Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
CzarnyK

Sprawa karna w Łodzi, zarzuty

Polecane posty

Gość gość

do każdej sprawy nie tylko karnej polecam Tomaszczyka z Warszawy, adwokat z prawdziwego zdarzenia

Gość geoffrey

Ja też jestem na liście ludzi, których mecenas Cyrański uratował przed więzieniem. Poszedłem do niego po wyroku, myślałem zresztą, że jest już po wszystkim. Mecenas podniósł mnie bardzo na duchu i powiedział, że możemy walczyć o odroczenie wykonania kary. Napisał wniosek, podziałał w sądzie i dostałem to odroczenie. Kiedy kończył się termin odroczenia, mecenas załatwił mi przedłużenie, a potem wystąpił o zawiasy i to też mi wywalczył. Kara została zawieszona, a ja nie poszedłem w ogóle siedzieć. Jak chcesz się uratować w swojej sprawie, to koniecznie idź do Cyrańskiego.

Gość tymetzky

No, idź do tego Cyrańskiego, to jest dobry adwokat. Mnie kiedyś wrabiali w dziesione i naprawdę myślałem, że będę siedział. Na szczęście rodzina poszła do Cyrańskiego, a on mnie potem bronił. Udowodnił przed sądem, że to nie ja zrobiłem napad, pokazał, że nie ma żadnych dowodów na to, że to ja i mnie puścili. Adwokat Cyrański to jest właśnie ten prawnik w Łodzi, który Cię wyciągnie z puchy.

Gość vVv

a co ci przyklepali? narkotyki?

Gość marcianno73
Dnia 8.04.2019 o 19:52, Gość vVv napisał:

a co ci przyklepali? narkotyki?

W sprawach o narkotyki najlepszym fachowcem w Łodzi jest adwokat Cyrański. Wyciągnął mnie z niejednego bagna, nawet wtedy kiedy wszystko wskazywało na to, że nic już się nie da zrobić, żebym się wygrzebał. To świetny specjalista od prawa karnego i bardzo zaangażowany adwokat, który walczy o swoich klientów jak lew. Idź do Cyrańskiego, on Ci pomoże.

Gość maro

trzymaj sie ziomek nie będzie źle

Gość antonio

Mogę zgodzić się z wieloma osobami na tym forum, które piszą o panu adwokacie Cyrańskim jako wybitnym karniście. Sam miałem kiedyś sprawę karną, moi byli już teraz wspólnicy oskarżyli mnie o niegospodarność. Szukałem sobie prawnika, a mój znajomy powiedział mi, że znanym w Łodzi adwokatem specjalizującym się w sprawach karnych gospodarczych jest właśnie mecenas Cyrański. Poprosiłem go o pomoc, a on poprowadził moją sprawę z całą fachowością, a przede wszystkim z dobrym skutkiem. Od razu gruntownie przeanalizował akta mojej sprawy, złożył kilka wniosków dowodowych i udowodnił dzięki temu, że zarzuty są bezpodstawne. Prokuratura umorzyła postępowanie - mecenas Cyrański nie pozostawił prokuratorowi innej możliwości. Bardzo się cieszę, że wybrałem właśnie mecenasa Cyrańskiego i mogę polecić go każdemu jako profesjonalnego i skutecznego adwokata od spraw karnych.

Gość Kapsel

a prokurator zawsze musi być czy sama policja może oskarżać?

