Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość venom

Czy to mozliwe, by kobieciarz sie zakochal?

Polecane posty

Gość bbbb

głupie baby. lecą na babiarzy a potem piszą że każdy facet to świnia i zdradza. 😄 IQ=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ci zwyczajni wcale nie są tacy wartościowi, bo za brakiem zdrad stoi zwykle zerowa atrakcyjnosc fizyczna i psychiczna,niskie libido albo są w jacyś sposób ulomni w tej sferze i wola swojego kruchego ego nie narazac na kolejne upokorzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ci zwyczajni wcale nie są tacy wartościowi, bo za brakiem zdrad stoi zwykle zerowa atrakcyjnosc fizyczna i psychiczna,niskie libido albo są w jacyś sposób ulomni w tej sferze i wola swojego kruchego ego nie narazac na kolejne upokorzenie

Facet to może być mega głupia ale jak ma mięśnie to kobiety będą się rzucać na niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
50 minut temu, Gość venom napisał:

Nie rozumiecie. Przyjaciel sam mi powiedział, że on sie skas dowiadywał co u mnie i kopiował mój styl życia.Robił to co ja, zachowywał sie tak jak ja, wygladal jak moi faceci.A dziewczyny wybierał takie jak ja, nie dlatego,ze takie lubi... ale widział na biezaco moje zdjecia i w każdym z okresów szukał mojej kopii fizycznej. Gust nie zmienia sie co chwila... A ja bardzo czesto eksperymentuje z wygladem, fryzura, z waga tez jest u mnie różnie i on zawsze zwracał uwage tylko na te które wygladały identycznie jak ja, to slowa przyjaciela

Bałabym się , to jakiś psychol 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do administratora

TEMAT DO USUNIĘCIA BO ZAŁOŻYCIEL TEMATU PISZE SAM ZE SOBĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0863
27 minut temu, Gość gosc napisał:

Ci zwyczajni wcale nie są tacy wartościowi, bo za brakiem zdrad stoi zwykle zerowa atrakcyjnosc fizyczna i psychiczna,niskie libido albo są w jacyś sposób ulomni w tej sferze i wola swojego kruchego ego nie narazac na kolejne upokorzenie

No tak... wyszło szydło z worka. BABY LECĄ NA WYGLĄD! Nawet jak wiecie, że facet jest psem na baby to i tak na niego lecicie, bo ma wygląd... wiecie, że was wyru'cha i zostawi, ale i tak lecicie jak muchy do gn'oju. Szanujcie się głupie baby 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość 0863 napisał:

No tak... wyszło szydło z worka. BABY LECĄ NA WYGLĄD! Nawet jak wiecie, że facet jest psem na baby to i tak na niego lecicie, bo ma wygląd... wiecie, że was wyru'cha i zostawi, ale i tak lecicie jak muchy do gn'oju. Szanujcie się głupie baby 😄

Wyruchać i zostawić może każdy. Zdradzić może każdy. Nawet taki niezbyt przystojny, potulny misio co to marzy o żonie, dziecku i wspólnym domu. Potwierdzone info. Więc sami się ogarnijcie głupie chłopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

"

  10 godzin temu, Gość venom napisał:

Nie rozumiecie. Przyjaciel sam mi powiedział,że on sie skas dowiadywał co u mnie i kopiowałmój styl życia.Robił to co ja, zachowywał sie takjak ja, wygladal jak moi faceci"

X

W jaki sposób kopiował twoj styl życia ? Co robił ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość 0863 napisał:

No tak... wyszło szydło z worka. BABY LECĄ NA WYGLĄD! Nawet jak wiecie, że facet jest psem na baby to i tak na niego lecicie, bo ma wygląd... wiecie, że was wyru'cha i zostawi, ale i tak lecicie jak muchy do gn'oju. Szanujcie się głupie baby 😄

No  doprawdy straszne... a kto nie leci na wyglad? Faceci nie lecą?Nawet czesciej niz kobiety.A to,ze wiaza sie z przecietnymi czy brzydkimi to zwykła wygoda i egoizm a nie szlachetność godna podziwu i szacunku.I w druga strone to samo. Szacunek moze miec ten kto ma atrakcyjna partnerke i chce sie o nia starac, stac go/ja na wysilek i przy tym nie zdradza,bo kocha ,a nie dlatego ze nie ma mozliwosci. Wiernosc przymusowa zasluguje na pogarde a nie szacunek osiolku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

No  doprawdy straszne... a kto nie leci na wyglad? Faceci nie lecą?Nawet czesciej niz kobiety.A to,ze wiaza sie z przecietnymi czy brzydkimi to zwykła wygoda i egoizm a nie szlachetność godna podziwu i szacunku.I w druga strone to samo. Szacunek moze miec ten kto ma atrakcyjna partnerke i chce sie o nia starac, stac go/ja na wysilek i przy tym nie zdradza,bo kocha ,a nie dlatego ze nie ma mozliwosci. Wiernosc przymusowa zasluguje na pogarde a nie szacunek osiolku.

Dokładnie a Ci frustaci którzy nie maja brania tak się chwala ze sa porzadni i potrafi byc wierni jedbej kobiecie jak juz się związa. Tez mi wyczyn, to dlatego ze inne ich nie chcą a gdyby mieli okazje to by zdradzali...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No wlasnie, wartosc czlowieka mozna poznac po sytuacji kiedy ktos ma okazje zrobic cos wbrew gloszonym zasadom a nie kiedy tej mozliwosci nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zaden facet nie bedzie wierny...kwestia atrakcyjnosci fizycznej albo majatku i wychodzi szydlo z worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Zaden facet nie bedzie wierny...kwestia atrakcyjnosci fizycznej albo majatku i wychodzi szydlo z worka

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×