Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Dnia 10.02.2019 o 07:22, Gość gość napisał:

"kaźmirz wicia wierzchem jedzie!  -Na kocie???"

A na serio nic w tym imieniu nie widzę ciekawego. Brzmi strasznie staroświecko, Kazik tylko Staszewski i to brzmi jak pseudonim, a "trend" na "staromodne" (co tu chyba ma znaczyć mocno średniowieczne tylko) imiona widzę tylko w wypowiedziach chyba jednej tylko osoby tu na kafe, bo w statystykach jest ogromna mieszanka imion przeróżnych.

Też miałam takie skojarzenie 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 9.10.2019 o 22:39, Gość Par napisał:

Nie przejmuj sie tym co inni mowia. Moj syn urodzi sie w marcu 2020 i tez bedzie mial na imie Kazimierz po moim dziadku. 

Nie patrz na innych. Wszyscy moi znajomi nadaja dzieciom stare imiona, niekoniecznie ostatnio modne jak Antoni czy Franciszek. 

Ja tez zastanawialam sie nad tym imieniem, ktore bardzo podoba sie mezowi. Ale moim zdaniem jest o niebo lepsze niz te wszystkie Brajany i Oliwiery razem wziete. 

Również rodzę syna w marcu 2020 i bardzo podoba nam się imię Kazik:) Rodzina męża wyśmiewa nas,że jak to można tak dziecko nazwać.. Oczywiście znajomi nasi słysząc imię które wybraliśmy robią głupie miny śmieją się i tak dalej,a sami nazywają swoje dzieci Ignacy, Nikodem ,Jan, Józef... Więc nazywajmy nasze dzieci tak jak chcemy i jak nam się podoba.. Bo ja dziecka nie skrzywdziła bym np. imieniem Nikodem😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo dostojne imię, mały Kazik przeslodki, nastoletni Kazik ladny, a starszy Kazimierz dumny. Sto razy ładniejsze od Jakuba, Antoniego czy Franciszka. Jestem na tak 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kazimierz jest dosyc popularny teraz i idzie na tej fali starych imion wiec usmieszki sa bez sensu szczegolnie przy takim Jozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Bardzo dostojne imię, mały Kazik przeslodki, nastoletni Kazik ladny, a starszy Kazimierz dumny. Sto razy ładniejsze od Jakuba, Antoniego czy Franciszka. Jestem na tak 😃

A ja sto razy wolę Jakuba czy Antoniego - mały Kubuś czy Antoś, nastoletni Kuba czy Antek, starszy dumny Jakub czy Antoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
35 minut temu, Gość gość napisał:

A ja sto razy wolę Jakuba czy Antoniego - mały Kubuś czy Antoś, nastoletni Kuba czy Antek, starszy dumny Jakub czy Antoni.

Jedyny problem w tym, ze bedzie 5-tym Kubkiem lub Antkiem w klasie i w dalszym zyciu, ale wiekszosc ludzi tak lubi wiec nie dziwi mnie twoja wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghjjbvcc

Moim zdaniem okropne, ale teraz ludzie wymyślają takie imiona, ze w czasach szkolnych naszych dzieci raczej nic nie będzie dziwić. To imię, jak i inne nadawane kiedyś będzie na równi z Frankiem, Janem, etc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Ghjjbvcc napisał:

Moim zdaniem okropne, ale teraz ludzie wymyślają takie imiona, ze w czasach szkolnych naszych dzieci raczej nic nie będzie dziwić. To imię, jak i inne nadawane kiedyś będzie na równi z Frankiem, Janem, etc. 

No specjalnie   ładne nie jest, ale dla niektórych liczy się, że "oryginalne" 😄

"Tatooo, czy ja jestem jakiś dziwny?

Synku! Ty nie jesteś dziwny. Ty jesteś... oryginalny"

(C) Ani Mru Mru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

No specjalnie   ładne nie jest, ale dla niektórych liczy się, że "oryginalne" 😄

"Tatooo, czy ja jestem jakiś dziwny?

Synku! Ty nie jesteś dziwny. Ty jesteś... oryginalny"

(C) Ani Mru Mru

Kazimierza uwazasz za orginalnego???!!!  Kaziu jest na 70 miejscu popularnosci w tym roku.  Znas w ogole definicje imienia orginalny?

To co dla ciebie jest normalnym imieniem- Piotr, ktorych jest najwiecej w Polsce?  Mezamir jest orginalny, Kazik jest znany, uzywany i rosnacy na popularnosci tak jak pozostale staromodne imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Ghjjbvcc napisał:

Moim zdaniem okropne, ale teraz ludzie wymyślają takie imiona, ze w czasach szkolnych naszych dzieci raczej nic nie będzie dziwić. To imię, jak i inne nadawane kiedyś będzie na równi z Frankiem, Janem, etc. 

Proponuje wrocic do podstawowki jezeli uwazasz, ze Kazik, Franek czy Janek sa "wymyslonymi"  imionami.  Moze jeszcze nas oswiecisz kto te imiona wymyslil w ostatnim czasie?  Kto ma patenty na te imionami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Kütas Nastroszony napisał:

weź nie rób tego dzieciakowi nie dość że to imie jest  staromodne to jest po prostu brzydkie

bedzie miał przejjeebane tylko przez to w zyciiu

To podaj przyklad kolegi Kazika, ktory mial przeje... w zyciu tylko przez to imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja mam termin na 21.04.2020 i bwdsie Kazik. Nie interesuje mnie zdanie innych. Daj Wojtek albo Czesio. A co to za imiona? Takie same stare jak Kazik. A każdy dziwnie reaguje ale wali mnie to. Dostanie imię po Męża dziadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Aga napisał:

Ja mam termin na 21.04.2020 i bwdsie Kazik. Nie interesuje mnie zdanie innych. Daj Wojtek albo Czesio. A co to za imiona? Takie same stare jak Kazik. A każdy dziwnie reaguje ale wali mnie to. Dostanie imię po Męża dziadku. 

Swietna postawa.  Ja osobiscie rozwazam Kazimira- starsza wersje tego imienia popularna poza granicami (Casimir).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Aga napisał:

Ja mam termin na 21.04.2020 i bwdsie Kazik. Nie interesuje mnie zdanie innych. Daj Wojtek albo Czesio. A co to za imiona? Takie same stare jak Kazik. A każdy dziwnie reaguje ale wali mnie to. Dostanie imię po Męża dziadku. 

Podoba mi sie rowniez zdrobnienie Zimek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie to teraz wymyślają i tylko po to by być na siłę oryginalnym, nie pomyślą jak dziecko się będzie czuło. Tak znam osobę która była nieszczęśliwa z powodu imienia Wiesława zresztą później je zmieniła. No ale rodzice chcieli by dziecko się wyróżniało, nieważne czy pozytywnie czy negatywnie. Zresztą jest tyle " Normalnych" imion spoza pierwszej dwudziestki czy nawet trzydziestki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggg

Imię Kazimierz nikogo z rówieśników nie będzie dziwić, przecież jest teraz moda na takie starsze imiona.  Ładne imię, na pewno lepsze niż Antoni, mam wrażenie, że każdy teraz chce nazywać syna Antoś i zupełnie nie wiem dlaczego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1

U mnie miał być Kazik, ale wyszła córa, może następnym razem się uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ludzie to teraz wymyślają i tylko po to by być na siłę oryginalnym, nie pomyślą jak dziecko się będzie czuło. Tak znam osobę która była nieszczęśliwa z powodu imienia Wiesława zresztą później je zmieniła. No ale rodzice chcieli by dziecko się wyróżniało, nieważne czy pozytywnie czy negatywnie. Zresztą jest tyle " Normalnych" imion spoza pierwszej dwudziestki czy nawet trzydziestki.

Nie za bardzo rozumiem co popularne obecnie imie Kazimierz ma sie do twojego przykladu nie popularnego imienia Wiesława (przy okazji imie mojej mamy i jest bardzo zadowolona).  Dobrze, ze dalas normalne w cudzyslowie poniewaz to co obecnie jest normalne napewno sie zmieni w immienictwie.  Z ciekawosci: czy imie Antek i Franek sa dla ciebie normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Gość ggggggg napisał:

Imię Kazimierz nikogo z rówieśników nie będzie dziwić, przecież jest teraz moda na takie starsze imiona.  Ładne imię, na pewno lepsze niż Antoni, mam wrażenie, że każdy teraz chce nazywać syna Antoś i zupełnie nie wiem dlaczego. 

Napewno nikogo nie bedzie dziwic poniewaz imie jest popularne i szybko zyskujace na popularnosci.  W tym roku jest bardziej popularne od Emila, Roberta, Damiana, Rafala, Tobiasza czy Przemka.  

