Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarnaMar

Jak zwykle zawiodłam się na facecie, dlaczego tak jest?

Polecane posty

Gość CzarnaMar

Witam, z góry zaznaczę, że w moim poście może być trochę arogancji, zbyt dużej pewności siebie i hamstwa ale taka już jestem, chcę pokazać idealnie sytuację jak wygląda.

Mam  24 lata, jestem pewną siebie, atrakcyjną dziewczyną... mam naprawdę duże powodzenie, praktycznie non stop się wokół mnie ktoś kręci, bez najmniejszego problemu mogłabym wyjąc teraz telefon i zadzwonić po jakiegoś kolegę. Studiuje w dużym mieście, dorywczo w weekendy pracuję jako kelnerka w jednej z restaruacji. Tak jak pisałam wczesniej, na powodzenie praktycznie nigdy nie narzekałam i nie narzekam..., natomiast nie mogę pojąc jednego, dlaczego jak  w końcu pojawi się raz na ruski rok facet, który mi się podoba, w którym się zaurocze to on mnie wykorzysta sexualnie i znika?? to jest chore...  sytuacja sprzed miesiąca wyglądała następująco. Mam konto na tinderze, tak załóżyłam sobie z nudów, żeby sobie z kimś popisać, koleżanki miały i mówiły , że fajna zabawa. Wybrałam oczywiście najlepsze zdjęcia i ahoj przygodo. Miałam non stop komunikaty, że ktoś mnie polubił, często jakieś dopasowania wchodziły, często wiadomości, pisałam sobie to z jednym to z drugim, ale bez fajerwerków (faceci na tinderze raczej nie grzeszą urodą w większości,  do tego mają tanią bajerkę) , w końcu odezwał się on..., fotki całkiem fajne, no i gadka wyjątkowo-miła-intrygująca. Juz po dwóch dniach pisania zaproponował mi spotkanie na spacer, stwierdziłam, że czemu nie..., podjechał (i tutaj mogłabym pominąć ten fakt, bo na pewno wielu teraz napiszę, że ze mnie blachara czy cokolwiek,  ale tylko głupi powie, że coś takiego go w podświadomości nie kręci), podjechał nowiutkim ładnym mercedesem, wysiadł.. 190cm, elegancko ubrany, no facet jakiego chciałoby się mieć..., pewny siebie, dobry zawód, mieszka sam, samochód jak z filmów. Ale oczywiście nie to jest najważniejsze, bo gdyby okazał się w tamtej chwili bufonem, ...ą, cokolwiek to bym olała gościa, ale bardzo miło nam się rozmawiało, i przyznam się szczerze, że pod jego urokiem już na tym pierwszym spacerze pocałowaliśmy się. Potem znowu rozmowy przez telefon, spotkanie jedno drugie i mniej więcej po tygodniu uległam i poszłam z nim do łóżka. Po tym spotkani on mi napisał tylko sms-a, że było miło, ale nie jest gotowy na związek i nie chcę mnie ranić i , że przeprasza itp itd... Boooooze, dlaczego mnie coś takiego spotyka? mogę mieć większość facetów na skinienie palcem a kiedy pojawia się w końcu typ,  dla którego mogłabym wyjść nawet po tygodniu znajomości to po sexie mnie olewa. Mam już tego powoli dosyć i coraz mocniej utwierdzam się w fakcie, że będe się tylko bawiła facetami ale już chyba nie otworze się przed kolejnym, bo za bardzo znoszę ten bół odtrącenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolk

Haha, kolejna typowa polka. Bardzo dobrze gość zrobił. Może to Cie czegoś nauczy w życiu, chociaż wątpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregrege

typowa ..., takich jak ty nienawidzę, mają fajna d0pe, buzke i mysla, ze im wszystko wolno i wszystko jest dla nich..

bawisz sie i olewasz facetami ale jak przyszedl w koncu jakis gosc z gornej polki, wyru.chal cie i olal to nagle nieszczesliwa i swiat jest zly.. gardze tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

jesteś zbyt łatwa a takich kobiet faceci nie szanują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaMar

