Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

Gość dietetyk
2 godziny temu, Gość Mimi23 napisał:

Dzisiaj moja waga z rana pokazuje 81.3 kg

Wczoraj po obiedzie mialam 82.5 kg.

po duzej kupie kilo mniej to notma

Gość Ewa123

Nowa tabelka : ost. waga kwietnia oraz maj 1 -2 tydz 

IZKA12(111,5)- 104,6

Ewa123(73,5)- 66,9 - 66,4 - 65,9

Sylwia37(117,6)- 104,8 - 104

ALICJA90- 95

Julka93- 80,3

Martyna30- 75,5 - 74,8 - 74

Blanka(80,3)- 80,0 - 77,9

Mimi23- 81,3

Gość Ewa123

Na obiad dziś ziemniaczki, filet z kurczaka i mizeria 🙂

Gość Ewa123

Na kolacje serek wiejski z pomarańcza 😉 i miodem 

Gość Mimi23

Juz Jestem po obiadku.

Pół godziny przed obiadem zrobiłam ABS z Mel B

Jeszcze poczekam z 30 minut i wskakuje na orbitrek. 

Dzisiaj postaram się dłużej niż 30 minut 🙂 

zapodam ulubiony serial i Let's get ready 😀😀😀💪 

Dajemy kobitki. ! 

jesteśmy najlepsze 🙂

Gość Mimi23

Właśnie zeszłam z orbitreku. 

Przyjechałam 4.800 😊 

W 40 min. 

Pokazlo mi,ze niby spalilam 438 kcal 

Jezdzilam tak 8km/h 

🙂 teraz kawusia 🙂

Gość Ewa123

Widzę że ostro wzięłaś się za ćwiczenia. Brawo 🙂 

Mi to się nie chce zbytnio. Ale za to chodzę na basen, czasami na rower, i spaceruje 🙂

Gość gosiarka

ja zaczelam sie odchudzac z dieta wegetarianska, unikam tez duzych ilosci tluszczu i bialego cukru, w miesiac schudlam juz 5 kilo przy wadze teraz mam 85 kilo przy 170cm, od razu lzej mi na sercu bo dosc czesto pobolewalo mnie serce, mam nadzieje ze jak bedzie cieplej bede miala jeszcze wiecej motywacji.

Gość Mimi23
51 minut temu, Gość Ewa123 napisał:

Widzę że ostro wzięłaś się za ćwiczenia. Brawo 🙂 

Mi to się nie chce zbytnio. Ale za to chodzę na basen, czasami na rower, i spaceruje 🙂

Pytanie czy to nie mam chwilowo 😂 

Mam nadzieję,ze nie. 

Gość Sylwia37

Hej!  

Z tą kupą to też tak pomyślałam 😁 też tak mam, jak się porządnie załatwię to od razu kilo mniej 😂 

A tak serio to ja na rowerze zaliczam 8km w 25 min!  W takim razie powinnam spalać jeszcze więcej kalorii 😊 Kurde, niezła jestem... przy mojej nadwadze.... 

U mnie tydzień bez zmian, niestety okresu nadal brak. Brzuch mi wystaje, jestem wydęta... Wczoraj zważylam się i waga pokazala 104,5.... no nic...Mam nadzieje ze od przyszłego tygodnia dalej rusze na całego 😉 

Sylwia37 

11.02--------117,6

18.02--------116

25.02---------116

04.03-------- 117

11.03--------113, 6

18.03--------112

25.03--------109,9  

1.04  --------111,2

8.04 -------108,1  

15.04--------107

22.04--------106,2

29.04-------104,8 

6.05 --------104 

13.05------104,5 

2 minuty temu, Gość Sylwia37 napisał:

Hej!  

Z tą kupą to też tak pomyślałam 😁 też tak mam, jak się porządnie załatwię to od razu kilo mniej 😂 

A tak serio to ja na rowerze zaliczam 8km w 25 min!  W takim razie powinnam spalać jeszcze więcej kalorii 😊 Kurde, niezła jestem... przy mojej nadwadze.... 