Gość jkjk
Dnia 27.04.2019 o 19:10, Gość Kapsel napisał:

a prokurator zawsze musi być czy sama policja może oskarżać?

zawsze musi być prokurator

Gość Kapsel

aha

Gość stary82

To prawda, że ze sprawą karną w Łodzi najlepiej jest pójść do adwokata Cyrańskiego. Sam miałem kiedyś zarzuty narkotykowe, tak właściwie rykoszetem, przy okazji sprawy moich kolegów. Bałem się, że prokuratura mnie w to wrobi, na szczęście posłuchałem kolegi, który powiedział mi, że jest taki prawnik karnista w Łodzi - adwokat Cyrański i on mi może pomóc w mojej sprawie. Powierzyłem obronę w mojej sprawie mecenasowi Cyrańskiemu, a on podziałał, pociągnął za odpowiednie sznurki i przekonał prokuratora, że nie miałem z tym tematem z narkotykami nic wspólnego. Sprawa została umorzona co do mnie, oczyszczono mnie z zarzutów, a zawdzięczam to właśnie mecenasowi Cyrańskiemu.

Gość Kristo

W sprawach karnych zjaebiście sprawdza się adwokat Jarosław Szkudlarek z Łodzi - szczerze polecam - szczególnie jeżeli o cięższe przypadki gdzie faktycznie adwokat jest potrzebny

Gość eddeczek

Polecam wszystkim mecenasa Cyrańskiego, podobnie jak wiele innych osób tutaj. Bardzo pomógł mi w mojej sprawie o jazdę po pijaku. Wyglądało na to, że stracę prawko, a jestem zawodowym kierowcą i mam uprawnienia na wszystkie kategorie. Na szczęście koledzy podpowiedzieli mi, że takimi sprawami w Łodzi zajmuje się adwokat Cyrański z ul. Gdańskiej. Zleciłem mu poprowadzenie mojej sprawy, a on dogadał się z prokuratorem. Sprawa zakończyła się warunkowym umorzeniem, po niedługim czasie odebrałem swoje prawo jazdy i mogłem dalej pracować. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że mecenas Cyrański to najlepszy adwokat od spraw karnych w Łodzi.

Gość drazek

Mnie też bardzo pomógł mecenas Cyrański. Kiedy do niego szedłem, to myślałem, że jest już po ptakach, bo byłem już po wyroku skazującym i dostałem rok na twardo, do odsiedzenia. Kolega, któremu o tym opowiedziałem, powiedział mi, że jest w Łodzi taki naprawdę dobry adwokat od spraw karnych - mecenas Cyrański. Poszedłem do niego do kancelarii i zapytałem, czy można jeszcze coś zrobić. Mecenas zaproponował mi złożenie wniosku o odroczenie. Zgodziłem się, a mecenas złożył wniosek, coś tam podziałał w sądzie i wywalczył mi to odroczenie. Kiedy się kończyło, załatwił mi przedłużenie, a na sam koniec napisał do sądu o zawieszenie kary i to też się udało. W końcu dzięki temu, co zrobił dla mnie pan adwokat Cyrański - w ogóle nie poszedłem do więzienia! Bardzo się cieszę, że trafiłem na mecenasa Cyrańskiego, jestem mu bardzo wdzięczny i polecam go każdemu.

Gość aureliano

Muszę się zgodzić, pan mecenas Cyrański to najlepszy adwokat od prawa karnego w Łodzi. Moja rodzina poszła do niego, kiedy przyklepali mi zarzuty narkotykowe i wsadzili do aresztu. Mecenas podziałał w prokuraturze, pociągnął za odpowiednie sznurki i po kilku dniach puscili mnie za kaucją. Później złożył jeszcze kilka pism, udowodnił prokuratorowi, że tak naprawdę nic na mnie nie ma i sprawa została umorzona. Jak chodzi o sprawy karne w Łodzi, to tylko adwokat Cyrański

Gość Bartek

Nie ma w Łodzi lepszego karnisty od pana Mariusza Olężałka. Pomógł mi wyprostować szczeniackie błędy. Człowiek ma bardzo duże doświadczenie, więc na pewno pomoże w każdej sprawie karnej.

Zgadzam się, dr Mariusz Olężałek to świetny specjalista od prawa karnego. To młody ale naprawdę skuteczny prawnik, ma za sobą już wiele poważnych, wygranych spraw.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować