Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zielona pieczarka

Pod Palmami

Polecane posty

Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Istota Palmy idealnie ukazana w nieco ponad minutę. Jej szczerość, autentyczność i szacunek do widzów. Usuńcie spacje

https[spacja]://www.youtube.com/watch?v=5fERY2jR3U4

Gość Gość
6 minut temu, Gość Agatka napisał:

Pama niewiniatko:

@Ola Be

Hej dzięki Palma za szałtałt, polecam zobaczyć cały filmik bo dalej są takie kwiatki jak to, że wprost poleca frutarianizm na problemy z tarczycą, poleca dużą ilość owoców przy mutacji genetycznej, itp. Nie sądzę, że będę jakoś więcej nagrywać, ewentualnie drugą część jak zbiorę więcej materiału. Zrobiłam to żeby pokazać, że jej filmiki to jedno, ale to co AIA wypisuje w komentarzach to drugie.

@Życie Pod Palmami

Chwała Ci i cześć za ten film! Widziałam cały. Dzięki takim osobom jak Ty to nie zginie, bo Aga może sobie pousuwać lub wyłączyć komcie jak się skapnie co jej grozi. Tak jak Bartuś i Aleksa zrobili 🙂

Palma się odgraża Adze?!!! Adze coś grozi? Czyż to nie klasyczna projekcja? 

Gość ErionK

"Kto ma argumenty ten je podaje" Palma Agresorka

Gość Agatka

Ciekawostki:

@OLI WIA

A może dałoby znaleźć odpowiedzi Agi dla Marceliny? Może wtedy wszystkie jej fanki i Aga przede wszystkim uwierzyliby, że to jednak prawda? Może jej mama ma dostęp do konta, do wiadomości prywatnych?

@Życie Pod Palmami

Spokojnie, Mama Marceli działa. Dowody są. Ale narazie cierpliwości, to są jej decyzje i jej sprawa co z tym zrobi.

@Jak to Wiki

Tak i albo odszkodowanie plus kara więzienia albo (co bardziej prawdopodobne) odebranie dzieci i ubezwłasnowolnienie. Aga się w tym stanie nie nadaje do więzienia ale do szpitala, ze względu na chorobę psychiczną/umyslową i wyniszczenie będące skutkiem tej choroby już tak. Poza tym jest niebezpieczna dla innych. Wyjątkowo niebezpieczna, bo to taki wilk w owczej skórze.

Gość Gość

Palma, jako narcyz, nie daruje Adze tego filmu. Będzie jeszcze gorzej. Aga jako pierwsza, skonfrontowała Palmę z rzeczywistością, obnażyła jej manipulacje. Palma to odbierze jako ośmieszenie jej, a tego żaden narcyz nie odpuści. 

Gość Gość

Nie zdążyłam jeszcze obejrzeć filmu Agi, ale za to rzuciłam okiem na komentarze w grupie Palmy na fb. I im tam przeszkadza wszystko - albo Aga jest za spokojna albo (rzekomo) podskakuje ze złości. Aga nie odpowiada na pytania i nie komentuje sprawy Marceliny - źle, komentuje sprawę - też źle. Co je wszystkie tak bardzo w Adze uwiera? Chodzi tylko o jej dietę, czy o co? 

A druga rzecz, to tak sobie teraz pomyślałam - Palma i Keksu trzymali się razem, dołączyła do nich Judyta, ta Katarzyna od Maria, pojawiły się filmy Spysińskiego i CJC. I stwierdzam, że fajnie, że Bartek stanął po stronie Agi i głośno powiedział co myśli o Palmie i Keksu, bo tak naprawdę nikt więcej (oczywiście poza widzami) nie wspierał Agi publicznie, to musiało być dla niej bardzo ciężkie. 

Gość aaaaa

Ola Be też jest jakaś nawiedzona. Gorsze rzeczy ludzie polecają innym nawet małym dzieciom a jakoś o tym nie nagrywa

Gość aaaaaaaa
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Palma, jako narcyz, nie daruje Adze tego filmu. Będzie jeszcze gorzej. Aga jako pierwsza, skonfrontowała Palmę z rzeczywistością, obnażyła jej manipulacje. Palma to odbierze jako ośmieszenie jej, a tego żaden narcyz nie odpuści. 

Bartek bardzo w porządku się zachował. 

