Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczyna Lutego

Dużej wagi zrzut - bez kitu - do lata

Polecane posty

Dnia 6.09.2019 o 06:34, Hani napisał:

Hej ,Ula kawa się z przyjemnością poczęstuje ,Ja dziś od 3 na nogach ,córcia chyba jelitowke złapała ,wymiotuje biedulka,chyba bez lekarza się nie obejdzie ,

Z dieta jako tako ,na razie stoję w miejscu ,dzis na wadze 83,,nie wiem czy kiedyś ta siódemkę zobaczę ,😟

Oj to masz mała rewolucję jak dziecko chore 😟

Nie martw się ,  w końcu i 7 się pokaże. Grunt to nie poddawać się, czasami lepiej jest , czasami gorzej ale trzeba iść do przodu 

2 godziny temu, Gość Iza 005 napisał:

Witam kochane bardzo przepraszam zamilkłam bez pożegnania przepraszam bardzo ale dzialo sie u mnie sporo na prawde duzo nie chce wracać do tego spowodowane choroba smiercia bliskiej osoby i wogule masakra ale wracam powoli do was  postaram sie nadrobić wszystkie wpisy i zobaczyc jak wam idzie moja waga wrocila do stanu jaki byl 111.kg na dzien dzisiejszy zbierałam sie zeby wrócić na właściwy tor ale jestem zaczynam z wami  i pochwale sie nie tylko z wami ponieważ własnie wykupiłam motywujący program płaskiego brzucha u Katarzyny Gurbackiej koleżanki mialy z nia doświadczenie i powiem wam mega..... straciły sporo kg.zobaczymy jak pojdzie....

Witamy z powrotem, zapraszamy do dalszej walki w naszym gronie 

1 godzinę temu, Gość Ania Anka napisał:

Hejka, mogę się przyłączyć? 

Pewnie że tak, im nas więcej tym lepiej

Gość Agata

A gdzie Ewcia wypoczywasz? 

1 godzinę temu, Gość Agata napisał:

A gdzie Ewcia wypoczywasz? 

W Maroku 😊

Na szczęście sobota u mnie też bez imprez to i z dieta łatwiej. Okno na dziś 11 - 18 

No ja przy sobocie niestety poległam ,tak mnie wzięło na słodkie aż mi niedobrze, ale obiecuje poprawę  ,Ewcia zazdroszcze takiego urlopu,,Izka witaj z powrotem ,nowe dziewczyny napiszcie coś o sobie ,dobranoc do jutra🤗

Witam przy kawie. Za chwilkę jedziemy z chłopakami do lasu na grzyby. Zapakowalam sobie jedzenie w pojemniczki, kawkę w termosik i kilka butelek wody. Mam nadzieję że jak wrócę będę miała pełne ręce roboty i nie będę myśleć o jedzeniu. 

Miłego dnia

Cześć dziewczyny ,Jakobina udanych zbiorow

Jednak moja mała chyba miała  jelitowke ,bo dziś w nocy dopadło. i mnie ,masakra ,wieczorem było mi niedobrze myślałam ze to od słodyczy śle to chyba jakis wirus ,mam nadzieje ze do jutra przejdzie😢

Gość Ania Anka

Hejka, dziękuję za przyjęcie do grupy. U mnie na liczniku 78kg, marzy mi się 6 z przodu (5 lat temu widziałam ja ostatni raz i tęsknię :)). Mam prawie 38 lat, prace, męża i małe dziecko w szkole. Największą bolączką są i mnie brak czasu i kocham słodycze. Chcę na początek zrezygnować z kawy bo u mnie blokuje odchudzanie. To zadanie na tydzień pierwszy. 

Ania najważniejsze to mieć plan na siebie. 

A co do zbiorów niestety nic ani jednego grzybka. 

No cóż zrobiłam dla chłopaków pełno mufinek waniliowych. A ja już tylko o wodzie. Aż do jutra. 

Edytowano przez jakobina

Witam kochane już zalogowana i jestem czekam na meila od Katarzyny Gurbackiej o działam zaczynam.program jeśli tylko dostanę wskazówki puki co już jestem  po wodzie z cytryną 2 skibeczki chleba i zaraz kawusia

Mam.przepis na kawę z cynamonem i goździkami.ale jakoś nie widzę cynamonu w kawie Ale ponoć mega super.spalacz tłuszczu taką kawa...próbował ktoś z was?

Na obiadek planuje cis z cukinią Ale jeszcze nie mam pomysłu o 12 koktail.z ziarnami mega pyszny potem wam napiszę jak robię uciekam popijac  kawkę i zabieram sie za.porządki. 

Gość Ania Anka

Hejka, u mnie na razie dzielnie i bez kawki o której marzę ale trzymam się dzielnie 🙂

Gość Ania Anka

Plan na dzisiaj wykonany 👏 

Gość Ula

Hej ,dziewczyny 🙂 zapraszam na kawkę lub herbatkę 🙂

Witaj Ania i Izka 🙂

Hani jak tam zdrówko? Mam nadzieję ze lepiej 🙂

Cześć dziewczyny ☺

Chwilkę mnie z wami nie było, ale dziś zajrzałam. Dieta póki co poszła w odstawke, aż się boję wejść na wagę po powrocie do domu 😱😱😱

Staram się jeść dużo warzyw i pić sporo wody, różnie to wychodzi. No ale nie ma co się katować na urlopie. Wrócę w sobotę do domu to będę się oczyszczać woda A później powrót do okna żywieniowego 😉

Gość Ania Anka

Hejka, dzisiaj zgodnie z planem u mnie. Wprawdzie plan ubogi na razie ale wiem że jak za dużo rzeczy na raz to po tygodniu wysiadam. Dlatego małymi krokami i do przodu 🙂 Na razie jeszcze ogarniam początek roku szkolnego i ciągle ściągam się z ⏳ 

Gość Ania Anka

Hejka, u mnie dzisiaj też ok. Może w końcu i waga będzie szła w dół. Co u was? 

Witam ja też w niedoczasie .Zdrowe żywienie wychodzi różnie .Okno też się posypało.Ale po niedzieli wracam na dobre tory.Boję się sobotniego ważenia.Pozdrawiam

Gość Gosc

.

Jakobina a jesz wszystko w tym oknie? I jak wyniki pochwal się 😶

Tak jem wszystko, tylko w godzinach od 10 do 16 staram się żeby było w miarę zdrowo choć nie zawsze się udaje. Nie jem slodyczy nie pije alkoholu pije za to duzo wody bo inaczej pewnie bym nie wytrzymała a i nie jem fast fodow. Dzis waga pokazała dwu cyfrowa wagę. 

A dokładnie ile mi ubyło podam 17.09 bo w tedy minie mi miesiąc stosując okno żywieniowe. 

21 minut temu, jakobina napisał:

Tak jem wszystko, tylko w godzinach od 10 do 16 staram się żeby było w miarę zdrowo choć nie zawsze się udaje. Nie jem slodyczy nie pije alkoholu pije za to duzo wody bo inaczej pewnie bym nie wytrzymała a i nie jem fast fodow. Dzis waga pokazała dwu cyfrowa wagę. 

Czekam na wyniki 🙂 i gratuluję spadku wagi 

Gość mmm

zapraszam  http://vegehultaj.cupsell.pl

Gość Ania Anka

Hejka, u mnie 4 dzień bez kawki i już o tym tyle nie myślę. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się