Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zielona pieczarka

Pod Palmami

Polecane posty

Gość Kate
6 godzin temu, Gość Zuza napisał:

Ta Pani   ma bardzo  wybiórczą wiedzę,  epatuje niechęcią do Polski i Polaków , że szczególnym uwzględnieniem  ich poziomu wiedzy. Na każdym kroku podkreśla,  że wiedzę  można zdobyć tylko od amerykańskich  autorów  zapominając o tym, że w Polsce  również korzystamy z literatury anglojęzycznej  również posiadamy naukowców  również,  szczególnie w kręgach osób zajmujących się  nauka, samodzielnie myślimy.   

Pomyliłaś wątki, to nie o Adze in A. 

Gość przyszlosctakjest

wiadomo ze przyszlosc to dieta wegetarianska, a gdy udoskonalimy produkty weganskie to i dieta weganska, dla zdrowia ludzi i dla dobra planety. wyobrazcie sobie jakby 8 miliardow ludzi jadlo tylko mieso albo glownie mieso, nie zostalo by tutaj nic.

Gość Onjfz
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale każdy może tez nagrywać i publikować co chce, taka sama zasada - wolność. 

No pewnie, że może. Ale po co? Ja rapu nie lubię więc nie wchodzę w każdy kawałek żeby skomentować „rock jest lepszy, masakra, nie mam słów jakie to głupie”. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Onjfz napisał:

No pewnie, że może. Ale po co? Ja rapu nie lubię więc nie wchodzę w każdy kawałek żeby skomentować „rock jest lepszy, masakra, nie mam słów jakie to głupie”. 

No chociażby po to, aby ktoś, kto najpierw posłucha u Agi, jak to super jeść    same owoce, mógł tez wysłuchać osoby, która się z tym nie zgadza i argumentuje swoje racje. Z muzyka słaby przykład, bo to kwestia gustu i trudno z tym dyskutować. 

Gość Bbfkfy
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No chociażby po to, aby ktoś, kto najpierw posłucha u Agi, jak to super jeść    same owoce, mógł tez wysłuchać osoby, która się z tym nie zgadza i argumentuje swoje racje. Z muzyka słaby przykład, bo to kwestia gustu i trudno z tym dyskutować. 

Z muzyką to świetny przykład, bo jeśli się czegoś nie lubi to normalny człowiek tego unika i stara się skupić na swoich przyjemnościach. A człowiek który ma jakąś skumulowaną agresje w sobie szuka tylko zaczepki.

I dajcie sobie już spokój z tą Agą,  wątek nie dotyczy jej. 

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Abcd napisał:

Każdy jej film to najazd na wegan. Niby taka wyluzowana i spełniona, zadowolona ze swojego sposobu żywienia a cały czas atakuje ludzi jedzących w inny sposób. Sama siebie prowokuje i robi wrażenie strasznie znerwicowanego człowieka który koniecznie chce się na kimś wyżyć.

Niech każdy je co chce i nikomu w talerz nie zagląda.

Veganie nikomu w talerz nie zaglądają? Ha, ha. Po prostu przestaną krocie zarabiać na naiwności ludzkiej i to ich wkurza. Zobacz ilu ich nagtało film o Palmie i w jaki sposób. Psycholoszka to zrobiła z siebie największą ...kę w filmie o Palmie. 

12 godzin temu, Gość ffdfdgfdggfdfdg napisał:

O to tak jak Aga. Ma wybiórczą wiedz i epatuję niechęcią do Polaków.

I Palma i Aga in America są 0-1, wszystko jest czarne albo białe, że skrajności w skrajność, albo samo mięso albo same owoce. A przecież jest tyle odcieni szarości.

Gość Mnb
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Veganie nikomu w talerz nie zaglądają? Ha, ha. Po prostu przestaną krocie zarabiać na naiwności ludzkiej i to ich wkurza. Zobacz ilu ich nagtało film o Palmie i w jaki sposób. Psycholoszka to zrobiła z siebie największą ...kę w filmie o Palmie. 

Nie da się z Tobą dyskutować... nie napisałam nigdzie, że weganie mogą zaglądać w talerz innym albo że tego wcale nie robią. Niech ludzie jedzą co chcą bez dosrywania innym i kpiny z ich diety. 

Nie wiem kto to „psycholoszka” i nie interesują mnie przekomarzania pierwszych lepszych kowalskich w internecie, którzy nie są kompletnie wiarygodni. Trafiłam na palmę przypadkiem i mam nadzieję, że więcej nie będę mieć okazji trafiać na takie bezużyteczne kanały. 

