacz臋艂am mialam wi臋cej.聽

dzisiaj robi艂am pomiary iii.. Jestem zadowolona bo w pasie mam 84 cm 馃槉

Nie poddam si臋. Im wi臋cej os贸b to robi tym mam wieksza motywacje.聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

Musisz dac sobie troszk臋 czasu 偶eby si臋 zabra膰 w sobie. I najwa偶niejsze 偶eby艣 pr贸bowa艂a i nie poddawala si臋

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

Zapraszamy Mimi do nas 馃檪

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

Napisz co艣 o sobie. Imi臋, ile lat, jak膮 diet臋 stosujesz, ile chcesz zrzuci膰, jak twoja walka z kg wygl膮da聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

Ja dzi艣 w pracy kawka 馃槈 i bu艂eczka ma艣lana. P贸藕niej jab艂uszko. Na obiad flaczki z wczoraj. Na kolacj臋 jajecznica na maselku 馃槉

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Mimi23
25 minut temu, Go艣膰 Ewa123 napisa艂:

Napisz co艣 o sobie. Imi臋, ile lat, jak膮 diet臋 stosujesz, ile chcesz zrzuci膰, jak twoja walka z kg wygl膮da聽

Na imi臋 mam Milena. 23 lata. W tym roku 24.聽

Juz kiedy艣 walczy艂am z kg. Ze 120 kg schudlam do 57 kg. Ale p贸藕niej m贸j b艂膮d bo si臋 zapuscilam. Stresuj膮ca praca, jakies wakacje. Wyjazdy, nie kontrolowalam si臋. I oczywiscie najgorszy wr贸g slodycze, podjadanie i pozne kolacje. 6 lat utrzymalam wag臋.聽

Teraz przytylam na szczescie nie do 120. Warzylam si臋 jakis czas temu u kole偶anki to mialam 85 kg. Dla mnie to mega za duzo. Czuje si臋 jak paczek i tak jest. Chce to zmieni膰. Nie poddam si臋.聽

Chce mie膰 chociaz w pasie 69 i miescic si臋 w dawne ubrania. Nie chcr byc mega szczupla ale chce byc normalna.聽

Nie poddam si臋.聽

Moja dieta to M呕. Taz zwane brzydko mniej 偶re膰. Zero s艂odyczy i cukru.聽

I oczywi艣cie ograniczona ilo艣膰 tluszczu.聽

Moje 艣niadanie dzisiaj:聽

2 kromki chlebka orkiszowego, bez maselka - z szynka, serkiem, ogorkiem i rzodkiewka. Do tego gorzka kawa z mlekiem.聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 trelka

czasami te偶 warto sobie zam贸wi膰 catering, je偶eli kto艣 nie ma czas i ch臋ci, 偶eby przygotowywa膰 jedzenie, wtedy mamy dobierane potrawy indywidualnie i chudniemy, ja tak wybra艂am niedawno catering food and life, zdrowe zbilansowane posi艂ki nie chce mi si臋 tez podjada膰 pomi臋dzy nimi, nawet o tym nie my艣l臋, i to dzi臋ki temu chudn臋

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Mimi23

Czytalam,偶e warto podczas treningu owinac si臋 folia spozywcza. Mo偶e to g艂upie. Ale owinelam sie i ide na orbitrek. Zapuscilam serial i Zobaczymy. Dam wam zna膰 jak si臋 czuje po 馃檪

juz mam za soba ABS z Mel B teraz dolne partie ciala 馃檪

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Mimi23

Jestem po treningu. W艂a艣nie pije kawe.聽

Sciagnelam folie i normalnie szok. Tak si臋 wypocilam,偶e a偶 kapa艂o z tej foli. A sk贸ra wydaje si臋 gladsza. Normalnie to偶 to szok. Przejechalam dzisiaj 3.300. Ma艂o,ale jezdzilam tylko 30 minut 馃檪

