Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zielona pieczarka

Pod Palmami

Polecane posty

Gość ErionK

Ależ ją musi nosić. Palma Agresorka idź na spacer.

Gość gosc
3 minuty temu, Gość ErionK napisał:

Ależ ją musi nosić. Palma Agresorka idź na spacer.

Czego Ty nie rozumiesz? Jestem po stronie Agnieszki. Uważam, że prawnik powinien wywalczyć wysokie odszkodowanie i przeprosiny w mediach. Uważam jednocześnie, że ten filmik to lanie wody. Agnieszce spodobało się commentary i wzięła udział w tym pseudopsychologicznym ścieku, jaki uprawia Palma. A powinna się od tego odciąć. Tymczasem chciała upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, ponarzekać na hejterów, którzy nie rozumieją diety i koloru skóry. Dlatego rozmyła odpowiedzialność i ważny temat. Nie ma sensu "walczyć" z Palmą jej bronią. Nie ma sensu stawiać czepialstwa, które było i będzie, obok pomówień! 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Czego Ty nie rozumiesz? Jestem po stronie Agnieszki. Uważam, że prawnik powinien wywalczyć wysokie odszkodowanie i przeprosiny w mediach. Uważam jednocześnie, że ten filmik to lanie wody. Agnieszce spodobało się commentary i wzięła udział w tym pseudopsychologicznym ścieku, jaki uprawia Palma. A powinna się od tego odciąć. Tymczasem chciała upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, ponarzekać na hejterów, którzy nie rozumieją diety i koloru skóry. Dlatego rozmyła odpowiedzialność i ważny temat. Nie ma sensu "walczyć" z Palmą jej bronią. Nie ma sensu stawiać czepialstwa, które było i będzie, obok pomówień! 

Ty masz coś z głową? Przecież ten film był podsumowaniem sytuacji z ostatnich tygodni. Lanie wody? Aga po raz pierwszy zabrała głos w swojej sprawie. Uważasz, że to było zbędne? Być może. Złożyła  pozew i Palmie się i tak dostanie. Ale trudno się dziwić, że zdecydowała się na wypowiedż. Sytuacja wypłyneła na YT, i to ci, którzy oglądają YT są jej odbiorcami i komentatorami. To nie są już youtubowe przepychanki, tylko sytuacje, które mają realny wpływ na jej życie. Palma sobie klepie w necie dla subów, a Aga ma w efekcie tego inspekcje z Child Protection w domu. Film był bardzo dobry. Zero interpretacji. Same fakty. Cytaty, dowody, konkret. Bardzo zgrabnie udało się jej zmieścić wszystkie kluczowe aspekty szkodliwej działalności Palmy w jednym filmie.  

Gość Gość

Film Agi sztos. Ale, jedno ale. Skąd ta moda ostatnio na odnoszenie się do czyjegoś filmu i podkreślanie, że nie obejrzało się go w całości? Skoro już przyznajemy, że widzieliśmy film, to serio, nie jest obciachem przyznanie, że obejrzało się go w całości. Aga mówi, że Palma w filmie nie powiedziała tego czy tamtego, ale jednocześnie mówi, że nie obejrzała całości bo nie miała czasu. Blef. Tylko po co? A co, jeśli Palma powiedziała to czy tamto właśnie w tym fragmencie, którego Aga nie obejrzała? Palma nie powiedziała, ale takie próby pokazania, że się ma filmy kogoś w poważaniu, jednocześnie podważają zasadność naszych twierdzeń. 

