Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

Gość Sylwia37

Hej, właśnie wczoraj chciałam wejść i napisać i nic mi sie nie wyświetlalo,  nie mogłam otworzyć kolejnej strony. Na 59 pisalyscie coś?  Co tam ciekawego bo 59 nie mogę nadal otworzyć😕

Gość Sylwia37

Aaa... czyli wygląda na to ze nic nie działo się na str. 59? Jeśli jest inaczej i coś ważnego czy ciekawego pisalyscie to dajcie znać co.

Gość Sylwia37

No dokładnie.  Zawsze to lepiej zajrzeć i poczytać co piszecie, nawet jak samemu się nie udziela 😉

Szczególnie przy takiej pogodzie. Idzie zwariować. Leje i leje. Tzn dla gleby bardzo dobrze, wszystko wokół potrzebuje wody. Ale na nas? Wcale... ani wyjść na spacer czy pojeździć na rowerze ... dodatkowo nastrój beznadziejny.... No serio, na mnie to działa bardzo negatywnie... dobija mnie to 😕 Za często zaglądam do lodówki...nie obżeram się ale wszystko mnie kusi 😕

U mnie wolno waga spada....wolno 😣 

W nowym tygodniu 1 kg na minusie. 

A jak tam u Was ? 

Sylwia37 

11.02--------117,6

18.02--------116

25.02---------116

04.03-------- 117

11.03--------113, 6

18.03--------112

25.03--------109,9  

1.04  --------111,2

8.04 -------108,1  

15.04--------107

22.04--------106,2

29.04-------104,8

6.05 --------104

13.05------104 ,5  

20.05-----104,5 

27.05---- 103,5 

Gość michalkkkkkkkk

Na wp https://www.wp.pl/ widziałem dużo diet.

Gość jjjjjjjjjjjjjjjjj

<a href="https://www.w3schools.com">Visit W3Schools</a>

Ja cos tam pisalam na poprzedniej,ze w tali mam 78 cm. I weszlam na wage ale niestety po obiedzie wiec mam tak ok 76 lub 75 kg. 

Nie jestem w stanie okreslic bo moja "przyjaciolka" w kazdym miejscu pokazuje inaczej i za kazdym razem jak wejde inaczej . 

Ale efekty są. 🙂 mieszcze się w swój stary zimowy plaszcz 😉 jeszcze troche ciasny gdzie nie gdzie i nie estetycznie to wyglada ale to się zmieni. 

Zamiast robic formę na lato będę robila na zime,zeby wiecej pierozkow i barszczu weszlo 😂😂 

U mnie dzień na plus 🙂

Gość Edyta

W sumie straciłam 13 kg na Slimunox. Dużo pracy wykonałam, jestem 2 miesiące po kuracji, można powiedzieć, że odwróciłam sobie życie do góry nogami, ale największe znaczenie ma dla mnie to, że jestem już całkiem inną osobą. Inne podejście do diety, inne podejście do ruchu... I tak ma być

Wczoraj zgrzeszylam 😭😭😭 zjadłam pół paczki chipsów wieczorem po basenie. Ale tak mi się chciało że myślałam że nie zasnę jak nie zjem... 

Dziś już jest ok. Teraz kawka na szybko. Na śniadanie omlet. Pozniej gruszka. Na obiad  krem pomidorowy z grzankami 😉

Wczoraj dzień na plus. Na kolację trochę sałatki i dwie kromeczki bułki z wędlina drobiowa.

Dziś na śniadanie salatka z wędzonym kurczakiem. Pozniej jablko. Na obiad flaki i kawałek bułki 😊 

Ja mam pelne ręce roboty 😕

Rano zjadlam 2 oscypki wedzone i jeden bialy z 2 kawalkami ciemnego chleba

na OBIAD własną zapiekankę z ryzem i pomidorkami. Sadza,ze zdrowsza. Bo miala duzo warzyw. 

Znowu mialam dzisiaj cholerne wątpliwości 😞

Niedługo będę miała "Te dni". Za 6 dni i cholera powoli zaczynam miec ochote na wszystko, jestem wiecznie glodna..i zaczynam puchnac. Dlaczego my kobiety musimy przez to przechodzic. 

Wieczorem o 19 zjadłam 1 oscypka wedzonego z malym kawalkiem ciemnego suchego chleba. 

Nie jestem z gór. Po prostu uwielbiam oscypki i zamowilam sobie przez internet. Spróbowałam ponownie i one sa jak uzaleznienie. Takie pycha...mniam..

Dobranoc. Mam nadzieje,że jutro będę miala lepszy humor 😉

Pozdrawiam 

Cześć 😁

Wczoraj dzień na plus 🙂

Dziś z rana herbatka, 3 kanapki z chleba żytniego  z sałatą, szynką drobiowa i ogórkiem zielonym. Później jabłko 🙂

Na obiad naleśniki z serem i pieczarkami zapiekane w piekarniku 😉

3 godziny temu, Ewcia93 napisał:

Dziś mam zamiar upiec szarlotkę 🙂

Mniam. Uwielbiam. Niestety nie jem slodkiego. Jak coś spróbuję to pewnie "otworze szambo" i będę chciała wiecej 😞 Ale oczywiście smacznego 🙂

Śniadanie: 2 kawalki chlebka ciemnego z szynka i serkiem + kawa z mlekiem

OBIAD: Gotuję właśnie fasole po bretońsku. 

Co dalej? Nie wiem jeszcze 🙂 Moze jakis jogurt z granola. Jest tak ciepło,że brak jakiegokolwiek apetytu.

Cześć 🙂 wczoraj dzień piękny słoneczny, i pozytywnie zakończony. Byliśmy na rowerach pojeździć 😉 

Dziś herbatka na dzień dobry 🙂 Na śniadanie jogurt ze świeżymi owocami. I rogal maślany. Na przegryzke później kulka mozarelli. Obiad ten sam co wczoraj, naleśniki zapiekane 😉

Im więcej jest słońca na dworze tym więcej pozytywnej energii się we mnie budzi. Więcej mi się chce... I apetyt mniejszy 😁

Ja wczoraj wieczorem grillowalam. Zjadłam troszke i wypilam wino ale nie mam wyrzutow bo dzisiaj rano zrobilam sobie zdjęcia i porownalam do tych co zrobiłam na początku i wow. Zaskoczylo mnie. Wygladam calkiem dobrze. Oczywiście nie rezygnuje. Wlasnie koncze sniadanie i zaraz moze zrobie Abs

8 godzin temu, Ewcia93 napisał:

😕 gdzie się podziały wszystkie dziewczyny ? Halo, halo 

Ja ciągle jestem. Troszke rzadziej dodaje wpisy bo to przez brak czasu. Do tego piekna pogoda. Aż zal siedzieć w domu. 🙂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.