Sniadanko spalone, nogi i ... boli wiec chyba dobrze聽聽馃檪

nied艂ugo b臋d臋 zajadala obiadek a mam dzisiaj Roso艂ek 馃榾馃挭

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

Nigdy nie s艂ysza艂am o foli podczas treningu. Ale mam znajom膮 kt贸ra np smarowala brzuch kremem z kofeina i owijala si臋 folia na noc. 呕e t艂uszcz w ten spos贸b si臋 lepiej spal

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

Ja po obiadku i po kawce 馃檪

Jedziemy pow臋drowac troch臋 po sklepach meblowych. P贸藕niej jakie艣 zakupy spo偶ywcze, i dzie艅 jako艣 zleci

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Mimi23

Dzisiaj postanowilam. Chce schudn膮膰 20 kg.聽

Weszlam na wage po obiedzie. W kilku punktach pokazuje mi tak samo to bede sie wazyla w jednym miejscu caly czas. Moze dobrze waga pokazuje. Chociaz tak orientacyjnie. Wi臋c. Mialam 82.5 ale to ju偶 po obiedzie. Podam wam fokladna wage jutro z rana.聽

Chce wazyc 60 kg. Jestem zdeterminowana. Dam rade. Jak kiedy艣 dalam rade 50 kg schudnac to 20 kg tez dam rade 馃榾馃挭

To 50kg schudlam w niecaly rok.聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

A ile masz Mimi wzrostu?

M贸j pierwszy cel to te偶 60 kg. Zobacz臋 jak b臋d臋 wygl膮da膰 i czy zrzuca膰 dalej czy bede si臋 sobie podoba膰聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Mimi23
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Ewa123 napisa艂:

A ile masz Mimi wzrostu?

M贸j pierwszy cel to te偶 60 kg. Zobacz臋 jak b臋d臋 wygl膮da膰 i czy zrzuca膰 dalej czy bede si臋 sobie podoba膰聽

162 cm.聽

Jak mialam 57 to kazdy mowil,ze jak anorektyczka wygladalam 馃槙

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

To ja mam wzrostu troch臋 wi臋cej bo 169 z haczykiem. Jak wazylam 61 kg to fajnie wygl膮da艂am. No ale zobaczymy... Mo偶e jak ju偶 schudne do 60 to zrzuc臋 2-3 kg takie na zapas 馃槈

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 d偶esika

mam wzrostu 158, schud艂am juz 32kg, obecnie wa偶臋 89

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

Du偶o te偶 zale偶y jaka kto ma budow臋 cia艂a, jedna b臋dzie mie膰 lepiej roz艂o偶ona mas臋, inna gorzej. Jednej wchodzi w ty艂ek, innej w uda, a jeszcze innej w biodra. Ty najlepiej b臋dziesz wiedzie膰 patrz膮c w lustro czy wygl膮dasz ok, i czy si臋 sobie podobasz. Nie mo偶na te偶 wygl膮da膰 jak wieszak 馃槈

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

D偶esika A na jakiej jeste艣 diecie ?

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ewa123

Na 艣niadanko dzi艣 salatka z og贸rka, pomidora, rzodkiewki i szczypiorku. Do tego 3 wasy

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Mimi23

Dzisiaj moja waga z rana pokazuje 81.3 kg

Wczoraj po obiedzie mialam 82.5 kg.聽

Ch艂opak m贸wi,偶e widac powoli cos.聽

Dzisiaj DZIE艃 9 馃榾馃挭

Zabieram si臋 za sniadanie. Chyba zjem jakas kanapke ale na waflu zbozowo ryzowym. 1 szt.= 4kcal 馃檪

I tradycyjnie kawa 馃檪

wczoraj pod wieczor mialam jakies watpliwosci. Bylam pewna,偶e mi si臋 nie uda, ze nie ma sensu. Nie podjadlam ale te mysli...mialam dosyc. Jakos wytrzymalam. Dzisiaj mam lepsze nastawienie.聽

NA OBIAD ZROBI臉 :

kasze (sucha bez tluszczu ani sosu) + smazona, podduszana rybka + buraczki 馃檪

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