Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
młodamęzatka

Młoda mężatka szuka porady w pewnej kwestii

Polecane posty

Witam serdecznie z tej strony Ewelina. Jestem młodą mężatka , którą sprowadza na ten portal chęć poznania opinii , porady na temat dość specyficznej kategorii erotycznej . 

Zacznę od tego że jestem 26 letnią dziewczyną . W związku małżeńskim od 3 lat  ( mój maż jest 27 letnim blondynem ) . Od dłuższego czasu Maciej , ponieważ tak mu na imię namawia mnie na spotkanie w klimacie zdrady kontrolowanej z innym mężczyzną ... Moje pytanie porad brzmi czy zgodzić się na taką jak to powiedzieć dość frywolną zabawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinger

jasne a co ci szkodzi przecież dziewictwo już straciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swing

Nagły wysyp takich tematów. Przypadek? Nie sądzę 😉 . Do takich zabaw trzeba mieć bardzo mocną psychikę w przeciwnym wypadku będzie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
8 minut temu, Gość Swing napisał:

Nagły wysyp takich tematów. Przypadek? Nie sądzę 😉 . Do takich zabaw trzeba mieć bardzo mocną psychikę w przeciwnym wypadku będzie tragedia.

pipa nie mydło nie wymydli się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swing

owszem ale mózg może się zlasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteście młodym małżeństwem, poczekajcie kilka lat aż się sobą znudzicie .Wtedy będzie jak znalazł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, młodamęzatka napisał:

Witam serdecznie z tej strony Ewelina. Jestem młodą mężatka , którą sprowadza na ten portal chęć poznania opinii , porady na temat dość specyficznej kategorii erotycznej . 

Zacznę od tego że jestem 26 letnią dziewczyną . W związku małżeńskim od 3 lat  ( mój maż jest 27 letnim blondynem ) . Od dłuższego czasu Maciej , ponieważ tak mu na imię namawia mnie na spotkanie w klimacie zdrady kontrolowanej z innym mężczyzną ... Moje pytanie porad brzmi czy zgodzić się na taką jak to powiedzieć dość frywolną zabawę ?

To zalezy od ciebie - czy dojrzałaś do takiego rodzaju seksu, , czy macie do siebie tyle zaufania, że wasz związek to przeżyje itd.

 Nie podejmuj decyzji na gorąco tylko musicie to dokładnie przedyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.02.2019 o 13:46, Gość Swing napisał:

Nagły wysyp takich tematów. Przypadek? Nie sądzę 😉 . Do takich zabaw trzeba mieć bardzo mocną psychikę w przeciwnym wypadku będzie tragedia.

I to dość wielka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj bardzo trudny temat. Ogólnie fajne ale czy twoja psychika to wytrzyma jak Twój mąż będzie bzykał inną, a jak mu się bardziej spodoba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek możesz ustalić granice co wolno robić i na co się zgodzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bolek napisał:

Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz, czy Ty w trakcie ostrego sexu myślisz o czym rozmawiałeś dwa dni temu? W takich układach nie wyznacza się granic bo i tak zostaną złamane 

Ty w ogóle o czymś myślisz ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×