Gość Leon
8 godzin temu, Gość Kate napisał:

Pomyliłaś wątki, to nie o Adze in A. 

Zmienia dietę  ta ci szkodzi 

Gość Pola

Palma to sfrustrowana, arogancka i konfliktowa baba. A do tego wymądrza się w tematach o których nie ma pojęcia np. Psychologia mówiąc ze polscy psychologowie nie wiedza co to socjopata i tym podobne bzdury. No tak tylko ona jedna na świecie zna to słowo. Brakuje jej podstawowej wiedzy a nie wstydzi się pisać na swoim blogu ze bierze za konsultacje 320 zł w których mówi ci jak masz żyć żeby jej się podobało. buahaha. Robi z siebie ta klaunica pośmiewisko na cały internet 

Gość Jestem sobie

W necie działa już od dawna ale ma bardzo mało obserwujących na insta i subskrypcji na yt. Jej wiedza jest mizerna i wręcz znikoma w tematach na które się wypowiada wiec nic dziwnego ze nikt nie chce tych andronow słuchać. Wiec wziela się na sposób lansować się na innych youtuberach dużo bardziej popularnych od siebie. Robi to atakując ich i kręcąc afery. Do takiej desperacji już doszła. A wiadomo ze jak nie ma siły argumentu to jest argument siły. 

Gość Niala
8 godzin temu, Gość Bbfkfy napisał:

Z muzyką to świetny przykład, bo jeśli się czegoś nie lubi to normalny człowiek tego unika i stara się skupić na swoich przyjemnościach. A człowiek który ma jakąś skumulowaną agresje w sobie szuka tylko zaczepki.

Zgadzam się w 100 %

Gość Orion

Pewnie zdobędzie swoje grono zwolenników głowie w środowisku hejterskim siejącym nienawisc. Ale pamietajmy ze hejterzy to jednak niewielki procent wszystkich użytkowników wiec statystycznie i tak droga palmo nie zdobędziesz popularności nie wspominając już o sympatii 

Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Bbfkfy napisał:

Zły przykład, nie rozumiesz kontekstu. Chodziło o dyskutowanie, wymianę argumentów, a nie co kto lubi. Poza tym normalny człowiek, aby sobie wyrobić opinie ogląda różne rzeczy i słucha wielu stron. 

Gość gość
11 minut temu, Gość Orion napisał:

Pewnie zdobędzie swoje grono zwolenników głowie w środowisku hejterskim siejącym nienawisc. Ale pamietajmy ze hejterzy to jednak niewielki procent wszystkich użytkowników wiec statystycznie i tak droga palmo nie zdobędziesz popularności nie wspominając już o sympatii 

Ale ona już zdobyła sympatie, ma swoich czytelników bloga, dlaczego każdy ma mieć wielkie zasięgi? Są malutkie kanały, są małe blogi, nie wszyscy działają w sieci dla zarobku. 

Gość Nbcu
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zły przykład, nie rozumiesz kontekstu. Chodziło o dyskutowanie, wymianę argumentów, a nie co kto lubi. Poza tym normalny człowiek, aby sobie wyrobić opinie ogląda różne rzeczy i słucha wielu stron. 

To Ty nie rozumiesz co miałam na myśli dając muzykę za przykład. Ale jak nie chcesz zrozumieć to na siłę Ci tego nie będę tłumaczyć.

Normalny człowiek wyrabia sobie opinię z wiarygodnych źródeł a ta pani wiarygodna na pewno nie jest :)

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Nbcu napisał:

To Ty nie rozumiesz co miałam na myśli dając muzykę za przykład. Ale jak nie chcesz zrozumieć to na siłę Ci tego nie będę tłumaczyć.

Normalny człowiek wyrabia sobie opinię z wiarygodnych źródeł a ta pani wiarygodna na pewno nie jest 🙂