U mnie tydzień bez zmian, niestety okresu nadal brak. Brzuch mi wystaje, jestem wydęta... Wczoraj zważylam się i waga pokazala 104,5.... no nic...Mam nadzieje ze od przyszłego tygodnia dalej rusze na całego 😉 

Sylwia37 

11.02--------117,6

18.02--------116

25.02---------116

04.03-------- 117

11.03--------113, 6

18.03--------112

25.03--------109,9  

1.04  --------111,2

8.04 -------108,1  

15.04--------107

22.04--------106,2

29.04-------104,8 

6.05 --------104 

13.05------104,5 

Na orbitreku angazujesz prawie wszystkie mięśnie. 90%. 

Tak więc jest większe spalanie tkanki tłuszczowej. Bo rower tylko dolne partie ciala kształtuje. A orbitrek ramiona, brzuch, postawe, lydki, uda, pośladki, tak więc same plusy 🙂

Chlopak mi mówił,że ten orbitrek co mamy dobrze pokazuje spalanie kalorii. 

W ogole zamowilam sobie stroj neoprenowy czy jakos tak. Czytalam opinie,ze bosko dziala na celulit i pomaga spalac tluszcz. 

To samo dzialanie co przy uzyciu tej folii spozywczej. Ciekawe czy będzie dzialalo. 😉

Sylwia37 nie poddawaj się. 

Też kiedys wazylam o wiele wiecej. 120 kg. Udalo mi się schudnac do 57 ale z glupoty zapuscilam się znowu do 8o kg .  

Gość Sylwia37

Nie poddam się.  Tym razem nie. Jestem zdecydowana zawalczyć do końca. Ja tez kiedyś miałam 53 kg , właśnie kiedy byłam w Twoim wieku 😀 Potem wyszłam za mąż,  urodziłam pierwsze dziecko...zaczęłam tyć, potem chudnąć..  potem drugie dziecko, i znów to samo...potem trzecie. ...  Wszystko się zmienia. Zmieniamy się my...nasze ciała, gospodarka, hormony itp.... 

Niestety, kiedy jest się wolnym ptakiem, młodym, bez dzieci i zobowiązań,  ma się zupełnie inne podejście do tej kwestii . 

Masz mnóstwo czasu i możesz bardziej zadbać o siebie. 

Także pożyjemy, pogadamy 😉

A tak w ogóle to nie wydaje Ci się to bez sensu by codziennie wchodzic na wagę? 

8 godzin temu, Gość Sylwia37 napisał:

Nie poddam się.  Tym razem nie. Jestem zdecydowana zawalczyć do końca. Ja tez kiedyś miałam 53 kg , właśnie kiedy byłam w Twoim wieku 😀 Potem wyszłam za mąż,  urodziłam pierwsze dziecko...zaczęłam tyć, potem chudnąć..  potem drugie dziecko, i znów to samo...potem trzecie. ...  Wszystko się zmienia. Zmieniamy się my...nasze ciała, gospodarka, hormony itp.... 

Niestety, kiedy jest się wolnym ptakiem, młodym, bez dzieci i zobowiązań,  ma się zupełnie inne podejście do tej kwestii . 

Masz mnóstwo czasu i możesz bardziej zadbać o siebie. 

Także pożyjemy, pogadamy 😉

A tak w ogóle to nie wydaje Ci się to bez sensu by codziennie wchodzic na wagę? 

Uwielbiam patrzec jak kg spadaja. Daje mi to motywację. 

Troszkę mam obowiazkow, mimo tych 23 lat wraz z chlopakiem prowadzimy firmę i niestety musze pilnowac całej papierologi itp. 

