Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja tylko

Nie wstyd wam przed rodzina ze piszecie

Polecane posty

Gość Ja tylko

Na Kafe takie bzdury i hejtujecie ludzi z neta? Pewnie się ukrywacie przed mężami czy rodzicami bo spalilibyscie się ze wstydu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziena za troske

w sumie dość mocno cenie sobie moją umiejętność pisania i czytania, miło, że pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co za ...yczne pytanie, jakby się nie wstydziły pisałyby na fejsie czy instsgramie. Poza tym czy to powód do dumy jechać po niepełnosprawnych, chorych na raka czy dzieciach, to potwory nie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ja tylko napisał:

Na Kafe takie bzdury i hejtujecie ludzi z neta? Pewnie się ukrywacie przed mężami czy rodzicami bo spalilibyscie się ze wstydu. 

Szczerze, to byłoby mi trochę głupio gdyby moi znajomi dowiedzieli się, co piszę na kafe. Na szczęście, nigdy się nie dowiedzą, więc nie muszę się tym martwić. A może napiszesz nam o rzeczach które ty robisz, kiedy nikt nie widzi? Nie wstyd byłoby ci gdyby osoby, które cię znają wiedziały o tym albo widziały jak to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A moi znajomi i rodzina maja takie same zdanie na temat juciuberek vlogerek, że to rak społeczeństwa i oglupiajace są te treści, a autorki tego shitu to tępe dzidy bez wykształcenia, leniwe i bez perspektyw atencjuszki, co liczą na ochy i achy pod tą radosna twórczością. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A moi znajomi i rodzina maja takie same zdanie na temat juciuberek vlogerek, że to rak społeczeństwa i oglupiajace są te treści, a autorki tego shitu to tępe dzidy bez wykształcenia, leniwe i bez perspektyw atencjuszki, co liczą na ochy i achy pod tą radosna twórczością. 

 

Co ty osiągnęłaś w swoim życiu?

Widocznie NIC skoro masz czas siedzieć na forach i obrażać ludzi za ich ciężką pracę. Połowa z was tutaj jest albo matkami, które nie mają co robić bo siedzą w domu z dzieckiem i im się życie skonczyło bo nie wiedzą jak wykorzystać wolne chwile 😉 albo dziewczynkami, które nie mają zainteresowań i wopny czas najlepiej wykorzystać przed komputerem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

A moi znajomi i rodzina maja takie same zdanie na temat juciuberek vlogerek, oglupiajace są te treści, a autorki tego shitu to tępe dzidy atencjuszki, co liczą na ochy i achy pod tą radosna twórczością. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoho

Nie, przy niedzielnym obiedzie czytam co lepsze anegdotki o wybitnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 7.02.2019 o 20:42, Gość Ja tylko napisał:

Na Kafe takie bzdury i hejtujecie ludzi z neta? Pewnie się ukrywacie przed mężami czy rodzicami bo spalilibyscie się ze wstydu. 

mamy ciekawskich? Raczej badajacych zaleznosc vlogerek od  krytycznych opinii na kafe lub odwrotnie. Jestes naturalnie ta druga grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Lila napisał:

Co ty osiągnęłaś w swoim życiu?

Widocznie NIC skoro masz czas siedzieć na forach i obrażać ludzi za ich ciężką pracę. Połowa z was tutaj jest albo matkami, które nie mają co robić bo siedzą w domu z dzieckiem i im się życie skonczyło bo nie wiedzą jak wykorzystać wolne chwile 😉 albo dziewczynkami, które nie mają zainteresowań i wopny czas najlepiej wykorzystać przed komputerem. 

 

Chyba bladzisz, ja nie muszę kręcić zakupów z Lidla i biedry by zarobić na chleb. Nie glosze pseudo motywacyjnych mów z podręcznika dla akwizytorow do kamery. Mam lepsze wykształcenie niż liceum bez matury albo studia typu wiedza o tańcu i rozancu. No i prace też mam normalna i w zawodzie, więc nie muszę robić siary rodzinie kręcąc takie produkcję dla ubogich intelektualnie ameb. Pracuje w międzynarodowej firmie, mam swój dom i samochód i czego niby miałabym zazdrościć tym tepym dzidom. Owszem jestem w ciąży  ale w trakcie roku macierzyńskiego zamierzam się dalej doksztalcac. Śmieszy mnie nazywanie osiągnięciem sukcesu przez osoby, co kręcą takie żenujące treści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Pracuje w międzynarodowej firmie, mam swój dom i samochód i czego niby miałabym zazdrościć tym tepym dzidom. Owszem jestem w ciąży  ale w trakcie roku macierzyńskiego zamierzam się dalej doksztalcac. Śmieszy mnie nazywanie osiągnięciem sukcesu przez osoby, co kręcą takie żenujące treści. 

