Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zakłopotana012

Przypadkowe spotkania z pewnym facetem, czy to naprawdę jest przypadek?

Polecane posty

W jeden dzień w pracy widzę, że mocno przygląda mi się pewien mężczyzna, pod koniec uśmiecha się i mówi do mnie cześć. Następnego dnia przypadkowo widzę go w innym miejscu w innym mieście z dwiema jeszcze osobami. Jego i drugiego kolegę kojarzę z pracy, więc zaczynamy ze sobą rozmawiać i wspólnie oglądamy film w kinie. Nic nie było planowane. Potem wracam z tym facetem w stronę naszych samochodów. Było widać, że facet mnie od razu rozpoznał i ucieszył go mój widok. Czy wierzycie w takie dziwne przypadki? Dziś znów go spotkam w mojej pracy, bo On tam będzie przychodzić na zajęcia dosyć często. Ten mężczyzna nie mógł wiedzieć, że będę w tym kinie. Ja też tego w ogóle nie mogłam się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjjj

Tak, to naprawdę jest przypadek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, zakłopotana012 napisał:

W jeden dzień w pracy widzę, że mocno przygląda mi się pewien mężczyzna, pod koniec uśmiecha się i mówi do mnie cześć. Następnego dnia przypadkowo widzę go w innym miejscu w innym mieście z dwiema jeszcze osobami. Jego i drugiego kolegę kojarzę z pracy, więc zaczynamy ze sobą rozmawiać i wspólnie oglądamy film w kinie. Nic nie było planowane. Potem wracam z tym facetem w stronę naszych samochodów. Było widać, że facet mnie od razu rozpoznał i ucieszył go mój widok. Czy wierzycie w takie dziwne przypadki? Dziś znów go spotkam w mojej pracy, bo On tam będzie przychodzić na zajęcia dosyć często. Ten mężczyzna nie mógł wiedzieć, że będę w tym kinie. Ja też tego w ogóle nie mogłam się spodziewać.

 Widać że on cię jara, postaraj się to nie musisz iść do kina, on ci taki romantyczny wieczór jak najlepszy film w domu zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, zakłopotana012 napisał:

Niby jak mam się postarać? Ciekawi mnie ta sytuacja, bo nie miałam nigdy takiego dziwnego przypadku.

 Użyj swojej kobiecości, swojego seksapilu. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×