Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stewka

Ola stewardessa

Polecane posty

Gość Ewu

Ja ja jakos tam lubilam, czasami obserwowalam, tyle w jakims filmiku o LOTcie mowila, ze jej sie podobalo, bo sie rozglosilo, ze jest MEDIALNIE znana i celebrytka...ja pdl, dziewczyno, za kogo ty sie uwazasz??? Ta, bo w Locie sie pracuje i powazne, jest to powazna firma i ma jakies standardy..Jezeli robila selfie i nagrywala podczas lotu, to sie wcale nie dziwie, ze pasazerowie i zaloga byli oburzeni na maksa. Tez bym byla. Selfie to niech sobie robi z tymi wlosami w domu. Nawet szminke nie potrafila sprawnie nalozyc 😉 pozdrawiam E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurell

hahahahah racja

i taka chce do Emirates. No powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedys tez ja lubilam ale od tej akcji z Pooja przestalam ja ogladac, wydawalo mi sie jakby na sile chciala ja tu sciagnac do polski, dac jej dom i wszystko mimo ze Pooja tego nie chciala. Za duze roznice kulturowe zwlaszcza ze Pooja pochodzi ze slumsow. I potem to Oli przezywanie i placz ze nie przyjechala. Masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

Irytuje mnie ta laska. Mam wrażenie, że dużo rzeczy robi pod publiczkę. Wyczuwam fałsz od niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja

Co Wy z tym Emirates? Przymierzyła mundur koleżanki, jak ma nieraz to w zwyczaju... Jej matka kiedyś miała zdjęcie w mundurze Omanu i co? Startuje do nich? Dajcie spokój... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Teraz ciekawe gdzie lata 🙂 tam problemy już z pooja były gdy Ola chciała ją ściągnąć, bo już wtedy pooja była zakochana w tym chłopaku i nie dziwię się że nie chciała do Polski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja

Na razie nigdzie nie lata... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka

Dla Was to wszyscy są fałszywi i nawet gdy pomagają to tylko pod publike. Serio wyluzujcie, bo nie wiecie już czego się czepiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Obserwatorka napisał:

Dla Was to wszyscy są fałszywi i nawet gdy pomagają to tylko pod publike. Serio wyluzujcie, bo nie wiecie już czego się czepiać 

Moim zdaniem pomaga jej bo ją kocha jak siostrę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus

Na insta dala nowy post i z narzeczonym i w komentarzach sie dziewczyny pytaja.

Dla mnie taka przebieranka w obcy mundur jest zalosna..i jeszcze wstawila to zdjecia na yt, zeby jak najwiecej ludzi obejrzalo filmik, bo emirates..zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuji

Dziewczyna grubo po 20ce i zachowuje sie jak szalona nastolatka. Jezeli taka pracowala dla Omanu, ktory przewozil rodzine krolewska, to nie mam pytan. Zero profeski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aerolinia

Nie moge na nie patrzec..I jak sie ubiera, tandeciarka jakich malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Wszystko robi na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość live

Strasznie mnie denerwuje...Mowi jakby kazde zdanie czytala z kartki i do tego te przeokropne wlosy. Wyglada zle i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

huhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt

Hej:)

Jeśli chcesz zarobić dodatkowe 50-100zł miesięcznie wypełniając kilka ankiet, nie wychodząc z domu, zapraszam do rejestracji na tej stronie: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Korzystam od wakacji zeszłego roku, za każdym razem pieniądze zostały wypłacone:)

Ja polecam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka

Nagrywała live dzisiaj. Pooja się przeprowadza do nowego mieszkania, które znaleźli na szybko. Cieszę się, że im się udało coś znaleźć. Ola to super dziewczyna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crapkka

Super? Tez widzialam prawie calego live i zachowuje sie arogancko. Jakas dziewczyna normalnia zapytala, czy nie boi sie matki Pooji i swieta Ola odpowiedziala cos  w stylu: Droga Martyno (czy jak jej na imie) a co niby mam zrobic??!!! I niemal krzyczela na tym live. I jeszcze sie chwali, ze potrafi po hindusku i wrzeszczy po ludziach na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
4 minuty temu, Gość Crapkka napisał:

Super? Tez widzialam prawie calego live i zachowuje sie arogancko. Jakas dziewczyna normalnia zapytala, czy nie boi sie matki Pooji i swieta Ola odpowiedziala cos  w stylu: Droga Martyno (czy jak jej na imie) a co niby mam zrobic??!!! I niemal krzyczela na tym live. I jeszcze sie chwali, ze potrafi po hindusku i wrzeszczy po ludziach na ulicy.

