Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

Gość Sylwia37

A mnie się właśnie chce 😁 Za mną ciężki tydzień. Oczekiwałam na okres. Zjawił się w końcu w sobotę tam wiec powoli ze mnie splywa 😀 Nie zmienia to faktu, że miałam mega zachciewaje na słodkie, dawno nie czułam takiej potrzeby. Waga dziś rano przez to 0,7 kg więcej. Nie jest źle ani lepiej tym bardziej....

Miałam się oczyszczać a tu nieco poplynelam. No trudno...podnoszę się i jadę dalej.... 

Sylwia37 

11.02--------117,6

18.02--------116

25.02---------116

04.03-------- 117

11.03--------113, 6

18.03--------112

25.03--------109,9  

1.04  --------111,2

8.04 -------108,1  

15.04--------107

22.04--------106,2

29.04---- ---104,8

6.05 --------104

13.05------104 ,5  

20.05-----104,5 

27.05---- 103,5 

3.06 ------102,8 

10.06------103,5 

Sylwia i tak ci na prawdę super idzie 🙂 jeszcze trochę i zobaczysz dwucyfrowa wagę 😉 

Mała zachcianka oczywiście się zdarza każdej z nas od czasu do czasu. Najważniejsze żeby nie trwało to dłużej niż chwilę 😉

Dziś na śniadanie 4 wasy i serek wiejski z rzodkiewkami 🙂 później na przegryzke nektarynka, a obiad na dziś to kasza z sosem i ogórki małosolne 😊

Gość Sylwia37

No właśnie...nie mogę doczekać się kiedy przekrocze stowke...

Niestety, konsekwencja w diecie to jest bardzo ważna sprawa. Mi brakowało jej ostatnio.  I naprawdę zazdroszczę tym, którzy potrafią restrykcyjnie trzymać się zasad,  ze tak bez problemu im to przychodzi, że nie ulegają pokusom itp.

No cóż, jesteśmy tylko ludźmi...każdy z nas ma inny charakter, wolę itp. 

Jezuu, u Was też tak gorąco jak u nas? 

Jechałam w południe po dzieciaki do szkoły, wsiadlam do auta które stało w słońcu a tam 41 st ! 😮😮😮 

Na szczęście w domu mam klime to chlodze doopke 😁 

Tak Sylwia, wszyscy jesteśmy ludźmi i dlatego każdemu z nas zdarzają się słabości 😉

U mnie też gorąco bardzo, od tamtego tyg po 30 stopni prawie

To masz fajnie z tą klima, mój mężczyzna też ostatnio coś wspominał o klimatyzacji w mieszkaniu. Więc może się doczekam w tym sezonie 😁

Na śniadanko dziś 3 wasy, salatka z tuńczykiem. Później 2 kiwi. A na obiad to samo co wczoraj. Gorąco tak to nie chce się stać przy garnkach tak codziennie, mam taki komfort póki co że jest nas dwoje to zrobię na dwa dni i spokój 😊

Gość Sylwia37

😁

My mamy dom piętrowy i niestety , poddasze nagrzewa się zbyt szybko... odkąd zmienił nam się klimat to stwierdziliśmy ze idealnie będzie gdy założymy sobie klimatyzację... I to był strzał w dziesiątkę. Jest zamontowana na piętrze w korytarzu, dzięki czemu chłód rozchodzi się po całym domu. Coś pięknego, kiedy na zewnątrz 33 st w cieniu i duchota jak z kotła a w domu 22  😉 

My tez leciutko ....zajadamy się dziś nowalijkami 😊fasolka i bobem,  pychotka!  

Cześć dziewczyny 🙂

Coś ostatnio nas malutko, chyba przez pogodę. Bo aż żal w domu siedzieć. Mam nadzieję że trzymajcie się swoich diet 😉

U mnie dziś na śniadanko jogurt naturalny, bułka słonecznikowa z pomidorkiem. Na obiad kotlety sojowe 🙂

Na śniadanko 2 jajka gotowane, bułka z masłem i pomidorem. Później kisiel. Na obiad karczek z grilla, ziemniaczki i mizeria

Gość gosc

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.        

Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.

Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli.

Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo L.

Różne diety typu:

dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.

Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających  tylko oryginalne Tibetan herbs.

A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to  bardzo TOKSYCZNE trucizny.

Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu.

To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie.

Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie  uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.

Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę  przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Gość Jowita

Ja schudłam 11kg. Brałam tabletki Foreverslim przez lekko ponad 3 miesiące. Miałam przerwe z powodu choroby. Po ukończeniu hamowanie łaknienia mniejsze ale silna wola pozwoliła mi utrzymać wagę. Nie mam już problemu. Opinie mam bardzo dobrą o tych tabletkach.Foreverslim działa tak jak powinien.

Gość Klara

ja jestem zadowolona z efektu który mam po zażywaniu tabletek Slimunox, czyli 11 kilo w dół po 2,5 miesiącach diety z Slimunox

Gość Iwona

Ja jestem zachwycona z efektu po zażywaniu tabletek Foreverslim, 3 miesiące starczyły aby pozbyć się całej nadwagi

Gość Sylwia37

😁

Sylwia37 

11.02--------117,6

18.02--------116

25.02---------116

04.03-------- 117

11.03--------113, 6

18.03--------112

25.03--------109,9  

1.04  --------111,2

8.04 -------108,1  

15.04--------107

22.04--------106,2

29.04- --- ---104,8

6.05 --------104

13.05------104 ,5  

20.05-----104,5 

27.05---- 103,5 

3.06 ------102,8 

10.06------103,5 

11.06-----102,3 

Dzis dzień rozpoczęty kawka (INKA mleczna )😉

Na śniadanie bułka z serkiem meksykańskim i pomidorem. Później jabłko. Na obiad kurczak z piekarnika i sałata z sosem włoskim

Gość Sylwia37

😁

Dzięki, choć idzie zbyt wolno 😕

Chyba jestem za stara na odchudzanie 😣

Ale próbuje dalej. Założenie było ambitne 😂 wiec musze sobie obiecać działać, walczyć,  próbować.... 

Jak ja zazdroszczę wszystkim szczuplym osobom 😌😌😌 Ech...Szczęściarze! 

A gdzie byłaś Ewcia?  

Lady,  co tam z piesiulkiem się dzieje? 😕

8 godzin temu, Gość Sylwia37 napisał:

😁

Ale próbuje dalej. Założenie było ambitne 😂 wiec musze sobie obiecać działać, walczyć,  próbować.... 

A gdzie byłaś Ewcia?  

Parwowiroza. Od tygodnia nic nie je, krwista biegunka, wymioty, codziennie 2 razy dziennie jeżdżę na kroplowki z pieskiem. Męczy się biedny, zero sił. Trzeba go nosić. 

17 godzin temu, Gość Sylwia37 napisał:

😁

A gdzie byłaś Ewcia?  

17 godzin temu, Gość Sylwia37 napisał:

😁

A gdzie byłaś Ewcia?  

Najważniejsze że spada. I że masz tym razem wolę walki, A to najważniejsze. Już tak dużo osiągnęłas że teraz będzie tylko lepiej. Cały czas do przodu 😉

Byłam nad  jeziorem Żywieckim ☺ piękne okolice 😁

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.