A czy to moja wina, że jestem atrakcyjna i mam powodzenie? to chyba logiczne, że skoro tak jest to mam też wymagania wobec faceta

To tak jakby teraz spojrzeć na tego faceta, który mnie olał i krytykować go,  że przeleciał mnie a nie jakąś grubą lochę z krzywymi zębami, czym osoba jest atrakcyjniejsza i ma coś do zaoferowania tym bardziej jest pewna siebie i wymagająca , to jest proste, ale chyba nie dla wszystkich, pewnie dlatego, że Wy drodzy chłopcy z kafeterii raczej do tego typu facetów nie należycie, ale to tez nie jest wasz problem, bo zdaję sobie sprawę, że nie każdy miał możliwości by stać się bogatym i nie każdego natura obdażyła naturalnymi genami atrakcyjności tj: wzrost, sylwetka V, ładna buzia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaMar
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

jesteś zbyt łatwa a takich kobiet faceci nie szanują. 

Ha ha, łatwa... , wiesz ilu facetów do mnie choćby przez ostatni rok startowało? ze stu chyba... , wiesz ilu dałam kosza? 98..., no nie wiem czy to jest łatwość. Mnie może zdobyć tylko facet dobrze wyglądający, z konkretnym charakterem i dobrą sytuacją społeczną i to też nie gwarantuje sukcesu, że rozłożę przed nim nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tinder to chyba portal do poszukiwania takich przygód jest, czy się mylę? przeczytaj jeszcze raz jego profil jakie miał oczekiwania to dostaniesz swoją odpowiedź. A tak karmisz się swoimi wyobrażeniami..co by to nie było..mogliście mieć inne  i klapa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

A dlaczego Ty dajesz się wykorzystywać seksualnie? Nie rozumiem po co od razu dawać facetom. Jesteś zwykła puszczalska suką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kazda kobieta może mieć faceta na jednorazowy seks jak ty Kobieta idzie na trzecim spotkaniu do łóżka? To naprawdę niesamowite ze nawet się z tym nie kryjesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica20
9 minut temu, Gość CzarnaMar napisał:

A czy to moja wina, że jestem atrakcyjna i mam powodzenie? to chyba logiczne, że skoro tak jest to mam też wymagania wobec faceta

To tak jakby teraz spojrzeć na tego faceta, który mnie olał i krytykować go,  że przeleciał mnie a nie jakąś grubą lochę z krzywymi zębami, czym osoba jest atrakcyjniejsza i ma coś do zaoferowania tym bardziej jest pewna siebie i wymagająca , to jest proste, ale chyba nie dla wszystkich, pewnie dlatego, że Wy drodzy chłopcy z kafeterii raczej do tego typu facetów nie należycie, ale to tez nie jest wasz problem, bo zdaję sobie sprawę, że nie każdy miał możliwości by stać się bogatym i nie każdego natura obdażyła naturalnymi genami atrakcyjności tj: wzrost, sylwetka V, ładna buzia itp

A ja założę się,że jesteś normalną przeciętną dziewczyną. Większość kobiet mówi o sobie, ze są „piękne i zgrabne” a prawda jest taka, ze nic ciekawgo. Normalne kobietki. Nikt z natury nie będzie miał wszystko idealne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Typowa polska kobieta... masz to na co zasługujesz. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie rozumiem tu jednego, każdy psioczy że łatwa, a on co nie dazył do seksu? Gdzie ja żyję?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
3 minuty temu, Gość CzarnaMar napisał:

Ha ha, łatwa... , wiesz ilu facetów do mnie choćby przez ostatni rok startowało? ze stu chyba... , wiesz ilu dałam kosza? 98..., no nie wiem czy to jest łatwość. Mnie może zdobyć tylko facet dobrze wyglądający, z konkretnym charakterem i dobrą sytuacją społeczną i to też nie gwarantuje sukcesu, że rozłożę przed nim nogi