Normalnie, to człowiek słucha siebie i z dietami to obserwuje co  jest dobre dla niego. Wwentualnie pracuje z lekarzem lub dietetykiem. I Palmę i Agę powinno się oglądać dla rozrywki. Natomiast niektórzy robią niezly biznes na rzekomym nauczaniu innych jak żyć. Byłam raz na takich warsztatach, gdzie dziewczyna uczyła kobiety jak postę pować tylko wtedy jeszcze nie wiedziałam jak to działa. Kobiety płakały a Ona kasowała fajne pieniądze za parę grafów na tablicy. Ile nastolatek niszczy sobie zdrowie przez ideologie. To One na tym najbardziej ucierpią. Starsi wysłuchają i może sobie na kafie poplotkują. Palma nikogo do jedzenia mięsa nie nakłania, Aga i inne vegan guru już tak. I to już jest szkodliwe dla społeczeństwa. Dlaczego myślicie ich targetem jest polskie społeczeństwo, nie amerykańskie czy francuskie, niemieckie itp itd? Nie od dziś wiadomo, że Polacy są podatni na podążanie za modą. Wszyscy muszą mieć Ikea w domu, wszyskie influenserki LV torebki, bluzy z wielkim logo. Nie widzę tego tutaj gdzie mieszkam. Liczy się wygoda i tyle. A że millenium nie lubi normalnej pracy, to widać jak na dłoni z wysypiska youtubowego. 

Gość Anna

Palma nikogo do jedzenia mięsa nie nakłania, Aga i inne vegan guru już tak

X

Bo palma jest dla gawiedzi a ludzie propagujący wegetarianizm i weganizm, dla podobnych sobie - myślących.

Gość oho, mafia owocowo
2 godziny temu, Gość Anna napisał:

X

Bo palma jest dla gawiedzi a ludzie propagujący wegetarianizm i weganizm, dla podobnych sobie - myślących.

- warzywna w akcji xD weganie, frutarianie to cwiercmozgi ktore wygladaja jak zombie, sa odpychajacy na zewnatrz i w srodku

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Anna napisał:

X

Myślących tak samo jak Oni. Dyskutować się nie da. Aga i Nate są wzorcami jak powinien wyglądać człowiek zdrowy? Olur ze ślicznej dziewczyny zmienia się w zastraszającym tempie na tych fasolach. Soja w nadmiarze jest niezdrowa. A co to gawiedž gorsza dla Ciebie jest? No tak wszyscy nie veganie to glupcy są.  Dla mnie smutek i pretensjonalność bije z vegan. I tych z youtuba i tych w realu. Zero radości w życiu. Więcej Palm a może ludzie się opamiętają. 

Gość Gość
2 godziny temu, moniamol napisał:

Powiem Wam tak. Jestem przykładem osoby, która była wegetarianką. Miałam zbilansowaną dietę, która była konsultowana z dietetykiem i lekarzem. Mimo wszystko skończyło się to problemami zdrowotnymi i do mięsa wróciłam. Jeśli chodzi o aspekty etyczne czuje się z tym źle. Każdy organizm jest inny. Nie jestem jedynym przypadkiem. Przykre jest to, że na wsparcie od wegetarian i wegan liczyć nie można. Jedyne co mnie spotkało to wyzwiska. U Palmy można się chociaż swobodnie wypowiedzieć i porozmawiać z innymi takimi osobami.. oczywiście jeżeli chodzi o samą Katarzynę nie podoba mi się to, że nie zawsze potrafi poprzeć wypowiedzi argumentami. Na pewno zrobie u siebie o tym film, bo jest nisza, jesli chodzi o taką tematykę.. niestety.

Dieta to jest kwestia indywidualna każdego człowieka. Takie kanały mogą tylko komuś wyrządzić krzywdę i namieszać w głowie. To straszne, że wraz z popularnością internetu, pojawili się tacy ludzie, którzy biorą się za tak poważny temat jakim jest dietetyka. Potem skutki są takie, że ludzie się tym sugerują i tracą zdrowie. Jak człowiek chce się zdrowo odżywiać, to powinien udać się do specjalisty. Przeprowadzić odpowiednie badania, wykonać test na nietolerancje pokarmowe i tak pilnować swojej diety. Aga może tam sobie krzyczeć jak zdrowe są owoce, ale nie każdy organizm toleruje np. mango. To samo z mięsem i nabiałem. Ja mięso bardzo lubię, gluten kocham, ale nie wolno mi tego jeść. U mnie to powoduje bardzo przykre objawy i pogorszenie się zdrowia. Więc to ich przekrzykiwanie się czyja dieta jest lepsza, to same bzdury. Bo ktoś rzuci się na mięso i będzie źle się czuł, ale dlaczego skoro jakaś Palma zachwala? Albo przeniesie się na owoce, straci okres, podupadnie na zdrowiu, ale dalej będzie wyniszczał organizm, bo przecież Aga ma dowody, że to dieta cud. Nie, dieta to nie zabawa. To nie weganie na grupach mają Ci mówić co masz uzupełnić i co jeść, tylko porządne wyniki. To nie Palma ma obalać weganizm i inne diety, bo nie ma jednego odpowiedniego sposobu odżywiania się dla wszystkich. Dlatego uważam, że te kanały są bezsensowne i powinno się zakazać szerzenia takich głupot. Można dawać ludziom wskazówki jak znaleźć najlepszą drogę odżywiania dla siebie, ale nie narzucać diety... Niedługo będą na tych kanałach za lekarzy robić... Jakaś vlogerka uroi sobie, że trzeba jeść to i to, a potem wszyscy małpują. A dobrej poradni dietetycznej na oczy nie widzieli, porządnych badań nigdy nie robili. Nie wiedzą co się dzieje z ich organizmem, tylko słuchają wywodów Agi, Palmy czy innych pseudo specjalistów. Można żyć zdrowo i radośnie bez mięsa. Można też zdrowo z mięsem i ciepłymi posiłkami. Dietetyka nie działa jak matematyka. Obie Panie robią więcej złego niż dobrego.