Dla mnie to zarozumiała dziewucha, wszystkie rozumy pozjadała i wszystko wie najlepiej....wpłacajcie pieniążki, żeby matka Poji miała za co pić, bo nasza gwiazda wyjedzie, a mamuśka posprzedaje te kupione łóżeczka, wózeczki, pampersy , ubranka, zabawki itd.

Poza tym mało jest w Polsce potrzebujących ? zrezygnowała podobno  dla niej nawet z pracy w Omanie, a ta ją olała, nie wiedziała ile Olga dla niej poświęciła ?, a jak spać z chłopem, to wiedziała ?

I nie gadajcie mi o "innej kulturze", byłam tam prawie 3 mc. i też wiem coś o tym, tak samo jak o kulturze Muzułmanów, w różnych krajach afrykańskich.

Ola traktuje swoich widzów, jak ...ów...w doopie byli- goowno widzieli.

Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka
17 minut temu, Gość Crapkka napisał:

Super? Tez widzialam prawie calego live i zachowuje sie arogancko. Jakas dziewczyna normalnia zapytala, czy nie boi sie matki Pooji i swieta Ola odpowiedziala cos  w stylu: Droga Martyno (czy jak jej na imie) a co niby mam zrobic??!!! I niemal krzyczela na tym live. I jeszcze sie chwali, ze potrafi po hindusku i wrzeszczy po ludziach na ulicy.

No i?? Źle że pomaga? Skoro ma taką potrzebę to niech to robi. Przynajmniej nie jest obojętna. Inni "adoptuja" dzieci przelewajac regularnie im pieniądze na edukację i życie np. M. Wojciechowska i jakoś nikt jej się nie czepia. Ja szanuje takich ludzi. A co ma zrobić? Skoro tam poleciała to, żeby pomóc a nie uciekać przed pijana kobietą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nikt sie nie czepia pani Wojciechowskiej dlatego ze jej przybrana corka jest jej oddana i widac jej starania. A pooja sie wypiela na olke mimo wielkich olki staran zeby ja tu tylko sciagnac. Kabula to madra dziewczyna, natomiast poja nie. A ola glupia im mieszkanie oplaca na rok, tragedia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nikt sie nie czepia pani Wojciechowskiej dlatego ze jej przybrana corka jest jej oddana i widac jej starania. A pooja sie wypiela na olke mimo wielkich olki staran zeby ja tu tylko sciagnac. Kabula to madra dziewczyna, natomiast poja nie. A ola glupia im mieszkanie oplaca na rok, tragedia. 

Mimo wszystko Kabula mieszkała trochę w innych warunkach niż Pooja. Ta druga nigdy nie chodziła do szkoły, jest nieslyszaca i mieszka w strasznych warunkach. Nie ma pojęcia o wielu rzeczach, a już na pewno nie o takim życiu w jakim my żyjemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Może wyjdę na nienormalna, ale skoro w takich krajach wszyscy są tak zacofani to skąd wiedzą jak uprawiać seks? A np.o antykoncepcji to już zero pojęcia. Niby taka mało rozumna ta Pooja ale jednak to umie robić. I coś czuję, że  niedługo będzie kolejne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdks
18 godzin temu, Gość Ela napisał:

Może wyjdę na nienormalna, ale skoro w takich krajach wszyscy są tak zacofani to skąd wiedzą jak uprawiać seks? A np.o antykoncepcji to już zero pojęcia. Niby taka mało rozumna ta Pooja ale jednak to umie robić. I coś czuję, że  niedługo będzie kolejne dziecko

Wiesz, ludzie od tysięcy lat się rozmnażają, tak jak i zwierzęta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugachacha

Wlasnie jak zwierzeta. Zal mi tej Pooji, naprawde, ale zrobic dziecko w takich warunkach...I potem stewardesso i Europo daj, bo my mamy prawo. ...one prawo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gita

Przeczytalam ta jej ksiazke, juz jakis czas temu. Wydala mi sie sympatyczna. Milutka, troche naiwna i dobroduszna. Zaczelam ja obserwowac w mediach spolecznosciowych a tu okazuje sie, ze ona jest dosc agresywna i niesympatyczna.