Gość GOSC

Ja mam taka refleksje po tej calej akcji z fikcyjna Marcelka ze wyszlo to na korzysc AiA. Nie jest to nic wybitnie odkrywczego, ale naprawde Plama dala ciala po calosci. Plama,  upierniczyla w sobie glowie jakas wizje,ze bedzie z frutarianizmu robic debate narodowa, ponizajac i oskarzajac w perfidny sposob reprezentantke frutwariatow oraz zbijajac na tym kase.Sama namawiala do argumentacji a u niej wszystko bylo jedna wielkim pojazdem emocjonalnym. Z kolei AiA miala cierpliwosc i obesrwowala cala sytuacja nagrywajac film w ktorym ze wzglednym spokojem odnosi sie do wszystkiego. Palma osiagnela odwrotny skutek, zgubilo ja ego myslac ze jest ekspertem od wszystkiego, moralnosci, psychologii, diet, ekonomii,  u name it.... i tym sposobem wiekszosc juz nie bedzie myslalo o diecie frutarianskiej jako kontrowersyjnej diecie, tylko o "biednej" Adze... Moze, poza Plamy wrednym gronem odbiorcow ktorzy w uporczywym stylu ich guru przywalaja sie do AIA widzac wszedzie spisek. Na jej forach ludzie snuja takie wizje jakby sie wyrwali z psychiatryka, nie biora pod uwage ze Plama z Kleksem po prostu dali d.u.p.y. Swietnie Palma, zamiast zrobic z tego sensowna merytoryczna dyskusje, zrobilas z tego fuck up roku myslac ze masz zdolnosc do perswazji. Wyhodowalas sobie natomiast grono zawzietych i wrednych fanow, ktorzy knuja, spiskuja, szydza i ziona agresja walczac w glowie z dysonansem odnosnie nieomylnosci Twojej osoby poprzez co raz to wieksze wypieranie rzeczywistosci i faktow na temat ludzi, ktorzy nie mysla tak jak Ty. 

Gość Gość

Palmo daj se już siana, bo tracisz resztę godności. 

Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wow. Aga w 35.55 posłużyła się moim komentarzem z kafe...Czasami się zastanawiałam, po kij tracę tu tyle czasu, skoro i tak najbardziej zainteresowani tego nie czytają. A jednak się przydało 🙂 

To twoje ,,opracowanie,, bardzo przyczynilo sie do wniesienia jeszcze wiekszej fali watpliwosci w Marcelina-Gate. Cietemu tez sie przydalo. Warto, warto, warto myslec samodzielnie. Dziekuje ci.

Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Cześć 🌴! Chodż, chodż! Napijmy się przepysznego szampana. Anyways, skąd pozyskasz środki na spłatę zasądzonego odszkodowania? Bo wiesz, architekt bez papierka musi z donejtów, a z tego co widzę to raczej z nich może ci trochę braknąć. 

Wiesc gminna niesie, ze Palma jest posiadaczka ,,apartamentu,, ktory wynajmuje turystom. W tym celu tez musiala zarejestrowac dzialalnosc gospodarcza. Wiec jakby co Aganieszko, wiesz gdzie ma szukac twoja adwokatka.

Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie zdążyłam jeszcze obejrzeć filmu Agi, ale za to rzuciłam okiem na komentarze w grupie Palmy na fb. I im tam przeszkadza wszystko - albo Aga jest za spokojna albo (rzekomo) podskakuje ze złości. Aga nie odpowiada na pytania i nie komentuje sprawy Marceliny - źle, komentuje sprawę - też źle. Co je wszystkie tak bardzo w Adze uwiera? Chodzi tylko o jej dietę, czy o co? 

A druga rzecz, to tak sobie teraz pomyślałam - Palma i Keksu trzymali się razem, dołączyła do nich Judyta, ta Katarzyna od Maria, pojawiły się filmy Spysińskiego i CJC. I stwierdzam, że fajnie, że Bartek stanął po stronie Agi i głośno powiedział co myśli o Palmie i Keksu, bo tak naprawdę nikt więcej (oczywiście poza widzami) nie wspierał Agi publicznie, to musiało być dla niej bardzo ciężkie. 

Bartek zachowal sie naprawde swietnie!

Gość ErionK
46 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wiesc gminna niesie, ze Palma jest posiadaczka ,,apartamentu,, ktory wynajmuje turystom. W tym celu tez musiala zarejestrowac dzialalnosc gospodarcza. Wiec jakby co Aganieszko, wiesz gdzie ma szukac twoja adwokatka.

