Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Czemu on nie chce uprawiać seksu?

Polecane posty

Gość Ola

Cześć, mam 21 lat, mój chłopak również. Spotykamy się od miesiąca. Widujemy się codziennie ewentualnie co 2 dni. Kiedy się spotykamy i robi się już gorąco, całujemy się, dotykamy iiii no i na tym koniec. On bardzo na mnie działa, niejednokrotnie miałam ochotę na coś więcej a wychodziło tak że nic z tego nie było. Przeważnie kończy się przytuleniem. Nie wiem o co mu chodzi. Nie chce się ze mną kochać? Może to dla niego za wcześnie? Przeważnie to jemu ręce lecą tu i tam a kolejnego kroku już nie chce wykonać. Co o tym myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość

1. bo doszedł

2. bo ma małego

3. bo ma dużego

4. bo ma krzywego

5. bo się boi ciąży

6. bo się boi że nie potrafi

7. bo się boi ze mu nie stanie

8 bo...

bo...

bo...

Powróżyć jeszcze? Chcecie uprawiać seks, najbardziej intymną z sytuacji, a nie potraficie o tym porozmawiać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może dlatego, że krótko jesteście ,dopiero miesiąc a ty chcesz już sex ? Może szacunek ma do ciebie i odwleka,pomyśl dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A który to twój partner seksualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

A może on prawiczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jest tym faceem dla którego to za wcześnie. Może jest prawiczkiem i się boi? A może dla niego seks to tylko po ślubie. Pogadaj z nim o tym szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościunio

Coś go hamuje, normalnie już dawno by skorzystał z okazji. Ma jakieś kompleksy albo jest prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huhuha

Zwykły szanujący się chłopak, czeka na odpowiedni moment. Wszystko przyjdzie z czasem, chyba że jedyną rozrywką jaką zna autorka posta jest sex. Jeśli tak to nie wróżę sukcesu temu związkowi bo fziewczynie głupoty w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony

Kotku, jak on nie chce, to ja chętnie skorzystam:) Mogę cię bzykać non stop, tylko daj jakieś namiary.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napalony

Jestem tak napalony, że rucham psa jak sra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak

21 lat, więc na pewno masz młodziutkie i seksowne ciałko... Twoja historia tak mnie podnieca, że aż mi staje na samą myśl o seksie z Tobą, czyli że mógłbym zastąpić twojego chłopaka. Olej tego złamasa i umów się ze mną na ostre dmuchanko. Jestem też wyposzczony, więc sobie ulżymy i będziemy się kochać non stop 24h na dobę. Z łóżka cię nie wypuszczę ślicznotko... A myśl, że Twój chłopak mógłby nas nakryć podnieca mnie jeszcze bardziej. Pragnę Cię skarbie!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×