Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zielona pieczarka

Pod Palmami

Polecane posty

Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Lipa zbierze za mowe nienawisci i grozby karalne. Cudownosci 🙂 Te dziewczyny z kancelarii adwokackiej nie odpuszcza !  Bravo Aga !

nareszcie TRYUMF! Bravo Aga! 

Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Mówiąc o wejściu na drogę prawną, Aga użyła czasu przeszłego dokonanego. To się już stało...Poza tym, do rozmowy zaprosiła również Brygidę, której, jak powiedziała, pozywać nie zamierza. 

dokładnie a debi.le się łudzą dalej że pozwu nie będzie tak samo jak się łudzili że to Aga wymyśliła Marcelinę ;D

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze na końcu okażę się, że obydwoje z keksem są bez dorobku i klops. Tak to wymusi na nich przeprosiny z pozycji siły.

Sądu nie interesuje, czy skazany prawomocnym wyrokiem ma dorobek, czy nie. Jeśli nie zapłaci zasądzonej kwoty, to ma komornika. To jest dopiero obciach.

Gość gosc

Też nie rozumiem czemu miałyby służyć te ewentualne prywatne rozmowy. Skoro Aga wystąpiła na drogę prawną (w domyśle sądową, bo nie sprecyzowała?), o czym tu gadać. 

Mysle, ze aia w calej sprawie zachowala trzezwy umysl i niesamowity spokoj. Nie dala sie podpuscic ani sprowokowac, a wylewali na nia wiadra pomyj. Moze i ta propozycja, zachecenie do kontaktu rpwniez sa dobrze przemyslane? Jesli do sprawy faktycznie dojdzie, to aia nie dosc, ze pokrzywdzona, to szukala jeszcze mozliwosci rozwiazania konfliktu droga pozasadowa zapraszajac do rozmowy. Nie podzielam jej pogladow zywieniowych nic a nic, ale czapka z glowy, ze nie dala sie sprowokowac! 

Gość gosc

Sądu nie interesuje, czy skazany prawomocnym wyrokiem ma dorobek, czy nie. Jeśli nie zapłaci zasądzonej kwoty, to ma komornika. To jest dopiero obciach.

komornik pod palmami 😂 zajmie donejty i stejki 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kasia napisał:

No i ? Pol Polski pozwie ?

Wystarczy, że taki hejter ma podanego na fb pracodawcę,  wysyła się pismo do firmy od adwokata, informujące jak pracownik ''reklamuje'' ich w internecie. Niezły obciach, a jak firma jest duża i znana to nawet może być zwolnienie. Były takie przypadki przy komentarzach o uchodzcach, firmy szybko się odcinają od takich osób,  bo nie chcą złego PR. 

9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Teraz to juz niech Lipa zaczyna zebrac o donejty

Na kary sądowe nie można urządzać zbiórek 😛

12 minut temu, Gość hator hator hator napisał:

To jest ruch strategiczny, jak się nie odezwą, to Aga powie w sądzie, że bardzo chciała się dogadać, ale druga strona nie wyraziła chęci porozumienia.

O, to jest logiczne!

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

TRYUMF, to będzie jak zostaną skazani. O ile sprawa jest karna. Jak dotrą pozwy, to może Palma uchyli rąbka tajemnicy. 