Wszystkie dane adresowe Palmy agresorki są dostępne, włącznie z telefonem o ile go nie zmieniła.

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To twoje ,,opracowanie,, bardzo przyczynilo sie do wniesienia jeszcze wiekszej fali watpliwosci w Marcelina-Gate. Cietemu tez sie przydalo. Warto, warto, warto myslec samodzielnie. Dziekuje ci.

No problem. Jak chcesz wiecej to daj znac - z checia pomoge. To nie moje opracowanie sie przyczynilo bo ono bylo wylacznie chronologicznym zapisem wydarzen ktorych wszyscy bylismy swiadkami. Nie palmuj mi tutaj.

Gość Gosc

Aga wyda teraz ksiazke, napewno zahaczy o watek Lipy :)  Lipa bedzie zgrzytac zebami, bo jej e-bookow o zywianiu nikt juz nie chce kupowac. Lipa tak chciala zniszczyc Aga, ale tak naprawde zrobila jej ogromne PR.

Gość Gość
56 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bartek zachowal sie naprawde swietnie!

A po czyjej stronie miał stanąć Bartosz, przecież on sam był w konflikcie z Palmą.

Gość elza
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Cześć 🌴! Chodż, chodż! Napijmy się przepysznego szampana. Anyways, skąd pozyskasz środki na spłatę zasądzonego odszkodowania? Bo wiesz, architekt bez papierka musi z donejtów, a z tego co widzę to raczej z nich może ci trochę braknąć. 

Haha, u made my day👏👏👏

Gość Ukulele

Witam, witam i o aktywa na zadośćuczynienie pytam! 🙋 Film Agi sztos! Jak ja się cieszę że wreszcie ktoś Palmę zaoral tak w 100%Bardzo na to czekałam. W cale mi się nie dluzyl, Aga punkt po punkcie, rzeczowo wszystko przedstawiła. Keksu choć jest równie winny to powinien się otrząsnąć przez kogo znalazł się w tym bagnie. 

Gość ErionK
Przed chwilą, Gość Ukulele napisał:

Witam, witam i o aktywa na zadośćuczynienie pytam! 🙋 Film Agi sztos! Jak ja się cieszę że wreszcie ktoś Palmę zaoral tak w 100%Bardzo na to czekałam. W cale mi się nie dluzyl, Aga punkt po punkcie, rzeczowo wszystko przedstawiła. Keksu choć jest równie winny to powinien się otrząsnąć przez kogo znalazł się w tym bagnie. 

Keksu mentalnie jest na poziomie pierszej klasy liceum. Jeszcze sporo wody upłynie zanim zauważy co tak naprawdę się stało. 

Gość gość
5 minut temu, Gość Ukulele napisał:

Wczoraj obejrzałam film Agi z dużej ciekawości, dzisiaj obejrzę jeszcze raz z SATYSFAKCJI! 👏

Gość Gosc

Palma, szykuj sie na nowe przeprosiny, najwyrazniej twoje,,chcialam ci Aga pomoc,, nie zostalo przez adresatke potraktowane jako takie. Bedziesz musiala teraz przeprosic, bez przerzucania winy nainnych. Na ten moment warto czekac.

Gość Jajsjsjej

Teraz pewnie Palmie glupio ale mam do Agi jeden zarzut- mówi, że nie było żadnych maili z Marcelina, bo jest zmyślona a przecież odpisywała komuś kto sie pod nia podszywał ( radziła przecież tej osobie w mailach) teraz też odwraca kota ogonem.

Gość Jajsjsjej

Teraz AIA wyjdzie na bohaterke choc ma sporo za skoro

Gość Gosc
26 minut temu, Gość Gość napisał:

A po czyjej stronie miał stanąć Bartosz, przecież on sam był w konflikcie z Palmą.

Mogl podkulic ogon i siedziec cicho, a tego nie zrobil.

Gość Gość

Aga weszła na drogę prawną, żeby był całkowity zakaz mówienia o niej?