Gość Gość

Więcej Palm a może ludzie się opamiętają. 

X

Trzeba być naprawde ułomem żeby w dziesiejszych czasach polecać spożywanie mięsa.

Gość XD lol i coś tam

W tej całej awanturze weganie vs mięsożercy najbardziej boli mnie to, że na niektórych kanałach powiązanych z dieta roślinną promuje się takie cuda jak picie wody do żelazek, lekceważenie i pouczenie lekarzy, bioenergoterapie, leczenie przez Internet, sprowadzenie różnych dziwnych suplementów z chin, ignorowanie objawów mogących stanowić zagrożenie życia i zdrowia (no bo organizm się oczyszcza). Na żadnym vege youtubowym filmie nikt nie mówi ile wycina się lasów pod uprawę avocado i jak toksyczne dla środowiska jest jego dostarczanie do Europy i w inne części świata gdzie nie można go uprawiać na miejscu. Za komfort diety roślinnej płacą czesto zwierzeta ktorym zabrano naturalne środowisko życia i ludzie wyzyskiwani przy uprawach. To nikomu nie przeszkadza, ale jak jakaś z laską z mniej jak 10 tyś. subskrypcji skrytykuje ostrzej ta dietę to wszystkim odwala. 

Mnie dietetyk bardzo pomógł. Nie była to jakaś laska z widoczną nadwagą z obsesja na punkcie jedzenia tylko sałaty z pomidorem bądź samego mięsa. W diecie było normalnie mięso i nabiał ktorego potrzebowałam oraz produkty roślinne. Podejrzewam, że gdybym bardzo się zawzieła i chciała być wege to uwzgledniłaby to. Wbrew pozorom weganie nie są aż tak prześladowani jakby chcieli. 

Gość K...
8 minut temu, Gość XD lol i coś tam napisał:

W tej całej awanturze weganie vs mięsożercy najbardziej boli mnie to, że na niektórych kanałach powiązanych z dieta roślinną promuje się takie cuda jak picie wody do żelazek, lekceważenie i pouczenie lekarzy, bioenergoterapie, leczenie przez Internet, sprowadzenie różnych dziwnych suplementów z chin, ignorowanie objawów mogących stanowić zagrożenie życia i zdrowia (no bo organizm się oczyszcza). Na żadnym vege youtubowym filmie nikt nie mówi ile wycina się lasów pod uprawę avocado i jak toksyczne dla środowiska jest jego dostarczanie do Europy i w inne części świata gdzie nie można go uprawiać na miejscu. Za komfort diety roślinnej płacą czesto zwierzeta ktorym zabrano naturalne środowisko życia i ludzie wyzyskiwani przy uprawach. To nikomu nie przeszkadza, ale jak jakaś z laską z mniej jak 10 tyś. subskrypcji skrytykuje ostrzej ta dietę to wszystkim odwala. 

Mnie dietetyk bardzo pomógł. Nie była to jakaś laska z widoczną nadwagą z obsesja na punkcie jedzenia tylko sałaty z pomidorem bądź samego mięsa. W diecie było normalnie mięso i nabiał ktorego potrzebowałam oraz produkty roślinne. Podejrzewam, że gdybym bardzo się zawzieła i chciała być wege to uwzgledniłaby to. Wbrew pozorom weganie nie są aż tak prześladowani jakby chcieli. 

Niestety ,ortodoksyjni i niedouczoni. Oni nie mają bladego pojęcia np.o wycinaniu lasów  w  Tajlandii  gdzie ginie fauna i flora. Nie wiedzą,  że owoców naturalnie  rosnących,  nadających się  do spożycia  jest tak znikoma ilość , że jedzą  rowniez chemię .