Gość Gość

Żeby nie było, nie jestem fanką Agi. Po Palmie jadę za jej zachowanie, niezależnie, kto byłby jego ofiarą. Jednak muszę przyznać, że normalnie dzisiejszy film Agi, to był jak do tej pory jedyny na temat tej sprawy, podczas oglądania którego nie dzwigało mi się co chwilę ciśnienie z powodu krytykowania Palmy na około, zamiast za to, co faktycznie jest istotne - czyli coś, co miało miejsce w przypadku filmów CoJestCięte czy Bartka. Aga bezbłędnie rozpracowała Palmę. Nie łyknęła żadnej z jej żałosnych zagrywek. Wszystko w samo sedno i bez żadnych wątpliwości. I o przeprosinach, i o tym, że nie ma znaczenia czy Marcelina instnieje, i o próbach manipulacji odbiorcami, i o wypieraniu się własnych słów. Aż odetchnęłam z ulgą. Widać też, że dla Agi nie jest to tylko kwestia sprawy Marceliny - mówiła kilkaktrotnie o wielu miesiącach działań Palmy, i o tym jak, że to odbiło się na niej i na jej rodzinie. Wizyty z social services?! Czyli jeszcze grubiej niż myślałam. To już nie są żarty. Aga zauwazyła też, że pomimo tego wszystkiego, Palma się nie poddaje. Przestała wrzucać filmy bezposrednio ją atakujące, ale jednocześnie konsekwentnie kontynuuje swoją krucjatę skierowaną na zniszczenie Agi. Palma musi być serio opętana, skoro w świetle tego co się obecnie dzieje, nie jest w stanie się powstrzymać przed kontynuowaniem tego ataku na Agę. Fil o tym, komu nie poleca frutarianizmu, to bardzo słabo zawoalowana wypowiedz 'Aga nie ma mózgu'. Szyderstw ciąg dalszy i już nawet nie tyle kręci sobie pętlę - ona już dynda ale dalej próbuje kopać. 

Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

TRYUMF, to będzie jak zostaną skazani. O ile sprawa jest karna. Jak dotrą pozwy, to może Palma uchyli rąbka tajemnicy. 

nie tryumf już jest! Pozwy to jest tylko efekt, udany zresztą tryumfu inteligencji nad ciemnotą. Informacji nad dezinformacją i biedą mentalną. 

Gość Gość
19 minut temu, Gość hator hator hator napisał:

To jest ruch strategiczny, jak się nie odezwą, to Aga powie w sądzie, że bardzo chciała się dogadać, ale druga strona nie wyraziła chęci porozumienia.

Nie ma czegoś takiego, że składasz pozew i chcesz dogadać się poza sądem. Na pierwszej rozprawie jest ewentualna ugoda. 

Gość aaaaaaaaaa

, Palma musi być serio opętana, skoro w świetle tego co się obecnie dzieje, nie jest w stanie się powstrzymać przed kontynuowaniem tego ataku na Agę. Fil o tym, komu nie poleca frutarianizmu, to bardzo słabo zawoalowana wypowiedz 'Aga nie ma mózgu'. Szyderstw ciąg dalszy i już nawet nie tyle kręci sobie pętlę - ona już dynda ale dalej próbuje kopać. 

ja odetchnęłam z wielką ulgą bo wiem, że będą procesy i tym dałnom nic nie ujdzie na ucho. Aga ich pięknie rozdeptała jak robala pod butem

Gość elza

Nie ma czegoś takiego, że składasz pozew i chcesz dogadać się poza sądem. Na pierwszej rozprawie jest ewentualna ugoda. 

Wysoki sądzie ależ sąd ma halucynacje, projekcje, dyzonans, efekt lustra jak ja mam z wysokim sądem rozmawiać, a zresztą jeb.ał pies sędziowie to debi,le

Gość Gość

Brawa dla Palmy - dostanie wreszcie swoje ukochane argumenty. 

Gość Gość
4 minuty temu, Gość elza napisał:

Wysoki sądzie ależ sąd ma halucynacje, projekcje, dyzonans, efekt lustra jak ja mam z wysokim sądem rozmawiać, a zresztą jeb.ał pies sędziowie to debi,le

Palma z sądem nie będzie gadać bo ludzie z papierkami to idio.ci - liczy się skuteczność a nie papierek i pieczątka. 

Gość Gosc
11 minut temu, Gość gość napisał:

I jeszcze jak fajnie Aga wygladala, nie to co Palma z jej carniworska lysina. Palma - NOKAUT!

Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Wystarczy, że taki hejter ma podanego na fb pracodawcę,  wysyła się pismo do firmy od adwokata, informujące jak pracownik ''reklamuje'' ich w internecie. Niezły obciach, a jak firma jest duża i znana to nawet może być zwolnienie. Były takie przypadki przy komentarzach o uchodzcach, firmy szybko się odcinają od takich osób,  bo nie chcą złego PR. 