 

 

a wiesz co ja mam? Miliard mercedesow i słonia w karafce Hahaha. Na Kafe możesz sobie wszystko napisac i tak nikt ci nie uwierzy. I nic dziwnego bo kłamiesz. Tak naprawdę jesteś bezrobotna i sfrustrowana w czasie wolnym nawet nie ruszysz dupska na spacer tylko siedzisz przed kompem i wyrzygujesz na innych swoją frustracje i niezadowolenie z życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia
6 godzin temu, Gość Lila napisał:

Co ty osiągnęłaś w swoim życiu?

Widocznie NIC skoro masz czas siedzieć na forach i obrażać ludzi za ich ciężką pracę. Połowa z was tutaj jest albo matkami, które nie mają co robić bo siedzą w domu z dzieckiem i im się życie skonczyło bo nie wiedzą jak wykorzystać wolne chwile 😉 albo dziewczynkami, które nie mają zainteresowań i wopny czas najlepiej wykorzystać przed komputerem. 

 

W punkt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus

Na Kafe same milionerki po uniwersytetach tylko ciekawe czemu tu mnóstwo tematów jak złożyć wniosek do mopsu i jak oszczędzac na jedzeniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Kaktus napisał:

Na Kafe same milionerki po uniwersytetach tylko ciekawe czemu tu mnóstwo tematów jak złożyć wniosek do mopsu i jak oszczędzac na jedzeniu 

To pisze Misza chyba, ona jest specjalistka w tym 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Czego mam sie wstydzic? Nikogo nie wyzywam , nie obrazam, pisze swoje zdanie , to czego inni nie maja odwagi napisac np na insta czy yt. A pewnie widza to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A nawet jak pracujecie w międzynarodowych korpo, zarabiacie kokosy, macie samochody, domy, dzieci i nie wiadomo co to i tak jesteście nieszczęśliwe pisząc i analizujac czyjeś życia😂 to taka unowocześniona wersja siedzenia w oknie i obgadywania sąsiadów. Śmieszne ze osoby piszą, ze uważają za tworzenie na YouTube za żałosne i nudne, a jednak są na wątku który właśnie opiera się na youtuberkach. Wiec coś tam musza się interesować i wiedzieć haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
Dnia 7.02.2019 o 20:42, Gość Ja tylko napisał:

Na Kafe takie bzdury i hejtujecie ludzi z neta? Pewnie się ukrywacie przed mężami czy rodzicami bo spalilibyscie się ze wstydu. 

a przyznajesz sie, że czytasz to wszystko na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia
4 minuty temu, Gość heh napisał:

a przyznajesz sie, że czytasz to wszystko na kafe?

a gdzie tam się przyznaje. siara przed rodziną, że zamiast posprzatać to traci czas na cztanie hejtu 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość kinia napisał:

a gdzie tam się przyznaje. siara przed rodziną, że zamiast posprzatać to traci czas na cztanie hejtu 🤦‍♀️

hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345
Dnia 7.02.2019 o 20:42, Gość Ja tylko napisał:

Na Kafe takie bzdury i hejtujecie ludzi z neta? Pewnie się ukrywacie przed mężami czy rodzicami bo spalilibyscie się ze wstydu. 

Nie wstyd ci przed rodziną, że czytasz obelgi na temat ludzi z netu? 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkks

dzialalnosc obludnych jutuberek to rak na spoleczenstwie, promowanie szkodliwych wartosci I zenujacy sposob na zycie. Nalezy to zjawisko ignorowac lub zwalczac aby przynajmniej mlodziez chronic. Nie wstydze sie krytykowac, natomiast wstydzilabym sie gdyby moja corka zechciala zostac jutuberka.

Taka jest odpowiedz na twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hahahha a co one takiego robią strasznego? Krzywdzą innych pokazując swoje życie lub polecając jakieś produkty? No straszne rzeczy xd idz oglądać telewizje, tam są mądre rzeczy dopiero hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Hahahha a co one takiego robią strasznego? Krzywdzą innych pokazując swoje życie lub polecając jakieś produkty? No straszne rzeczy xd idz oglądać telewizje, tam są mądre rzeczy dopiero hahaha 

krzywdza maloletniego widza promujac alternatywna rzeczywistosc, w koncu same sie w niej gubia I popadaja w psychozy , pomimo tego produkuja gnioty, bo tylko hajs sie liczy                                                                                                                   produkujesz sie na  wielu watkach, idz lepiej spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przepraszam masz jakieś haxy ze odczytujesz kto gdzie pisze? Myśle ze młodzież ogląda gorsze rzeczy niż YouTube serio xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia

Nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×