Gość XD lol i coś tam

Trzeba pamiętać, że wśród wege środowiska są normalne osoby, które potrafią dyskutować. Najwięcej szkody moim zdaniem wyrzadzaja im szalency, szamani, naciagacze i inni sokoentuzjaści poddczepiajacy sie pod ideologię, a nie Palma. 

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Więcej Palm a może ludzie się opamiętają. 

X

Trzeba być naprawde ułomem żeby w dziesiejszych czasach polecać spożywanie mięsa.

To nie o zachęcanie mięsa mi chodziło bo Ona tylko mówi co dla niej pracuje, a o energię jaką ma. A czym się różnią dzisiejsze czasy? Czy naraz mamy kilka żołądków przystosowanych do jedzenia trawy. Dieta powinna być przystosowana do każdego organizmu jak ludzie wielokrotnie  piszą. Napewno Palma wygląda zdrowiej od Agi i tu już Ci coś powinno powiedzieć. Brak B12 w organiźmie to powolne zabójstwo układu nerwowego a tym samym mózgu. Fanatyczna obsesja zabija. Jak będziesz kontrolować populacje zwierząt. Sterelizując je wszystkie? Na to żaden veganin nie potrafi mi odpowiedzieć. Więcej plastikowych torebek, butów, które niszczą nogi? A może przerzucimy się na papierowe buty? Jak ktoś naprawdę chce żyć eko i zgodnie z naturą to osiedla się w ustronnym miejscu i nie korzysta z niczego co technologiczne, a nie zarabia na youtubie jak te wszystkie guru. Nie masz argumentów to obrażasz, to jest takie typowe i przewidywalne. 

Gość Gość
44 minuty temu, Gość XD lol i coś tam napisał:

Trzeba pamiętać, że wśród wege środowiska są normalne osoby, które potrafią dyskutować. Najwięcej szkody moim zdaniem wyrzadzaja im szalency, szamani, naciagacze i inni sokoentuzjaści poddczepiajacy sie pod ideologię, a nie Palma. 

To nie jest kwestia diety, tylko charakteru człowieka. Nieważne czy Palma jest mięsożerna czy byłaby weganką, to w każdej sytuacji zachowywałaby się tak samo. Identycznie Aga, akurat ona je owoce i ludzie przez to ją definiują, że weganka i nakłania innych. Ale ona tak się zachowuje na każdej płaszczyźnie. Czy to chodzi o macierzyństwo, święta czy małżeństwo. Aga może teraz zacząć jeść mięso i przekonywać, że jednak mięso jest super, a weganie są fuj. Trzeba każdego człowieka oceniać indywidualnie. Aga nie reprezentuje wszystkich wegan, Palma wszystkich mięsożerców, itp... Większość wegan czy mięsożerców ma w nosie co jedzą inni, ale jakieś pojedyncze jednostki przez swoje wredne charaktery starają się narzucać innym swoje zdanie. I potem jest gadanie jacy to weganie są źli. Tak niestety jest, że na afisz pchają się Ci, którzy nie powinni. Ja jako weganka nie czuję się w żaden sposób związana z Agą. Ona nie reprezentuje mnie, ani ja jej. Nie chcę, żeby ktoś nas wrzucał do jednego wora, bo obie nie jemy mięsa. Ja mam ku temu swoje powody i to mi wystarczy. A co jedzą inni to ich sprawa. Ale niestety są tacy ludzie, co to wszędzie chcą nosa wsadzić i dyktować innym jak mają żyć i jeść. Te przepychanki wege-mięsożercy są śmieszne i niepotrzebne. Potrzebują ich ludzie, którzy nie potrafią uszanować cudzego, odmiennego zdania. Dieta ma tu najmniejsze znaczenie. Bo taka osoba zaraz może zmieć nawyki żywieniowe, a dalej będzie taka głupio-mądra.

Gość Gość

Nie chce mi się oglądać tych jej wypocin, ale wygląda komicznie z tą chudziutką twarzą i ogromnym, spiczastym nochalem. Brakuje mu tylko na końcu wielkiej brodawki i mamy czarownicę jak malowaną. Hahaha

Gość lol
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie chce mi się oglądać tych jej wypocin, ale wygląda komicznie z tą chudziutką twarzą i ogromnym, spiczastym nochalem. Brakuje mu tylko na końcu wielkiej brodawki i mamy czarownicę jak malowaną. Hahaha

Za to Adze nawet taki nos nie jest potrzebny do straszenia wygladem...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.