Gość gość
8 minut temu, Gość Jajsjsjej napisał:

Co ma za skóra,? Yebnij się. Sama mówiła że poleca a nie namawia. Aktorów którzy polecają niezdrowe rzeczy też bedziesz chciał ukarać? Aga teraz teryumfuje wy żenujące Palmoludy

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Jajsjsjej napisał:

Teraz pewnie Palmie glupio ale mam do Agi jeden zarzut- mówi, że nie było żadnych maili z Marcelina, bo jest zmyślona a przecież odpisywała komuś kto sie pod nia podszywał ( radziła przecież tej osobie w mailach) teraz też odwraca kota ogonem.

Ty dalej tkwisz w wersji Palmowej. Nie zaskoczylas przebiegu zdarzen, a bylo juz to tyle razy wyjasniane. NIE MA korespondencji pomiedzy Brygita a Aga. Brydzia napisala koncem kwietnie do Palmy, potem poczatkiem maja do keksa jako Marceliny by wreszcze przyjac postac matki Marceliny i korespondowac zarowno z Palma jak i Keksem. Palma prawdopodobnie wiedziala, ze to ta sama osoba, ale Keksa nie uprzedzila, bo widziala, ze Keksu nic nie jarzy z calej sytuacji, wiec dalej milczala, do momentu, az glos Brydzi w nagraniu z bartkiem stal zostal przez ludzi rozpoznyny. Wtedy Palma natychmiast usunela film o 16-latce, zeby zatrzec slady.

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Aga weszła na drogę prawną, żeby był całkowity zakaz mówienia o niej?

Skad te wnioski?

Gość Gooosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ty dalej tkwisz w wersji Palmowej. Nie zaskoczylas przebiegu zdarzen, a bylo juz to tyle razy wyjasniane. NIE MA korespondencji pomiedzy Brygita a Aga. Brydzia napisala koncem kwietnie do Palmy, potem poczatkiem maja do keksa jako Marceliny by wreszcze przyjac postac matki Marceliny i korespondowac zarowno z Palma jak i Keksem. Palma prawdopodobnie wiedziala, ze to ta sama osoba, ale Keksa nie uprzedzila, bo widziala, ze Keksu nic nie jarzy z calej sytuacji, wiec dalej milczala, do momentu, az glos Brydzi w nagraniu z bartkiem stal zostal przez ludzi rozpoznyny. Wtedy Palma natychmiast usunela film o 16-latce, zeby zatrzec slady.

Właśnie. Palma wiedziała od praktycznie samego początku (identyczny mail bribox jako 2osoby, plus ten sam głos nagrania) ale brnela w to dalej na plecach Keksa. Sptrcjalnie tak to ukartowala żeby on miał z nią wiekszy kontakt żeby potem zwalić winę na niego, to Keksu ma maile, to Keksu ma wyniki itp Jaki ten chłopak jest ciemny. 

Gość ErionK
19 minut temu, Gość Jajsjsjej napisał:

Następny Palmoloid. Was powinni jakoś izolować od społeczeństwa.

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Co ma za skóra,? Yebnij się. Sama mówiła że poleca a nie namawia. Aktorów którzy polecają niezdrowe rzeczy też bedziesz chciał ukarać? Aga teraz teryumfuje wy żenujące Palmoludy

Slowo ,,polecam,, jest trafnie dobrane z prawnego punktu widzenia, Aga dalej moze i bedzie polecac.

Natomias Plama juz na Age slowa nie moze pisnac, co najwyzej bredzic dalej o frutarianizmie i skutkach. Zaloze sie, ze nawet komentarza juz nie napisze na temat Agi, bo wie, ze jest pod obserwacja widzow i ludzie kopiuja jej wypowiedzi. Ewentualnie na zamknietej grupie beda sobie kadzic, ale ta forma Palmy nie zadowoli, bo ona szuka szerokiego grona wielbicieli. 

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Skad te wnioski?

Tak zrozumiałam z filmu. Nie powtórzę dokładnie, ale Agnieszcze słowo przepraszam nic nie daje, skoro ktoś przeprasza i nadal nagrywa o niej filmy.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.