Dziwna dziewczyna. Jestem ciekawa co bedzie dalej z jej zyciem i tym co robi naokolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 godzin temu, Gość hugachacha napisał:

Wlasnie jak zwierzeta. Zal mi tej Pooji, naprawde, ale zrobic dziecko w takich warunkach...I potem stewardesso i Europo daj, bo my mamy prawo. ...one prawo! 

No niestety, ale wszędzie, także w Polsce podobną nieodpowiedzialność łatwo znaleźć, pełno jest wielodzietnych rodzin gnieżdżących się w klitkach, nauczonych tylko slowa "daj", którzy chyba nie słyszeli o antykoncepcji.

Co do książki - nie czytałam, bo doszłam do wniosku, że dużo do przekazania ona pewnie nie ma, ale niedziwne, że jest tam jej inny obraz, taki pomysł miał ghostwriter 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja

Też czytałam książkę i jest napisana bardzo prostym językiem, ale sprawia wrażenie niedokończonej, sprawa Pooji potraktowana na odwal się, zupełnie jakby National Geographic ją pośpieszał... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A pamiętacie jak kiedyś dawno temu na FB opisywała jak wzięła prysznic z Pooją nie jestem pewna, ale chyba całkiem na golasa. Dla mnie to było mega dziwne xD Może uda mi się to znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

Udało mi się znaleźć dość szybko. Post Oli z 29 kwietnia 2017. Nie mogę wstawić linku, bo Kafeteria zablokuje komentarz. Fragment o prysznicu:

"Wydarzyło się coś jeszcze, coś bardzo emocjonującego zanim pojechałyśmy. 
Było to dla mnie dużym przeżyciem... mając świadomość pewnych rzeczy.
Oprócz samej możliwości bycia  po raz pierwszy na basenie, Pooja wzięła po raz pierwszy swój prawdziwy prysznic.Zabrałam ją do siebie do pokoju, i miałam w końcu odwagę, by jej to zaproponować. Wcześniej kiedy byłam na służbowym pobycie w Indiach, już raz była u mnie w hotelu, jednak wiecie... nie było to na tyle dla niej komfortowe. Teraz znamy się duuużo lepiej.

Odkręciłam kran i zaczęła lać się woda, czekałam aż się trochę nagrzeje. Pooja spojrzała na mnie z małym wstydem..  łapiąc się za bluzkę. Nie jest to normalne,że ktoś ją widzi, bo zawsze zasłania się w slumsie kotarą.
No, ale nic ja byłam pierwsza-tak dla pewności siebie. Spojrzała się znowu i też zdjęła z siebie wszystko. Wparowała pod strumień zimnej wody z partyzanta, gdzie za chwilę ją wyciągam, ale pokazuje-OK! 

No tak! Pukam się w czoło dla niej to przecież normalne! Zimna woda nie robi na niej wrażenia. Była cała szczęśliwa,że woda leci z prysznica i nie musi się polewać z beczki, nabierając do pojemnika. Tak wygląda to na co dzień w slumsie.

Jednak odkręciłam ciepłą wodę. Chciałam, by zobaczyła jak to jest wziąć ciepły prysznic, nie marznąć tak po wyjściu. 🙂
Poczuła ciepły strumień i się uśmiechnęła( z takim jakby relaksem na twarzy). Stała przez kilka minut i cieszyła się tą chwilą. W końcu swobodnie mogła umyć też głowę. Nałożyłam szampon i wcierałam go w jej długie piękne, lśniące włosy.
Potem myła się żelem truskawkowym i po wyjściu czuła się chyba świeża jak nigdy dotąd... 
 Zrobiłam jej turban na głowie, i przeglądała się w lustrze, ciesząc się do odbicia. Dotykała swoich włosów, podobało jej się to,że są takie miękkie po nałożeniu odżywki."

Czy to dla Was normalne? I żeby to jeszcze opisywać w internecie? Pooja nawet nie wie, że o tym czytają tysiące ludzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×