Bedzie keksowo

Gość Gość

To już chyba wiadomo, skąd płacze Keksa w słuchawkę a póżniej zniknięcie z YT. Aga mówiła, że youtuberzy nagrywali filmy z przeprosinami, być może dlatego, że zostali postawieni pod ścianą i czegoś się przestraszyli. Ona już wtedy musiała się za nich zabrać...

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Bedzie keksowo

😂

Gość gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

własnie, jeszcze pasowałoby tych ...,ów namierzyć co zgłaszali do Child protective services. Widziałam komentarz na kanale Lipy jak jakaś babka się chwaliła, że mieszka (tylko nie pamiętam w jakim stanie) i że zgłosi bo jej będzie łatwiej 🙂 miala chyba imię i nazwisko albo zdjęcie

Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Żeby nie było, nie jestem fanką Agi. Po Palmie jadę za jej zachowanie, niezależnie, kto byłby jego ofiarą. Jednak muszę przyznać, że normalnie dzisiejszy film Agi, to był jak do tej pory jedyny na temat tej sprawy, podczas oglądania którego nie dzwigało mi się co chwilę ciśnienie z powodu krytykowania Palmy na około, zamiast za to, co faktycznie jest istotne - czyli coś, co miało miejsce w przypadku filmów CoJestCięte czy Bartka. Aga bezbłędnie rozpracowała Palmę. Nie łyknęła żadnej z jej żałosnych zagrywek. Wszystko w samo sedno i bez żadnych wątpliwości. I o przeprosinach, i o tym, że nie ma znaczenia czy Marcelina instnieje, i o próbach manipulacji odbiorcami, i o wypieraniu się własnych słów. Aż odetchnęłam z ulgą. Widać też, że dla Agi nie jest to tylko kwestia sprawy Marceliny - mówiła kilkaktrotnie o wielu miesiącach działań Palmy, i o tym jak, że to odbiło się na niej i na jej rodzinie. Wizyty z social services?! Czyli jeszcze grubiej niż myślałam. To już nie są żarty. Aga zauwazyła też, że pomimo tego wszystkiego, Palma się nie poddaje. Przestała wrzucać filmy bezposrednio ją atakujące, ale jednocześnie konsekwentnie kontynuuje swoją krucjatę skierowaną na zniszczenie Agi. Palma musi być serio opętana, skoro w świetle tego co się obecnie dzieje, nie jest w stanie się powstrzymać przed kontynuowaniem tego ataku na Agę. Fil o tym, komu nie poleca frutarianizmu, to bardzo słabo zawoalowana wypowiedz 'Aga nie ma mózgu'. Szyderstw ciąg dalszy i już nawet nie tyle kręci sobie pętlę - ona już dynda ale dalej próbuje kopać. 

Narcyz nigdy nie przyznaje sie do bledu, nawet jak wie, ze dynda.

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

własnie, jeszcze pasowałoby tych ...,ów namierzyć co zgłaszali do Child protective services. Widziałam komentarz na kanale Lipy jak jakaś babka się chwaliła, że mieszka (tylko nie pamiętam w jakim stanie) i że zgłosi bo jej będzie łatwiej 🙂 miala chyba imię i nazwisko albo zdjęcie

Przeciez oni maja nadawce, a Aga jak widac rowniez wiele screenow, przeciez jej fanki tez nie zasypialy gruszek w popiele i zbieraly ,,dowody,, :). Wylaczone komentarze nie oznaczaja, ze spolecznosc spi...

Gość elza
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Przeciez oni maja nadawce, a Aga jak widac rowniez wiele screenow, przeciez jej fanki tez nie zasypialy gruszek w popiele i zbieraly ,,dowody,, :). Wylaczone komentarze nie oznaczaja, ze spolecznosc spi...

prawidłowo. I to się chwali a nie to co stado baranów Palmy- hur dur za tłumem i zniszczyć człowieka bez pofatygowania się aby sprawdzić informacje.Fani Agi pokonali ich sprytem, są dobrymi strategami jak i sama Aga

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Juz namierzone, w necie nic nie ginie:

Jadę z wami Bardzo

Poszukam w.internecie i popytam.się, gdzie w Stanach można zgłaszać takie patologie.

