Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zosia1234

Ex

Polecane posty

Gość Zosia1234

Witam. Mam problem z ex. Mówił, że ma ciężki okres w życiu i tłumaczył się, że nie może mi się pokazać w takim stanie. Nie wytrzymałam po miesiącu i go zostawiłam przez telefon. Wiele razy miałam się z nim spotkać i często mnie wystawiał i milczał. Pisał mi cały czas, że mnie kocha i będzie się starał to naprawić. Końcem końców mieliśmy się znowu spotkać w danym dniu, ale nie dogadaliśmy godziny. Napisałam do niego w dzień "spotkania" i znowu cisza. Serce rozpadło mi się na milion kawałków. Potem wysłałam mu wiadomość. Zapytał kiedy wracam, na co mu odpisałam, że znajdzie inną. Napisał, że nie che innej. Napisałam mu bardzo długą wiadomość, w której sporo mu wypomniałam. Zamilkł. Nie odzywa się już 5 dzień, a ja nie wiem co się ze mną dzieje. Ostatnio przesadziłam z alkoholem. Czułam się podle, bilam się i płakałam. Napisałam do niego, że chce tylko wiedzieć dlaczego tak się zachował, że zna przyczynę i proszę go, żeby mi nap czemu. Czy chodzi o jego ex. Serio, cały nasz związek może nie był idealny, ale nigdy się nie kłócilismy, nie mogliśmy się rozstać jak się widzieliśmy. Zawsze miałam w nim wsparcie. Płakał, kiedy ja płakałam, był czuły i troskliwy kiedy coś mnie bolało. To stało się z dnia na dzień. Pamiętam jak wchodzi do pociągu kiedy ostatni raz się widzieliśmy. Czemu nawet kiedy to się stało pisał, że mnie kocha. Wysyłał zdjęcia tego co dla mnie zrobił w prezencie. Nic nie rozumiem. Nie umiem się pogodzić. Mam przeczucie, że coś się stało. Nie wiem co, on ma pewne zasady i jest bardzo uparty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co na to wszystko mówi twój lekarz prowadzący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No własnie się zachowałaś jak te kobiety co zdradziły bo ścieła się z mężem lub nie kupił jej kwiatów. Zostaw go w spokoju, nie jesteś jego warta, zareagowałaś jak gów...ra strzelając focha a facet może się dowiedział że ma raka, musi zrobić projekt bo z roboty go wyrzucą lub zachorował. Wiesz musiz byc straszną egoistką skoro nie wiedząc co się stało tak postepujesz , znajdzie sobie kobietę co go pokocha na dobr i zle i która jak on się tak zachowa to od razu pojedzie dowiedziec co sie stało i jak pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×