Może i tak ale co to za sztuka dac kosza facetom którzy kompletnie Ci się nie podobają i chwalić się swoja ,,niedostępnościa"...chodzi o to żeby trzeźwo myśleć, powstrzymać się przed rozłożeniem nóg przed facetem który Cie pociąga, po to by nie zepsuć relacji. Niestety, taki przystojniak ma pewnie seks na skinienie palcem czy u Ciebie czy u innych, pewnie inne tak samo szybko lądowały z nim w łóżku i on juz jest tym znudzony, może chciałby pozdobywać, a Ty się dla niego okazalas tak samo łatwa jak inne ( i to nie ma znaczenia ilu facetom odmowilas do tej pory, on patrzy na to jak wobec NIEGO się zavhowalas). Faceci to zdobywcy. Wyroznilabys się na tle jego byłych gdybyś przetrzymała go z seksem, najpierw dobrze go poznała,kazała na siebie poczekać pokazując ze się szanujesz, a nie od razu mu się oddawala. Pewnie to by na niego zadzialalo, możliwe ze zakochalby się w Tobie i jak w końcu doszłoby do seksu, nie zostawilby Cie bo juz byłby zaangażowany. A tak, pomyslal sobie, ze ma okazje (jakich setki) i tylko skorzystał, spuścił się i poszedł (dla niego normalka, nic nadzwyczajnego). Masz nauczkę na przyszłość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolk
2 minuty temu, Gość Dziewica20 napisał:

A ja założę się,że jesteś normalną przeciętną dziewczyną. Większość kobiet mówi o sobie, ze są „piękne i zgrabne” a prawda jest taka, ze nic ciekawgo. Normalne kobietki. Nikt z natury nie będzie miał wszystko idealne. 

Zgadzam się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Typowa polska kobieta... masz to na co zasługujesz. 😉

a on to kim kurfva jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk

Redakcja prowokacja. Potem będą pisać swoje"pogłębione analizy" na wp. Nie dać się nabrać! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Typowa polska kobieta... masz to na co zasługujesz. 😉

Dokładnie. Szybko idzie do lozka, udaje wielka Pania, wyniosla, zarozumiala i przekonana o swojej wielkiej urodzie. Kazdy z takich kobiet ma polewke. Wyciagniesz portfel podejdziesz fajnym samochodem powiesz to co ona chce uslyszec i mozesz zrobic z nia co tylko chcesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wy gadacie na nią, a ja takiego gościa tez bym nie chciała, to działa w dwie strony, jakby mi za szybko uległ bym olała jak psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Nie, nie, nie.  Nie można być tak głupia jak autorka. To jest niemożliwe wręcz. 

 

"W moim poście może być zbyt dużo arogancji, hamstwa..."  A później zdziwił że mnie ktoś potraktował jak chama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus

A wiesz po co jest Tinder?

To nie portal randkowy czy też podobny klub schadzek to wyszukiwarka szybkiego sexu. Tak jest postrzegana ta aplikacja. 

Facet jak chce znaleźć jakieś bzykanie szuka na Tinderze a to że ci się to przydarzyło to tylko twój wybór. To tak jak byś poszła na basen i zdziwiła że masz stopy mokre.

Facet który super wyglada i ma masę kasy to on nie szuka kelnerki by z nią być na całe życie. Pieniądz do pieniądza ciągnie. 

Szukaj gościa na swoim poziomie, mezaliamse to nie przeszłość, ludzkość wiekami się poszuliwała i zawsze jakiś hrabia obrabiał wieśniaczki. Wybacz i nie odbieraj tego osobiście ale musisz sobie to uświadomić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO

Chcesz przez to powiedzieć, że uważasz się za wymagającą, idąc z facetem do łóżka po tygodniu znajomości? Dlaczego go nie przetestowałaś i nie kazałaś mu czekać np. roku czasu, aż będziesz gotowa na to? Nie pozwoliłaś mu nawet się zaangażować w tę relację, pozwolić żeby nabrał szacunku do Ciebie tylko od razu nogi rozłożyłaś jak prosty/tutka. Zostałaś wykorzystana i dobrze. Potraktował Cię tak jak na to zasłużyłaś. I masz rację. Jesteś blacharą i pustakiem, bo poleciałaś na jego rzeczy materialne i wygląd. Dopóki nie pójdziesz porozum do głowy, takie sytuacje i zawody będą cie spotykać notorycznie. Trzeba się szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Szybko idzie do lozka, udaje wielka Pania, wyniosla, zarozumiala i przekonana o swojej wielkiej urodzie. Kazdy z takich kobiet ma polewke. Wyciagniesz portfel podejdziesz fajnym samochodem powiesz to co ona chce uslyszec i mozesz zrobic z nia co tylko chcesz 