Gość Gość

Ja się przyznaję, że dałam się zmanipulować tymi zdjęciami Agi z ciąży i po głodówce. Weszłam teraz na jej pierwszy film i już wtedy, była bardzo szczupła, a przytyła trochę dopiero w USA.  Fakt, pięć lat temu wyglądała młodzej na twarzy, ale to było przed dwoma porodami, mastektomią, zapadniętym płucem, guzem w głowie. Ludzie nie młodnieją. 

Gość ErionK
8 minut temu, Gość Agatka napisał:

Ciekawostki:

@OLI WIA

A może dałoby znaleźć odpowiedzi Agi dla Marceliny? Może wtedy wszystkie jej fanki i Aga przede wszystkim uwierzyliby, że to jednak prawda? Może jej mama ma dostęp do konta, do wiadomości prywatnych?

@Życie Pod Palmami

Spokojnie, Mama Marceli działa. Dowody są. Ale narazie cierpliwości, to są jej decyzje i jej sprawa co z tym zrobi.

@Jak to Wiki

Tak i albo odszkodowanie plus kara więzienia albo (co bardziej prawdopodobne) odebranie dzieci i ubezwłasnowolnienie. Aga się w tym stanie nie nadaje do więzienia ale do szpitala, ze względu na chorobę psychiczną/umyslową i wyniszczenie będące skutkiem tej choroby już tak. Poza tym jest niebezpieczna dla innych. Wyjątkowo niebezpieczna, bo to taki wilk w owczej skórze.

Czy to sa nowe wpisy?

Gość lex
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie ma czegoś takiego, że składasz pozew i chcesz dogadać się poza sądem. Na pierwszej rozprawie jest ewentualna ugoda. 

Chodzi o wykazanie całkowitego braku dobrej woli ze strony Palmy, jak powiedziała Aga, Keksu przeprosił, Brygida się do wszystkiego przyznała, a Palma brnie dalej. 

Gdzie się palma podziewa, zawsze o tej porze była aktywna na grupie? U adwokata siedzi? 

Gość Agatka
Przed chwilą, Gość ErionK napisał:

Czy to sa nowe wpisy?

Sprzed miesiaca

Gość gość
9 minut temu, Gość ErionK napisał:

Cytat

Ciekawostki:

@OLI WIA

@Życie Pod Palmami

Już tu widac jak na dłoni że Palmisko miało zbyt wiele wspólnego z Marcelą niz ujawnia. Dowody są. Chyba jak je sfabrykujesz Palma łże jak pies

Cytat

Gość ErionK

Swoją drogą co trzeba mieć w głowie żeby się tak samozaorać. To chyba tylko Palma potrafi.

Gość Gość
3 minuty temu, Gość ErionK napisał:

Swoją drogą co trzeba mieć w głowie żeby się tak samozaorać. To chyba tylko Palma potrafi.

Papierka nie miała. Tak to jest, jak się amatorzy biorą za coś, o czym nie mają pojęcia. Nominacja do nagrody Darwina się należy. Wygraną ma jak a banku.

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Papierka nie miała. Tak to jest, jak się amatorzy biorą za coś, o czym nie mają pojęcia. Nominacja do nagrody Darwina się należy. Wygraną ma jak a banku.

Palma powinna teraz zrobic pogadanke o tej nagrodzie, moglaby omowic kazda z postaci, ktore zginely :)

Gość gosc

Wytrwałam 30 minut, oglądając Agę i niestety materiał rak. Na zarzuty wyssane z palca odpowiada analyzami pseudopsychologów i pseudojęzykoznawców. Czy tak zachowuje się matka, która straciła dziecko - pyta Agnieszka. No matka może zachować się bardzo różnie. Takie ploty z ławki pod blokiem. Niepotrzebny, głupi filmik. Niech się sądzi, są materiały w necie, do których dotrze prawnik. Niech jednak nie argumentuje, bo robi to na żałośnie niskim poziomie. Zmęczyła mnie. 

Gość ErionK
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Wytrwałam 30 minut, oglądając Agę i niestety materiał rak. Na zarzuty wyssane z palca odpowiada analyzami pseudopsychologów i pseudojęzykoznawców. Czy tak zachowuje się matka, która straciła dziecko - pyta Agnieszka. No matka może zachować się bardzo różnie. Takie ploty z ławki pod blokiem. Niepotrzebny, głupi filmik. Niech się sądzi, są materiały w necie, do których dotrze prawnik. Niech jednak nie argumentuje, bo robi to na żałośnie niskim poziomie. Zmęczyła mnie. 

