Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olciaaaaaaa

JAK MAKIJAŻ WPŁYWA NA CERE ?

Polecane posty

Fluid ? Mam pełno zakonników to chyba z tego powodu 😕 planuje wybrać się do dermatologa w Bydgoszczy, polecacie kogoś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerfr

A zmywasz dokładnie? Płyn micelarny, żel do mycia, tonik? Ja mam bardzo skłonna do zapychania cerę se się maluję i jest ok. Tylko bardzo dbam o oczyszczanie. To co wyżej plus peeling raz na jakiś czas i mycie szczoteczka elektryczna. Nie jakad super. Zwykła z allegro za 50 zl. I jest git. Polecam też serum z kwasami z bielendy, to zielone. Super oczyszcza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.02.2019 o 20:38, Gość eerfr napisał:

A zmywasz dokładnie? Płyn micelarny, żel do mycia, tonik? Ja mam bardzo skłonna do zapychania cerę se się maluję i jest ok. Tylko bardzo dbam o oczyszczanie. To co wyżej plus peeling raz na jakiś czas i mycie szczoteczka elektryczna. Nie jakad super. Zwykła z allegro za 50 zl. I jest git. Polecam też serum z kwasami z bielendy, to zielone. Super oczyszcza 

Oczyszczanie u mnie jest bardzo dokładne, poświęcam temu dużo uwagi. Płyn micelarny, żel z aloesu czasami jakaś maseczka czy peeling drobnoziatnisty, tonik, krem i maść bądź olejek rycynowy lub z drzewa herbacianego 😕 szczoteczke zamówie w najbliższym tygodniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

Poczytaj o dwuetapowym myciu twarzy albo OCM (mycie olejami twarzy)

Sprawdzaj składy kosmetyków 

1. Makijaż zmywasz płynem micelarnym, mleczkiem itp

2. Twarz myjesz delikatnym żelem to twarzy (bez mocnych detergentów) żadne ziaje, Under twenty. Polecam sylveco rumiankowy, tymiankowy

3. Tonik. Spryskujesz nim tata a nie na wacik jak płyn micelerny.

4. Krem nawilżający 

sklady składy składy ogarnij sobie je 

 

maseczki: Glinka (5 zł za 100 gram a starcza na dluuugo), dziegciowa babci Agafii (ok.7zł)

 

peeling przy trądziku tylko enzymatyczny 

 

i pamiętaj o składach. W niektórych dodają chociażby mikroplastik :(

Wiem że się powtórzyłam o tych składach ale to na prawdę ważne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa

A szczoteczki nie używaj codziennie tylko max raz w tygodniu. One z pozoru są delikatne...

co do silikonowej szczoteczki w rossmanie za kilka złotych jest manualna silikonowa (do 7 zł). 

Z tych automatycznych to czasami są w biedronce a tak to dermofuture jest znacznie tańsze od Foreo luna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiedzieć który skład najlepszy ? 

Jak jestem w sklepie z kosmetykami patrzę na firmy ,, ziaja ,, biorę zawsze z aloesem bo ponoć aloes jest dobry. Jutro lub po jutrze wybiorę się do dermatologa oby mi nie pogorszył stanu bo czytałam i takich przypadkach. Nir wiem czy ufać dermatologom ale miał fajne opinie mam nadzieję że mi pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×