Odpowiedz kim on jest skoro robi to samo? Mężusia mając takiego też bys pewnie rozgrzeszyła, no kurva hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość IMO napisał:

Chcesz przez to powiedzieć, że uważasz się za wymagającą, idąc z facetem do łóżka po tygodniu znajomości? Dlaczego go nie przetestowałaś i nie kazałaś mu czekać np. roku czasu, aż będziesz gotowa na to? Nie pozwoliłaś mu nawet się zaangażować w tę relację, pozwolić żeby nabrał szacunku do Ciebie tylko od razu nogi rozłożyłaś jak prosty/tutka. Zostałaś wykorzystana i dobrze. Potraktował Cię tak jak na to zasłużyłaś. I masz rację. Jesteś blacharą i pustakiem, bo poleciałaś na jego rzeczy materialne i wygląd. Dopóki nie pójdziesz porozum do głowy, takie sytuacje i zawody będą cie spotykać notorycznie. Trzeba się szanować.

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Odpowiedz kim on jest skoro robi to samo? Mężusia mając takiego też bys pewnie rozgrzeszyła, no kurva hipokryzja.

A co mnie obchodzi jakis koles? On tylko skorzystal jak tepa dzida  dawala zreszta wystarczy przeczytam ten temat zwykla szmatka ktora da kazdemu jak Zamacha portfelem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co mnie obchodzi jakis koles? On tylko skorzystal jak tepa dzida  dawala zreszta wystarczy przeczytam ten temat zwykla szmatka ktora da kazdemu jak Zamacha portfelem. 

Rozumiem jak męzczyzna tak robi to godności mu przybywa, a idzcie wszyscy na chvj , jak już to oboje tacy sami, napadliscie na nią ze swoim jadem, kobieta ma się szanować a on kurfa to co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
12 minut temu, Gość gość napisał:

Odpowiedz kim on jest skoro robi to samo? Mężusia mając takiego też bys pewnie rozgrzeszyła, no kurva hipokryzja.

Ale proszę nie czepiać się gościa szukał ruchania i dostał co chciał. 

Moim zdaniem jeżeli umawiasz się z laską z tindera to wiadomo po co. A to że jestem szmaciarzem i jest mubz tym dobrze to się nie należy czepiać. A że Ona jest zdziwiona to musi się nauczyć że gdzie drwa rąbią tam wióry lecą.

Chyba że On tu napisze

"znowu musiał przelecieć jakaś łaskę, pomóżcie co mam zrobić by się zakochac."

Nie każdy chce być świętym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Rozumiem jak męzczyzna tak robi to godności mu przybywa, a idzcie wszyscy na chvj , jak już to oboje tacy sami, napadliscie na nią ze swoim jadem, kobieta ma się szanować a on kurfa to co

Jestes taka sama szmatæ skoro ja bronisz, proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On roochacz a ona łatwa, oboje łatwi po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jestes taka sama szmatæ skoro ja bronisz, proste 

Nie bronię ciólku pier.dolo.ny tylko pokazuję waszą hipokryzjęi jad, twoja dziewczyna to? Wyraźnei napisałam że taki koleś tez mnie nie kręci więc speirtalaj, i w moich oczach nic nie reprezetuje, jedno i to samo on czy ona, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jestes taka sama szmatæ skoro ja bronisz, proste 

A największą mentalną szmatą to jesteś ty bo wylewasz na dziewczynie frustracje swoje koniotrzepie pie.do.lo.ny! Tacy święci kurva! Właśnie widać jak gnoic lubisz, Masz ode mnie więc to samo gnido ludzka. Zapewne katolik, ojciec polski tfuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×