To chyba nie zrozumiałaś. Mówiła jak ona to odebrała. Dystans Panie Dystans.

Gość Gość

Wow. Aga w 35.55 posłużyła się moim komentarzem z kafe...Czasami się zastanawiałam, po kij tracę tu tyle czasu, skoro i tak najbardziej zainteresowani tego nie czytają. A jednak się przydało 🙂 

Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tak, akurat ten fragment można uznać za nadinterpretację, mimo tego, że raczej większość osób ma identyczne odczucia. Ale cała reszta? Same fakty. Wiem, że boli, ale tak dokładnie było. 

Gość ErionK
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wow. Aga w 35.55 posłużyła się moim komentarzem z kafe...Czasami się zastanawiałam, po kij tracę tu tyle czasu, skoro i tak najbardziej zainteresowani tego nie czytają. A jednak się przydało 🙂 

Palma, AIA i Keksu czytaja to forum. Podobno Palma nawet czasem coś napisze 😉 Taka zdemilitaryzowana strefa. Nikt nie banuje, nie kasuje więc przychodzą 😉

Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, akurat ten fragment można uznać za nadinterpretację, mimo tego, że raczej większość osób ma identyczne odczucia. Ale cała reszta? Same fakty. Wiem, że boli, ale tak dokładnie było. 

Ciebie coś boli?

Gość Gość

Ten keksu to taki ciociu klociu ( nie mam nic do homo) nie ma nic mniej męskiego od założenia sobie kanału na yt żeby obgadać co robią inni

Gość gosc
11 minut temu, Gość ErionK napisał:

To chyba nie zrozumiałaś. Mówiła jak ona to odebrała. Dystans Panie Dystans.

A co ma do tego dystans? Gdzie ja dystansu nie mam?

Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Ciebie coś boli?

Absolutnie nie. Nie projektuj. Myślę, tzn. halucynuje, że kogoś musiał zaboleć film Agi, skoro próbuje zdyskredytować cały materiał z powodu jednego stwierdzenia. I w dodatku, po obejrzeniu mniej niż połowę filmu...

Gość Gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Rak zdradza dysonans poznawczy. Ktoś kto ma argumenty podaje je. 

Gość gosc
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Wiem, że boli, ale tak dokładnie było. 

Wiesz, że ciebie boli?

Gość Gość
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Cześć 🌴! Chodż, chodż! Napijmy się przepysznego szampana. Anyways, skąd pozyskasz środki na spłatę zasądzonego odszkodowania? Bo wiesz, architekt bez papierka musi z donejtów, a z tego co widzę to raczej z nich może ci trochę braknąć. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Wiesz, że ciebie boli?

Odpowiadanie pytaniem na pytanie zdradza dysonans poznawczy. Ten, kto ma argumenty podaje je. 

Gość gosc

Nie jestem Palmą. Nic mnie nie boli. Nie bawcie się w Palmę i psycholożki. Filmik Agi jest zbędny. Wytrwałam 30 minut lania wody o kościach policzkowych. Po 30 minutach człowiek zapomina, jakie świństwo zrobiła jej Palma. Prywatne dochodzenie, analiza pisma, analyzy "psychologiczne". Czy tak postępuje pokrzywdzona kobieta? 🙂 Czy bawi się w W - 11? Takie sprawy zostawia się prawnikom. Zdjęcia z porównaniem kolorów skóry. Żółta czy zielona? A ja już zapomniałam, że jedna kobieta oskarża drugą o doprowadzenie do cudzej śmierci. Czy tam powinien być przecinek? Ustalone, że nie było nigdy Marceliny? Po co ta dziecinada? Sąd, prawnik, dowody z sieci i tyle. Zbędny, głupi filmik. Agnieszki porównania bolą ją samą — komentarze mnożą się jak mrówki owocówki. Nie każdy ma dar krasomówstwa. I ci, którzy go nie mają, powinni spisać podpunkty na kartce, zajrzeć do słownika synonimów i związków frazeologicznych. Ten filmik rozmył odpowiedzialność Palmy, odwrócił uwagę od sedna sprawy, sprawy naprawdę poważnej. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.