Teraz mam tydzien wolniejszy ale znowu od przyszlego pewnie bede wracala o 20 do domu:( 

DZISIAJ 

80.7 kg 

Biorę się za śniadanko 

Gość Ewa123

Nowa tabelka : ost. waga kwietnia oraz maj 1 -2 tydz 

IZKA12(111,5)- 104,6

Ewa123(73,5)- 66,9 - 66,4 - 65,9

Sylwia37(117,6)- 104,8 - 104 - 104,5

ALICJA90- 95

Julka93- 80,3

Martyna30- 75,5 - 74,8 - 74

Blanka(80,3)- 80,0 - 77,9

Mimi23- 81,3 - 80,7

Gość Ewa123

Brawo dziewczyny 🙂 cały czas do przodu, nie poddawać się  🙂

U mnie wczoraj dzień na plus. Dziś z rana kawka. Nie mam zbytnio apetytu. Zjadłam tylko kulkę mozzarelli na śniadanko. Na obiad jedziemy do babci bo ma imieniny. Więc i deserek wpadnie pewnie. Ale dziś będzie bez kolacji 😉

Gość Sylwia37

Oczywiście nie tylko takie obowiązki miałam na myśli. My też pracujemy....ale rownież prowadzimy dom,  wychowujemy dzieci... prowadzamy do szkoly, rozwozimy ich na zajęcia dodatkowe, pomagamy w lekcjach (jeśli trzeba)...

Dodatkowo musimy znaleźć czas na prace wokół domu, szczególnie teraz na wiosnę jest ich najwięcej...

Ogrom wszystkich spraw na glowie...Naprawdę nie ma co porównywać życie singla do wieloosobowej rodziny....

3 godziny temu, Gość Sylwia37 napisał:

Oczywiście nie tylko takie obowiązki miałam na myśli. My też pracujemy....ale rownież prowadzimy dom,  wychowujemy dzieci... prowadzamy do szkoly, rozwozimy ich na zajęcia dodatkowe, pomagamy w lekcjach (jeśli trzeba)...

Dodatkowo musimy znaleźć czas na prace wokół domu, szczególnie teraz na wiosnę jest ich najwięcej...

Ogrom wszystkich spraw na glowie...Naprawdę nie ma co porównywać życie singla do wieloosobowej rodziny....

Ale ja nie porównuje broń Boże. Wiem,że z dziećmi jest ciężko. Po prostu mowie,ze tez nie mam czasu,żeby zadbać o siebie. 

Tu w domu porzadki, sprzatanie, pranie, gotowanie, obowiązki z dwoma psami, jeszcze pomagam przy zajmowaniu się dziadkiem mojego chlopaka. We dwójkę zyjemy jak stare dobre małżeństwo. Do tego firma. Wiem,że nie mam tak ciężko jak ty, ale niestety też nie mam zbyt łatwo. 

Pracuje czasami od 7 - 20.  Ale niestety we dwojke to prowadzimy i nie jest łatwo. 

Ciągle w podróży. Ale takie życie kobiet. 

Też w tym roku zakladalam ogródek chyba wszystko zasialam. Ciekawe czy moja robota nie pójdzie na marne bo ziemia licha 😕

Jeszcze musze tuje posadzić i to sporo. W kolo calej posesji. Najpierw musimy ogrodzic ale potem Nie wiem od czego sie zabrac z tymi tujami 😞

Ja nie mialam nic zlego na myśli. Absolutnie. Nie chce żebys mnie postrzegala za zło. 

Chciałam cie wesprzec,zebyc sie nie poddawala bo wiem jak jest ciezko zrzucic zbędne kg a wsparcie naprawdę dużo daje. Tym bardziej jeśli jest szczere. Pozdrawiam 🙂

Edytowano przez MLadyOfficiall95
Chcialam cos dopisac

3 godziny temu, Gość Ewa123 napisał:

Brawo dziewczyny 🙂 cały czas do przodu, nie poddawać się  🙂

U mnie wczoraj dzień na plus. Dziś z rana kawka. Nie mam zbytnio apetytu. Zjadłam tylko kulkę mozzarelli na śniadanko. Na obiad jedziemy do babci bo ma imieniny. Więc i deserek wpadnie pewnie. Ale dziś będzie bez kolacji 😉

Miłego świętowania 🙂

I gratulacje,ze dzien na plus. 🙂

Gość Karolina47

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.        

Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.

Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli.

Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo L.

Różne diety typu:

dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.

Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających  tylko oryginalne Tibetan herbs.

A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to  bardzo TOKSYCZNE trucizny.

Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu.

To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie.

Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie  uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.

Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę  przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

34 minuty temu, Gość Karolina47 napisał:

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.        

Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.

Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli.

Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo L.

Różne diety typu:

dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.

Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających  tylko oryginalne Tibetan herbs.

A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to  bardzo TOKSYCZNE trucizny.

Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu.

To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie.

Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie  uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.

Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę  przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Tu chyba nikt nie bierze żadnych tabletek ani chemii. Szkoda zdrowia 🙂

Kazda jest rozsądna osobą 🙂

Gość Ewa123

U nas na temacie żadna nie stosuje jakiejś chemii do odchudzania. Podchodzimy do tego z rozsądkiem 🙂 

Dziewczyny, tak z ciekawości, mialyscie kiedyś jakieś doświadczenia z tabletkami czy innymi ,, cudami,, na odchudzanie w trakcie swoich walk z kg? 

Gość Ewa123

Śledzę wątek na bieżąco więc zauważyłam 🙂

Gość Ewa123

Ja osobiście nigdy nie stosowalam wspomagaczy typu tabletki, plastry itd. Dla mnie to naciąganie zdesperowanych kobiet na kasę. Chyba bardziej niż te tabletki działa takie psychiczne nastawienie że one mają działać

Ja też nigdy nie stosowalam i nie zamierzam. Nie chce popsuć sobie zdrowia, ponoć takie leki źle działają na żołądek. 

Gdyby były takie tabletki to wiadomo,ze każda by brala i była szczuplutka. 

Chociaż muszę przyznac,że kiedys zamówiłam i przyszly do mnie ale nie wzielam ani jednak. 

Tak patrzylam i sobie pomyslalam "Nie bądź glupia. Nie psuj sobie zdrowia. A co jak tam są larwy tasiemca. Wywal to badziewie" 🙂

Gość Martyna30

Hej dziewczyny! Przepraszam za ciszę, ale mam dużo rzeczy na głowie:)! Waga leci mi w dół... powoli, bo dziś 73,8, ale ważne ze leci! Mam już diete i treningiod fabrykasily, dostałam dziś o 13, a zamawiałam w sobotę albo niedziele po południu 🙂 od jutra zaczynam! Będę dawać znać jak mi idzie ❤️

Gość Martyna30

Ja kiedyś stosowałam tabletki z octem jabłkowym nazywały się cidrex???? chyba i pomagały mi ze zgromadzona woda w organizmie 😄

Gość Ewa123

Cześć 🙂

Wczoraj 1,5 h na basenie 😉

Dziś na śniadanko jogurt z pomidorkiem i bułeczka słonecznikowa. Na obiad nie mam pomysłu jeszcze 

Gość Ewa123

Dostałam okres więc czuje się ciężko 😕 taka obrzmiala. Zobaczymy jak w poniedziałek wyjdzie z waga...

Melduje się. 

Jestem dzisiaj jakaś słaba. Nie mam na nic siły, ani apetytu. Pogoda na dworze do bani. Troche pobolewa mnie głowa. Pewnie moje samopoczucie jest od pogody. 

SNIADANKO: 7 wafli zbożowo-ryżowych (1szt=4kcal) z serkiem norweskim. + kawa. Jestem pełna. Zmusilam się by to zjeść. 

Na obiad robie cos delikatnego. Zupka pomidorowa z makaronem. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.