Antos podobal mi sie, ale tak jak wszystko inne: co za duzo to nie zdrowo i zbrzydl w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttttttt

Mam nie stety omawiane imie i dla przestrogi rodziców nie dawajcie tego przekletego wysmiewanego imienia i nie róbcie dziecku krzywdy naprawde jest wiele innych ładnych imion ja zblizam sie 45 lat i planuje zmienic pozdrawiam i przeszczegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Ttttttt napisał:

Mam nie stety omawiane imie i dla przestrogi rodziców nie dawajcie tego przekletego wysmiewanego imienia i nie róbcie dziecku krzywdy naprawde jest wiele innych ładnych imion ja zblizam sie 45 lat i planuje zmienic pozdrawiam i przeszczegam

Takie przeklete i nadal je nosisz w wieku 45 lat?  "Troche" sie ociagasz z ta zmiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 27.11.2019 o 01:31, Gość ggggggg napisał:

Imię Kazimierz nikogo z rówieśników nie będzie dziwić, przecież jest teraz moda na takie starsze imiona.  Ładne imię, na pewno lepsze niż Antoni, mam wrażenie, że każdy teraz chce nazywać syna Antoś i zupełnie nie wiem dlaczego. 

Antoni podoba mi sie poniewaz znalam jedynego Toska w podstawowce i wtedy byl swietny i jeden jedyny.  Nie ma mowy oczywiscie, ze nadalabym imienia, ktore jest nr. jeden w popualrnosci.  

Imie, ktorego fenomenalnej popularnosci nie rozumiem to Franek.  Brzmi znacznie gorzej od Kazika, ale nikt jakos nie zwraca na to uwagi.  Franek niby jest lepszy niz Wladek?  Dla mnie to jakas paranoja narzekanie na Kazika, Wladka czy Mieszka i nadawanie imienia Franek w takich ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 26.11.2019 o 16:22, Gość Aga napisał:

Ja mam termin na 21.04.2020 i bwdsie Kazik. Nie interesuje mnie zdanie innych. Daj Wojtek albo Czesio. A co to za imiona? Takie same stare jak Kazik. A każdy dziwnie reaguje ale wali mnie to. Dostanie imię po Męża dziadku. 

Gratuluje!  Zycze spokojnego rozwiazania.  Daj znac jak juz przyjdzie na swiat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w szkole kolegę który się nazywał Kazimierz i inni czasami się nabijali z jego imienia .Się wcale nie dziwię , Kazik kojarzy mi się z 65 letnim łysym chłopem grubobrzuszastym ze wsi . Ktoś napisał że da dziecku na imię Kazik i nie będzie krzywdził dziecka imieniem "nikodem" ...to raczej jest na odwrót .Nikodemów jest teraz dużo i nikt nie uważa tego za dziwnego imienia , rówieśnicy nie nabijają się z takich dzieci .Ale jak chcecie żeby z waszych dzieci potem ludzie się nabijali to proszę bardzo , nazywajcie je Kazik albo Wiesiek lub Wacek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba uczyć swoje dzieci żeby nikogo nie wysmiewaly i samemu się tego trzymac🙂 Jednym się podoba Kazimierz innym Nikodem a jeszcze innym Brajan. Jak to mówi moje dziecko:Każdy lubi jak chce😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mam termin na 21.04.2020 i bwdsie Kazik. Nie interesuje mnie zdanie innych. Daj Wojtek albo Czesio. A co to za imiona? Takie same stare jak Kazik. A każdy dziwnie reaguje ale wali mnie to. Dostanie imię po Męża dziadku. 

Aga, jak sie trzymasz?  Jest juz Kazimek?  Jak sie czujecie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To trzeba uczyć swoje dzieci żeby nikogo nie wysmiewaly i samemu się tego trzymac🙂 Jednym się podoba Kazimierz innym Nikodem a jeszcze innym Brajan. Jak to mówi moje dziecko:Każdy lubi jak chce😁😁

Dokladnie.  Kazdy lubi co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec ma na imię tak. Współczuję dziecku. 

A jeśli chodzi o ojca z tym imieniem nikomu nie życzę mieć do czynienia z taką osobą. Przykre jest ale wstyd mi co on odwala. Nie wiedziałam czy taki jest od urodzenia ale zachowanie okropne. Najgorsze co słyszeć hasła ttpu idź się utop, kopne w dupe, palnąć ciebie w łeb albo wulgarne jebnąć, różne rzeczy z ust. Piescia potrafi walnąć za byle co. W tamtym roku sąsiad doniósł mi że jego żona widziała jak ojciec walnął piescia psa w głowę, kiedyś kopnął psa zresztą. 

Mnie akurat bił za byle co. Potrafił głową o framugę od drzwi walnąć tak bolała mnie ze beczałam w szkole nikt nie wierzył mi. Umiał uderzyć brata w brzuch. Nie wiem czym moja mama się kierowała w życiu. Potrafi startować do innych osób. Byle co go wyprowadzi z równowagi. Szkoda że nie zgłosiłam na karcie niebieskiej o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście się nie podoba, ale myślę, że nie należy się m artwic że będzie wysmiewany, bo faktycznie i król miał tak na imię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×