Ania Pie

@Jadę z wami Bardzo Nie mususz,znalazlam adres Nathana Kirchner I bede w PONIEDZIALEK dzwonic do instytucji,mieszkam w Stanach w Illinois,wiec jest mi latwiej

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gośćówa napisał:

Niezła beka z fanek palmy, tak bardzo chcą wierzyć w to co piszą, tak trudno przyznać się do bycia manipulowanym. Na zdjęciach ładne, młode, prowadzące własną działalność kobiety, a jest w nich tyle nienawiści do jakiejś obcej babki z internetu. Jeszcze rozumiem pisanie o kimś dla beki, ale takie coś to już nie jest normalne. 

Ciężko się czyta to co wypisują. Pełno literówek i błędów gramatycznych. Chyba się upiły z żalu. 

Gość Gość

Palma jakaś taka grzeczna się w dwóch ostatnich filmach wydaje 🙂 (wyłączając ten o frutarianizmie). Mam wrażenie, że teraz udaje taką trochę fajtłapkę, swojską dziewczynę, miłą koleżaneczkę. Hmmm...Ale podejrzewam (znaczy projektuję sobie), że musi ją teraz nosić po filmie Agi. Pewnie chciałaby coś nagrać w odpowiedzi, ale raz, że nie chyba już nie wolno, a dwa, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić, bo Aga posłużyła się faktami i ciężko byłoby posadzić ją o halucynacje. 

A tak swoją drogą, to tak sobie myślałam, że Adze musiało być z tym wszystkim w uj ciężko. Jej mąż nie rozumie języka polskiego, więc nie mógł tak do końca współdzielić z Agą wzburzenia tym, co Palma wyprawia. Wiadomo, że Aga może mu tłumaczyć o co tam chodziło, ale domyślam, się, że nie rozumiejąc co Palma mówi, ciężko jest sobie tak naprawdę uzmysłowić rzeczywistą skalę absurdu, perfidności, i manipulacji w wykonaniu naszej wesołej koleżanki spod palm. 

Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Juz namierzone, w necie nic nie ginie:

Jadę z wami Bardzo

Poszukam w.internecie i popytam.się, gdzie w Stanach można zgłaszać takie patologie.

Ania Pie

@Jadę z wami Bardzo Nie mususz,znalazlam adres Nathana Kirchner I bede w PONIEDZIALEK dzwonic do instytucji,mieszkam w Stanach w Illinois,wiec jest mi latwiej

jak im teraz nie wstyd spojrzec w lustro, wstyd. A może w tym czasie jakieś inne dziecko było bite i potrzebowało pomocy jednak jej nie otrzymało ;/

Gość Agatka

Metody Palmy, zeby nie zostac zbanowanym, zobaczcie jaka wyrafinowana:

@Życie Pod Palmami

Nie widziałeś niezawodnego sposobu na antybany: piszesz „cudowny” komentarz z serduszkami, potem czekasz i edytujesz na taki jaki faktycznie chcesz. Wówczas Mario raczej to ominie.

Gość gość

Istota Palmy idealnie ukazana w nieco ponad minutę. Jej szczerość, autentyczność i szacunek do widzów. Usuńcie spacje

https[spacja]://www.youtube.com/watch?v=5fERY2jR3U4

Gość Agatka

Pama niewiniatko:

@Ola Be

Hej dzięki Palma za szałtałt, polecam zobaczyć cały filmik bo dalej są takie kwiatki jak to, że wprost poleca frutarianizm na problemy z tarczycą, poleca dużą ilość owoców przy mutacji genetycznej, itp. Nie sądzę, że będę jakoś więcej nagrywać, ewentualnie drugą część jak zbiorę więcej materiału. Zrobiłam to żeby pokazać, że jej filmiki to jedno, ale to co AIA wypisuje w komentarzach to drugie.

@Życie Pod Palmami

Chwała Ci i cześć za ten film! Widziałam cały. Dzięki takim osobom jak Ty to nie zginie, bo Aga może sobie pousuwać lub wyłączyć komcie jak się skapnie co jej grozi. Tak jak Bartuś i Aleksa zrobili :-)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.